Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
83.jpg
SpartaCorps +551
10.09.20 v 20:50

isport.blesk.cz/clan...

zejtra bude ve Sport Magazínu kromě rozhovou s Ondrou Palátem příběh Václava Maška

+1
otaznik2
Jacob. +14
10.09.20 v 19:34

Ahoj spartani, nevíte kdy půjde e shop ? Na fb jsem četl že nemá fungovat do 1.9 *VYHLIZI*
Díky *THX* *SALA*

otaznik3
SHS
10.09.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (9. 9. 2020):

Nejvíce příspěvků (1) napsal uživatel frafont a použil v nich celkem 317 znaků.
Celkem byl včera napsán 1 příspěvek, který obsahoval 317 znaků.

otaznik4
frafont +753
09.09.20 v 19:00

www.hcsparta.cz/clan...
Sice pakárna s těma opatřeníma, ale aspoň že se na ten hokej bude moct (pokud teda Babišóni a spol. nerozhodnou na poslední chvíli jinak).

+2
otaznik5
SHS
09.09.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (8. 9. 2020):

Nejvíce příspěvků (3) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 6 160 znaků.

Další pořadí:
2. frafont (příspěvky: 2, znaky: 624)
3. Ex1tus (příspěvky: 1, znaky: 272)

Celkem bylo včera napsáno 6 příspěveků, které obsahovaly 7 056 znaků.

otaznik6
frafont +753
08.09.20 v 19:13

reakce na MartinMegadeth: ,,Tak to je totálně v řiti. Několik let jsem se těšil jako malé..." zobrazit příspěvekTak to je totálně v řiti. Několik let jsem se těšil jako malé děcko na Lego až se vrátí hokejová Liga Mistrů do Prahy, abych v ní viděl Spartu, a nakonec na domácí zápas nemusí dojít ani pokud Sparta vyřadí Lukko Raumu. Jistota domácího zápasu při tomto modelu soutěže v podstatě bude až ve čtvrtfinále, protože i osmifinále se bude hrát ve zkrácené verzi na hřišti jednoho ze soupeřů na dva zápasy. Já vím, že je v současné době těžké vymýšlet něco smysluplného a ve své podstatě se hlavně flikuje, záplatuje a dává na modlení, ale nevím jestli by nebylo lepší celý ročník odtroubit nebo ho zkrátit na polovinu účastníků, i kdyby měla Sparta vypadnout. Když už se bude hrát jen na hřišti jednoho soupeře mohl by se zvolit model jen jednoho zápasu jako u předkol fotbalových evropských pohárů. Při představě, že Sparta odehraje dva zápasy ve Finsku, a pak třeba další dva ve Švédsku, tak my jako fanoušci z toho nebudeme mít prakticky nic a klub především enormní náklady za cestování a ubytování. *MIMO* "

Co jsem koukal, tak ve 2. kole by se snad šlo na postupujícího z dvojice Mnichov - Ilves Tampere, Mnichov byl v Německu před koronakoncem první (tj. hrálo by se z logiky věci tam), Ilves 4. místo ve Finsku, to by se mohlo hrát u nás. Je to ovšem předčasné, pořád ještě může dojít k tomu, že se hrát nebude vůbec.

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2107
08.09.20 v 18:04

reakce na Ex1tus: ,,Sparta bohužel první kolo LM bez domácího zápasu. Kvůli..." zobrazit příspěvekSparta bohužel první kolo LM bez domácího zápasu. Kvůli zrychlenému režimu se oba zápasy odehrají ve dvou dnech za sebou u soupeře (jsme níže nasazení). *MIMO*

hokej.cz/liga-mistru..."

Tak to je totálně v řiti. Několik let jsem se těšil jako malé děcko na Lego až se vrátí hokejová Liga Mistrů do Prahy, abych v ní viděl Spartu, a nakonec na domácí zápas nemusí dojít ani pokud Sparta vyřadí Lukko Raumu. Jistota domácího zápasu při tomto modelu soutěže v podstatě bude až ve čtvrtfinále, protože i osmifinále se bude hrát ve zkrácené verzi na hřišti jednoho ze soupeřů na dva zápasy. Já vím, že je v současné době těžké vymýšlet něco smysluplného a ve své podstatě se hlavně flikuje, záplatuje a dává na modlení, ale nevím jestli by nebylo lepší celý ročník odtroubit nebo ho zkrátit na polovinu účastníků, i kdyby měla Sparta vypadnout. Když už se bude hrát jen na hřišti jednoho soupeře mohl by se zvolit model jen jednoho zápasu jako u předkol fotbalových evropských pohárů. Při představě, že Sparta odehraje dva zápasy ve Finsku, a pak třeba další dva ve Švédsku, tak my jako fanoušci z toho nebudeme mít prakticky nic a klub především enormní náklady za cestování a ubytování. *MIMO*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2107
08.09.20 v 18:00

Reprezentace rychlého nasazení (tento mediální termín pro včerejší výběr národního týmu se mi moc líbí) mi bylo po zápase se Skoty líto, že nezískala aspoň bod. Dle mého názoru k němu daleko nebylo. Na jedné straně mě spíš zklamali hráči, u kterých jsem čekal, že by měli táhnout tým dopředu (Budínský, Malinský nebo Tecl), na druhé straně někteří hráči od kterých se to až tolik nečekalo zahráli výborně (Holeš, Pešek, Jánoš, Havlík). Hubník je starý kořen, ale svoje si odehrál. Určitě bylo dobře, že někoho takového Holoubek na hřišti měl. Včera hrálo reprezentační (možná) céčko a zaslouží si uznání za předvedený výkon solidnímu evropskému soupeři. Jestli mě něco zamrzelo, že se na plac nedostal Karabec, když už si ho Holoubek vyžádal z nominace Lvíčat. *FRAJER* Lvíčata mě proti Chorvatsku naproti tomu zklamala. První poločas s přimhouřením obou očí ještě jakž takž, ale druhá půlka byla ničemná. To bylo soustředění se na uhrání remízy, což mi v domácím prostředí připadá poněkud málo. Navíc, když i zápasy proti Řecku a proti Skotsku doma Lvíčata jen zremizovala. V tomto kvalifikačním cyklu jsem viděl všechna domácí utkání Lvíčat a jejich produkce mě i přes aktuální první místo ve skupině nenadchla ani jednou. Včera za celou druhou půlku nebylo vnitřní záložní trio schopno soupeře nijak ohrozit ani přehrát. Nebezpečí vzniklo jen pokud vyrazili dopředu krajní obránci Holík nebo Sadílek, což mi přijde hodně málo. Drchala mi bylo chvílemi vepředu líto, když dlouhé minuty nedostal kloudný míč. Věčný Vrbův asistent Krejčí je zamilovaný ve středu zálohy do Šašinky, což absolutně nechápu. A čemu rozumím ještě méně, že od začátku druhého poločasu Lvíčata šlapala vodu, soupeř je v poli znatelně přehrával a zjevně spokojený Krejčí se odhodlal k prvnímu střídání až dvanáct minut před koncem. *MIMO* Pro nás je potěšující, že part ve středu obrany zvládli prakticky bez chyby Plechatý s Krejčím. Musovi povolili jedinou větší šanci. Lvíčata sice vedou skupinu s dvoubodovým náskokem na Řeky a pětibodovým na Chorvaty, ale taky mají o zápas odehráno víc než oba soupeři. Všechna tři zbývající utkání hrají venku (Řecko, Litva, Skotsko) a jistotu postupu má jen vítěz skupiny: druhý postoupit může, ale nemusí (postupuje nejlepších pět z devíti na druhých místech jednotlivých skupin), vzhledem k těmto okolnostem mi spokojenost Krejčího přijde opravdu překvapivě velká. *POSILOVNA*
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +2107
08.09.20 v 17:53

Dobré odpoledne, v osmifinále v New Yorku skončily Kvitová s Muchovou a čtvrtfinále ženského singlu na US OPEN bude bez české účasti. Na to, že mezi českými holkami byla nasazená jednička, šestka i dvanáctka celkem fiasko. I když zrovna Kvitová vypadla hodně smolně a na vyřazení Muchové se podepsala zjevná zdravotní indispozice. Je to divná sezóna, nejen v tenise, a hodně zvláštní turnaj, ale zjevně se s nestandardními podmínkami jiné holky dokázaly popasovat lépe než ty naše. Tímto se omlouvám Berdovi, že jsem už před lety pro Káju Plíškovou užil termín Berdych v sukních. Spokojeného Berdu po GS turnaji, na kterém vypadl ve čtvrtfinále a někdy i v osmifinále, aby se následně pochválil, jsem zažil mockrát. Ale pochválit se po vyřazení ve druhém kole, navíc jako nasazená jednička s dodatkem, že jiní vůbec nepřijeli, to snad za celou kariéru nezvládl ani ten Berda. *FUCKU* Letošní US OPEN je hodně zvláštní turnaj a určitě se na něj dlouho nezapomene. A jednou z věcí, kvůli které se na něj dlouho nezapomene, byl Djokovičův konec na turnaji. Aby byl TOP hráč diskvalifikován na okruhu kvůli hádce či trefení rozhodčí(ho) navíc na GS turnaji to se určitě hodně dlouho nestalo. Henman nebo Tarango na Wimbledonu v pětadevadesátém nebyly (ještě) opravdové hvězdy, Ivanišeniče před dvaceti lety sice diskvalifikoval rozhodčí na nějakém menším turnaji, ale kvůli tomu, že roztřískal všechny rakety a neměl čím hrát. Tak poslední podobný případ byl asi před třiceti lety na AUSTRALIAN OPEN, kde byl diskvalifikován po urážkách několika rozhodčích John McEnroe. Ale nejsem si jistý jestli v devadesátém roce to byla žebříčkově ještě TOP hvězda světového tenisu. Dost mě překvapilo, že to byla vůbec první diskvalifikace Big Johna na GS turnaji. Já ho mám spojeného z dětství s neuvěřitelnými blikanci a výlevy během valné části osmdesátek, především pak ve Wimbledonu. *SILENY*
isport.blesk.cz/clan...

otaznik10
frafont +753
08.09.20 v 16:16

reakce na Ex1tus: ,,Sparta bohužel první kolo LM bez domácího zápasu. Kvůli..." zobrazit příspěvekSparta bohužel první kolo LM bez domácího zápasu. Kvůli zrychlenému režimu se oba zápasy odehrají ve dvou dnech za sebou u soupeře (jsme níže nasazení). *MIMO*

hokej.cz/liga-mistru..."

V listopadu nějak extra lepší situace asi nebude, spíš to toho přilítnou ještě klasický chřipky a další. Za mě by bylo snad lepší CHL 2020/21 odpískat a zrušit (možná maximálně potom nějaký miniturnaje, kdyby byl čas a možnost) a chystat se na ročník 2021/22.

1664.png
Ex1tus +55
08.09.20 v 15:02

Sparta bohužel první kolo LM bez domácího zápasu. Kvůli zrychlenému režimu se oba zápasy odehrají ve dvou dnech za sebou u soupeře (jsme níže nasazení). *MIMO*

hokej.cz/liga-mistru...

otaznik12
SHS
08.09.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (7. 9. 2020):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 7 029 znaků.

Další pořadí:
2. frafont (příspěvky: 1, znaky: 402)

Celkem bylo včera napsáno 5 příspěveků, které obsahovaly 7 431 znaků.

892.jpg
MartinMegadeth +2107
07.09.20 v 16:37

reakce na frafont: ,,Ohledně poháru to je nakonec tak, že semifinále se hrát nebude a..." zobrazit příspěvekOhledně poháru to je nakonec tak, že semifinále se hrát nebude a rovnou si to dají Pardubice s Třincem o celkové vítězství plus milión prémii. Na jednu stranu se mi to moc nelíbí, na druhou stranu to v podstatě jinak nešlo, pokud se to má dohrát ještě před začátkem extraligy.
www.hokej.cz/semifin..."

Kolego, uvidíme jestli se finále zvládne odehrát nebo i do něj vstoupí pozitivní testy na Covid-19 na pardubické či třinecké straně. Kontumace a zrušení semifinálových sérií rozhodně není líbivé řešení, ale svaz neměl v podstatě jinou možnost, pakliže se má letní pohár dohrát před plánovaným začátkem extraligy. V sobotním Deníku Sport vyšlo zajímavé zamyšlení Ryšavého, které vysoce překračovalo běžnou úroveň článků tohoto plátku. Neshodl bych se s autorem na všem. Rozhodně si nemyslím, že pro extraligu by byl zvláštní výhrou předseda svazu Král, který často dřív mluví a koná než přemýšlí. Nicméně pasáž, že za deset dní začíná extraliga a kluby v podstatě nemají domluven žádný Plán B byl trefou do černého. Doposud není známo co se stane, když se základní část neodehraje celá. Není znám minimální počet odehraných zápasů, aby byla základní část považována za odehranou. Není stanoven klíč k postupu pro případ, že po základní části nebudou mít všichni účastníci odehrán stejný počet utkání. Ano, do konce kalendářního roku byly zrušeny mezinárodní reprezentační akce, tudíž přibude několik volných termínů, ale byla by chyba se touto skutečností nechat unést. Tohle jsou věci, které by měly být závazně dohodnuty ještě před začátkem ročníku, případně co nejdříve po jeho zahájení. Není tajemstvím, že v hokejovém zákulisí jsou dva odlišné názory na to jestli začít sezónu v příštím týdnu. A nikde není psáno, že pak nedojde k rozkolům při hledání řešení co dál po nedohrané základní části. Stejně tak by bylo záhodno si aspoň narýsovat nějaký Plán B na play-off, pakliže by se s Covidem-19 válčilo i po Novém roce a na jaře, což teď rozhodně nelze vyloučit. Jestli se inspirovat bublinou po vzoru NHL a s kolika týmy: jestli uspořádat Final Eight nebo jen Final Four, kde ho uspořádat a na kolik vítězných zápasů hrát série. I kdyby nakonec druhá část ročníku s play-off proběhla dle plánů, rozhodně by nebylo na škodu, mít připravený aspoň rámcový krizový plán. Jenže realita je taková, že deset dní před plánovaným zahájením extraligy ještě všechny kluby nemají podepsanou smlouvu s BPA, čímž jim stále hrozí vyloučení ze soutěže. *MIMO*
isport.blesk.cz/clan...

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2107
07.09.20 v 16:30

Notně obměněná futsalová Sparta o víkendu vstoupila do nové sezóny vítězstvím 6:1 v Ústí nad Labem. Další zápasy ji prověří víc: v rámci druhého kola se Sparta doma střetne s Teplicemi a v rámci třetího kola vyrazí do Chrudimi, což by měla v sobotu přenášet ČT SPORT. *FLAGSPA*
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +2107
07.09.20 v 16:24

Národní tým za výkon na Slovensku musím pochválit. Hrálo se za mimořádně nestandardních podmínek a Slovensko kromě nadějné úvodní čtvrthodinky nemělo vůbec nic. Jak se zranil Duda, Slováci přestali být schopni vymyslet kloudnou akci směrem dopředu. A po odstoupení Štětiny začali vykazovat i povážlivé mezery v obraně. Kdyby měl Hložek víc štěstí a Darida nebyl v koncovce úplně volšovej, tak nároďák musel vést už do přestávky o dva góly. Slováci byli zralí na búra: kdyby utkání skončilo 1:5 vůbec by mě to nepřekvapilo. A když si z áčka na Letnou nikdo nedoveze pozitivní test na Covid-19, pak budu maximálně spokojen. To budu považovat za ještě větší vítězství. *OK* Následné události kolem zrušení a opětovného rozhodnutí sehrát zápas proti Skotsku mi silně připomínají stařičkého pana krále v Pyšné princezně, který odvolával co odvolal a sliboval co slíbil, v bravurním podání pana Neumanna. Chválím Holoubka, že měl koule nahradit Šilhavého a dva dny před zápasem povolávat vesměs nové, nevyzkoušené a nesehrané hráče. I hráče samotné, že do toho dnes půjdou, ale nemyslím si, že by situace kolem reprezentace měla vypadat podobně. Předpokládám, že hned tak nebude možnost vidět podobně utvořený nároďák, i když kdo ví, během podzimu budou další dvě reprezentační pauzy. Nicméně mám škodolibou radost, že probíhající situace plně koresponduje s prestiží prasoryby jménem Liga Národů. Rozhodně se dnes podívám a budu věřit, že nově postavený tým proti Skotsku uspěje. A když už Holoubek pozval Karabce, tak doufám, že ho pustí na plac aspoň na chvíli. *VYHLIZI*
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +2107
07.09.20 v 16:18

Dobré odpoledne, moc se mi nezdálo, že by někdo byl ochotný vyplácnout 4 miliony éček za Tetteha po tom co předváděl poslední sezónu bez dalšího zkoušení. Jeho roční hostování vnímám jako dobré rozhodnutí. Na Letné evidentně stagnoval a těžko hledal motivaci. Snad ji najde na nové štaci, aby dokázal zúročit značný potenciál co v něm dříme. Jeho zájem a chuť prudce opadly od chvíle kdy mu nevyšel možný přestup do Galatasaray. Teď je tomuto a dalším tureckým velkoklubům blíž než v kapr lize a může se jim předvést v plné parádě. Upřímně pokud Tetteha herně nenakopne turecká hostovačka tak už bude zralý na přeřazení do nuceného výseku. *FUCKU* Štětina se mohl zranit na Letné proti Olomouci stejně jako příští víkend v Karviné, ale že se zranil a klubu vypadl minimálně na půl roku v zápase tak ničemného projektu jakým je Liga Národů mě neskonale s.e.r.e !!! Pro mě je Liga Národů naprosto nesmyslný projekt o ničem, který vzal národním fotbalovým svazům možnost si naplánovat v několika volných termínech během roku přáteláky se soupeři a ve dnech i časech dle vlastního výběru. Tudíž místo v neděli třeba proti Anglii se hraje v pondělí večer proti Skotsku. Chápu, že při schopnostech ansámblu ve FAČR je to těžko představitelné, když dokázal odříct přátelský zápas v Brazílii nebo dát přednost přípravě s Maltou před Anglií, ale disponuje-li i fotbalově méně kvalitní federace schopnými lidmi v národním svazu a je-li ochotná něco investovat, pak vždy byla možnost zajistit atraktivní soupeře. Byl bych rád kdyby tato prasoryba nepřežila, ale obávám se, že korupcí a byrokracií prolezlí strejci z Uefy se ji budou držet jak howno košile. Štětinovo zranění je opravdu pech, protože dva a půl roku jeho výkonnost oscilovala mezi hlubokým podprůměrem a maximálně průměrem a když konečně od května vyrostl ve stabilního člena základní sestavy, tak hned zkraje sezóny vypadne minimálně na půl roku. *NAPR****

+2
otaznik17
frafont +753
07.09.20 v 12:38

www.idnes.cz/fotbal/...
Zrovna se ten Štetina rozehrál a dostával se pod Kotalem do parádní formy, potom přijde jeden nešťastnej moment v repre pouťáku a je to v pytli. Tak půl roku pauza kvůli zranění, potom se do toho tempa a pohody bude třeba čtvrt roku zpátky dostávat.

+1
otaznik18
SHS
07.09.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (6. 9. 2020):

Nejvíce příspěvků (1) napsal uživatel frafont a použil v nich celkem 468 znaků.

Další pořadí:
2. SpartaCorps (příspěvky: 1, znaky: 85)

Celkem byly včera napsány 2 příspěveky, které obsahovaly 553 znaků.

otaznik19
frafont +753
06.09.20 v 12:14

Nechci malovat čerta na zeď, ale obávám se, že takhle 18. září v Plzni novou extraligovou sezónu nezahájíme (a start ligy obecně se odloží na bůhvíkdy). A s mezinárodním měřením sil (CHL plus Spengler) to taky nevidím moc dobře - ono sice teď papírově je to tak, že od října v zahraničí budou moct jít s účastí fans třeba na polovinu až dvě třetiny kapacity (nebo i víc), ale reálně se to může ze dne na den úplně změnit.

83.jpg
SpartaCorps +551
06.09.20 v 10:44

Hm, tak jsou kluci v karanténě... tak snad budou všichni co nejdřív v pohodě...

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<06 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne