Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
5.png
Schaschek +2452
26.01.22 v 13:09

reakce na Agbonlahor: ,,Pepís *OCHLASTOVE* "

My tu potřebujeme ale gólmana, který bude hlavně chytat. Ne gólmana, který bude mávat :-D

+1
5.png
Schaschek +2452
26.01.22 v 13:08

reakce na Hanzi88: ,,Kéž by se jednalo o návrat Samiho*FLAGSPA* "

Myslíš toho Samiho, který odtud utekl a podepsal jinde aniž by to dal vědět? 8-)

+2
5.png
Schaschek +2452
26.01.22 v 13:07

reakce na ReiN: ,,Hořava asi nechce mít plnou zodpovědnost, když vidí co se každý..." zobrazit příspěvekHořava asi nechce mít plnou zodpovědnost, když vidí co se každý zápas valí na Jandače"

Má furt v háji to koleno po operaci a nemůže na střídačce stát.

5.png
Schaschek +2452
26.01.22 v 13:05

Tak dobrý, Chlapíka nám Nedvěd nevzal. Vzal Tomáška, Blümela a Ščotku.

566.gif
Canuck +232
26.01.22 v 12:19

Tak kdyby hrali az do finale v Chine, prijde tri z nasich lepsich hraci o 7 zapasu... To nasere... *PEKLO*

566.gif
Canuck +232
26.01.22 v 12:05

www.hokej.cz/zbytecn...

Neco mi rika, ze kdyby Dlapa hral za Jihlava nebo Liberec, by nedostal ani jeden zapas navic, a kdyby hral za nas, tak rovnou ctyri zapasy...

+1
otaznik7
Agbonlahor -13
26.01.22 v 11:59

reakce na Coocen: ,,víte někdo, který brankář přijde? nebo přijde také nějaký..." zobrazit příspěvekvíte někdo, který brankář přijde? nebo přijde také nějaký hráč ještě? "

Pepís *OCHLASTOVE*

otaznik8
rad55 +578
26.01.22 v 11:40

reakce na ferry: ,,Ahoj,Včera jsem zaplesal při gólu Vitoucha vzpomněl jsem si takhle..." zobrazit příspěvekAhoj,Včera jsem zaplesal při gólu Vitoucha vzpomněl jsem si takhle dával góly Gusta Havel,no trocha nostalgie.Bude líp."

Jenže ten měl rovnou hokejku [:-}

otaznik9
rad55 +578
26.01.22 v 11:34

reakce na Hanzi88: ,,Kéž by se jednalo o návrat Samiho*FLAGSPA* "

Ten chytá až druhou ligu, to nevím jestli by na tom byl tak dobře...

273.jpg
Gapin +2177
26.01.22 v 11:32

reakce na Hrdy22: ,,Asi sám nevěřím co teď napíšu. Ale když jsme vždycky pod..." zobrazit příspěvekAsi sám nevěřím co teď napíšu. Ale když jsme vždycky pod Jandačem hráli slušně základní část a v play-off tužku, tak by se to mohlo letos otočit, ne? "

No asi bys to neměl pít ani ředěný :-D
Tohle jsem si před lety říkal taky, že by se to jednou mohlo otočit.
Jenže věřil bych tomu kdyby na lavičce stal třeba Výborný, Sýkora a v podstatě asi kdokoliv snad jen kromě Lenera nebo Jelínka. Ne někdo, kdo když dojde na lámání chleba a musí udělat jasný rozhodnutí s tím, že ty hráče zblázní aby tomu věřili a šli za tím i kdyz je to bude bolet. Ne někdo, kdo když má někoho skoro na lopatě, tak se začne bát, že by moh i vyhrát.

+2
1362.jpg
Hanzi88 +185
26.01.22 v 11:09

reakce na Coocen: ,,víte někdo, který brankář přijde? nebo přijde také nějaký..." zobrazit příspěvekvíte někdo, který brankář přijde? nebo přijde také nějaký hráč ještě? "

Kéž by se jednalo o návrat Samiho *FLAGSPA*

otaznik12
rad55 +578
26.01.22 v 10:43

U Hořavy jsem si uvědomil proč mu vyhovuje spolupráce s Jandačem. Vzhledem k tomu, jak se v posledních letech, věnuje teoretické přípravě po seminářích a nechce kupříkladu chodit na tiskovky, stává se z něj také spíš teoretik. Jen jsem si všiml, že v některých zápasech tam jsou emoce. On i Hamara pochválí hráče po dobrém střídání.
A tak mám trochu obavu, že společně mají hokej ke kafíčku, v hale to kazí led a hlavně hráči. Ale abych byl spravedlivý, často to jsou hráči protivníka. Včera to bylo vidět hodně na rozehrávce z vlastního pásma a zachycení přihrávek před naší modrou.
Ale víru v sobě mám a stále doufám, protože: *THISISSPARTA*

otaznik13
ferry
26.01.22 v 10:34

Ahoj,Včera jsem zaplesal při gólu Vitoucha vzpomněl jsem si takhle dával góly Gusta Havel,no trocha nostalgie.Bude líp.

+1
otaznik14
Coocen +61
26.01.22 v 10:32

víte někdo, který brankář přijde? nebo přijde také nějaký hráč ještě?

1830.png
ReiN +228
26.01.22 v 10:00

reakce na Gapin: ,,Pořád věříš? Někdo je prostě nepoucitelnej :-D  Já jsem..." zobrazit příspěvekPořád věříš? Někdo je prostě nepoucitelnej :-D
Já jsem odpískal každou sezónu, kdy se tady Jandač objevil. Třeba to není špatnej člověk, ale jako trenér nám už nemá co dát. Je to pořád dokola. Já se přiznám, že jsem taky věřil nebo spíš nevěřil. A to že v ZČ budem hrát takovouhle sračku. O playoff jsem pod ním dávno ztratil všechny iluze. S ním to prostě jinak skončit nemůže.
Jak říká v tom rozhovoru, že jeho osoba má jednoduchý řešení, tak si myslím že o konci asi sám přemýšlí. Pořád ale nechápu to Hořavovo trvání na tom aby tam byli spolu."

Hořava asi nechce mít plnou zodpovědnost, když vidí co se každý zápas valí na Jandače

otaznik16
Hrdy22 +18
26.01.22 v 09:51

reakce na Gapin: ,,Pořád věříš? Někdo je prostě nepoucitelnej :-D  Já jsem..." zobrazit příspěvekPořád věříš? Někdo je prostě nepoucitelnej :-D
Já jsem odpískal každou sezónu, kdy se tady Jandač objevil. Třeba to není špatnej člověk, ale jako trenér nám už nemá co dát. Je to pořád dokola. Já se přiznám, že jsem taky věřil nebo spíš nevěřil. A to že v ZČ budem hrát takovouhle sračku. O playoff jsem pod ním dávno ztratil všechny iluze. S ním to prostě jinak skončit nemůže.
Jak říká v tom rozhovoru, že jeho osoba má jednoduchý řešení, tak si myslím že o konci asi sám přemýšlí. Pořád ale nechápu to Hořavovo trvání na tom aby tam byli spolu."

Asi sám nevěřím co teď napíšu. Ale když jsme vždycky pod Jandačem hráli slušně základní část a v play-off tužku, tak by se to mohlo letos otočit, ne?

otaznik17
kvcr +337
26.01.22 v 08:56

V podstatě už tady všechno zaznělo, odehráli jsme zápas, ve kterém jsme technicky neukázali téměř nic a vyhráli jsme ho bojovností a podle mě i se štěstím. Do gólu na 1:1 jsme sice opticky byli víc v útočné třetině, ale nevypracovali jsme si skoro nic, zatímco Litvínov byl mnohem nebezpečnější. Naprosto zoufalé byly naše přesilovky, vázla kombinace, u většiny odražených puků jsme byli druzí. Pochválit zaslouží Machovský, pustil jedinou střelu, která se prakticky chytit nedala.

Nechme tenhle výkon za hlavou, body jsme nutně potřebovali, máme je a to je důležité. Do dalších zápasů by nám to mohlo dát víc sebevědomí, které by se mohlo projevit i ve větší jistotě na hokejkách. Máme pět dní pauzu, kdy můžeme dobře potrénovat. Případ Salák skončil (abych nebyl nevděčný, odvedl tady hlavně loni kus dobré práce, i když to teď totálně smáznul), víme, na čem jsme, přijde nový gólman (pravděpodobně dvojka) k Machymu. K týmu se vrátí Miloš Hořava, který má myslím z psychologického hlediska na tým dobrý vliv. Snad se doléčí i někdo z marodů. Musíme teď jít zápas od zápasu a snad se nám časem podaří dostat do formy, kterou jsme měli po Novém roce. Olomouc je nepříjemný soupeř, bude to asi zase hodně urputné, tak doufám, že se na tenhle zápas připravíme dobře.

+1
1362.jpg
Hanzi88 +185
26.01.22 v 08:39

Chlapík odjede na OH jako náhradník, vůbec se nám to nerozsype už tak lazaret jako kráva

273.jpg
Gapin +2177
26.01.22 v 08:19

reakce na Coocen: ,,Ubojovaná výhra, počítá se, snad aspoň trochu pomůže v..." zobrazit příspěvekUbojovaná výhra, počítá se, snad aspoň trochu pomůže v sebevědomí. Od prvního vhazování jsem věřil, že to ubojujeme, ač to byla selanka, tak jsme vyhráli zaslouženě. Zachytal nám skvěle Machy, měli jsme sportovní štěstí. Nechápu Prymulu ve druhé lajně, nechápu Strnada v sestavě (jezdí sem a tam bez puku). Nedařilo se olympionikům. Potřebujem už konečně ustálit sestavu, potřebujeme na další zápasy zpátky Chlapíka, Buchteleho, Dvořáka, Přibyla, Voženílka, už sestavu držet. Tenhle výkon by na Pardubice nebo Třinec fakt nestačil, ale potřebovali jsme vyhrát a to se povedlo. Teď bude další zápas, snad se hra posune. Jandač klasika, stojí, kouká, pořád stejný, jestli vedeme, nebo naopak. To už ani nemá cenu více komentovat. Pořád ale věřím *METAL* "

Pořád věříš? Někdo je prostě nepoucitelnej :-D
Jak říká v tom rozhovoru, že jeho osoba má jednoduchý řešení, tak si myslím že o konci asi sám přemýšlí. Pořád ale nechápu to Hořavovo trvání na tom aby tam byli spolu.

otaznik20
fandaFanda +58
26.01.22 v 07:51

reakce na Coocen: ,,Ubojovaná výhra, počítá se, snad aspoň trochu pomůže v..." zobrazit příspěvekUbojovaná výhra, počítá se, snad aspoň trochu pomůže v sebevědomí. Od prvního vhazování jsem věřil, že to ubojujeme, ač to byla selanka, tak jsme vyhráli zaslouženě. Zachytal nám skvěle Machy, měli jsme sportovní štěstí. Nechápu Prymulu ve druhé lajně, nechápu Strnada v sestavě (jezdí sem a tam bez puku). Nedařilo se olympionikům. Potřebujem už konečně ustálit sestavu, potřebujeme na další zápasy zpátky Chlapíka, Buchteleho, Dvořáka, Přibyla, Voženílka, už sestavu držet. Tenhle výkon by na Pardubice nebo Třinec fakt nestačil, ale potřebovali jsme vyhrát a to se povedlo. Teď bude další zápas, snad se hra posune. Jandač klasika, stojí, kouká, pořád stejný, jestli vedeme, nebo naopak. To už ani nemá cenu více komentovat. Pořád ale věřím *METAL* "

Porad veris?!
Veris,
ze odejde Jandac a my konecne udelame titul???
*OK*
To je dobre, ja taky verim -- uz nekolik let, zatim marne... mrzi me, ze Horava bohuzel hraje mensi roli, nez jsem doufal..
A ano souhlasim,
body jsou doma, a to se pocita *ANO*
.. asi se nedalo pocitat s tim, ze tak kratce po covidu hrali vyrazne lepe, nez co predvedli, ale bojovali *SALA*
presto mam pocit, ze pokazde, kdyz se historicky Sparta potykala s podobnymi zdravotnimi problemy, je prvni zapas vykon mnohem lepsi,..
nezbyva nez stale verit!
*FLAGSPA*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 18. srpna - 19:00
    50.png
    SLB (venku)
    Příprava 2022 (Danube Cup)
  • 19. srpna - 15:00