Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
Krtek +22
28.04.22 v 23:45

reakce na Sparťan777: ,,Zdravím Sparťani,  Jsem z toho docela zklamanej, ale co se dá..." zobrazit příspěvekZdravím Sparťani,
Jsem z toho docela zklamanej, ale co se dá dělat. Doufejme, že přivedeme kvalitní hráče a zkusíme to zase příští sezónu. Jinak za mě, Matuchkin ať jde do ***e. Dvořáka je škoda, vybornej obránce no a nechme se tedy překvapit co náš management vymyslí....
Přeji všem hlavně zdravíčko, odpočinek od hokeje a v září naschledanou.
Ať žije Sparta Praha forever

*FLAGSPA* *SALA* "

Toho matuskhina nemyslíš vážně že ne?

otaznik2
Sparťan777 +126
28.04.22 v 22:51

Zdravím Sparťani,
Jsem z toho docela zklamanej, ale co se dá dělat. Doufejme, že přivedeme kvalitní hráče a zkusíme to zase příští sezónu. Jinak za mě, Matuchkin ať jde do ***e. Dvořáka je škoda, vybornej obránce no a nechme se tedy překvapit co náš management vymyslí....
Přeji všem hlavně zdravíčko, odpočinek od hokeje a v září naschledanou.
Ať žije Sparta Praha forever

*FLAGSPA* *SALA*

otaznik3
carlos3 +63
28.04.22 v 22:47

Vůbec bych tu neřešil seno a vidle.

Každopádně dnes (a celou sérii) vyhrál efektivnější tým. Není to od nich pěkný hokej, každopádně jim to vyhrává tituly. Když přidám naši střeleckou impotenci, tak to mají o to snazší.

Rozhodčí pískali proti nám, ale to nám tu sérii v žádném případě neprohrálo, byly to naše vlastní chyby a nemohoucnost.

Je to už sice klišé, ale prostě to musí být - po prohře se nevzdáme, Sparta věčná zůstane! *THISISSPARTA*

+2
otaznik4
Koty -233
28.04.22 v 22:43

reakce na Patriot: ,,Vyžraný prase je Dušek 8-) "

Toho jsem myslel… jak je na FB ať se podívám na ***a.

otaznik5
Patriot +119
28.04.22 v 22:43

reakce na Gapin: ,,Já nevim sem ho nikdy neviděl. Jen je mimo smysly chápání..." zobrazit příspěvekJá nevim sem ho nikdy neviděl. Jen je mimo smysly chápání normálního člověka, psát úplně cizímu člověku z druhýho konce republiky a projevovat se jako totální ***. Ale v Brně asi normální."

Tak to jsou přesně ty mr.dky který Sparta nezajímá. Jen ji musí řešit dlouho poté co sami vypadli 8-)

273.jpg
Gapin +2279
28.04.22 v 22:41

reakce na Koty: ,,Co ti napsal? :-! "

Já nevím jestli to je on, ale usuzuju pouze podle toho jak si mě bere vždycky do huby, ten musí bejt tak hloupej, že ani neví jak zaplatit složenku na poště.

+1
otaznik7
Patriot +119
28.04.22 v 22:41

reakce na Koty: ,,To je to vyžraný prase?"

Vyžraný prase je Dušek 8-)

otaznik8
Koty -233
28.04.22 v 22:38

reakce na Gapin: ,,Já nevim sem ho nikdy neviděl. Jen je mimo smysly chápání..." zobrazit příspěvekJá nevim sem ho nikdy neviděl. Jen je mimo smysly chápání normálního člověka, psát úplně cizímu člověku z druhýho konce republiky a projevovat se jako totální ***. Ale v Brně asi normální."

Co ti napsal? :-!

273.jpg
Gapin +2279
28.04.22 v 22:36

reakce na Koty: ,,To je to vyžraný prase?"

Já nevim sem ho nikdy neviděl. Jen je mimo smysly chápání normálního člověka, psát úplně cizímu člověku z druhýho konce republiky a projevovat se jako totální ***. Ale v Brně asi normální.

otaznik10
Koty -233
28.04.22 v 22:34

reakce na Schaschek: ,,Jasnej neodpískanej faul na konci zápasu, kdy jsme tlačili. Ale..." zobrazit příspěvekJasnej neodpískanej faul na konci zápasu, kdy jsme tlačili. Ale historie se neptá.

Tři finále za poslední dobu, třikrát se musíme dívat na radost soupeře. Je to k pos.rání. "

Kopec v každém zapase nic jiného :-! :-! :-!

otaznik11
Dave624 +77
28.04.22 v 22:32

Tomášek, chlapík, kdo ví co Thorell, asi Smerha, Dvořák, Pavelka, matuskin, brankáři a trenéři půjdou pryč, fakt jsem zvědav kdo přijde protože narozdil od jiných týmu ven nic neprosaklo o příchodech

otaznik12
Koty -233
28.04.22 v 22:32

reakce na Gapin: ,,Jinak vzkaz pro všechny brněnský chc.anky asi zejména pro Duška a..." zobrazit příspěvekJinak vzkaz pro všechny brněnský chc.anky asi zejména pro Duška a Pí.ča koladu, který po vzoru svého komoušského a estébáckého paklubu musí fízlovat cizí fóra a pak si ulevit, tak jako zprávama přes Messenger mi fakt nenaserete stejně jako ty vaši pseudochuligáni, který se dokážou akorát vyfotit na Facebook *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU* "

To je to vyžraný prase?

273.jpg
Gapin +2279
28.04.22 v 22:30

Jinak vzkaz pro všechny brněnský chc.anky asi zejména pro Duška a Pí.ča koladu, který po vzoru svého komoušského a estébáckého paklubu musí fízlovat cizí fóra a pak si ulevit, tak jako zprávama přes Messenger mi fakt nenaserete stejně jako ty vaši pseudochuligáni, který se dokážou akorát vyfotit na Facebook *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU*

571.png
Medvěd +493
28.04.22 v 22:29

Třinec hrál přesně to, co na nás platilo a - přiznejme si - docela nás ve spoustě situací přehrával. Prostě to tak je. Vždyť si vemte pokus o hru bez brankáře v závěru: ani jsme se neusadili v pásmu a vystřelili snad jednou... Obrana vůbec letos nejistá, bez sily a bez efektní rozehrávky. Od spousty hráčů jsme podle jmen čekali víc, já tedy alespoň ano. No, nevyšlo, berme to jak to je. Liberec i Budějovice byli silní soupeři, jejich hra nám nevyhovovala, ale dali jsme je. Třinec už ne. Ale po té hrůze v ZČ je druhé místo malý zázrak.
Příští rok bez Jandače, tak uvidíme jaké to bude.
To že letos opět bez titulu je blbý, ale sparťanama kvůli tomu určitě být nepřestaneme!

+2
otaznik15
frafont +1010
28.04.22 v 22:26

Rozhodčí příšerní, ale to, že zahodíme všechno možný i nemožný, se na rozhodčí opravdu svádět nedá. Kolikrát za celý playoff jsme měli v utkání mega převahu a tlak v první třetině a vytěžili jsme z toho místo pohodovejch tři nula celou jednu trefu *KOSA*

+1
691.jpg
Honza +107
28.04.22 v 22:23

No jsem zvědavej na složení týmu pro příští ročník. Snopková na o2tv řekla, že tým je již z 98% postavený. Plus tedy to, že mohla být nástupkyní Krále.
Tak uvidíme, co nás ještě čeká.

386.jpg
Mandor +375
28.04.22 v 22:22

Tak dnes trochu smutek, ale teď jsem poslouchal Jandače. Sobotka hrál s přetrženou šlachou, Kašemu praskly šrouby v noze, tým prošel virózou a celý byl na kapačkách. Asi i to hraje roli. Nechci se na to vymlouvat, jen je to zajímavé.
No teď jsem koukal jak na O2TV, tak na ČT. A písknout za Poláškovo zákrok trestné střílení...... No moc jsem to nepobral.

+1
1.png
Amadeus +228
28.04.22 v 22:21

reakce na Dave624: ,,Ohromný zklamání, chyběl Tomášek, hrálo se do kopce, a dneska..." zobrazit příspěvekOhromný zklamání, chyběl Tomášek, hrálo se do kopce, a dneska od stavu 0:2 to byla jedna velká křeč, ta psychika našeho týmu v některých zápasech je prostě problém. Co teď dal? Přijde několik změn, odchody budou citelne znát, o příchodech se neví téměř nic a ještě přijde nový trenersky tým "

Asi to nebude prevladajici nazor, ale musim rict, ze me odchod trenerskeho dua mrzi. A jestli jde pryc Dvorak se Smerhou, tak nerad je uvidim v ELH proti nam. Ta parta letos byla vyjimecna.

+1
5.png
Schaschek +2901
28.04.22 v 22:20

Jasnej neodpískanej faul na konci zápasu, kdy jsme tlačili. Ale historie se neptá.

Tři finále za poslední dobu, třikrát se musíme dívat na radost soupeře. Je to k pos.rání.

otaznik20
Dave624 +77
28.04.22 v 22:16

Ohromný zklamání, chyběl Tomášek, hrálo se do kopce, a dneska od stavu 0:2 to byla jedna velká křeč, ta psychika našeho týmu v některých zápasech je prostě problém. Co teď dal? Přijde několik změn, odchody budou citelne znát, o příchodech se neví téměř nic a ještě přijde nový trenersky tým

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 2. prosince - 18:30
    15.png
    HK (doma)
    Extraliga (25.kolo)
  • 4. prosince - 17:00
    13.png?1