Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
rad55 +631
29.04.22 v 12:41

reakce na Schaschek: ,,Hlavně je vtipný, jak dokážeme republiku spojit. Normálně si..." zobrazit příspěvekHlavně je vtipný, jak dokážeme republiku spojit. Normálně si jdou všichni po krku a teď si vzájemně kouří péra z toho, že Sparta prohrála 8-) Jsem i proto rád, že fandím zrovna Spartě, baví mě sledovat tyhle pokrytce, co si navzájem celou sezónu nadávají, ale jakmile jde o naší prohru, tak si padají kolem krku. Tohle se fanouškovi provinčních klubů nikdy stát nemůže, protože ten jejich klub je všem ostatním u zadku 8-) "

Spartu mají rádi úplně všichni. Jediný klub, který vyprodává venkovní zápasy! No ne? *BRAVO*

otaznik2
kvcr +344
29.04.22 v 12:23

reakce na Medvěd: ,,Na pochvale obrany se rozhodně neshodneme. Nevím, do jaké míry to..." zobrazit příspěvekNa pochvale obrany se rozhodně neshodneme. Nevím, do jaké míry to ovlivnila zmiňovaná viróza, ale naši obránci, zvlášť směrem dozadu, ji asi měli celou sezónu.
Btw - dnes jsem četl nějaké povídání s Jandačem a v tom co tam psal měl pravdu. Zdůrazňoval sehranost třineckého týmu kde nedochází k výměně půlky hráčů každý rok a chválil obměny jejich kádru, které vždy mají smysl. Možná je jenom teoretik - nevím, ale v tomhle pravdu asi má."

Já jsem ale obranu chválil za včerejšek, ne za celou sezónu. Včera jsme vzadu zas až tak nehořeli. Nemusíme se shodnout, od toho je diskuse.

S důležitostí souhry souhlasím - my jsme ale poslední dobou měnili radikálně herní styly a do těch se musely vyměnit skoro celé kádry. Že to je problém víme. Další věc je, že hodně našich hráčů má ještě ambice zahrát si venku a pak mají buď výstupní klauzuli nebo krátkodobou smlouvu. Třinci se nějak daří držet kádr pohromadě a měnit jen pár hráčů kus za kus. Tady je potřeba si říct, jestli chceme hrát s hvězdami - pokud ano, pochybuju, že se povede mít stabilní kádr. Důležité je udělat kostru týmu, na kterou se budou noví hráči dobře nabalovat. To si myslím, že už u nás tak trochu proběhlo, dost klíčových hráčů máme podepsaných i na příští rok. Je otázka, co bude chtít hrát Patera - v Boleslavi se hrálo něco úplně jiného než u nás. To by mohlo vést k dalším výměnám.

otaznik3
karlos +1029
29.04.22 v 12:16

reakce na Schaschek: ,,Hlavně je vtipný, jak dokážeme republiku spojit. Normálně si..." zobrazit příspěvekHlavně je vtipný, jak dokážeme republiku spojit. Normálně si jdou všichni po krku a teď si vzájemně kouří péra z toho, že Sparta prohrála 8-) Jsem i proto rád, že fandím zrovna Spartě, baví mě sledovat tyhle pokrytce, co si navzájem celou sezónu nadávají, ale jakmile jde o naší prohru, tak si padají kolem krku. Tohle se fanouškovi provinčních klubů nikdy stát nemůže, protože ten jejich klub je všem ostatním u zadku 8-) "

To máš pravdu, to je velmi úsměvné. Tihle chudáci napříč republikou jsou fakt úkazem jejich malosti a frustrace :-! :-! Ale co......ať si žijou svoje nešťastné ubohé životy primitivů *FUCKU* *FUCKU* MY JSME SPARTA *SALA* *SALA* a oni jsou jedno velké nic *KSICHT* *KSICHT*

otaznik4
karlos +1029
29.04.22 v 12:10

reakce na Laurik92: ,,Tak to se omlouvám, ale jen to dokazuje, že tomu nerozumíš....." zobrazit příspěvekTak to se omlouvám, ale jen to dokazuje, že tomu nerozumíš.. nějaké hloupé fauly tam měl, ale říct, že nebyl vidět. Ono to chce se právě všímat celkově té práce na ledě. Ne jen když je hráč v šanci.. "

Nehrál jsem extraligu jako Ty, ale za svým názorem si stojím. Já nehodnotím hráče podle jejich bodových příspěvků, ale také podle celkové hry a nasazení. Ano, nasazení Kaše měl. Jenže zrovna od něj se čekají i ty body a něco navíc. A to neměl po celou sezónu. Na to, kolik dostával prostoru, toho ukázal velmi málo. Kdyby k tomu ještě neměl ani nasazení, bylo by to hodně smutné.

+1
otaznik5
Dave624 +77
29.04.22 v 11:49

reakce na Kubajs: ,,Na to jsou jiný experti se zahrabat u nás a pak na boje o medaile..." zobrazit příspěvekNa to jsou jiný experti se zahrabat u nás a pak na boje o medaile koukat v televizi *FUCKU* "

Já jsem to nemyslel zle ale reálným pohledem. Tomáškovi je 25 let může se zlepšovat a vydělat si v cizině to je pro něj asi lepší než zůstat u nás i když bych si to moc přál

350.jpg
chuli +136
29.04.22 v 11:47

reakce na Kubajs: ,,Jandač může za to, že naši střelci nebyli schopní dát gól,..." zobrazit příspěvekJandač může za to, že naši střelci nebyli schopní dát gól, nebo že naše obrana dělala individuální hrubky?
Jo, po zranění Tomáška spekuloval se sestavou, tam se mu něco vyčítat dá, ale jinak? Zase bych z něj nedělal obětního beránka. Jeho to určitě štve a mrzí ještě víc, než nás všechny ostatní.
Od příští sezóny tu znovu nebude, kdo ví co s týmem Patera udělá, aby jsme na něj třeba ještě nevzpomínali. Navíc na lavičce nebyl sám, byl tam i Hořava, určitě za kluky přišel i Jarda.
Ať se nám to líbí, nebo ne, Třinec vyhrál potřetí za sebou, takže to zadní nezdárci prostě nejsou. Rozhodčí nám moc nepomohli, ale oproti jejich sérii s Bolkou minulou sezonu, i tu letošní to bylo v naší sérii ještě zlatý.
Jsem hodně zvědavý na tým pro příští sezónu, snad vhodně doplníme ztráty. Chlapík, Tomášek, Šmerha, to bude hodně cítit. Dvořák mi zase tak moc nevadí, sice důrazný obránce, ale hodně chyb dokázal udělat, horší to bude s Pavelkou. Takový Matuškin by mi asi taky moc nechyběl, v ZČ byl dobrý, ale v PO jsem trnul každou přesilovku, aby nešli sami na bránu.
Za mě určitě posila sezóny byl Hudáček. Když jsem četl spekulace, že má přijít, radost jsem z toho neměl, ale ukázal kvalitu a hlavně charakter. Toho bych tu chtěl i další sezóny!
Poslední takový malý přání na pokraji reality by bylo dostat zpátky Černocha. Ve Varech vyrostl a líbí se mi jak hraje, moc mu přeji MS, snad pojede."

Jandač ven !!! a Spartě se vyhejbat obloukem ..děkujeme a už stačilo ...

350.jpg
chuli +136
29.04.22 v 11:45

já jsem z toho strašně zklamanej a nekutečně nasranej ..čekáme na to 15 let a pořád nic ...vyměnilo se vedení a stejně to nepomohlo ..tak mi někdo řekněte co je ve Spartě špatně ... :-| :-( *NAPR****

350.jpg
chuli +136
29.04.22 v 11:44

reakce na Gapin: ,,To je prostě Josef no. Jako hokeji a trénování rozumět bude, ale..." zobrazit příspěvekTo je prostě Josef no. Jako hokeji a trénování rozumět bude, ale ty velký zápasy ve kterých jde o všechno on prostě neumí. Ono to není jen o nějakým řvaní na hráče ze střídačky, ale o ten cit udělat něco co to všechno zvrátí.
A umět to ani nebude, už jen kvůli těm svým povídačkám o rovnováze světa atd."

Neměl Koule na změny ..měl změnit taktiku ..a nebo něco zkusit ..já osobně bych do 6 zápasu nasadil Přibyla ... a nebo když už bych prohrával a snížil bych tak bych si klidně 8 minut před koncem vzal time a šel do 6ti ..

350.jpg
chuli +136
29.04.22 v 11:42

reakce na ToM: ,,Nedá mi to a k tomuto se musím připojit... Když to tak čtu, tak..." zobrazit příspěvekNedá mi to a k tomuto se musím připojit... Když to tak čtu, tak se asi trošku zapomíná, jaká že to byla letos valná část základní části - katastrofa... Chválit obranu, no nevím, souhlasím s tou celosezónní virózou. A ty obměny kádru? Naprostý souhlas, v tomto mě Sparta neskutečně s...e, zmiňovanému Třinci nelze než v tomto jen závidět, stálost kádru, jeho vhodné doplnění je zásadním předpokladem úspěchu! Ne jak tady, že se to vždycky vymění... Ale možná si i rýpnu do těch už "stálic", myslíte třebas, že setrvání Buchty před touto sezónou, kdy už byl jednou nohou pryč bylo dobré...? Jako, já toho kluka mám rád, ale... Jsou právě tyto změny to vhodné doplnění kádru...? Nebo je to mišmaš, který je ale při těch změnách půlky kádru tady tak nějak víceméně nutný...?"

Na buchteleho nešahej. Jinak za mě je prostě *** podepisovat hráče na jeden rok ..a hlavně gólmany ..ať byl kacetl jakékoliv díra ..je v Třinci tři roky a vychytal jim tři tituly a to v Hradci a Pardubicích chytal úplný hovno ...jeto celé o koncepci a to se smlouvama na rok fakt nemáme

5.png
Schaschek +2901
29.04.22 v 11:40

reakce na Gapin: ,,Jinak vzkaz pro všechny brněnský chc.anky asi zejména pro Duška a..." zobrazit příspěvekJinak vzkaz pro všechny brněnský chc.anky asi zejména pro Duška a Pí.ča koladu, který po vzoru svého komoušského a estébáckého paklubu musí fízlovat cizí fóra a pak si ulevit, tak jako zprávama přes Messenger mi fakt nenaserete stejně jako ty vaši pseudochuligáni, který se dokážou akorát vyfotit na Facebook *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU* "

Hlavně je vtipný, jak dokážeme republiku spojit. Normálně si jdou všichni po krku a teď si vzájemně kouří péra z toho, že Sparta prohrála 8-) Jsem i proto rád, že fandím zrovna Spartě, baví mě sledovat tyhle pokrytce, co si navzájem celou sezónu nadávají, ale jakmile jde o naší prohru, tak si padají kolem krku. Tohle se fanouškovi provinčních klubů nikdy stát nemůže, protože ten jejich klub je všem ostatním u zadku 8-)

+7
otaznik11
ToM +25
29.04.22 v 11:35

reakce na Medvěd: ,,Na pochvale obrany se rozhodně neshodneme. Nevím, do jaké míry to..." zobrazit příspěvekNa pochvale obrany se rozhodně neshodneme. Nevím, do jaké míry to ovlivnila zmiňovaná viróza, ale naši obránci, zvlášť směrem dozadu, ji asi měli celou sezónu.
Btw - dnes jsem četl nějaké povídání s Jandačem a v tom co tam psal měl pravdu. Zdůrazňoval sehranost třineckého týmu kde nedochází k výměně půlky hráčů každý rok a chválil obměny jejich kádru, které vždy mají smysl. Možná je jenom teoretik - nevím, ale v tomhle pravdu asi má."

Nedá mi to a k tomuto se musím připojit... Když to tak čtu, tak se asi trošku zapomíná, jaká že to byla letos valná část základní části - katastrofa... Chválit obranu, no nevím, souhlasím s tou celosezónní virózou. A ty obměny kádru? Naprostý souhlas, v tomto mě Sparta neskutečně s...e, zmiňovanému Třinci nelze než v tomto jen závidět, stálost kádru, jeho vhodné doplnění je zásadním předpokladem úspěchu! Ne jak tady, že se to vždycky vymění... Ale možná si i rýpnu do těch už "stálic", myslíte třebas, že setrvání Buchty před touto sezónou, kdy už byl jednou nohou pryč bylo dobré...? Jako, já toho kluka mám rád, ale... Jsou právě tyto změny to vhodné doplnění kádru...? Nebo je to mišmaš, který je ale při těch změnách půlky kádru tady tak nějak víceméně nutný...?

5.png
Schaschek +2901
29.04.22 v 11:34

reakce na Coocen: ,,Super pozitivní byla včera atmosféra v hale. Myslím, že podporu..." zobrazit příspěvekSuper pozitivní byla včera atmosféra v hale. Myslím, že podporu kluci od nás měli hodně velkou ???? Třinec vyhrál celkově zaslouženě, byl kompaktnější, výkonem stabilnější, hrál přesně to, co potřeboval. Varaďa je perfektně připravil a odkoučoval. U nás byla místy větší hokejovost, ale místy také větší zmatek a individuální chyby. Spekuluje se tu o odchodech, příchodech. K odchodům bych přidal, že bych rád, aby se třeba na Kladno vrátil Strnad a místo něj hrál trvale Prymula, Konečný. Předpokládám, že se v nové sezóně stabilně vrátí Dan Přibyl a ještě všem ukáže, jaký je to hráč. Uvidíme co se potvrdí a jak bude dále sestava vypadat. Patera přinese emoce, zapálení a budeme mít trenéra, který bude chtít vyhrávat - on to tak měl jako hráč i jako trenér jinde. Věřím, že se tento tah ukáže jako přínosný! *METAL* "

JJ, jestli se dá za něco chválit tuto sezónu, tak progres kotle. Samozřejmě, že to nebylo jen růžový, ale tak to prostě je.

otaznik13
Kubajs +310
29.04.22 v 11:27

reakce na Dave624: ,,Smlouvu měl do konce sezony a sám říkal že chce ještě ven, je..." zobrazit příspěvekSmlouvu měl do konce sezony a sám říkal že chce ještě ven, je to super hráč je mu 25 let má šanci ještě na Finsko Švédsko a Švýcarsko může si vydělat a zlepšovat se, přece se v 25 nezahrabe v Česku, chtěl bych aby zůstal ale koukám na to jak to píšu výše "

Na to jsou jiný experti se zahrabat u nás a pak na boje o medaile koukat v televizi *FUCKU*

571.png
Medvěd +493
29.04.22 v 11:27

reakce na kvcr: ,,Bohužel se zopakoval třetí zápas série místo čtvrtého. Měli..." zobrazit příspěvekBohužel se zopakoval třetí zápas série místo čtvrtého. Měli jsme víc ze hry, hodně šancí, ale nebyli jsme schopní najít cestu do branky, ani se nám neodrazil žádný puk. Třinec se do přečíslení před prvním gólem dostal po hned dvou smolných odrazech, pak jim spadlo z nebe trestné střílení (zápas jsme prohráli hlavně vlastní neefektivitou, ale takových zákroků bych našel padesát - prakticky při každém přechodu modré čáry). Dlouho nám trvalo, než jsme se z toho oklepali, druhá třetina byla z naší strany pořád zaražená. Trochu už na někom byla vidět únava (když jsem se dověděl o střevní viróze a hrajících zraněných, není divu) , pořád se ale tenhle zápas vyhrát dal. Je velká škoda, že nám to v play-off nelepilo, hlavně teda těm, od kterých se čekaly góly nejvíc. Tomu se ale prakticky poručit nedá.

Pochválil bych za včerejšek obranu s Hudáčkem, i když Třinec se soustředil hlavně na destrukci, dva góly doma by měly stačit aspoň na plichtu. Vepředu to byl neustálý boj u mantinelů, málokdy jsme se dostali do nějaké kombinace. Bylo tam vidět nezměrné úsilí a vůle, bohužel to dneska nepřineslo ani jeden ubojovaný gól. I jsme podle mě šli správně do rizika a tříminutové power-play, ani ty tři minuty nám ale nestačily.

Samozřejmě první člověka popadne frustrace, ale teď už jsem se trochu zklidnil a s odstupem času hodnotím letošní umístění jako dobré. Necinklo to, ale zase jsme se dostali o kousek blíž, chyběly nám dva vyhrané zápasy, při troše štěstí to tam spadnout mohlo. Za asi největší klad bych považoval to, že se vytvořil silný tým s vyrovnanými útoky i obranami, který dokázal odehrát s výjimkou jednoho zápasu v Třinci hodně kvalitní play-off (a samozřejmě i základní část). V tom jsme byli poslední dobou marní, letos jsme ale vypadali v play-off dost dobře. Dokázali jsme přepnout z technického módu do tvrdého hokeje ze dne na den. Tým držel při sobě, šlapal, podporoval se. Náš hokej opravdu bavil, jako divák jsem si většinu zápasů užíval. Myslím si, že i když jsme teď zklamaní, tým a klub zaslouží díky za dobrou práci. Přeju všem, aby jim ten postupný progres vydržel a aby dokázali posunout naši Spartu ještě dál. "

Na pochvale obrany se rozhodně neshodneme. Nevím, do jaké míry to ovlivnila zmiňovaná viróza, ale naši obránci, zvlášť směrem dozadu, ji asi měli celou sezónu.
Btw - dnes jsem četl nějaké povídání s Jandačem a v tom co tam psal měl pravdu. Zdůrazňoval sehranost třineckého týmu kde nedochází k výměně půlky hráčů každý rok a chválil obměny jejich kádru, které vždy mají smysl. Možná je jenom teoretik - nevím, ale v tomhle pravdu asi má.

otaznik15
Dave624 +77
29.04.22 v 11:17

reakce na Radek Ady: ,,je jistý, že Tomášek půjde pryč?"

Smlouvu měl do konce sezony a sám říkal že chce ještě ven, je to super hráč je mu 25 let má šanci ještě na Finsko Švédsko a Švýcarsko může si vydělat a zlepšovat se, přece se v 25 nezahrabe v Česku, chtěl bych aby zůstal ale koukám na to jak to píšu výše

otaznik16
rad55 +631
29.04.22 v 11:07

reakce na karlos: ,,Já jsem si tedy Kašeho všiml především při jeho hloupých..." zobrazit příspěvekJá jsem si tedy Kašeho všiml především při jeho hloupých vyloučeních. Ve hře jsem ho neviděl. Ano, snahu měl, ale to je všechno."

Včera jsem si ho všímal. Tahal jako kůň a hrál velmi obětavě, nedal nic zadarmo! *BOXER*

273.jpg
Gapin +2279
29.04.22 v 11:06

reakce na karlos: ,,A v těchto momentech je to o odvaze trenéra sáhnout třeba k..." zobrazit příspěvekA v těchto momentech je to o odvaze trenéra sáhnout třeba k překvapivému řešení. Jenže to se od Jandače nikdy nedalo očekávat a bohužel nezklamal ani tentokrát. Už jen to zařazení Doležala a Kašeho do zápasu proti Budějovicím, který jsme prohráli, ukázalo, že v tomhle nikdy nedokáže vsadit na správné hráče. I vyřazení Stoljarova na úkor Strnada se mi nelíbilo. Jandač zkrátka vsází na jistotu a to samé bylo v roce 2016. Mlaďase nechal sedět a na ledě se ploužili starší kluci, kteří už absolutně neměli šťávu. "

To je prostě Josef no. Jako hokeji a trénování rozumět bude, ale ty velký zápasy ve kterých jde o všechno on prostě neumí. Ono to není jen o nějakým řvaní na hráče ze střídačky, ale o ten cit udělat něco co to všechno zvrátí.
A umět to ani nebude, už jen kvůli těm svým povídačkám o rovnováze světa atd.

+1
otaznik18
Laurik92 +19
29.04.22 v 11:02

reakce na karlos: ,,Já jsem si tedy Kašeho všiml především při jeho hloupých..." zobrazit příspěvekJá jsem si tedy Kašeho všiml především při jeho hloupých vyloučeních. Ve hře jsem ho neviděl. Ano, snahu měl, ale to je všechno."

Tak to se omlouvám, ale jen to dokazuje, že tomu nerozumíš.. nějaké hloupé fauly tam měl, ale říct, že nebyl vidět. Ono to chce se právě všímat celkově té práce na ledě. Ne jen když je hráč v šanci..

otaznik19
Coocen +94
29.04.22 v 11:01

Super pozitivní byla včera atmosféra v hale. Myslím, že podporu kluci od nás měli hodně velkou ???? Třinec vyhrál celkově zaslouženě, byl kompaktnější, výkonem stabilnější, hrál přesně to, co potřeboval. Varaďa je perfektně připravil a odkoučoval. U nás byla místy větší hokejovost, ale místy také větší zmatek a individuální chyby. Spekuluje se tu o odchodech, příchodech. K odchodům bych přidal, že bych rád, aby se třeba na Kladno vrátil Strnad a místo něj hrál trvale Prymula, Konečný. Předpokládám, že se v nové sezóně stabilně vrátí Dan Přibyl a ještě všem ukáže, jaký je to hráč. Uvidíme co se potvrdí a jak bude dále sestava vypadat. Patera přinese emoce, zapálení a budeme mít trenéra, který bude chtít vyhrávat - on to tak měl jako hráč i jako trenér jinde. Věřím, že se tento tah ukáže jako přínosný! *METAL*

otaznik20
Koty -233
29.04.22 v 11:00

reakce na karlos: ,,A v těchto momentech je to o odvaze trenéra sáhnout třeba k..." zobrazit příspěvekA v těchto momentech je to o odvaze trenéra sáhnout třeba k překvapivému řešení. Jenže to se od Jandače nikdy nedalo očekávat a bohužel nezklamal ani tentokrát. Už jen to zařazení Doležala a Kašeho do zápasu proti Budějovicím, který jsme prohráli, ukázalo, že v tomhle nikdy nedokáže vsadit na správné hráče. I vyřazení Stoljarova na úkor Strnada se mi nelíbilo. Jandač zkrátka vsází na jistotu a to samé bylo v roce 2016. Mlaďase nechal sedět a na ledě se ploužili starší kluci, kteří už absolutně neměli šťávu. "

Přesně tak!!

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 2. prosince - 18:30
    15.png
    HK (doma)
    Extraliga (25.kolo)
  • 4. prosince - 17:00
    13.png?1