Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
rad55 +596
15.02.22 v 11:41

Ajeto....
Tak a teď *SALA* *SALA* *SALA*

+1
otaznik2
MichalM +201
15.02.22 v 11:23

reakce na Gapin: ,,Jediný pozitivum z tohohle turnaje může bejt akorát to že Pešán..." zobrazit příspěvekJediný pozitivum z tohohle turnaje může bejt akorát to že Pešán s Nedvědem snad potáhnou do ***e.
Doufám že kustod uz Řepík a spol. připravuje dresy na čtvrtek."

No já bych se ještě neradoval, takovej Lener smrděl na svazu jakou dobu než se zjistilo, že jeho tabulky, křížky a kolečka nejsou úplně k ničemu, a i tam ne úplně, myslím, že tam někde uklizenej bude stejně za nemalý peníz. A českému hokeji bude líp, až se zbaví těchto vší, jenže si nejsem jistej, že to tak někdy opravdu bude..............

273.jpg
Gapin +2192
15.02.22 v 11:19

Jediný pozitivum z tohohle turnaje může bejt akorát to že Pešán s Nedvědem snad potáhnou do ***e.
Doufám že kustod uz Řepík a spol. připravuje dresy na čtvrtek.

+1
otaznik4
Hcspikr255tgh +1040
15.02.22 v 11:09

Tak ještě 20min a konec trápení.

otaznik5
Hcspikr255tgh +1040
15.02.22 v 11:09

reakce na karlos: ,,Někdy Tvoje myšlenkový pochody nepobírám. Ty víš kolik berou..." zobrazit příspěvekNěkdy Tvoje myšlenkový pochody nepobírám. Ty víš kolik berou biatlonisti peněz? A jak souvisí výše jejich platů s tím, že se nikam neposuneme? Jako že pokud by brali méně, jezdili by lépe? Kolik myslíš, že brala třeba Koukalová? A okamžitě to rozpustit? No, pravda, nemuseli jsme tam jezdit vůbec a ušetřili bychom. Jenže to by taky mohla být olympiáda pouze pro ty, kteří mají reálnou šanci na medaile. Takže v každém sportu by startovalo jen několik soutěžících *MIMO* *MIMO*
Prostě doba hojnosti v biatlonu, a nejen v něm, skončila. Ale proto přece nepřestaneme hromadně sportovat. "

Dobře tak budeme sportovat kde skončíme poslední.. Už před závodem se ví jak to opět bude vypadat :-D

691.jpg
Honza +72
15.02.22 v 11:03

Snad se Sobotka dá dohromady.

+1
otaznik7
karlos +988
15.02.22 v 11:03

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Tak tohle je ostuda která se jentak nevidí. Čtvrtek opět jako..." zobrazit příspěvekTak tohle je ostuda která se jentak nevidí. Čtvrtek opět jako vždycky chyby a trestný kola. Karlík dobrý běh špatná střelba.. Václavík taky chyby a trestný kolo.. Že tam teda jezdili mohli být doma a v klidu a nemuseli závodit. Ještě že máme Ester a Martinu jinak by to byla úplná katastrofa. Nikdo jinej nás nepřekvapil a ani nepřekvapí. Biatlon je ale ostuda jak svina. Pořád nějaký výmluvy, že lyže nejeli, nebo že foukal moc vítr a pořád něco.. Okamžitě bych to rozpustil, to rovnou mohl jet junior Mareček a horší by to nebylo. Dokud budou brát takový lowe co berou tak se nikam nedostaneme. *CERTIK* "

Někdy Tvoje myšlenkový pochody nepobírám. Ty víš kolik berou biatlonisti peněz? A jak souvisí výše jejich platů s tím, že se nikam neposuneme? Jako že pokud by brali méně, jezdili by lépe? Kolik myslíš, že brala třeba Koukalová? A okamžitě to rozpustit? No, pravda, nemuseli jsme tam jezdit vůbec a ušetřili bychom. Jenže to by taky mohla být olympiáda pouze pro ty, kteří mají reálnou šanci na medaile. Takže v každém sportu by startovalo jen několik soutěžících *MIMO* *MIMO*
Prostě doba hojnosti v biatlonu, a nejen v něm, skončila. Ale proto přece nepřestaneme hromadně sportovat.

otaznik8
Hcspikr255tgh +1040
15.02.22 v 10:24

reakce na rad55: ,,Tak Pešáne, už jdeš pro letenky? Nebo se odehraje nějaký..." zobrazit příspěvekTak Pešáne, už jdeš pro letenky?
Nebo se odehraje nějaký zázrak? Chybí nám víc vůle, oni se připravili líp."

Hlavně Kovář nesmyslně fauloval docela nechápu.. Tak důležitý match a on udělá nesmysl. *KOSA*

otaznik9
Hcspikr255tgh +1040
15.02.22 v 10:23

reakce na frafont: ,,No když si nechají dát dva góly za ani ne půl minuty, tak to..." zobrazit příspěvekNo když si nechají dát dva góly za ani ne půl minuty, tak to půjde asi dost těžko *MIMO* "

Bude to mít jedno pozitivní že se konečně zbavíme toho Pešána.

otaznik10
rad55 +596
15.02.22 v 10:23

Tak Pešáne, už jdeš pro letenky?
Nebo se odehraje nějaký zázrak? Chybí nám víc vůle, oni se připravili líp.

+2
otaznik11
frafont +975
15.02.22 v 10:10

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Snad hokejky se dostanou dál *DRINK* "

No když si nechají dát dva góly za ani ne půl minuty, tak to půjde asi dost těžko *MIMO*

otaznik12
Hcspikr255tgh +1040
15.02.22 v 09:31

Snad hokejky se dostanou dál *DRINK*

otaznik13
Hcspikr255tgh +1040
15.02.22 v 09:30

reakce na frafont: ,,Pěkně to naši v biatlonu zvepřili - ve třetím úseku je Rusové..." zobrazit příspěvekPěkně to naši v biatlonu zvepřili - ve třetím úseku je Rusové předjeli o kolo, takže ani nedokončili. Ono teda už na prvním úseku dvě trestný plus dalších šest dobíjení, nebejt to olympiáda, tak to podle mě vzdali hned."

Tak tohle je ostuda která se jentak nevidí. Čtvrtek opět jako vždycky chyby a trestný kola. Karlík dobrý běh špatná střelba.. Václavík taky chyby a trestný kolo.. Že tam teda jezdili mohli být doma a v klidu a nemuseli závodit. Ještě že máme Ester a Martinu jinak by to byla úplná katastrofa. Nikdo jinej nás nepřekvapil a ani nepřekvapí. Biatlon je ale ostuda jak svina. Pořád nějaký výmluvy, že lyže nejeli, nebo že foukal moc vítr a pořád něco.. Okamžitě bych to rozpustil, to rovnou mohl jet junior Mareček a horší by to nebylo. Dokud budou brát takový lowe co berou tak se nikam nedostaneme. *CERTIK*

otaznik14
frafont +975
15.02.22 v 09:07

Pěkně to naši v biatlonu zvepřili - ve třetím úseku je Rusové předjeli o kolo, takže ani nedokončili. Ono teda už na prvním úseku dvě trestný plus dalších šest dobíjení, nebejt to olympiáda, tak to podle mě vzdali hned.

+1
otaznik15
Hcspikr255tgh +1040
15.02.22 v 08:18

Co se týče kádru tak ten na titul stoprocentně je, ale bohužel výsledky moc nejsou ale ono to snad půjde a začneme vyhrávat a hned dneska navážeme na výhru z Litvínova.

otaznik16
Hcspikr255tgh +1040
15.02.22 v 08:17

reakce na karlos: ,,S tímhle kádrem se od nás nedá hodně čekat? No já se přiznám,..." zobrazit příspěvekS tímhle kádrem se od nás nedá hodně čekat? No já se přiznám, že jsem od nás čekal víc než hodně, já jsem čekal nejvíc *PRVNI* To že výsledkově hrajeme jako na houpačce a jsme v tabulce tam kde jsme, nic nemění na tom, že kádr máme na první čtyřku. A teď k ní máme celkem blízko. Uvidíme, jak zvládneme tenhle nabitý týden. Možná se dokážeme přiblížit ještě víc. *SALA* *SALA* *SALA* "

Myslel jsem to tak že výsledkově co předvádíme jak na houpačce že se od nás nic nečeká, ale vidím že už by jsme zase mohli konečně vyhrávat a bude se nám víc dařit *DRINK*

otaznik17
karlos +988
15.02.22 v 07:08

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Právě že může a je to docela reálný.. Co si budeme povídat,..." zobrazit příspěvekPrávě že může a je to docela reálný.. Co si budeme povídat, sám jsem zvědavý jakto dopadne a třeba překvapíme, hodně se od nás letos asi čekat nemůže. Teď jen všechny překvapit *THUMBSUP* "

S tímhle kádrem se od nás nedá hodně čekat? No já se přiznám, že jsem od nás čekal víc než hodně, já jsem čekal nejvíc *PRVNI* To že výsledkově hrajeme jako na houpačce a jsme v tabulce tam kde jsme, nic nemění na tom, že kádr máme na první čtyřku. A teď k ní máme celkem blízko. Uvidíme, jak zvládneme tenhle nabitý týden. Možná se dokážeme přiblížit ještě víc. *SALA* *SALA* *SALA*

otaznik18
Hcspikr255tgh +1040
15.02.22 v 06:19

reakce na Dave624: ,,Ono může klidně být to předkolo konec, popravdě bych se tomu..." zobrazit příspěvekOno může klidně být to předkolo konec, popravdě bych se tomu nedivil. Prozatím pln očekávání co uvidíme zítřka zatím už přestanu spamovat :-D "

Právě že může a je to docela reálný.. Co si budeme povídat, sám jsem zvědavý jakto dopadne a třeba překvapíme, hodně se od nás letos asi čekat nemůže. Teď jen všechny překvapit *THUMBSUP*

+2
otaznik19
Hcspikr255tgh +1040
15.02.22 v 06:17

Tak Slovensko už vede nad Německem 3:0. Tak to je překvapení hodně velký, čekal jsem že Německo vyhraje ale hrají špatně. Tak ještě aby vyhráli naší kluci a bude to dobrý. Kdy jindy vyhrát než dneska. *DRINK*

otaznik20
Hcspikr255tgh +1040
15.02.22 v 05:57

reakce na MartinMegadeth: ,,Nápodobně. Švýcarsko do prvního kola play-off je těžký a..." zobrazit příspěvekNápodobně. Švýcarsko do prvního kola play-off je těžký a nevyzpytatelný soupeř, byť mi přijde, že je turnaj v Číně v moc dobrém rozpoložení nezastihl. Jestli jim nároďák neuteče na dvougólové vedení tak to bude tahání se o každý gól, které může skončit všelijak. Moc by mě nepřekvapilo kdyby se opět prodlužovalo. Mnohem víc by se mi líbilo Slovensko nebo Lotyšsko, o Číně nemluvě. *SILENY* "

Máš pravdu, že jsme je porazili až na nájezdy tak dneska to může být úplně jinak. Byl bych moc rád kdyby jsme rozhodli tentokrát dříve než posledně ze Švýcarskem aby to nebyli takový nervy ale čekám že to bude drama do poslední chvíle

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 25. září - 17:00
    16.png
    PLZ (doma)
    Extraliga (4.kolo)
  • 27. září - 18:30
    12.png
    VIT (doma)