Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
1830.png
ReiN +412
23.05.22 v 18:06

reakce na thunderbird: ,,Flek je u vás v hladině hodně velké teorie, stejně jako..." zobrazit příspěvekFlek je u vás v hladině hodně velké teorie, stejně jako Krejčík. Dáváte jim slabé nabídky oproti konkurenci, podobně jako vloni s Mozíkem, apod. I ta Bolka byla pro něj finančně zajímavější. Ale vše je v úrovni jednání a změnit se může cokoliv, je to jen byznys *METAL* "

Tak děkujeme za první část analýzy

+5
otaznik2
Leo +112
23.05.22 v 18:05

Jsem moc rád, že se potvrdil příchod Kuby Krejčíka *SALA*

+1
otaznik3
frafont +1013
23.05.22 v 18:04

Krejčík dovnitř *SALA*

otaznik4
paul68 +395
23.05.22 v 17:55

Za mě taky slušná práce! *THUMBSUP* *METAL* *FLAGHC*

+1
5.png
Schaschek +2934
23.05.22 v 17:53

reakce na toci87: ,,Taky jsem to viděl a na 99% to bude Krejčík no, což je za mě..." zobrazit příspěvekTaky jsem to viděl a na 99% to bude Krejčík no, což je za mě kvalitní bek"

Taky si myslím, vypadá tak.

678.jpg
toci87 +291
23.05.22 v 16:53

reakce na Jacob.: ,,Podle mě, podle ig to bude Jakub Krejčík *SALA* "

Taky jsem to viděl a na 99% to bude Krejčík no, což je za mě kvalitní bek

otaznik7
Jacob. +84
23.05.22 v 16:39

reakce na SpartaCorps: ,,tak kolem šestý oznámí novou posilu *SALA* "

Podle mě, podle ig to bude Jakub Krejčík *SALA*

83.jpg
SpartaCorps +907
23.05.22 v 16:25

tak kolem šestý oznámí novou posilu *SALA*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +3056
23.05.22 v 15:15

Teplice by na Letnou měly poslat obří bonboniéru, protože nebýt borců ze Sparty, dost možná by se ode dneška chystaly na sezónu v pralese. Dva z pěti gólů v baráži vstřelil Fortelný a jeden Sejk, kteří hostují na severu Čech ze Sparty. O zbytek se postaral Kuba Mareš, kterého jsme na Letné mimochodem nějakou dobu také měli. *FRAJER* Za mě je to ideální chvíle, aby vedení Sparty čaplo Teplice a domluvilo s nimi nějakou dlouhodobější spolupráci. Béčko ve FNL je výborná věc, ale máme hráče, kteří potřebují hrát nejvyšší soutěž. A proto by to chtělo mít domluvenou nějakou smysluplnou spolupráci se dvěma kluby kapr ligy. Teplice mi přijdou ideální, navíc když tam nyní trénuje Jirka Jarošík. *POSILOVNA* Jsem docela rád, že se v kapr lize udrželi kromě Teplic i klokani. Proti Opavě nic nemám, ale lepší než hrát v Opavě je hrát na Bohemce. Teplicím jsem držel pěsti víc, protože nevím co by Vlašim, kam na baráž nepřijde ani 15 stovek diváků, kapr lize dala, navíc v azylu v Příbrami. *MIMO*

+3
892.jpg
MartinMegadeth +3056
23.05.22 v 15:06

reakce na Canuck: ,,Takze dnes, presto, ze jde o Norsko, je dulezity zapas. Posledni zapas..." zobrazit příspěvekTakze dnes, presto, ze jde o Norsko, je dulezity zapas. Posledni zapas ktery Cesi proste museji vyhrat. Pak maji USA, ktery nema buhvijak silny muzstvo, takze mohl by (ale nemusel by) to klapnout, a pak silny Finsko. Myslim, ze Cesi nejspis konceji na 4. misto, coz znamena, ze by pak narazili nejspis na Kanadu.

Dnes Kanada hraje proti Svycari, jediny dalsi tym v skupine bez prohry. Otazka je jestli, po tom co Rusove, rudy i bily, vypadli, je to vyhoda, ze nemaji takovou kvalitu v skupine. Cesi maji tri tezky zapasy v skupine (ne, nepocitam mezi nimi Rakusane). Kanada sice ma Svycari, Nemci a Slovaky, ale to proste nema kvalita co Finsko, Svedso, USA i Cesko. Takze kdyz nakonec Cesi i Kanadane potkaji v 1/4 finale, tak Kanada sice bude asi odpocatejsi, ale zase nebodou mit za sebou extra tezky zapasy, coz by mohl byt vyhoda pro Cesi. Bude to zajimavy."

Kanada se Švýcarskem byl pro mě zatím top zápas celého MS. Odnesl jsem z něj především, že před zápasem samotným bych byl rád kdyby se český nároďák pro čtvrtfinále vyhnul Kanadě. Po shlédnutí utkání bych možná radši Kanadu než Švýcary, šel z nich celkem vítr. Počítám ovšem, že na 95% do čtvrtfinále jednoho z těchto dvou soupeřů česká reprezentace pro čtvrtfinále chytne. Žádná sranda to nebude. *VYHLIZI*

892.jpg
MartinMegadeth +3056
23.05.22 v 15:01

reakce na Mušín: ,,Teď sem.se dočetl, že by po případném odchodu Rosického, by..." zobrazit příspěvekTeď sem.se dočetl, že by po případném odchodu Rosického, by pripadala náhrada v Bořkovi, to by bylo jiný kafe.
Co vy na to ? [:-} "

S Dočkalem ve sportovním vedení klubu bych problém neměl. Je to na kopačku nadprůměrně inteligentní a přemýšlivý chlapec, ale všechno má svůj čas a svůj postup. Rozhodně by nemělo smysl, aby se stal sportovním ředitelem tak jako to nemělo smysl u Rosického. Jak zde bylo napsáno, na sportovního ředitele Sparta potřebuje žraloka, muže činu a především zkušeného šíbra. Za celou éru Křetínského ve Spartě tohle splňoval jen na úplném začátku Pelta. Po jeho odchodu do Jablonce je to z bláta do louže. Když si promítnu všechna jména co se vystřídala na postu sportovního šéfa po odchodu Velkého čápa, tak by mi upřímně Ivánek Horník připadal jako zlaté řešení. *FUCKU*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +3056
23.05.22 v 14:58

Dobré odpoledne, Na zápas hokejové reprezentace proti Američanům jsem moc zvědav. Upřímně ani proti Norsku mě nároďák jako celek nepřesvědčil. Pastrňák je klasa a celá první lajna šlape úžasně, ale zbytek útoků je pořád děsně sterilní. Dobrou zprávou je, že se konečně trefil Vrána, ale pořád je to strašně závislé na jednom útoku a na přesilovkách, což dle mého názoru proti lepším soupeřům typu Finsko nebo Švédsko bude málo. *VYHLIZI* Navíc vzadu byla řada momentů, kdy se Norům před Vejmelkou dovolovalo trestuhodně moc. Norové mají historicky problém se střílením gólů a proti české reprezentaci dvojnásobně, ale Američané a hlavně Finové takovými nabídkami nepohrdnou. Taky Kempný musí mít rozum a nemůže kvůli vyřizování osobních účtů v posledních minutách dvakrát po sobě oslabit mančaft. Předpokládám, že si ho vzali po zápase do prádla trenéři a důrazně mu promluvili do duše. *POSILOVNA* Američany jsem viděl proti Švédům. Hráli disciplinovaně a ukázněně. A najednou jich Švédové měli plné brusle. Jestli takhle budou hrát dnes, nároďák to vůbec nebude mít jednoduché. Ale třeba Američani oslavovali výhru nad Švédskem. *FRAJER*
www.sport.cz/clanek/...

otaznik13
SHS
23.05.22 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (22. 5. 2022):

Nejvíce příspěvků (1) napsal uživatel karlos a použil v nich celkem 196 znaků.
Celkem byl včera napsán 1 příspěvek, který obsahoval 196 znaků.

otaznik14
karlos +1037
22.05.22 v 08:43

Podpis Tomáška na 3 roky je velmi dobrý počin. Pochvala Tonovi s Hlinkou *THUMBSUP* Věřím, že po zranění opět naváže na skvělou formu a bude pro nás tahounem *POSILOVNA* *POSILOVNA*

+3
otaznik15
SHS
22.05.22 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (21. 5. 2022):

Nejvíce příspěvků (1) napsal uživatel Canuck a použil v nich celkem 874 znaků.

Další pořadí:
2. Mandor (příspěvky: 1, znaky: 534)
3. Mušín (příspěvky: 1, znaky: 148)
4. rad55 (příspěvky: 1, znaky: 121)
5. SpartaCorps (příspěvky: 1, znaky: 84)

Celkem bylo včera napsáno 7 příspěveků, které obsahovaly 1 866 znaků.

otaznik16
MichalM +203
21.05.22 v 22:27

reakce na Mušín: ,,Teď sem.se dočetl, že by po případném odchodu Rosického, by..." zobrazit příspěvekTeď sem.se dočetl, že by po případném odchodu Rosického, by pripadala náhrada v Bořkovi, to by bylo jiný kafe.

Co my na to? Že by to o moc jiné kafe nebylo............ :-[

+1
83.jpg
SpartaCorps +907
21.05.22 v 17:20

Tak už taky koukám, čekal jsem na servis cezu, mi nešly zásuvky po bouři

otaznik18
rad55 +633
21.05.22 v 16:14

reakce na Canuck: ,,Takze dnes, presto, ze jde o Norsko, je dulezity zapas. Posledni zapas..." zobrazit příspěvekTakze dnes, presto, ze jde o Norsko, je dulezity zapas. Posledni zapas ktery Cesi proste museji vyhrat. Pak maji USA, ktery nema buhvijak silny muzstvo, takze mohl by (ale nemusel by) to klapnout, a pak silny Finsko. Myslim, ze Cesi nejspis konceji na 4. misto, coz znamena, ze by pak narazili nejspis na Kanadu.

Dnes Kanada hraje proti Svycari, jediny dalsi tym v skupine bez prohry. Otazka je jestli, po tom co Rusove, rudy i bily, vypadli, je to vyhoda, ze nemaji takovou kvalitu v skupine. Cesi maji tri tezky zapasy v skupine (ne, nepocitam mezi nimi Rakusane). Kanada sice ma Svycari, Nemci a Slovaky, ale to proste nema kvalita co Finsko, Svedso, USA i Cesko. Takze kdyz nakonec Cesi i Kanadane potkaji v 1/4 finale, tak Kanada sice bude asi odpocatejsi, ale zase nebodou mit za sebou extra tezky zapasy, coz by mohl byt vyhoda pro Cesi. Bude to zajimavy."

Tak to je zápas, pokud se naše skupina nepromíchá, tak bude jedno jestli půjdeme na Kanadu, nebo Švýcarsko. *ANO*

566.gif
Canuck +244
21.05.22 v 13:58

Takze dnes, presto, ze jde o Norsko, je dulezity zapas. Posledni zapas ktery Cesi proste museji vyhrat. Pak maji USA, ktery nema buhvijak silny muzstvo, takze mohl by (ale nemusel by) to klapnout, a pak silny Finsko. Myslim, ze Cesi nejspis konceji na 4. misto, coz znamena, ze by pak narazili nejspis na Kanadu.

Dnes Kanada hraje proti Svycari, jediny dalsi tym v skupine bez prohry. Otazka je jestli, po tom co Rusove, rudy i bily, vypadli, je to vyhoda, ze nemaji takovou kvalitu v skupine. Cesi maji tri tezky zapasy v skupine (ne, nepocitam mezi nimi Rakusane). Kanada sice ma Svycari, Nemci a Slovaky, ale to proste nema kvalita co Finsko, Svedso, USA i Cesko. Takze kdyz nakonec Cesi i Kanadane potkaji v 1/4 finale, tak Kanada sice bude asi odpocatejsi, ale zase nebodou mit za sebou extra tezky zapasy, coz by mohl byt vyhoda pro Cesi. Bude to zajimavy.

386.jpg
Mandor +375
21.05.22 v 13:56

To jsme si moc nepomohli. Jeden nezkušený by vystřídal druhého nezkušeného. Opravdu neplatí, že skvělý fotbalista bude dobrý (skvělý) manažer. A Sparta potřebuje sportovního ředitele co je tvrďák a nebojí se prosadit si svou (pokud to vůbec je možné s ohledem na majitele).
Navíc mě by se nelíbilo mít v takové pozici hráče o kterém jdou dlouhodobě informace, že pokud mu nesedí trenér, tak ho v podstatě bojkotuje, ironizuje.... Myslím, že Holoubek, Jílek i Vrba by mohli dost vyprávět

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 11. prosince - 15:30
    6.png
    LIT (doma)
    Extraliga (28.kolo)
  • 20. prosince - ?
    43.png
    OLM (venku)