Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
83.jpg
SpartaCorps +548
14.10.20 v 22:10

na zápas ve Skotsku jsem nekoukal, jednak bych se rozčiloval jak tu píšete po dalších zraněných, jednak jak jsem tu psal, že ta stupidní LN je opravdu na nic - jako divím se, že to vůbec hrajou, když např zbytečný EHT zrušili.... *NEMOCNY* *MIMO*

+1
otaznik2
frafont +750
14.10.20 v 21:30

Tak Čelůstka v dnešním utkání přiblblý ligy národů musel střídat kvůli zranění. Takže první kolo skupiny EL (pokud se bude hrát) nejspíš něco typu Lischka - Plechatý na stoperu, ti kluci zmatkujou i v naší lize, Lille bude ještě o stupeň až dva jinde.

otaznik3
Sepp +130
14.10.20 v 21:29

Tohle snad neni možný už, do psí p* dele!!! Co repre sraz, to zkriplenej stoper ACS. Kvůli pojebanejm přátelákům! Začínám si přát, aby Pryguma trval na svým a ligu pustit nedovolil. Jet do Plísně bez Hancka, Štetiny a Čelůstky, to by bylo vraždění neviňátek... Ku*va fix!

+1
otaznik4
frafont +750
14.10.20 v 18:57

www.idnes.cz/fotbal/...
Tak v zahraničí můžou mít ještě větší tydýty na hygienách atd. než u nás (i když bych nevěřil, že to vůbec jde) *MIMO*

892.jpg
MartinMegadeth +2102
14.10.20 v 18:31

reakce na frafont: ,,https://hokej.cz/liberec-trinec-i-sparta-maji-smulu-liga-mistru-odpisk..." zobrazit příspěvekhokej.cz/liberec-tri...
Tak se Sparta po čtyřech nebo kolika letech kvalifikovala do CHL, ta se hrát nebude, po X letech pozvánka na Spengler, ten se taky hrát nebude (a do třetice ten Winter Classic ve Špindlu s naší plánovanou účastí se podle mě taky nakonec zruší). A už se hodně bojím toho, že za chvilku přijde UEFA s prohlášením, že hlavní fáze fotbalové LM a EL 2020/21 se taky ruší, případně se to odehraje v osekaném režimu jako miniturnaje někde v totální izolaci."

Mohla to být letos úžasná sezóna s návratem do Ligy Mistrů i na Spenglerův pohár a je z toho všeho jedno obrovské howno. Budeme rádi, když se nějakým způsobem vůbec znovu rozjede a dohraje extraliga. Vyl bych jako šakal. Tak si aspoň dáme nové intro. *THISISSPARTA*
www.youtube.com/watc...

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2102
14.10.20 v 18:30

Lvíčata včera utrpěla výhru 1:0 v Litvě a pořád mají ve svých rukách minimálně šanci na postup. Ale ke konci zápasu si koledovala: ještěže si Jedlička opravdu výborný zákrok schoval na úplný konec utkání. Karty jsou rozdané jasně: pro postup ze skupiny bude potřeba v posledním utkání v Řecku vyhrát. To jsou ty báječné domácí remízy. *SILENY*
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +2102
14.10.20 v 18:27

Dobrý podvečer. Šlonzáci už přišli jak obejít část zákazu zdivočelého lampase a jezdí trénovat do Polska. Jsem zvědav kolik dalších klubů z blízkosti hranice se toho chytí a bude trénovat na čárou. Tím bude extraliga až jednou skončí zákaz hraní zápasů úžasně férová. *FUCKU*
isport.blesk.cz/clan...

+1
otaznik8
SHS
14.10.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (13. 10. 2020):

Nejvíce příspěvků (3) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 4 023 znaků.

Další pořadí:
2. frafont (příspěvky: 2, znaky: 1 232)
3. SpartaCorps (příspěvky: 1, znaky: 394)
4. Amphicyoni (příspěvky: 1, znaky: 241)

Celkem bylo včera napsáno 7 příspěveků, které obsahovaly 5 890 znaků.

83.jpg
SpartaCorps +548
13.10.20 v 22:44

www.ceskyhokej.cz/cl...

kluby eligy pripravi prej otevernej dopis pry***ovi, aby mohli aspon trenovat v době přerušení ligy do 25.10.

uvidíme no.....snad někdy možná.....tvl, fakt to slušně nejde popsat, jak mě to deptá.... kurwa vole.....

+1
otaznik10
frafont +750
13.10.20 v 18:12

hokej.cz/liberec-tri...
Tak se Sparta po čtyřech nebo kolika letech kvalifikovala do CHL, ta se hrát nebude, po X letech pozvánka na Spengler, ten se taky hrát nebude (a do třetice ten Winter Classic ve Špindlu s naší plánovanou účastí se podle mě taky nakonec zruší). A už se hodně bojím toho, že za chvilku přijde UEFA s prohlášením, že hlavní fáze fotbalové LM a EL 2020/21 se taky ruší, případně se to odehraje v osekaném režimu jako miniturnaje někde v totální izolaci.

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2102
13.10.20 v 18:00

reakce na marek17: ,,Celou situaci vyřeší až případná vakcína. Zatím je slyšet..." zobrazit příspěvekCelou situaci vyřeší až případná vakcína. Zatím je slyšet jen o Ruským pokusu, ale tam si nejsem zrovna jistej.. Dá se předpokládat, že se liga ani nemusí dohrát, případně se dohraje tímhle stylem, že jeden z týmů nastoupí po karanténě a dostane třeba bůra.. Celý je to hrozný, to si bude člověk jinak vážit možnosti jít na hokej/fotbal až (jestli) to někdy skončí."

O víkendu zaznělo na ČT24, že se vyvíjí celkem 142 vakcín proti Covidu-19, z nichž 10 se nachází v konečné fázi testování. Tak vysoké číslo mě ohromilo a napadlo mě jestli kvantita zde není na úkor kvality. Zjevně je to výzva a hlavně vidina obřího byznysu, tudíž na vakcíně vyšívá kde kdo. Problém bude, že co se nachází v konečné fázi testování a půjde první na trh, tak to mají zamluvené a rozeberou si vesměs nejbohatší země. my budeme tutově paběrkovat. *MIMO* Co se Sputnika týká, úplně bych ho nezavrhoval. Ruská politická elita chtěla zazářit a tak ho oznámila jako hotovou věc v době kdy se teprve zahajovala druhá fáze zkoušení a začínalo se pracovat na odstranění vedlejších účinků, čímž si uřízla ostudu a posměch zbytku světa. Nicméně ruská vědecká obec obratem upozorňovala jaký je reálný stav výzkumu a korigovala velkohubá prohlášení politiků. Před několika týdny začalo testování na 40 tisících dobrovolnících a to už dá objektivnější obrázek než to předchozí u sta lidí. Mně osobně by vyzkoušený ruský preparát nevadil, i když chápu, že to tak nemusí mít každý. V dětství jsem dostal v rámci očkování nejednu vakcínu, dost se toho do Československa vozilo ze Sovětského svazu, po ničem mi třetí ruka ani třetí noha nenarostla. Snad by to tak zůstalo. Ale vím co bych si píchnout nenechal. Žádný čínský preparát. Rákoskám pokusného králíčka dělat nehodlám. *FUCKU* Jen se dost obávám, že to tady směřuje k tomu, že za dva, tři měsíce právě se Sputnikem začne kšeftovat nejmenovaný zdivočelý lampas, případně jeho dceruška, bude to aspoň pro začátek jediná možnost vakcíny a obyvatelstvo do vakcinace bude tlačeno. Minimálně je zajímavé kterak zdivočelý lampas v průběhu září zásadně změnil svůj názor na Sputnika. Ale souhlasím, že na jaře nebo v létě si nepochybně začneme vážit možnosti jít na fotbal a na hokej jako nikdy předtím. *POSILOVNA*

892.jpg
MartinMegadeth +2102
13.10.20 v 17:52

Zajímavý článek jak se daří hráčům, kteří po uplynulé sezóně opustili Letnou, v nových působištích a vesměs to není žádná hitparáda. *SILENY*
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +2102
13.10.20 v 17:48

Dobré odpoledne. Fotbalový nároďák to je zase šaškárna. Covida-19 už chytil i podržnotes Šilhavý. Co vůbec nechápu proč ke dvěma zápasům o ničem v projektu Liga Národů o ničem ještě muselo áčko sehrát přátelák na Kypru, který byl tuplem k ničemu. *MIMO* Zdá se, že báječně posloužil k promoření reprezentace a tak nějak mezi řádky jsem pochopil, že pozitivní jsou i Dočkal s Hložkem, což je skutečně paráda. Zajímal by mě mechanismus prevence u národního týmu, protože jde na podzim o druhý sraz a podruhé je z toho průšvih. Ve Spartě za tři měsíce byly dva pozitivně testovaní hráči (respektive jeden, druhý měl hraniční neprůkazný test) a nic bych nedal za to, že si to přitáhl Krejčí 99 ještě ze srazu Lvíčat. Dost bych uvítal kdyby našla Sparta nějaké řešení a nároďáku pro příští šarádu v listopadu uvolnila co nejméně hráčů, ideálně žádného. *NAPR**** Když tak koukám na donominaci, tak to může za nároďák už hrát skoro kdokoliv. Malinský, jeden z největších zoufalců zápasu proti Skotům v Olomouci, s odehranými 92 minutami v kapr lize za podzim a k tomu zlínská lama Poznar, útočník jak lusk co v kapr lize od začátku ročníku ještě nevstřelil gól ze hry (obě branky docílil z penalt). Ještěže jde jen o lepší přátelák a ne o pořádný soutěžní zápas, kde by se hrálo o EURO nebo o MS. *METAL*
isport.blesk.cz/clan...

+1
otaznik14
frafont +750
13.10.20 v 17:16

www.fortunaliga.cz/c...
Přerušení ligy je asi rozumná volba, aby v tom potom nebyl ještě větší guláš, než je nutné. Holt by se když tak potom zkrátila zimní pauza a na jaře hrát stabilně středa jedno kolo - sobota další kolo (případné posuny o den až dva povoleny), dlouhé účinkování kohokoliv z naší ligy v jarní části EL (a tím kolize termínů) podle mě moc nehrozí.

875.jpg
Amphicyoni +763
13.10.20 v 10:01

reakce na SpartaCorps: ,,všechno vole zakázat.....už nemám fakt slov...."

Já mám slov hodně, ale to by tu byla samá hvězda jak na jasné noční obloze. Jediné drobné pozitivum je, že se snad část našeho lazaretu dá dohromady. V Litvínově jsme taky přičítali ztráty, např. Dvořáček má sádru.

+1
otaznik16
SHS
13.10.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (12. 10. 2020):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 4 704 znaků.

Další pořadí:
2. frafont (příspěvky: 2, znaky: 325)
3. bourec (příspěvky: 2, znaky: 108)
4. marek17 (příspěvky: 1, znaky: 300)
5. Medvěd (příspěvky: 1, znaky: 178)

Celkem bylo včera napsáno 11 příspěveků, které obsahovaly 5 666 znaků.

83.jpg
SpartaCorps +548
12.10.20 v 22:58

všechno vole zakázat.....už nemám fakt slov....

+1
otaznik18
frafont +750
12.10.20 v 20:17

Projev prymule kebule se ruší a bude teda jako možná asi určitě někdy brzo v následujících dnech :-P

+1
otaznik19
bourec +21
12.10.20 v 19:13

*ANO* *KOSA* *LEBKA*

otaznik20
bourec +21
12.10.20 v 19:12

Jen k tý vakcíně.Ta bude zprvu pro nejbohatší země.K nám se dostane v roce 3025.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<06 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne