Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
Leo +22
30.12.20 v 18:50

tohle je na pokuty ! Může se to stát jednou za čas,ale né 3x v brzké době.
Navíc tohle je špatný impuls pro ostatní týmy který budou vědět že se proti nám můžou kdykoli vrátit do zápasu. *CERTIK*

+1
83.jpg
SpartaCorps +536
30.12.20 v 18:49

Míra dneska dva goly, druhym rozhodnul prodloužení a Motor vyhrál....

+2
otaznik3
Leo +22
30.12.20 v 18:47

reakce na Ex1tus: ,,A Machovský opět nastartoval soupeře. Pokolikáté už? Ve Varech..." zobrazit příspěvekA Machovský opět nastartoval soupeře. Pokolikáté už? Ve Varech za stavu 4:0 nahrál na první gól, když zkoušel chytit puk letící mimo branku. Proti Vítkovicím udělal to samé, co dneska, ale odražený puk šel těsně mimo. Dneska dokázal skvěle rozjet Pardubice, které do té doby nebyly v útoku. A kdo hrál někdy nějaký sport, tak moc dobře ví, jak strašně důležitý podobný gól je. Machy má super čísla, ale ruku na srdce, do jaké míry za to může spíš obrana než on? Kolik velkých šancí dokáže navíc chytit. Když se díváme třeba na Kantora dnes, tak mám pocit, že chytil víc jasných gólů než Machy za celou sezónu. Jasně, jde o jeden zápas tady, o jeden zápas támhle. Ale co bude tým dělat, až se tohle stane v klíčovém zápase PO? "

souhlas Machovský nic nepředvedl co by potdržel tým

+1
otaznik4
Koty -139
30.12.20 v 18:47

Jandač ven!!! Už do***e!!

1664.png
Ex1tus +55
30.12.20 v 18:43

A Machovský opět nastartoval soupeře. Pokolikáté už? Ve Varech za stavu 4:0 nahrál na první gól, když zkoušel chytit puk letící mimo branku. Proti Vítkovicím udělal to samé, co dneska, ale odražený puk šel těsně mimo. Dneska dokázal skvěle rozjet Pardubice, které do té doby nebyly v útoku. A kdo hrál někdy nějaký sport, tak moc dobře ví, jak strašně důležitý podobný gól je. Machy má super čísla, ale ruku na srdce, do jaké míry za to může spíš obrana než on? Kolik velkých šancí dokáže navíc chytit. Když se díváme třeba na Kantora dnes, tak mám pocit, že chytil víc jasných gólů než Machy za celou sezónu. Jasně, jde o jeden zápas tady, o jeden zápas támhle. Ale co bude tým dělat, až se tohle stane v klíčovém zápase PO?

+6
otaznik6
Leo +22

k tomu už není co říci

otaznik7
paul68 +108

Csaplárova past tvl :-/ My i kdyby jsme vedli 8:0, tak to nedotáhnem? Snad to ještě otočej.. *SALA*

5.png
Schaschek +1894

Tvl naše klasika. S tím ať už jdou do 3,14či! Jednou ok, ale to už je třetí zápas, kdy jsme z velkého vedení nechali soupeře otočit!

+2
83.jpg
SpartaCorps +536
30.12.20 v 18:37

kurwa hrajem vole..... *MIMO* *MIMO*

83.jpg
SpartaCorps +536
30.12.20 v 17:55

reakce na Hanzi88: ,,Vole pusťte nás na ty stadiony:-( "

zlatý slova.....se tu u televize nervuju, ale tak moc bych chtěl bejt v kotli....když vidim ty fotky z tolika zápasů, brutálně mi to chybí....fandění, lidi kolem mě, emoce, to všechno... je to šilený už....
*CAS* *MIMO* *SALA* *OPEKA*

+1
otaznik11
frafont +726
30.12.20 v 17:48

Machy si teď trošku zapepisoval *MIMO* :-D

+1
875.jpg
Amphicyoni +753
30.12.20 v 17:46

Vedeme v průběhu první třetiny 3:0 a přesto se člověk co chvíli chytá za hlavu, co jsou schopný nedat. *HAHA*

+2
otaznik13
Pedro_Oak +39
30.12.20 v 17:38

Teda hlavně to nezakřiknout, ale zatím teda pastva pro naše sparťanské oči *THISISSPARTA* *SALA*

1362.jpg
Hanzi88 +91
30.12.20 v 17:37

Vole pusťte nás na ty stadiony :-(

+1
273.jpg
Gapin +1777
30.12.20 v 16:37

reakce na MartinMegadeth: ,,Tohle samozřejmě beru jako pádný argument a souhlasím. Jestli se..." zobrazit příspěvekTohle samozřejmě beru jako pádný argument a souhlasím. Jestli se Sobotka za měsíc sebere a vypadne jak sedlák, tak dávat dohromady novou první lajnu na začátku února nebude nijak komfortní situace. Máme štěstí v tom, že i když momentálně tu první lajnu máme opravdu silnou, tak na ni není zoufale závislý zbytek týmu a střelecky se daří i dalším hráčům. A ono mít všechny hráče pod smlouvou neznamená, že se nemůže první útok rozpadnout kvůli zranění. Takových sezón už tu bylo. *KOSA* Optimismus mě chytil naposledy před několika lety a Sparta pak honila na poslední chvíli předkolo, tudíž podobné stavy od té doby zaháním koštětem. A co se týká zmíněného plačtivého sdělení jistého majitele ubytovací a restaurační kapacity v Loděnici k plačtivému sdělení o zlém a podlém Brnu, které bylo precizně ve čtvrtfinále připraveno na přesilovky Sparty, v nichž hráli prim střílející beci Milam se Sersenem, to se zapomenout nedá. A on to Pepek z Loděnice umí pořád. Stačí si vzpomenout na jeho rozhovor po vyřazení z Magnitogorsku, když ho hned v prvním kole play-off KHL vypráskala tuším Ufa. To bylo tenkrát žalozpěvu, že si zlá a podlá Ufa v závěru základní části soutěže šetřila opory, především první pětku. *KSICHT* *KSICHT* *KSICHT* "

Tak on to umí pořád a nezapomene to ani když už v lize netrénuje. Stačí ten rozhovor snad z loňska kdy se musel zmínit o Muellerovy jako o ne nějak extra vyčnívajícím hráči v extralize, kdy ze sebe spíš udělal totálního idiota.
Já jen doufám, že jakmile se začne blížit playoff, tak ho zavřou na hodně dlouho do nějakýho kumbálu pro uklízečky a hlavně mu nedovolí dělat rozhovory s novinářema.

+3
otaznik16
Pedro_Oak +39
30.12.20 v 16:28

Kuba Neužil už je dneska dvojka za Machym *THUMBSUP*

892.jpg
MartinMegadeth +2061
30.12.20 v 14:55

reakce na Medvěd: ,,Jo, jo, teď se pod to můžu podepsat, on to už pan kvcr napsal..." zobrazit příspěvekJo, jo, teď se pod to můžu podepsat, on to už pan kvcr napsal přesně! Jenom škoda, že zrovna těmhle borcům nesedla včera ta přesilovka. To by měla být takřka jistota."

Děkuji pěkně za uznání. Že to Sobotka jednoduché ve Spartě mít nebude se dalo čekat. Většina Sparťanů, myšleno diváků a fanoušků, moc nemusí hráče s takovým tím na oko vlažnějším herním projevem, a pak je tady sešívaná minulost. Dalo se čekat, že Sobotka si respekt mezi příznivci Sparty nebude získávat snadno s takovými hendikepy. *SILENY*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2061
30.12.20 v 14:53

reakce na karlos: ,,Já tolik optimistický nebudu. Pokud by hráč formátu Sobotky s..." zobrazit příspěvekJá tolik optimistický nebudu. Pokud by hráč formátu Sobotky s daným ice timem něco nepředvedl, bylo by to smutné. Mně pořád vadí především to, že na konci ledna můžeme první lajnu řešit znovu...... Pokud by podepsal do konce sezóny, asi bych to bral, takhle mám pořád pochybnosti.
Vím, že podle čísel máme nejlepší přesilovky, ale ty mě také zatím moc nepřesvědčují.....jakmile na nás hraje soupeř aktivně, většinou je to zlé. Pamatuji si sezónu, kdy jsme také měli nejlepší přesilovky v lize a pak jeden pán odněkud z loděnic v novinách brečel, že mu je zlý soupeř přečetl a také díky tomu jsme vypadli z play off.
Asi už jsem měl za poslední roky tolik očekávání, že budu teď spíš pesimista a budu doufat, že se mýlím."

Tohle samozřejmě beru jako pádný argument a souhlasím. Jestli se Sobotka za měsíc sebere a vypadne jak sedlák, tak dávat dohromady novou první lajnu na začátku února nebude nijak komfortní situace. Máme štěstí v tom, že i když momentálně tu první lajnu máme opravdu silnou, tak na ni není zoufale závislý zbytek týmu a střelecky se daří i dalším hráčům. A ono mít všechny hráče pod smlouvou neznamená, že se nemůže první útok rozpadnout kvůli zranění. Takových sezón už tu bylo. *KOSA* Optimismus mě chytil naposledy před několika lety a Sparta pak honila na poslední chvíli předkolo, tudíž podobné stavy od té doby zaháním koštětem. A co se týká zmíněného plačtivého sdělení jistého majitele ubytovací a restaurační kapacity v Loděnici k plačtivému sdělení o zlém a podlém Brnu, které bylo precizně ve čtvrtfinále připraveno na přesilovky Sparty, v nichž hráli prim střílející beci Milam se Sersenem, to se zapomenout nedá. A on to Pepek z Loděnice umí pořád. Stačí si vzpomenout na jeho rozhovor po vyřazení z Magnitogorsku, když ho hned v prvním kole play-off KHL vypráskala tuším Ufa. To bylo tenkrát žalozpěvu, že si zlá a podlá Ufa v závěru základní části soutěže šetřila opory, především první pětku. *KSICHT* *KSICHT* *KSICHT*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2061
30.12.20 v 14:46

Dobré odpoledne, vzhledem k tomu jak celá příprava dvacítky vypadala, rozhodl jsem se, že ani Mlejnka, ani kluky kritizovat nebudu. Jen doufám, že zítra večer hoši nepodělají zápas s Rakouskem a dokáží vyhrát nebo minimálně uhrát výsledek, aby si zajistili postup do čtvrtfinále. Výhra nad Ruskem je v této chvíli upřímně víc než jsem čekal. Na druhé straně debakly se Švédskem a s Američany jsou šílené. *MIMO* Docela mě šokovala informace, že na výhru nad Švédy čeká česká dvacítka na MS juniorů už sedmnáct let. To už překonalo letitou neschopnost Sparty vyhrát v Jihlavě, která svého času bez pár měsíců čítala patnáct let. I když Sparta těch možností měla nepoměrně více. Nicméně když zítra hoši úplně nezkolabují proti Rakousku, tak postoupí do čtvrtfinále a pořád budou živit medailovou naději. Počítám, že právě do toho čtvrtfinále. *FUCKU*

otaznik20
frafont +726
30.12.20 v 12:11

reakce na Leo: ,,dneska to bude zajímavé u perníkářů :-U mají teď celkem..." zobrazit příspěvekdneska to bude zajímavé u perníkářů :-U mají teď celkem slušnou fazónu a bude to dobrá prověrka *PEKLO* ."

Nebude to lehká práce, ale vyhrajeme - už jsme jim v minulých sezónách nechali těch bodů až dost *SALA*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<05 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne