Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
892.jpg
MartinMegadeth +2095
29.01.21 v 17:53

reakce na kvcr: ,,Moc se mi líbil rozhovor Hlínou na našem webu. Vysoká informační..." zobrazit příspěvekMoc se mi líbil rozhovor Hlínou na našem webu. Vysoká informační hodnota, otevřené, bezkonfliktní odpovědi. Jarda má vždycky k hráčům dobrý vztah, zbytečně mediálně neotvírá věci, které je potřeba vyřešit uvnitř kabiny (viz. "případ Kvapil"). Líbí se mi, že ho maximálně zajímá to, jak hráč zapadne do kabiny, jako skvělý hokejista ví, že je to jedna z nejdůležitějších věcí.

Z rozhovoru vyplynuly dvě zásadní věci - první je snaha o angažování Ondřeje Němce, který mezitím do Sparty přišel. Nechci ho hodnotit, aniž by za Spartu odehrál jedinou minutu, ale on se k nám svým pojetím hry opravdu hodí. Při tom, jak často mají zdravotní potíže naši zkušení beci, je to myslím dobrá možnost, jak si zajistit zkušenost, která v play-off nabývá na důležitosti. 37 let není na hokejistu tak moc, aby už ho to limitovalo a pokud to nepůjde, tři měsíční platy Sparta unese. Tímto mu přeju, aby ve Spartě pookřál a dokázal své zkušenosti a kvalitu prodat.

Druhá věc je mediální šum kolem Lukáše Pecha. Jsem rád, že je na stole lukrativní nabídka, trochu bych ale ocenil, aby ta nabídka byla víceletá. Věřím, že v případě, že by Pecháček víceletou smlouvu chtěl, Sparta by mu ji dala. Aktuálně je to možná náš nejužitečnější hráč a myslím si, že výkonnostně ho věk zatím vůbec nijak neomezuje.

Z rozhovoru je cítit i velká vůle se o "to" letos porvat. Pořád máme tendenci vylepšovat naši hru, přidávat variabilitu. Podle mého názoru se letos Sparta herně zvedla o parník a myslím, že za tím není jen našlapaný kádr, ale i práce realizačního týmu. Určitě je znát i to, že se ze Sparty zase stává "dobrá čtvrť" a každý hráč tu chce bydlet. Tím můžeme získat hráče se vztahem ke klubu a nemusíme se omezovat na ty, kteří půjdou tam, kde jim víc zaplatí. Pokud klub vydrží takhle pohromadě, hledím do dalších měsíců a let s důvěrou. "

Výborný rozhovor se značnou informativní hodnotou, naprosto souhlasím. Nechápu do teď proč takové rozhovory byly za éry Břízy několik let nepřekonatelný problém, než s nimi začal Broš. S Pechem přemýšlíme stejným směrem: také mě napadlo, že by ho mohla oslovit nabídka z jiného klubu, třeba toho Motoru, kdyby byla na dva, tři roky, zatímco z rozhovoru s Hlinkou chápu, že Sparta nabízí smlouvu jen roční. Ale doufám, že setrvá, protože je to nesmírně užitečný hráč, bojovník, charakterově skvělý chlap do kabiny. Věk na něm není znát jako svého času na Tonovi. *THUMBSUP* Co se týká té Sparty jako dobré čtvrti či adresy, pak mám stejný pocit po změně majitele i vedení klubu. A čím dál tím víc jsem přesvědčen, že finanční movitost klubu, kterou tak často zmiňoval Bříza, je jen jednou stránkou mince. Tou druhou je přístup a jednání. Tady dle mého názoru udělali Ton s Hlinkou hodně velký posun a dobrou reklamu pro klub, tihle kluci prostě jednají na rovinu. Nevím proč, to se za bývalého majitele a vedení nedařilo. Řada hráčů skončila na jiné adrese a nebyly za tím vždycky nebo jenom peníze. *LEBKA*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2095
29.01.21 v 17:49

Nita chce podle všeho zůstat ve Spartě. Kotal chce, aby hráč zůstal ve Spartě. V podstatě ideální stav. Doufám, že jednání dopadnou úspěšně. I když se dost divím, že ještě nezačala. Rosu mám rád, ale sportovní ředitel to musí být žralok, muž činu. A Rosický mi připadá jako velice váhavý střelec. *MIMO* Návratu Vaclíka nevěřím. Pořád je věku a drží si kvalitu, kdy může dostat v zahraničí lukrativní nabídku na další dva, tři roky i kdyby Sevilla zájem neměla. Kdyby se měl vrátit, tak z rodinných důvodů nebo by to smrdělo, že koleno, se kterým má v poslední době problémy, není v kondici a na Letné by se brzy zařadil do kolonky marodů. Jako líbil by se mi zpátky ve Spartě, ale přijde mi to momentálně mimo realitu. *KOSA*
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +2095
29.01.21 v 17:45

Na příkladu Martina Janduse (doufám, že mu není nic vážného, když pro dnešek vypadl ze sestavy) je názorně vidět jak potřebuje mít hráč na přelomu juniorského a seniorského věku štěstí na trenéra, který mu bude věřit, dá mu čas a prostor a nezlomí nad ním hůl po jedné či dvou chybách. Že Jandus Prospalovi hodně sedl, to se vědělo rychle. Taky po něm mocně toužil i do dalšího ročníku. Troufnu si tvrdit, že bez sezóny pod Prospalem by Jandus nebyl tam kde je. K zamyšlení by měly být ještě dvě věci: 1) Kadaň a podobné kluby ze spodku první ligy jsou dobré pro kluky co vylezou z juniorky a potřebují se seznámit se seniorským hokejem. Hráčům jako Michnáč nebo Jandus dát co nemají, ti když hrají o patro níž potřebují hrát v dobrém, ideálně špičkovém klubu první ligy. 2) Pokud hráč během čtyř let vymete v první lize sedm klubů, k vývoji mu to rozhodně nepomůže. Chtělo by to zapracovat na systému, aby Sparta měla nějakou domluvenou formu spolupráce ideálně se třemi kluby z první ligy: s jedním ze spodku, s jedním ze středu a s jedním z vršku tabulky podle kvality a potřeby jednotlivých hráčů co budou hostovat. Částečně se domnívám, že se tohle daří. Moc se mi líbí zmínka o Hořavovi, jeho přínosu a způsobu trénování obránců. To je ideální přístup. *BRAVO*
isport.blesk.cz/clan...

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2095
29.01.21 v 17:42

Dobré odpoledne, přidávám se ke Strýčku Hloubákovi s omluvou směrem k Sobotkovi. Z jeho příchodu jsem nadšen skutečně nebyl a po prvních zápasech jsem si ho bral pravidelně na paškál, jelikož se mi hrubě nepozdávala hráčova výkonnost. Slávie je šestým rokem o patro níž, rivalita dávno pryč, tudíž mně u hokejky zásadně nevadí sešívaná minulost. Pokud se nejedná o někoho jako Červenka nebo Vondrka, který by si nás bral do huby. U Sobotky mi vadilo, že byl dost dlouho zraněný a prakticky nehrál. U takových hráčů je to všelijaké co předvedou a kdy se dají dohromady. A pak je samozřejmě varianta, že jim Sparta poslouží jako berlička a chůva, aby při nejbližší příležitosti zdrhli do zahraničí. Když se jedná o Sparťana jako Dan Přibyl nebo Michal Neuvirth pak je samozřejmě pomocná ruka klubu a trpělivost na místě, ale u přespolních hráčů takových příchodů příznivcem nejsem. Nicméně Sobotka mě po několika hluchých zápasech velice mile překvapil. Na extraligu je to skutečně nadstandardní borec a navíc si trenéři pochvalují i jeho působení v kabině. Jsem moc rád, že si u nás pobyt prodloužil do konce sezóny. Uvidíme co předvede v play-off, ale docela rád bych ho viděl v týmu i v příští sezóně. *VYHLIZI* Na příchod Ondry Němce sdílím většinový názor: kdyby přišel před třemi nebo pěti lety byla by to pecka, teď jsem poněkud rozpačitý. Když ho Zábranský přeplatil Břízovi v létě 2016 dost mě to tehdy mrzelo, stejně jako u Zaťoviče. Nezbývá než věřit, že Ton s Hlinkou vědí koho přivedli. Zatím jejich rozhodnutí stran hráčských příchodů byla vesměs správná, i když se mi párkrát zdálo, že se spálí. Jako třeba se Sobotkou. Z mého pohledu asi jediný příchod který se hrubě nepovedl po (oficiální) výměně majitele a vedení klubu byl Dočekal, proč k nám přišel to nechápu ani s odstupem času. Němec má tunu zkušeností včetně play-off, je to tzv. vítězný typ (k tomu co vím se hodně přihlíží hlavně v zámoří) a určitě není od věci úvaha, že se typově hodí víc do stylu Sparty než Brna. Nepřišel nás spasit, přišel nám pomoci. Z čeho nemám určitě strach, že bychom si nasadili veš do kožichu v podobě rozesírače kabiny. Němec je povahově dobrý kluk a věřím, že nikoho kdo by dělal rotyku v kolektivu by Ton s Hlinkou nepřivedli. A že hrál v Brně, aspoň bude mít speciální motivaci Zábranskému ukázat, že se s jeho vypakováním hodně spletl. *METAL*

+1
674.jpg
marek17 +184
29.01.21 v 17:40

Obvykle nekritizuju Jandače za všechno co udělá, ale ano tohle je jeho rukopis, kdy si mladej hráč nezahraje a nemluvě jen o play off.. kdo ví kde by byl Rousek, kdyby tu byl Jandač v době kdy byl vytaženej do Áčka. Ale u Janduse opravdu nechápu, jeho kvalita a statistiky jsou fakt super, snad je to nějaká viróza a neposadili ho, jinak tu máme další promarněnej talent v našem dresu.

+1
1362.jpg
Hanzi88 +93
29.01.21 v 17:31

A že by hrál Vitouch v play off, s tim taky nepočítám. Jako vždy šel ze sestavy, když byli mladý Černoch a Procházka. Klasickej Jandač

1362.jpg
Hanzi88 +93
29.01.21 v 17:29

Hlavně, že Sukel zas druhej centr a Tomášek klasicky na křídle. Líbilo by se mi posunout Říčku do 2., Tomášek na centra a Míru zpátky k Buchtovi s Pechem

+2
903.jpg
loupák +486
29.01.21 v 17:22

reakce na marek17: ,,Proč nehraje Jandus? Nejlepší obránce ligy v +/- ? Nechápu.. Nebo..." zobrazit příspěvekProč nehraje Jandus? Nejlepší obránce ligy v +/- ? Nechápu.. Nebo je zraněnej zase?"

Taky jsem nemile překvapenej a fakt by mne mrzelo, ne sralo, kdyby příchod Ondry Němce odnesl zrovna Martin Jandus jen proto, že nemá jméno. O jeho číslech ani nemluvě.

+1
674.jpg
marek17 +184
29.01.21 v 17:01

Proč nehraje Jandus? Nejlepší obránce ligy v +/- ? Nechápu.. Nebo je zraněnej zase?

+2
otaznik10
kvcr +279
29.01.21 v 13:42

Moc se mi líbil rozhovor Hlínou na našem webu. Vysoká informační hodnota, otevřené, bezkonfliktní odpovědi. Jarda má vždycky k hráčům dobrý vztah, zbytečně mediálně neotvírá věci, které je potřeba vyřešit uvnitř kabiny (viz. "případ Kvapil"). Líbí se mi, že ho maximálně zajímá to, jak hráč zapadne do kabiny, jako skvělý hokejista ví, že je to jedna z nejdůležitějších věcí.

Z rozhovoru vyplynuly dvě zásadní věci - první je snaha o angažování Ondřeje Němce, který mezitím do Sparty přišel. Nechci ho hodnotit, aniž by za Spartu odehrál jedinou minutu, ale on se k nám svým pojetím hry opravdu hodí. Při tom, jak často mají zdravotní potíže naši zkušení beci, je to myslím dobrá možnost, jak si zajistit zkušenost, která v play-off nabývá na důležitosti. 37 let není na hokejistu tak moc, aby už ho to limitovalo a pokud to nepůjde, tři měsíční platy Sparta unese. Tímto mu přeju, aby ve Spartě pookřál a dokázal své zkušenosti a kvalitu prodat.

Druhá věc je mediální šum kolem Lukáše Pecha. Jsem rád, že je na stole lukrativní nabídka, trochu bych ale ocenil, aby ta nabídka byla víceletá. Věřím, že v případě, že by Pecháček víceletou smlouvu chtěl, Sparta by mu ji dala. Aktuálně je to možná náš nejužitečnější hráč a myslím si, že výkonnostně ho věk zatím vůbec nijak neomezuje.

Z rozhovoru je cítit i velká vůle se o "to" letos porvat. Pořád máme tendenci vylepšovat naši hru, přidávat variabilitu. Podle mého názoru se letos Sparta herně zvedla o parník a myslím, že za tím není jen našlapaný kádr, ale i práce realizačního týmu. Určitě je znát i to, že se ze Sparty zase stává "dobrá čtvrť" a každý hráč tu chce bydlet. Tím můžeme získat hráče se vztahem ke klubu a nemusíme se omezovat na ty, kteří půjdou tam, kde jim víc zaplatí. Pokud klub vydrží takhle pohromadě, hledím do dalších měsíců a let s důvěrou.

+2
otaznik11
SHS
29.01.21 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (28. 1. 2021):

Nejvíce příspěvků (1) napsal uživatel carlos3 a použil v nich celkem 367 znaků.

Další pořadí:
2. karlos (příspěvky: 1, znaky: 366)
3. Amphicyoni (příspěvky: 1, znaky: 359)
4. frafont (příspěvky: 1, znaky: 350)
5. Schaschek (příspěvky: 1, znaky: 344)

Celkem bylo včera napsáno 12 příspěveků, které obsahovaly 3 173 znaků.

otaznik12
paul68 +121
28.01.21 v 20:38

Tak za mě asi souhlas se vším, co tady padlo. Uvidíme na ledě, jak se mu bude nebo nebude dařit, hlavní je, aby to šlapalo jako doteď, vyhejbala se nám pokud možno zranění, a ať jsme co nejvíc komplet. Ondro vítej, a ať se daří víc jak ve Vídni. :-D

otaznik13
Anguilla +83
28.01.21 v 20:10

Němec byl v Brně a po ty saskarne hrozny nejsem jeho příznivec....No snad se tady chytne uvidime :-*

903.jpg
loupák +486
28.01.21 v 19:48

Tak já jsem dost hejtil při jeho příchodu Sobotku, musím se mu tímto omluvit. Ondru Němce hejtit nebudu, vždycky jsem ho jako beka uznával. Doufám, že ho nové angažmá a hlavně trenér Hořava nakopnou k výkonům jaké předváděl ve svých nejlepších letech. Vítej ve Spartě Ondro a hodně štěstí *FLAGSPA*

+2
otaznik15
rad55 +301
28.01.21 v 16:13

Němec je v této chvíli největší dostupná kvalita, doufám, že se zvedne a bude instalován do týmu tak, aby se znovu projevily jeho přednosti. Popřejme mu (zasloužený) úspěch.
*THISISSPARTA*
P.S. volný je taky Bille Koistinen *NE*
Pýchu rychle neupečem. *VYHLIZI*

875.jpg
Amphicyoni +759
28.01.21 v 15:29

reakce na Schaschek: ,,Němec podepsán. Ani nějak nevím zda z toho mám mít radost nebo..." zobrazit příspěvekNěmec podepsán. Ani nějak nevím zda z toho mám mít radost nebo ne. Každopádně pokud je zranění Piskáčka dlouhodobé, tak to smysl dává. Němec je bek využitelný i v přesilovce.

Pořád platí, že před třemi, pěti lety bych ho tu bral vsema deseti. Teď z něj rozhodně nějakou přehnanou euforii nepociťuju. "

Je to, jak říkáš. Ale zkušeností má na rozdávání, určitě to není člověk, co by dělal v kabině problémy nebo tomu nedával vše. Nový klub může dodat novou chuť a motivaci, navíc si myslím, že náš hokej mu sedne líp a především udělá dle mě první poslední, aby Zábranskýmu ukázal... Tak nezbývá, než mu přát. *SALA*

+1
1463.png
Vencágé +6
28.01.21 v 15:06

K Ondrovi Němcovi, všechno důležité jste tu popsali, já jen zdůrazním jeho zkušenosti směrem do play-off, ty se samozřejmě budou hodit. Ondro, ať se daří *SALA*

+1
otaznik18
frafont +748
28.01.21 v 14:53

Němec - tak tři až čtyři roky zpátky bych ho jasně bral, teď z jeho příchodu zrovna dvakrát nadšenej nejsem. K něčemu by byl asi opravdu spíš v playoff, ale už na mě zase vyskakuje odněkud zezadu otázka, jestli se vůbec playoff bude hrát (a že ta otázka je vzhledem k tomu, co zase vyvádí a plánuje babišbanda, správná).

otaznik19
carlos3 +47
28.01.21 v 14:23

Já osobně jsem doufal, že Němec nepřijde. Už není tím hráčem, co býval, na druhou stranu je to posila především na playoff, kde můžeme využít jeho zkušeností, snad ho taky nové působiště nakopne, ona ta atmosféra v Brně jeho výkonům asi nepřispěla. A co se týče toho, že přišel z tý vesnice, tak zrovna u něj mi to vůbec nevadí.

795.jpg
Velouš +1
28.01.21 v 14:22

Tak to mám, koukám, s Ondrou Němcem jako většina... Rozpačité.. Dobrý hráč, ale starý..
Tak ať se daří.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<06 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So