Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
5.png
Schaschek +1897
03.02.21 v 20:25

Pičo já si nechci jít koupit buřty, já chci ve Spartě nějakou koncepci a ne toho ***a Krkovičku! *KOSA*

+1
83.jpg
SpartaCorps +548
03.02.21 v 20:01

a co takhle vyházet ty prej hráče, co na to srali.....a to teď jako začnou zase makat hned první zápas?? :-! :-!

+1
otaznik3
Pedro_Oak +40
03.02.21 v 19:33

reakce na paul68: ,,Sakra, byl jsi rychlejší.8-) "

No málem jsem z toho vrátil večeři zpátky do talíře *NEMOCNY*

otaznik4
paul68 +124
03.02.21 v 19:32

reakce na Pedro_Oak: ,,Omyl je to Vrba! *KOSA* *KOSA* *OCHLASTA*..." zobrazit příspěvekOmyl je to Vrba! *KOSA* *KOSA* *OCHLASTA*
isport.blesk.cz/clan...
"

Sakra, byl jsi rychlejší. 8-)

+1
otaznik5
paul68 +124
03.02.21 v 19:31

reakce na Anguilla: ,,Prej Kotal konci a jde Hoftych"

Na Isportu píšou Vrba :-D

otaznik6
Pedro_Oak +40
03.02.21 v 19:30

reakce na karlos: ,,No to by byl kauf:-! "

Omyl je to Vrba! *KOSA* *KOSA* *OCHLASTA*
isport.blesk.cz/clan...

+1
otaznik7
karlos +535
03.02.21 v 19:16

reakce na Anguilla: ,,Prej Kotal konci a jde Hoftych"

No to by byl kauf :-!

otaznik8
frafont +750
03.02.21 v 17:29

reakce na kvcr: ,,Po třech čtvrtinách jsme na tom hodně dobře. Na pátou Plzeň..." zobrazit příspěvekPo třech čtvrtinách jsme na tom hodně dobře. Na pátou Plzeň máme 13 bodů, za poslední dobu jsme dost zapracovali na defenzívní části, pouštíme soupeře do šancí mnohem méně. Přesilovky jsou pořád naší výkladní skříní, 24% je s velkým náskokem nejlepší v Extralize. Všechny naše formace jsou nebezpečné a každá jinak. Moc se mi líbí, jak využíváme předností jednotlivých hráčů (Rouskova rychlost, Řepíkova střela, Pechova milimetrová nahrávka). Teď se dostáváme blíž k rozhodující části sezóny, kdy se budeme potkávat s týmy, které už hrají play-off hokej, aby dosáhly na vysněnou metu, ať je to předkolo, nebo čtyřka. Pro nás je důležité skončit ve čtyřce a čím výš tím líp, protože doma na úzkém ledě jsme hodně silní. Musí to být ale vybalancované, abychom se před play-off nezatavili - soupisku máme hodně širokou, neměl by to být problém. Možná ještě důležitější je zůstat před play-off zdraví, to se ale dá těžko nějak ošéfovat, tak jsem oběhl barák a oťukal všechno dřevěné, abych to nezakřikl.

Jak tady už psali jiní, včerejší zápas byl z naší strany do půlky hodně rozpačitý a mizerná dvojnásobná přesilovka tomu dala korunu. Naštěstí jsme neklesli na duchu a navýšili tempo, z čehož pak vyplynuly góly. Myslím si, že pak už s námi Vary nedokázaly jezdit. Tentokrát jsme do třetí třetiny šli s tím, že budeme hrát dál aktivně, odehráli jsme to celkem v pohodě, jen to Machyho stálo čisté konto, které by si zasloužil - odchytal velmi dobrý zápas. Potěšil návrat Míry Formana, zahrál dobře, podle mě mu hostovačka a velký prostor v Budějovicích dost pomohly. Dělal tam skoro bod na zápas, bod má i za včerejšek. Uvidíme, kde mu trenéři nakonec najdou místo. Zatím bych z toho zápasu nedělal vědu, nakonec jsme ho (i bych řekl zaslouženě, druhou půlku jsme byli o dost lepší) vyhráli. Už tu bodovou šňůru táhneme dlouho, to se někdy musí vyskytnout zápas blbec. Tak snad to byl tenhle a příště budeme zase spolehliví od začátku.
"

Sice je do konce ještě dost zápasů, v podstatě kompletní jedna runda každého s každým ze čtyř v základní části (my a Plzeň máme odehráno 40 zápasů z 52, zbytek 39), ale řekl bych, že pokud nedojde k totálnímu kolapsu a zatmění, tak první čtyřku a tím jistotu čtvrtfinále bez nutnosti předkola máme v kapse už teď. Na Plzeň máme, jak píšeš, třináct bodů, to je v přepočtu nejmíň pět zápasů a z těch pěti zápasů aspoň čtyři výhry, z toho aspoň tři v normální hrací době. Na Liberec máme taky třináct (plus oni mají o zápas míň), ale ten je ve čtyřce, takže to nás nemusí až tolik zajímat. Šestej je Hradec, na ten máme šestnáct bodů (plus zase oni o zápas míň, čili teoreticky řekněme, že to je o třináct, potom platí totéž, co u Plzně), od sedmýho místa níž to už jsou rozdíly 20+ bodů v náš prospěch, to znamená v přepočtu sedm a víc zápasů, to by už fakt snad oni museli všechno vyhrát a my všechno prohrát. Takže můžou kluci hrát plus minus v klidu a ve zbytku základní části pilovat jednotlivé činnosti a vychytávat případné mouchy (a samozřejmě si přát, aby se to obešlo bez větších zdravotních pohrom a když už někdo bude mimo, tak ať to je lehká záležitost maximálně na dva až tři dny *SALA*

+1
otaznik9
Anguilla +83
03.02.21 v 17:12

Prej Kotal konci a jde Hoftych

otaznik10
kvcr +279
03.02.21 v 17:02

Po třech čtvrtinách jsme na tom hodně dobře. Na pátou Plzeň máme 13 bodů, za poslední dobu jsme dost zapracovali na defenzívní části, pouštíme soupeře do šancí mnohem méně. Přesilovky jsou pořád naší výkladní skříní, 24% je s velkým náskokem nejlepší v Extralize. Všechny naše formace jsou nebezpečné a každá jinak. Moc se mi líbí, jak využíváme předností jednotlivých hráčů (Rouskova rychlost, Řepíkova střela, Pechova milimetrová nahrávka). Teď se dostáváme blíž k rozhodující části sezóny, kdy se budeme potkávat s týmy, které už hrají play-off hokej, aby dosáhly na vysněnou metu, ať je to předkolo, nebo čtyřka. Pro nás je důležité skončit ve čtyřce a čím výš tím líp, protože doma na úzkém ledě jsme hodně silní. Musí to být ale vybalancované, abychom se před play-off nezatavili - soupisku máme hodně širokou, neměl by to být problém. Možná ještě důležitější je zůstat před play-off zdraví, to se ale dá těžko nějak ošéfovat, tak jsem oběhl barák a oťukal všechno dřevěné, abych to nezakřikl.

Jak tady už psali jiní, včerejší zápas byl z naší strany do půlky hodně rozpačitý a mizerná dvojnásobná přesilovka tomu dala korunu. Naštěstí jsme neklesli na duchu a navýšili tempo, z čehož pak vyplynuly góly. Myslím si, že pak už s námi Vary nedokázaly jezdit. Tentokrát jsme do třetí třetiny šli s tím, že budeme hrát dál aktivně, odehráli jsme to celkem v pohodě, jen to Machyho stálo čisté konto, které by si zasloužil - odchytal velmi dobrý zápas. Potěšil návrat Míry Formana, zahrál dobře, podle mě mu hostovačka a velký prostor v Budějovicích dost pomohly. Dělal tam skoro bod na zápas, bod má i za včerejšek. Uvidíme, kde mu trenéři nakonec najdou místo. Zatím bych z toho zápasu nedělal vědu, nakonec jsme ho (i bych řekl zaslouženě, druhou půlku jsme byli o dost lepší) vyhráli. Už tu bodovou šňůru táhneme dlouho, to se někdy musí vyskytnout zápas blbec. Tak snad to byl tenhle a příště budeme zase spolehliví od začátku.

+1
otaznik11
kvcr +279
03.02.21 v 16:23

reakce na MartinMegadeth: ,,Děkuji za povzbuzení, na uzdravení si počkám několik týdnů,..." zobrazit příspěvekDěkuji za povzbuzení, na uzdravení si počkám několik týdnů, první kontrolu mám psanou za měsíc. Do té doby budu jednoruký s možností přesahu výchovně působit na mladší ročníky, aby borci nehajlovali z okének prudce jedoucího autobusu, protože se to nemusí vyplatit. *FUCKU* Souhlasím, že na současném děleném druhém místě Sparty má lví podíl i bídná konkurence, především Plzně, kterou Fantomas vytáhl ke nejhoršímu podzimu za posledních dvanáct či kolik let. Ač vysoce na**án a vrcholně nespokojen po sobotě půjdu možná proti proudu, ale za Kotalem zatím pevně stojím. Je to po hodně dlouhé době první trenér, za kterým vidím nějaký posun. Za jeho předchůdci jsem viděl vesměs velké howno. I když se mi některé věci samozřejmě hrubě nelíbí. Po takovém prvním poločase jako proti klokanům bych prostě čekal, že hned přestávce sáhne trenér alespoň ke dvěma, klidně i ke třem, střídáním, když je pět možností, aby uvadlý mančaft provětral. A ne že by nebylo koho stáhnout z placu. Pozápasová hodnocení Kotala jsou po pravdě zvláštní od začátku jeho působení u áčka. Dobře si vzpomínám třeba na hodnocení jarního ligového utkání proti Plzni, kdy si pětasedmdesát minut Sparta nečuchla, ale trenér byl v podstatě spokojený a jen smůle přičítal, že se týmu nepovedlo uhrát remízu. *MIMO* Sparta měla dva zásadní déletrvající problémy. Ve středu obrany a na krajích hřiště. Ten první byl tři roky do očí bijící. Ten se s příchodem Kotala k áčku a následným posílením začal řešit a do jisté míry vyřešil. Dle mého názoru pokud by komplet elitní trio středních obránců de facto od září nebojovalo s různými zraněními, bylo by toto zlepšení markantnější. O problému na krajích hřiště také víme, jen to nebyl tak úplně do očí bijící průšvih jako děravý střed obrany. Se zraněním Hložka, který svojí vysoce nadstandardní kvalitou nahrazoval jedno výborné křídlo, nám tento problém vyplul ve druhé polovině podzimu na povrch v plné nahotě. Nemáme na krajích dostatečnou kvalitu, abychom rychlostí, dynamikou a efektivitou soupeře ničili. Musíme to zkoušet pracně a krkolomně středem hřiště, na což se každý soupeř mnohem lépe připraví a což se každému soupeři mnohem snadněji brání. *LEBKA* Mám pro Kotala slabost, líbí se mi už hodně dlouho jeho názory na moderní fotbal a jeho práci v podstatě sleduji od přelomu století. Vím o něm, že má rád hru na tři beky, ale není to idiot, aby ji hrál proti každému a dokolečka. Podle mého názoru se zápas proti klokanům měl hrát se čtyřkou vzadu, ale rovnou dodám, že hrát se čtyřkou vzadu vyžaduje kvalitu na postech krajních obránců. My máme jakž takž obsazené posty křídel, ale krajní obránce odpovídající kvality u nás v kádru nevidím. Vpravo je to „jednou jo a jednou ne“ Vindheim, kterého i v povedených zápasech velice limituje neschopnost pořádně odcentrovat, nebo záplata Sáček. Nic proti němu, na středového hráče přeškoleného až skoro v dospělém věku si na kraji obrany nevede špatně, ale klub jako Sparta by měl disponovat moderními krajními beky. A vlevo je to absolutní katastrofa. Úlitba Rosického snad sobě sama Krejčí, o kterém asi nikdo z nás pořádně neví jak beka vlastně hraje a jehož výkony po návratu na Letnou jsou zatím podprůměrné, a k tomu zoufale průměrný Hanousek. Já mu neberu, že je to dříč, poctivec a sympaťák, ale ve Spartě nemá co dělat. Natož za peníze za které z Jablonce přišel. Prostě s takovými hráči se moderní 4-4-2 hrát nedá, za tím si stojím. *KOSA* Pokud problém na krajích vidíme my tady na fóru a vidí ho řada nestranných fotbalových odborníků již minimálně rok, rok a půl, jak to že ho nevidí sportovní ředitel klubu ?! A opravdu nemám zprávy, že by se Kotal posílení kádru bránil. Já jsem nejvíc dopálen na Rosického, protože už poněkolikáté selhal. Jeho největší počin v roli sportovního ředitele byla trafika pro vlastního bratra. Před rokem v zimě bylo třeba posílit tým, nepřišel nikdo. V létě se Sparta zbavila posledních přeplácených cizinců z éry Il Cretina a s velkou slávou se povedlo vyřešit setrvání Hancka a konečně přišel Čelůstka, někdo kdo tady měl být už minimálně o půl roku dřív. A dál? Návrat Krejčího, který se v Itálii neprosadil a poslední dobou tam ani moc nehrál. K tomu bulharský zázrak Minčev, o kterém po víc než půl roce těžko něco napsat. Do základu se dostal zatím jednou. Nejsem příznivcem přestupových orgií jaké Letná zažila, když přicházel Il Cretino se svou bandou příživníků, ale má-li klub silného majitele ochotného pustit chlup, vykazuje-li dlouhodobě slabiny v kádru a sportovní ředitel přesto za poslední tři přestupová období dvakrát (pravda, nyní má ještě necelý týden čas) nepřivede ani nohu, pak je to k zamyšlení. A dle mého názoru mnohem víc na téma sportovní ředitel než na téma trenér. *PFF* "

To vypadá na docela vážné zranění, tak ať se to dobře hojí.

Upřímně řečeno, mně se Kotalův fotbal moc nelíbí, je to taková suchárna a nevidím vůbec nic nadprůměrného, ať je to rychlost, technika, napadání, hrajeme tak nějak jako průměrný ligový tým. Je mi jasné, že musí vařit z toho, co má k dispozici, ale na druhou stranu - je to opravdu taková bída, abychom nemohli soupeře nějak výrazněji přehrávat ? Ani naše nejcitejnější slabiny na krajích obrany nejsou na ligu nijak podprůměrné. Je pravda, že se Rosickému moc nepovedlo pár hráčů (namátkou Vindheim, Minčev, Kozák - i když vyložené propadáky to taky nejsou, všichni aspoň na kusy zápasu nastupují), na druhou stranu akvizice z poslední doby Čelůstka, Pavelka, Hancko nejsou žádné sázky do loterie a své si celkem odehrají. Nechce se mi věřit, že by se Rosa nějak bránil zvýšení ofenzívního potenciálu, kdyby na tom trenér trval. Současná Sparta má skutečně kreativních hráčů pomálu, navíc je zraněný Hložek, který chybí strašně moc, protože věřím, že by si to s Julišem dali. Když to navíc nejde Dočkalovi (nebo se mu nechce - to nedokážu posoudit), jsme totálně nahraní a bezradnost z nás přímo sálá. Nevidím, jak by se to mělo někam posunout, když se to neposunulo doteď (když nepočítám to, že hráči už nedělají tolik strašidelných kiksů vzadu). Ono to už není ani tak slavné s tím, že bychom dělali s tou průměrnou hrou nadprůměrné výsledky, pořád žijeme z polštáře, který jsme si udělali prvních šest kol, od té doby máme 5-2-4.

Já bych určitě uvítal nějakou reakci klubu na předváděnou hru. Jsem přesvědčený, že s týmem je potřeba pořádně zatřepat. Ať to bude na manažerském postu, trenérském postu nebo na soupisce, takhle to myslím dál nepůjde.

otaznik12
Koty -137
03.02.21 v 16:02

Vrba s Jandač... To bude paráda! :-!

+1
otaznik13
rad55 +306
03.02.21 v 14:22

www.sport.cz/fotbal/...
Lacina *NAPR****

otaznik14
rad55 +306
03.02.21 v 13:31

Letos se mi líbí, že se nebere nic ortodoxně. Křídla si mění posty jak se jim zlíbí. Je to zajímavé a funkční!
Oproti začátku sezóny se velmi zlepšila souhra obránců a útočníků. V našem pásmu moc puků neztrácíme!
A poslední dva zápasy minimum vyloučení!
Moc se mi zamlouval výkon Němečka, i s tím bonusem *THUMBSUP* *SALA* *BOXER*

otaznik15
karlos +535
03.02.21 v 07:12

reakce na Schaschek: ,,Tvl jsem to dneska zrovna neviděl 8-) "

Já to viděl do 2:0. Do té doby to byla spíš taková bramboračka. Pak jsem musel odejít, protože jsem měl dohodnutý výběh s klukama z fotbalu. Ale tak nějak jsem věřil, že to tentokrát nedopadne jako ve Varech, kde jsme ztratili jasně vyhraný zápas. Míra Forman se jevil v první lajně vcelku dobře, ale asi je nám všem jasné, že tam je pouze na záskok a skončí přinejlepším ve 3. lajně u Pecháčka. A upřímně, já bych ho tam viděl rád. Lajna Buchtele, Pech, Forman měla něco do sebe.
Musím se ještě podívat na tu bitku Davida. Ale už teď má ode mne *THUMBSUP*

otaznik16
SHS
03.02.21 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (2. 2. 2021):

Nejvíce příspěvků (8) napsal uživatel Tomidlo1 a použil v nich celkem 1 372 znaků.

Další pořadí:
2. rad55 (příspěvky: 7, znaky: 558)
3. MartinMegadeth (příspěvky: 4, znaky: 10 690)
4. SpartaCorps (příspěvky: 3, znaky: 401)
5. Hcspikr255tgh (příspěvky: 2, znaky: 203)

Celkem bylo včera napsáno 29 příspěveků, které obsahovaly 13 584 znaků.

otaznik17
Hcspikr255tgh +362
02.02.21 v 21:39

Dnes za jedna, hlavní ale bude play off abychom hned nevypadli, známe přece Spartičku v základní části a ply off... Ale letos věřím, máme super partu! *SALA* *PRVNI*

otaznik18
Tomidlo1 +4
02.02.21 v 21:30

Jurcina dneska zapas nedohrál *VYKULENY*
Nevíte stalo se mu něco *VYKULENY*

83.jpg
SpartaCorps +548
02.02.21 v 21:00

reakce na Schaschek: ,,Tvl jsem to dneska zrovna neviděl 8-) "

isport.blesk.cz/clan...

tady Šěfe *SALA*

5.png