Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
83.jpg
SpartaCorps +534
08.01.21 v 22:19

reakce na marek17: ,,Machy super dva poslední zápasy bez gólu, paráda, jen ať to..." zobrazit příspěvekMachy super dva poslední zápasy bez gólu, paráda, jen ať to vydrží! *THUMBSUP* "

paráda....sem na to konci fakt prožíval, aby ta nula byla, jak to mora zkoušela....fakt si tu nulu zasloužil..... *THUMBSUP* *THUMBSUP* *OK*

+1
674.jpg
marek17 +183
08.01.21 v 20:39

Machy super dva poslední zápasy bez gólu, paráda, jen ať to vydrží! *THUMBSUP*

+2
571.png
Medvěd +304
08.01.21 v 20:16

reakce na PLHA: ,,Za mě dnes super zápas směrem dozadu, téměř jako v playoff...." zobrazit příspěvekZa mě dnes super zápas směrem dozadu, téměř jako v playoff. Jurčina je znát a tvrdí muziku. Dle mého názoru úplně best Lukáš Pech. Vyrostl z něj lídr a hrozně mě baví. A zrovna jemu bych strašně přál titul ve Spartě. Pecháčku díky !!;; *FLAGSPA* "

Přesně! Skvělej, bojovnej Pech! A i Machovský dneska podržel.

+1
otaznik4
PLHA +96
08.01.21 v 19:36

Za mě dnes super zápas směrem dozadu, téměř jako v playoff. Jurčina je znát a tvrdí muziku. Dle mého názoru úplně best Lukáš Pech. Vyrostl z něj lídr a hrozně mě baví. A zrovna jemu bych strašně přál titul ve Spartě. Pecháčku díky !!;; *FLAGSPA*

+4
otaznik5
Koty -141
08.01.21 v 19:30

Už jen pro nově narozeného titul!!! Pojďme si pro nej!! Jandač ven!!

83.jpg
SpartaCorps +534
08.01.21 v 19:13

nádhera tohle, jen tak dál....druhej zápas s nulou za sebou, pěkný goly, kluci stejně jako s kradcem pomohli k čistýmu zápasu Machymu, jen tak dál...
*BRAVO* *BRAVO* *THUMBSUP*

tohle je vítězství pro nově narozený Sparťanský bojovníky pánů SChaschka a Paul68, kterým přeji hodně a hodně zdraví *SALA* *SALA*

678.jpg
toci87 +146
08.01.21 v 19:09

Tak jsme první no a co, musíme si to užít. A po procgodu salaka na lavicku machy bez gólu *THUMBSUP*

875.jpg
Amphicyoni +745
08.01.21 v 19:09

1. místo, nejlepší útok, nejlepší obrana. Napsal bych pískej konec, jenže ono je to v současné době reálně možné, tak snad radši nic. *HAHA* *SALA*

+1
273.jpg
Gapin +1773
08.01.21 v 18:50

Tak teď je na Olomouc kurz 300 :-) nevim jestli nenastal čas to tam poslat za litra :-D

otaznik10
frafont +726
08.01.21 v 18:38

No konečně *SALA*

+2
otaznik11
Leo +22
08.01.21 v 17:59

Já nevím, v té plecharéně se nepovedla ani koza :-!

otaznik12
rad55 +273
08.01.21 v 17:51

Je to vlažný a dostáváme na budku. *KOSA*

892.jpg
MartinMegadeth +2046
08.01.21 v 17:22

reakce na Schaschek: ,,Jinak je docela ***, že jsme 3.1 měli jet za kamarády do Brna...." zobrazit příspěvekJinak je docela ***, že jsme 3.1 měli jet za kamarády do Brna. Při představě, že se narodí v Brně a pak to má v rodném listu, mě trošku omývá :-D 8-) "

To jsou tak cesty osudu. Já se narodil v době nejtužší normalizace, kdy kromě dalších laskomin byl značný bytový problém v Praze. Rodiče čekali po svatbě pět let než tátovi podnik přidělil byt. Maminka už zkoušela přehlásit trvalé bydliště ke svým prarodičům do Krkonoš, aby uspíšila přidělení nového bytu. A přitom z Gottwaldova tatínka lákali do práce s novým bytem ihned k nastěhování, jenže jemu se nechtělo z Prahy, ačkoliv maminka naléhala. Kdyby podlehl, tak je dneska z člověka o v c o m r d. *FUCKU*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2046
08.01.21 v 17:18

reakce na Schaschek: ,,Jak to vidíte zejtra? Já ty soupeře jako Zlín, Boleslav,..." zobrazit příspěvekJak to vidíte zejtra? Já ty soupeře jako Zlín, Boleslav, Vítkovice nebo zrovna Olomouc nesnáším. Defenzivní holomajzna, bránění v pěti vlastní modrou, nečeká nás vůbec nic lehkýho. "

Přál bych si dnes dvě věci. 1) Aby Sparta navázala na velice podařený výkon ze zápasu proti Hradci Králové a tím dokázala, že nebyl náhodný. 2) Aby odčinila první letošní zápas v Olomouci, který hanebně odklouzala. *NAPR****

892.jpg
MartinMegadeth +2046
08.01.21 v 17:16

Jsem rád, že představitelé aspoň některých extraligových klubů na Pešánův diskurz po MS dvacítek, reagovali a nenechali si kydat hnůj jen na svoji hlavu. Tleskám především vyjádření Vaška Nedorosta z Boleslavi: "„Vyjádření, že svaz dělá všechno dobře a kluby mu kazí práci, mě nadzvedla. Kolikrát u nás byl, aby mohl posoudit naši práci s mládeží? V pozici šéftrenéra ani jednou." Tím Pešána utřel jak nudli pod nosem. *THUMBSUP* Nemůžu si odpustit poznámku: být trenérem národního týmu nebo svazovým šéftrenérem mládeže to chce v první řadě takt a diplomacii. I nepříjemné věci se dají říkat slušnou a stravitelnou formou. Pešán začal způsobem, za který by zasloužil přes hubu. Jestli hodlá pokračovat stejným stylem, tak to docílí jediného: tiché války mezi svojí osobou a nejedním klubem, což je opravdu špatný stav. *MIMO*
isport.blesk.cz/clan...

+2
892.jpg
MartinMegadeth +2046
08.01.21 v 17:11

Dobré odpoledne. Soudruha předsedu chválím, zúžení extraligy juniorů i všech mládežnických soutěží je rozhodně správným krokem, ale jsem velice žádostiv jak to celé hodlá v rozehraném ročníku zaonačit. *VYHLIZI*
isport.blesk.cz/clan...

674.jpg
marek17 +183
08.01.21 v 14:56

reakce na rad55: ,,Docela bych si k večeři dal smažené syrečky. Jsem zvědav na..." zobrazit příspěvekDocela bych si k večeři dal smažené syrečky.
Jsem zvědav na sestavu.
Doufám, že Míra už pomalu balí kufry. *SALA* "

podle livesportu dneska bez Dvořáčka, Zikmunda, Janduse, Kudrny a pořád Pavelky. Tak uvidíme v jaký sestavě

otaznik18
rad55 +273
08.01.21 v 14:08

Docela bych si k večeři dal smažené syrečky.
Jsem zvědav na sestavu.
Doufám, že Míra už pomalu balí kufry. *SALA*

otaznik19
karlos +523
08.01.21 v 11:15

reakce na Schaschek: ,,Jak to vidíte zejtra? Já ty soupeře jako Zlín, Boleslav,..." zobrazit příspěvekJak to vidíte zejtra? Já ty soupeře jako Zlín, Boleslav, Vítkovice nebo zrovna Olomouc nesnáším. Defenzivní holomajzna, bránění v pěti vlastní modrou, nečeká nás vůbec nic lehkýho. "

Po minulým týdnu si tam můžeš ještě připsat Liberec, u kterýho by se z toho ale snad nemuselo stát pravidlo. Proti těmhle soupeřům je těžké něco vymyslet....o to horší, pokud se dostanou do vedení. Věřím, že na ně vlítneme *KOSA* že nebudou vědět, kde jim hlava stojí *MIMO* a budeme brát 3 body *SALA*

273.jpg
Gapin +1773
08.01.21 v 06:32

reakce na Schaschek: ,,Jinak je docela ***, že jsme 3.1 měli jet za kamarády do Brna...." zobrazit příspěvekJinak je docela ***, že jsme 3.1 měli jet za kamarády do Brna. Při představě, že se narodí v Brně a pak to má v rodném listu, mě trošku omývá :-D 8-) "

No potes koste, to bych to snad oplachnul a strcil zpatky do mamy a musela by vydrzet aspon nekam do Pruhonic :-D
Jinak samozrejme taky gratulace *OCHLASTOVE*

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<05 / 2021>>
Po
Út
St
Čt