Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
paul68 +66
17.09.20 v 16:22

Tak Kvápa je, jak tak čtu, pryč, hmmm :-! Těšil jsem se na něj, když by byl zdravej, je to pořád TOP hráč, ale jestli to fakt je kvůli penězům, tak je dobře, že je pryč. Snad seženem někoho jinýho, a hlavně, ať se nám vyhýbají zranění.. My jsme přece *SALA* *SALA* *FLAGSPA*

875.jpg
Amphicyoni +714
17.09.20 v 16:01

Já to vidím tak, že když celý tým (teď už celý tým) přistoupil na snížení platu o 20 %, že je to dobré znamení, že je to opravdu tým a že tu jsou, protože tu být chtějí. *SALA* A plat měl Kvapil zajisté velmi solidní, takže ho teď může dostat jiný hráč, ať už z NHL či ne, který bude mít třeba i lepší charakter a zdraví a vlastně i věk. *BOXER*

+1
otaznik3
Vojta -1
17.09.20 v 14:39

reakce na Schaschek: ,,Pokud tu máš týpka, kterýho rok platíš aniž by něco odehrál a..." zobrazit příspěvekPokud tu máš týpka, kterýho rok platíš aniž by něco odehrál a on v sezóně, kdy se vzhledem k okolnostem šetří, kde může a celý tým jde s platem dolů a on jediný řekne ne, tak kde to jako jsme? Je to krysa, který jde jen o prachy. Tímto proti sobě poštval celý tým včetně trenérů. "

Mě to teda taky vůbec nemrzí. Jediný rozruch jsem kolem toho měl, abych ho rychle stihnul vyndat z Fantasy :)

otaznik4
Anguilla +76
17.09.20 v 14:30

reakce na Schaschek: ,,Pokud tu máš týpka, kterýho rok platíš aniž by něco odehrál a..." zobrazit příspěvekPokud tu máš týpka, kterýho rok platíš aniž by něco odehrál a on v sezóně, kdy se vzhledem k okolnostem šetří, kde může a celý tým jde s platem dolů a on jediný řekne ne, tak kde to jako jsme? Je to krysa, který jde jen o prachy. Tímto proti sobě poštval celý tým včetně trenérů. "

Ty vole já bych ho taky hnal...

+1
otaznik5
Sepp +130
17.09.20 v 14:24

Jo, pravda. Když si vzpomenu, kolikrát šel Petr Ton ještě jako hráč s platem dolů, jen aby tu mohl hrát... A to byl nějakej magnet na diváky a klubu toho odved hrozně moc...

+2
otaznik6
Anguilla +76
17.09.20 v 14:18

To je fakt *** co k tomu říct...

5.png
Schaschek +1814
17.09.20 v 14:16

Pokud tu máš týpka, kterýho rok platíš aniž by něco odehrál a on v sezóně, kdy se vzhledem k okolnostem šetří, kde může a celý tým jde s platem dolů a on jediný řekne ne, tak kde to jako jsme? Je to krysa, který jde jen o prachy. Tímto proti sobě poštval celý tým včetně trenérů.

+11
otaznik8
Sepp +130
17.09.20 v 14:15

A nebo si prostě řek, že než hrát zase první zápas sezony proti Houdkovi a zase pak zbytek sezony čumět z hlediště, že se na to rovnou může všakvíteco... 8-) Ne, vážně, těšil jsem se, co konečně v duu s Řepou letos předvede, ale asi nám to halt není souzený. Škoda. A nejpodivnější je to načasování.

otaznik9
Anguilla +76
17.09.20 v 14:14

Tak nepřistoupil na snížení platu

otaznik10
Anguilla +76
17.09.20 v 14:09

reakce na Schaschek: ,,Brzo to snad půjde ven, ale prachy v tom roli určitě hrajou. "

Jasný málo nasypali a on chtěl víc..?

5.png
Schaschek +1814
17.09.20 v 14:07

reakce na Anguilla: ,,Takže plat?Dali mu mina on jde jinam?"

Brzo to snad půjde ven, ale prachy v tom roli určitě hrajou.

5.png
Schaschek +1814
17.09.20 v 14:05

reakce na Mušín: ,,A nevíš přesně proč?  Zrovna u něj by to byla strašná..." zobrazit příspěvekA nevíš přesně proč?
Zrovna u něj by to byla strašná škoda :-! "

Škoda? Je to prostě hráč bez charakteru. Na ledě může být top, ale chování má jak štětka z Hlaváku.

+1
otaznik13
Anguilla +76
17.09.20 v 14:00

reakce na loupák: ,,Ton mu slíbil brusle na míru a vůbec je neobjednal."

A chudák neodjel kvůli tomu na soustředění.

otaznik14
frafont +714
17.09.20 v 14:00

Trochu odbočím: o Jágra má údajně zájem Omsk. Bylo by to teda spíš na nějakou funkcionářskou pozici, než že by ho chtěli jako hráče - ale tak jako tak já osobně teda doufám, že to klukům ruskejm vyjde, aspoň by to ukončilo spekulace, kdy a na kolik zápasů bude během sezóny tajtrlíkovat u nás.

+1
otaznik15
Anguilla +76
17.09.20 v 13:59

reakce na Schaschek: ,,Myslím, že by se to dalo charakterizovat slovy: "žoldák to..." zobrazit příspěvekMyslím, že by se to dalo charakterizovat slovy: "žoldák to byl, je a bude"...je to prostě ***, vím k tomu není co říct. "

Takže plat?Dali mu mina on jde jinam?

903.jpg
loupák +476
17.09.20 v 13:58

reakce na Mušín: ,,A nevíš přesně proč?  Zrovna u něj by to byla strašná..." zobrazit příspěvekA nevíš přesně proč?

Ton mu slíbil brusle na míru a vůbec je neobjednal.

+3
otaznik17
Anguilla +76

reakce na Gapin: ,,No popravdě jsem to čekal už před sezonou. Kam to bude teď?..." zobrazit příspěvekNo popravdě jsem to čekal už před sezonou. Kam to bude teď? Hradec nebo Brno?"

Taky mě to sere na něj jsem se těšíl...

5.png
Schaschek +1814

reakce na Bumbi: ,,Ve Spartě nebude v této sezoně pokračovat útočník Marek Kvapil...." zobrazit příspěvekVe Spartě nebude v této sezoně pokračovat útočník Marek Kvapil. Pětatřicetiletý forvard odehrál za náš klub v uplynulé sezoně čtyři zápasy. Nikdo z klubu HC Sparta Praha se k této věci aktuálně nebude více vyjadřovat."

Myslím, že by se to dalo charakterizovat slovy: "žoldák to byl, je a bude"...je to prostě ***, vím k tomu není co říct.

273.jpg
Gapin +1732
17.09.20 v 13:47

No popravdě jsem to čekal už před sezonou. Kam to bude teď? Hradec nebo Brno?

+1
291.jpg
Bumbi +77
17.09.20 v 13:43

Ve Spartě nebude v této sezoně pokračovat útočník Marek Kvapil. Pětatřicetiletý forvard odehrál za náš klub v uplynulé sezoně čtyři zápasy. Nikdo z klubu HC Sparta Praha se k této věci aktuálně nebude více vyjadřovat.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 13. dubna - 17:00
    11.png
    LIB (venku)
    Extraliga (SF6)

Kalendář akcí

<<04 / 2021>>
Po