Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
678.jpg
toci87 +146
04.03.21 v 13:37

reakce na JIDRON14: ,,Tak dle iSportu Kudrna a Sukel do Litvínova.."

Obou by byla škoda, u sukela stejně jako loni, kdy tedy to bylo i tím, že začal hrát v elitním útoku se zvedá produktivta v závěru což může být v PO důležité, navíc dobře brání. A Kudrnu mám moc rád za ty roky, myslím, že má potenciál na 20 gólů, ale s jeho časem na ledě a celkovým prostorem, který dostává to není moc možné a nedivil bych se mu kdyby sám chtěl zkusit něco jiného už

+1
otaznik2
Anguilla +84
04.03.21 v 13:07

reakce na Anguilla: ,,Tak Dukel by mě zrovna nemrzel ten mě nebaví už delší..." zobrazit příspěvekTak Dukel by mě zrovna nemrzel ten mě nebaví už delší dobu,Kudrna je bojovník ale nestalo by mě to ....třeba Horák by mě vyloženě štval...O Sobotkovi nemluvím a nejvíc by mě štvalo kdyby vykopli Formana"

Oprava Sukel

otaznik3
Anguilla +84
04.03.21 v 13:06

reakce na JIDRON14: ,,Tak dle iSportu Kudrna a Sukel do Litvínova.."

Tak Dukel by mě zrovna nemrzel ten mě nebaví už delší dobu,Kudrna je bojovník ale nestalo by mě to ....třeba Horák by mě vyloženě štval...O Sobotkovi nemluvím a nejvíc by mě štvalo kdyby vykopli Formana

otaznik4
JIDRON14 +6
04.03.21 v 13:03

Tak dle iSportu Kudrna a Sukel do Litvínova..

otaznik5
Poky +22
04.03.21 v 12:22

Ve Sportu je článek o gólmanech.

Za jistotu se má přestup Frodla do Pardubic a Svobody do Plzně.

Sparta uvažuje o prodloužení Saláka. U Machovského se neví. Rád by ven. Motal se kolem něj i Hradec, ale tam už nejsou zase takové finanční možnosti a asi vezmou Fina ze slovenský ligy.

otaznik6
rad55 +330
04.03.21 v 12:17

Dominik Simon je nechráněný hráč.

674.jpg
marek17 +184
04.03.21 v 10:17

reakce na frafont: ,,Na tom eliteprospect to mají docela přehledně - přikládám..." zobrazit příspěvekNa tom eliteprospect to mají docela přehledně - přikládám odkaz:
www.eliteprospects.c..."

Tak to vypadá, že 3/4 týmu smlouvu nemá, to jsem zvědavej

otaznik8
Kubajs +84
04.03.21 v 07:35

reakce na Schaschek: ,,Myslím, že nemá Pech, Horák, Sobotka, Salák, Machovský a..." zobrazit příspěvekMyslím, že nemá Pech, Horák, Sobotka, Salák, Machovský a další. Klíčový bude udržet Horáka. "

A Pecha, mrzelo by mě, vidět ho jinde.

+1
otaznik9
Kubajs +84
04.03.21 v 07:33

reakce na frafont: ,,Na tom eliteprospect to mají docela přehledně - přikládám..." zobrazit příspěvekNa tom eliteprospect to mají docela přehledně - přikládám odkaz:
www.eliteprospects.c..."

Super, díky moc!

otaznik10
frafont +770
04.03.21 v 00:21

Na tom eliteprospect to mají docela přehledně - přikládám odkaz:
www.eliteprospects.c...

+1
otaznik11
SHS
04.03.21 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (3. 3. 2021):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 2 693 znaků.

Další pořadí:
2. Schaschek (příspěvky: 2, znaky: 162)
3. Kubajs (příspěvky: 1, znaky: 128)
4. Kimi R. (příspěvky: 1, znaky: 83)
5. Sparťan777 (příspěvky: 1, znaky: 38)

Celkem bylo včera napsáno 10 příspěveků, které obsahovaly 3 117 znaků.

5.png
Schaschek +1897
03.03.21 v 23:22

reakce na Kubajs: ,,Nevíš jací hráči mají i na příští sezónu smlouvu? Nebo dá..." zobrazit příspěvekNevíš jací hráči mají i na příští sezónu smlouvu? Nebo dá se to někde najít, abych se podíval sám? Díky moc :) "

Myslím, že nemá Pech, Horák, Sobotka, Salák, Machovský a další. Klíčový bude udržet Horáka.

+1
otaznik13
rad55 +330
03.03.21 v 22:59

reakce na Kubajs: ,,Nevíš jací hráči mají i na příští sezónu smlouvu? Nebo dá..." zobrazit příspěvekNevíš jací hráči mají i na příští sezónu smlouvu? Nebo dá se to někde najít, abych se podíval sám? Díky moc :) "

Eliteprospect

otaznik14
Kubajs +84
03.03.21 v 22:44

reakce na Schaschek: ,,Super! V útoku to bude asi větší oříšek bohužel. "

Nevíš jací hráči mají i na příští sezónu smlouvu? Nebo dá se to někde najít, abych se podíval sám? Díky moc :)

5.png
Schaschek +1897
03.03.21 v 20:48

reakce na Kimi R.: ,,Němeček prodloužil o další dva roky *BRAVO* + Jandus , Jurčina..." zobrazit příspěvekNěmeček prodloužil o další dva roky *BRAVO* + Jandus , Jurčina a Dvořáček"

Super! V útoku to bude asi větší oříšek bohužel.

otaznik16
Kimi R. +113
03.03.21 v 18:48

Němeček prodloužil o další dva roky *BRAVO* + Jandus , Jurčina a Dvořáček

+2
892.jpg
MartinMegadeth +2133
03.03.21 v 18:07

reakce na Kimi R.: ,,Pokud se nepletu , tak Michal Řepík je druhým hráčem , který..." zobrazit příspěvekPokud se nepletu , tak Michal Řepík je druhým hráčem , který dokázal překonat hranici 25 branek v ZČ od sezony 1999/2000 . Tuto hranici několikrát přelezl pouze 87 Petr Ton . "

To souhlasí. Co jsem koukal do statistik, od rozpadu federace se nad pětadvacet gólů v základní části ve Spartě dostali kromě Petra Tona, jemuž se to povedlo hned třikrát (2007/2008: 27, 2009/10: 34 a 2013/14: 35) ještě Ríša Žemlička (1996/97: 29), Jirka Zelenka (1997/98: 28) a Honza Hlaváč (1998/99: 33). Michal Řepík bude pátým do party! *BRAVO*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2133
03.03.21 v 17:59

reakce na frafont: ,,Tak Filip Chlapík nakonec do Finska. Chvilku jsem myslel, že by šel..." zobrazit příspěvekTak Filip Chlapík nakonec do Finska. Chvilku jsem myslel, že by šel zpátky k nám, ale zase s tím, jak máme natřískanej útok, by byl problém ho umístit do sestavy tak, aby pravidelně hrál.
www.idnes.cz/hokej/e..."

Co se Chlapíka týká, vrací se ze zámoří bohužel v poněkud nevhodnou dobu. Momentálně máme útok nabitý, těžko by se pro něj hledalo vhodné místo, ale v příští sezóně by se hodit mohl. Rousek má namířeno do zámoří, smlouva po konci ročníku z útočníků končí Horákovi, Sobotkovi, Pechovi a kdo ví komu ještě. Nečekám, že se dokáže vedení klubu dohodnout se všemi na pokračování. Někteří budou mít určitě ambice si (ještě) zahrát v zahraničí. *VYHLIZI*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2133
03.03.21 v 17:57

reakce na karlos: ,,No, nevím jestli povinná výhra na ledě posledního může nějak..." zobrazit příspěvekNo, nevím jestli povinná výhra na ledě posledního může nějak hodně zvýšit sebevědomí. Budu doufat že ano. Uvidíme, kdo bude chytat proti Brnu. "

To uvidíme. Věřím, že Machovskému včerejší vychytané vítězství pomůže. Měsíc za Spartu neodchytal celý vítězný zápas a nepochybně už musel mít v hlavě bubáka. Potřeboval na něčem začít stavět a o něco se opřít. Dokázat si, že umí chytat a vychytat mančaftu výhru. To se mu v Budějovicích povedlo a snad mu posloužil zápas jako tolik potřebný první krok k jistotě v sebe sama. Ale až další zápasy dají odpověď jestli je z nejhoršího venku. *VYHLIZI*
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +2133
03.03.21 v 17:53

Dobré odpoledne, včera to byla po vlažné první třetině hodně pohodová výhra. Bylo znát, když od začátku druhé části hry Sparta přidala a zrychlila, Motor se v některých úsecích hry vůbec nechytal. Až mi ho je líto, když vidím jakou sezónu po sedmi letech v pralese konečně po vytouženém návratu do extraligy prožil. Lidi se těšili na extraligu, na stadion se nemohlo, Motor šel od porážky k porážce a poslední místo snad v sezóně ani od začátku neopustil. *NE* V utkání se ukázala a rozhodla kvalita, respektive její velký rozdíl na obou stranách. Té současné nadupané Sparty nemůže Motor končící ročník evidentně v hluboké depresi konkurovat. Při vší úctě k soupeři tohle byly povinné tři body. Jsem rád, že v kase dostal šanci Machovský, něco chytil a hlavně konečně po měsíci dovedl mančaft k vítězství. Poslední dva soupeři o víkendu nás prověří mnohem víc a bude to dobrý test pro čtvrtfinále. Co se stalo Vránovi, respektive jeho paní, je mi velice líto. Je to velká lidská tragédie. Přidávám se k vyjádření upřímné soustrasti. *MIMO*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<07 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne