Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
Koty -141
13.01.21 v 10:55

reakce na karlos: ,,Pouštěl jsem si ten zákrok několikrát a zastavoval jsem si..." zobrazit příspěvekPouštěl jsem si ten zákrok několikrát a zastavoval jsem si to....Gulaši má obě nohy ve vzduchu, což znamená, že Lukáše nabral plnou silou. Není vidět levý loket, zda ho vytrčil, ale každopádně v poslední fázi pravou rukou přišpendlil Lukášovu hlavu na manťák. Na první pohled se mi to tak zdálo přísný, ale když jsem si to zkouknul, tak za mě to bylo správně posouzené"

Na foru mordoru jde jasně vidět, kde má Gulaši nohy v době střetu. Rozhodně né ve vzduchu a loket má u těla. Věc názoru, ale rozhodčí ten zápas sral na obě strany.

otaznik2
rad55 +273
13.01.21 v 10:52

já si neodpustím několik poznámek
-Salák dva góly kdy prošla přihrávka přes obránce, neměl šanci. Třetí gól, tam nevím jestli to nebylo s tečí obránce. No pokud ne, tak to dostal z Machyho parkety, ten jich takhle taky pár koupil. Ale jinak to úplně marný nebylo, když už musel do brány, tak vyloženě neshořel.
-obrana, je znát, že se zúžil kádr, zbylí jsou utahaný a možná i dost obouchaný
-útok, klasický smolný den, zohybaný tyče a výsledek k pláči.
Celkově, mě to připadalo, že hrajeme s uspávači hadů a přišla na nás dřímota. No a pruhovaný se na tom taky podepsali úžasným výkonem.
Do prodloužení měli trenéři dát někoho hybnějšího, Řepa toho měl plný brejle...
Ale co vidím dobře je, že přes to všechno se podařilo vyrovnat a na to jak to bylo rozehrané (roze.rané), tak díky za bod! *SALA*

1664.png
Ex1tus +52
13.01.21 v 10:51

Salák včera podle mého kvalitní výkon, pokud si uvědomíme, že prakticky rok nechytal. Snad jen dvě věci se mu dají vytnout (to upadnutí, po kterém měl padnout gól a nechápu, jak to naše obrana zázračně zachránila) a ten gól Klepiše na přední tyč (tam těžko soudit, jak moc dobře to trefil, protože z opakovaných záběrů byl vidět prd, ale pořád je to na přední tyč). Jinak v podstatě bez větší výtky, i když on sám k sobě byl hodně kritický. Navíc jeho výkony půjdou logicky ještě o kus výš. Nejvíc mě překvapilo, jak moc jsem si uvědomil, kolik toho z Machyho oproti Salákovi vypadává ven. I když je Machy v aktuálně super formě, ani vzdáleně to tak jistě do lapačky a na prsa nechytá. Myslím, že pokud si kluci nepůjdou z nějakého důvodu po krku, máme opravdu solidní dvojku do PO. *METAL*

+1
otaznik4
rad55 +273
13.01.21 v 10:14

reakce na karlos: ,,Pouštěl jsem si ten zákrok několikrát a zastavoval jsem si..." zobrazit příspěvekPouštěl jsem si ten zákrok několikrát a zastavoval jsem si to....Gulaši má obě nohy ve vzduchu, což znamená, že Lukáše nabral plnou silou. Není vidět levý loket, zda ho vytrčil, ale každopádně v poslední fázi pravou rukou přišpendlil Lukášovu hlavu na manťák. Na první pohled se mi to tak zdálo přísný, ale když jsem si to zkouknul, tak za mě to bylo správně posouzené"

obě nohy ve vzduchu a škrabání krve z ledu, není o čem... *KOSA*

otaznik5
karlos +523
13.01.21 v 09:46

reakce na Koty: ,,Včerejší zápas byl kvalitní, až na ty komedianty v pruhovaným...." zobrazit příspěvekVčerejší zápas byl kvalitní, až na ty komedianty v pruhovaným. Protože poslat za toto Gulašiho na 5 a následně to kompenzovat nesmyslným vyloučením Sparty byla komedie. [:-} JANDAČ VEN!!"

Pouštěl jsem si ten zákrok několikrát a zastavoval jsem si to....Gulaši má obě nohy ve vzduchu, což znamená, že Lukáše nabral plnou silou. Není vidět levý loket, zda ho vytrčil, ale každopádně v poslední fázi pravou rukou přišpendlil Lukášovu hlavu na manťák. Na první pohled se mi to tak zdálo přísný, ale když jsem si to zkouknul, tak za mě to bylo správně posouzené

+1
273.jpg
Gapin +1773
13.01.21 v 09:00

reakce na karlos: ,,Na Klepiše se vysr.a.t*FUCKU* Pokud bychom využili tu 5ti minutovou..." zobrazit příspěvekNa Klepiše se vysr.a.t *FUCKU* Pokud bychom využili tu 5ti minutovou přesilovku, mohlo být vše jinak.
Zápas jsme neodehráli úplně špatně. Čím dál tragičtější jsou teda naše přesilovky, s tím už bychom měli něco dělat.
Nepochopil jsem nasazení Saláka *MIMO* Machovskému se vcelku dařilo a Salák se měl rozchytat někde v Chance lize ne na Kometě *METAL*
Rozhodčí z toho včera dělali bramboračku na obě strany, ale některé naše vyloučení jsou fakt úplně zbytečný a nic neřešící fauly. Pech ukázal, že je to správný a férový bojovník *THUMBSUP*
Největší pozitivum včerejšího zápasu z naší strany vidím v tom, že se k němu vyjadřoval Hořava a ne Jandač. *FUCKU* "

No možná se paní Jandačová rozhovoru bála aby ze sebe zase neudělala totálního ***a.

Jinak samozřejmě JANDAČ VEN!!! a SMRK BRNU!!!

273.jpg
Gapin +1773
13.01.21 v 08:58

reakce na Sepp: ,,Prohra v Mordoru vždy zamrzí, ale zase, na rozdíl od předchozích..." zobrazit příspěvekProhra v Mordoru vždy zamrzí, ale zase, na rozdíl od předchozích mačů z posledních let, jsem aspoň dokázali 2x dotáhnout dvoubrankové manko a nevracet se bez bodu. A to s nasazením Saláka zrovna proti vždy na nás nabuzený Kometě taky nechápu, ale já halt nejsem trenér... Sašovi přeju, ať se mu v dalších zápasech daří lépe. *THUMBSUP* "

Já sem jeho nasazení taky nechápal. Ale když nad tím člověk zamyslí, tak on není nějakej junior. Mohli ho nasadit do Chance ligy, ale tam by zase ten výkon neměl asi tak vypovídající hodnotu. Nerozehranosti nebo možná neorientaci a neohrabanost :-D bych přičet to jeho uklouznutí na začátku, jinak nemám pocit, že by chytal špatně a Machovský by možná zachytal nějak výrazně lépe. A jeho sebekritický hodnocení kdy sám, řek, že má ještě na čem pracovat, je lepší než kdyby vychytal nulu proti Budějovicím.

+1
otaznik8
Koty -141
13.01.21 v 08:55

Včerejší zápas byl kvalitní, až na ty komedianty v pruhovaným. Protože poslat za toto Gulašiho na 5 a následně to kompenzovat nesmyslným vyloučením Sparty byla komedie. [:-} JANDAČ VEN!!

otaznik9
Sepp +130
13.01.21 v 08:12

reakce na karlos: ,,Na Klepiše se vysr.a.t*FUCKU* Pokud bychom využili tu 5ti minutovou..." zobrazit příspěvekNa Klepiše se vysr.a.t *FUCKU* Pokud bychom využili tu 5ti minutovou přesilovku, mohlo být vše jinak.
Zápas jsme neodehráli úplně špatně. Čím dál tragičtější jsou teda naše přesilovky, s tím už bychom měli něco dělat.
Nepochopil jsem nasazení Saláka *MIMO* Machovskému se vcelku dařilo a Salák se měl rozchytat někde v Chance lize ne na Kometě *METAL*
Rozhodčí z toho včera dělali bramboračku na obě strany, ale některé naše vyloučení jsou fakt úplně zbytečný a nic neřešící fauly. Pech ukázal, že je to správný a férový bojovník *THUMBSUP*
Největší pozitivum včerejšího zápasu z naší strany vidím v tom, že se k němu vyjadřoval Hořava a ne Jandač. *FUCKU* "

Prohra v Mordoru vždy zamrzí, ale zase, na rozdíl od předchozích mačů z posledních let, jsem aspoň dokázali 2x dotáhnout dvoubrankové manko a nevracet se bez bodu. A to s nasazením Saláka zrovna proti vždy na nás nabuzený Kometě taky nechápu, ale já halt nejsem trenér... Sašovi přeju, ať se mu v dalších zápasech daří lépe. *THUMBSUP*

otaznik10
karlos +523
13.01.21 v 07:40

reakce na SHS: ,,Výsledky včerejší diskuse (12. 1. 2021):  Nejvíce..." zobrazit příspěvekVýsledky včerejší diskuse (12. 1. 2021):

Nejvíce příspěvků (11) napsal uživatel Schaschek a použil v nich celkem 2 579 znaků.

Další pořadí:
2. MartinMegadeth (příspěvky: 4, znaky: 5 630)
3. rad55 (příspěvky: 4, znaky: 397)
4. Leo (příspěvky: 3, znaky: 187)
5. Medvěd (příspěvky: 2, znaky: 185)

Celkem bylo včera napsáno 31 příspěveků, které obsahovaly 10 730 znaků."

Na Klepiše se vysr.a.t *FUCKU* Pokud bychom využili tu 5ti minutovou přesilovku, mohlo být vše jinak.
Největší pozitivum včerejšího zápasu z naší strany vidím v tom, že se k němu vyjadřoval Hořava a ne Jandač. *FUCKU*

otaznik11
SHS
13.01.21 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (12. 1. 2021):

Nejvíce příspěvků (11) napsal uživatel Schaschek a použil v nich celkem 2 579 znaků.

Další pořadí:
2. MartinMegadeth (příspěvky: 4, znaky: 5 630)
3. rad55 (příspěvky: 4, znaky: 397)
4. Leo (příspěvky: 3, znaky: 187)
5. Medvěd (příspěvky: 2, znaky: 185)

Celkem bylo včera napsáno 31 příspěveků, které obsahovaly 10 730 znaků.

5.png
Schaschek +1892
12.01.21 v 20:55

reakce na Schaschek: ,,Z naší strany nepovedený zápas. Na druhou stranu bez 4 beků,..." zobrazit příspěvekZ naší strany nepovedený zápas. Na druhou stranu bez 4 beků, několik tyček, mohli jsme vyhrát a byli bychom tu spokojení.

Furt se držíme nahoře. Taky bych radši ztratil dva body s Vary než s Brnem, ale co už. Oni se na nás klasicky namotivovali.

Jinak karma trošku za ty Jandačovo kecy.

"Josef Jandač: Ano, napadalo mu to tam. Vyřazovací část odehrál dobře a je to cizinec, který tu má relativně dobré jméno, ale že by to byl top hráč? Alespoň podle mého názoru není. "

Co už no. "

Nejvíc mě na tom všem sere ten sešívanej kripl Klepiš :-D *KOSA* *LEBKA*

5.png
Schaschek +1892
12.01.21 v 20:52

reakce na Medvěd: ,,A ve finále slalom mezi sněhulákama. Těma našima nejlepšíma...." zobrazit příspěvekA ve finále slalom mezi sněhulákama. Těma našima nejlepšíma. Uff..."

Z naší strany nepovedený zápas. Na druhou stranu bez 4 beků, několik tyček, mohli jsme vyhrát a byli bychom tu spokojení.

Furt se držíme nahoře. Taky bych radši ztratil dva body s Vary než s Brnem, ale co už. Oni se na nás klasicky namotivovali.

Jinak karma trošku za ty Jandačovo kecy.

"Josef Jandač: Ano, napadalo mu to tam. Vyřazovací část odehrál dobře a je to cizinec, který tu má relativně dobré jméno, ale že by to byl top hráč? Alespoň podle mého názoru není. "

Co už no.

571.png
Medvěd +304
12.01.21 v 20:39

A ve finále slalom mezi sněhulákama. Těma našima nejlepšíma. Uff...

+1
5.png
Schaschek +1892
12.01.21 v 20:38

K vítěznému gólu netřeba slov. Vykoupal nás tam jak žáčky, strašná ostuda :-!

V současném rozpoložení je to pro nás ztráta, ale nemůžeme vyhrát všechno *VYHLIZI*

+1
otaznik16
Leo +22
12.01.21 v 20:37

aspon bod že udělali , ale jinak se mi to dnes teda vůbec nelíbilo

otaznik17
Leo +22
12.01.21 v 20:36

ten tam z nich udělal šašky

+1
5.png
Schaschek +1892
12.01.21 v 20:31

Nutno říct, že nám to Brno hodně usnadnilo. Němec nás posadil na koně. Naštěstí pro nás. Jinak z naší strany opravdu takový nemastný neslaný. Je pravda, že chybí 4 beci ze základní sestavy - Jandus, Polášek, Dvořák, Pavelka a dali jsme několik tyčí, ale je to takový ospalejší.

Jinak podle mě Řepíkův gól regulérní, gólman nedržel puk ani setinu vteřiny a byl furt ve hře. Sekání gólmanovi sice jo, ale tyhle góly prostě padají v prostoru brankoviště a jsou k vidění každý druhý zápas. Navíc sekání stejně nemůže trenér reklamovat. Pouze postavení útočícího hráče v brankovišti a Řepík mimo brankoviště nebyl 8-)

otaznik19
Leo +22
12.01.21 v 20:21

příde mi to nemstný neslaný ta hra.Žádný emoce a nasazení , takový bezkrevní.

otaznik20
rad55 +273
12.01.21 v 20:16

Je to utahaný, první lajna je jak spací vagón.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<05 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne