Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
892.jpg
MartinMegadeth +2102
12.02.21 v 16:33

Dobré odpoledne, co se týká nového loga ACS, nejsem z něj extra odvařený, ale ani ho nepovažuji za totální průšvih. Když se podívám do klubové historie na loga, najdu tam mnohem horší pokusy. Na druhé straně neskrývám, že jsou tam loga, která se mi líbila a líbí víc. Nepochybně jako každá změna tohoto druhu bude nové logo potřebovat čas. *FRAJER*
isport.blesk.cz/clan...

Co moc nechápu jak na takové volovině mohlo dělat tolik lidí půldruhého roku nebo jak dlouho. A upřímně říkám, že mnohem radši než nové logo bych další titul nebo postup do základní skupiny Ligy Mistrů. Respektive by mi odhalení nového loga sedělo podstatně víc jako oslava k zisku titulu nebo postupu do skupiny Ligy Mistrů, ideálně k obojímu dohromady. *POSILOVNA*
isport.blesk.cz/clan...

otaznik2
karlos +535
12.02.21 v 07:24

reakce na Schaschek: ,,Nové logo? Asi to chce čas. Úplně zezačátku jsem si říkal, že..." zobrazit příspěvekNové logo? Asi to chce čas. Úplně zezačátku jsem si říkal, že je to čistý amatérismus. Teď s nějakým odstupem to vidím trošku střízlivěji. "

Tak my jsme se doma na podobě nového loga absolutně neshodli. Mně se vcelku líbilo od začátku, mladýmu se nelíbilo vůbec. Ale po chvíli prohlížení a debatování taky nakonec zmírnil svůj negativní postoj. Ono všeobecně jakákoli změna těchto zažitých a srdečních záležitostí je vždy ošemetná a ne vždy přijímána s velkou slávou.

otaznik3
SHS
12.02.21 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (11. 2. 2021):

Nejvíce příspěvků (3) napsal uživatel SpartaCorps a použil v nich celkem 289 znaků.

Další pořadí:
2. frafont (příspěvky: 2, znaky: 553)
3. Mandor (příspěvky: 2, znaky: 271)
4. Gapin (příspěvky: 1, znaky: 648)
5. Leo (příspěvky: 1, znaky: 269)

Celkem bylo včera napsáno 12 příspěveků, které obsahovaly 2 387 znaků.

83.jpg
SpartaCorps +548
11.02.21 v 23:11

Zejtra bude ve Sportu rozhovor s Buchtou *SALA*

5.png
Schaschek +1897
11.02.21 v 20:27

Nové logo? Asi to chce čas. Úplně zezačátku jsem si říkal, že je to čistý amatérismus. Teď s nějakým odstupem to vidím trošku střízlivěji.

+1
386.jpg
Mandor +218
11.02.21 v 20:24

reakce na Leo: ,,Zdravím , pánové . Chtěl jsem se zeptat co si myslíte o..." zobrazit příspěvekZdravím , pánové .
Chtěl jsem se zeptat co si myslíte o nominaci , Michala Birnera z Liberce , na tom turnaji ?

Já na to mám určitý názor , ale zajímá mě názor ostatních , když tak se prosím vyjádřete někdo .

Děkuji ;-) "

A proč ne, trenér je od toho aby si vybral hráče kteří hrají a plní to co on chce. A navíc u Birnera zná povahu. Za mně žádný problém.

386.jpg
Mandor +218
11.02.21 v 20:23

reakce na SpartaCorps: ,,hm, tak ACS má nový logo....jako nevim no.....je to..." zobrazit příspěvekhm, tak ACS má nový logo....jako nevim no.....je to divný..... *MIMO* "

Mně se líbí hodně. Má to šmrnc. Sice se mi stále nejvíc líbí logo z 80 let, ale chápu že to nejde nosit :-).

otaznik8
numira +27
11.02.21 v 19:53

reakce na SpartaCorps: ,,hm, tak ACS má nový logo....jako nevim no.....je to..." zobrazit příspěvekhm, tak ACS má nový logo....jako nevim no.....je to divný..... *MIMO* "

Někdo dělá loga a někdo zase tituly.

+1
otaznik9
frafont +750
11.02.21 v 19:29

reakce na Leo: ,,Zdravím , pánové . Chtěl jsem se zeptat co si myslíte o..." zobrazit příspěvekZdravím , pánové .
Chtěl jsem se zeptat co si myslíte o nominaci , Michala Birnera z Liberce , na tom turnaji ?

Já na to mám určitý názor , ale zajímá mě názor ostatních , když tak se prosím vyjádřete někdo .

Děkuji ;-) "

Co jsem zahlédl na netu, tak sám Birner se vyjádřil ve smyslu, že jinak by asi hodně váhal, ale když je trenér Pešán, tak to přijal. Jako úplně košer mi to nepřijde, ale na druhou stranu jejich věc. Obecně mě poslední dobou ta repre extra netankuje, je to pořád stejné motání se v kruhu a přešlapování na místě.

+1
otaznik10
Leo +22
11.02.21 v 18:59

Zdravím , pánové .

Děkuji ;-)

83.jpg
SpartaCorps +548
11.02.21 v 18:16

hm, tak ACS má nový logo....jako nevim no.....je to divný..... *MIMO*

83.jpg
SpartaCorps +548
11.02.21 v 17:18

Pravda...za posledni dobu to mělo nějakou úroveň když tam přidali Canadu, jinak fakt zbytečný...

Musíme doufat źe se Davidové vrátěj v pohodě...

otaznik13
frafont +750
11.02.21 v 10:48

reakce na Gapin: ,,Neprijde mi ze by v tom clanku vylozene kydal na nas spinu i kdyz je..." zobrazit příspěvekNeprijde mi ze by v tom clanku vylozene kydal na nas spinu i kdyz je to Kuchar, takze byto nebylo nic divnyho. Jen tam nepise celou pravdu a to ze za Trinec hrali taky omluveny hraci.
Podle me se ta vec moc nafukuje. Prijde mi to spis jako ukazovani kdo ma vetsi vocas mezi Varadou a Pesanem po MS20 kdy se do sebe pustili a kazdej vyuzil situace pri prilezitosti tohohle zapasu.
Jestli existuje nejaka dohoda, byt jen ustni, jak psala generalni, tak nevim co se resi.
Hlavne tyhle turnaje a zvlast v dnesni dobe jsou zbytecny a hned z nekolika duvodu predstavuji pro klub riziko. Nechapu proc se nejaka EHT pro letosek nezrusila."

Přiblblou EHT měli podle mě dávno zrušit obecně, případně aspoň změnit formát, protože to jsou fakt pouťáky o ničem, ve kterejch proti sobě po milión šestý nastupuje stejná čtveřice *KOSA*

+1
otaznik14
slajer -10
11.02.21 v 07:03

reakce na karlos: ,,Já vůbec nechápu, proč z toho dělají Pešán, Varaďa a ostatní..." zobrazit příspěvekJá vůbec nechápu, proč z toho dělají Pešán, Varaďa a ostatní takové divadlo. Ten turnaj je úplně o ho.w.ně. Hráči z KHL a Švýcarska tam nemůžou, Holík se omluví a nic.....klídek. A kvůli Spartě se bude dělat divadlo..... Ale co, my jsme *SALA* *SALA* *SALA* a vy nejste nic. Takže si říkejte a pište co chcete *FUCKU* *FUCKU*
Jandače a jeho rozhovory nemusím, ale tady výjimečně dávám palec nahoru *THUMBSUP* Pešán je slizoun už od pohledu a to co předvedl po MS 20 ukázalo jeho charakter :-! :-! :-! "

Pešán je už od pohledu nesympatickej, ta jeho vizáž velikonočního zajíce...je vůbec na palici, že je repre sraz a extraliga ještě hraje... *MIMO*

+1
273.jpg
Gapin +1781
11.02.21 v 06:56

reakce na Schaschek: ,,https://isport.blesk.cz/clanek/muj-isport-blogy-redaktori-ondrej-kucha..." zobrazit příspěvekisport.blesk.cz/clan...

Kuchař opět potvrzuje, že je úplně mimo mísu. Tentokrát nepoužil toto fórum jako inspiraci pro článek, ale naházel špínu na náš klub.

Já si dávám zcela racionální otázku. Co měla Sparta jako dělat? Měla pustit na ÚPLNĚ ZBYTEČNÝ repre turnaj dva zraněné hráče před klíčovou fází sezóny? Začíná se z toho stávat hon na náš klub. Každý nýmand si do nás kopne a pěkně mě to sere.

Nejdřív dají ve Sportu prostor borci, který má div ne auru bojovníka, buldoka atp. a pak brečí do novin jak malá holka a završí to tím, že vlezou do prd.ele jak Třinci, tak svazu a ze Sparty udělají hajzla, který odmítá pouštět hráče na repre.

Jandač má velký palec nahoru za ten komentář k Pešánovi a jeho výběru a paralelu s tím, když vedl repre on.

Tak jako tak mě docela sere, že na tohle nějak ostřeji nereagujeme. Vím, že naše vedení nemá potřebu blejt do novin sra.čky, ale na můj vkus si necháme mýt *** až moc
*KOSA*

Aspoň, že buldoček mohl vyndat kapesníček po včerejším zápase. Na tiskovku raději poslal asistenta 8-)"

Neprijde mi ze by v tom clanku vylozene kydal na nas spinu i kdyz je to Kuchar, takze byto nebylo nic divnyho. Jen tam nepise celou pravdu a to ze za Trinec hrali taky omluveny hraci.
Podle me se ta vec moc nafukuje. Prijde mi to spis jako ukazovani kdo ma vetsi vocas mezi Varadou a Pesanem po MS20 kdy se do sebe pustili a kazdej vyuzil situace pri prilezitosti tohohle zapasu.
Jestli existuje nejaka dohoda, byt jen ustni, jak psala generalni, tak nevim co se resi.
Hlavne tyhle turnaje a zvlast v dnesni dobe jsou zbytecny a hned z nekolika duvodu predstavuji pro klub riziko. Nechapu proc se nejaka EHT pro letosek nezrusila.

+1
otaznik16
SHS
11.02.21 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (10. 2. 2021):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 5 951 znaků.

Další pořadí:
2. rad55 (příspěvky: 4, znaky: 675)
3. karlos (příspěvky: 3, znaky: 1 171)
4. kvcr (příspěvky: 1, znaky: 2 363)
5. Schaschek (příspěvky: 1, znaky: 1 334)

Celkem bylo včera napsáno 20 příspěveků, které obsahovaly 12 946 znaků.

otaznik17
Tomidlo1 +4
10.02.21 v 22:12

youtu.be/W_u7rLHem8U

To byl zapas jako víno ????????❤️❤️❤️ Lepší snad už byl jen obrat s Kometou na 5:4 nebo zapas s Plzni na 7:6 *METAL* *METAL*

otaznik18
rad55 +306
10.02.21 v 21:57

reakce na Schaschek: ,,https://isport.blesk.cz/clanek/muj-isport-blogy-redaktori-ondrej-kucha..." zobrazit příspěvekisport.blesk.cz/clan...

Kuchař opět potvrzuje, že je úplně mimo mísu. Tentokrát nepoužil toto fórum jako inspiraci pro článek, ale naházel špínu na náš klub.

Já si dávám zcela racionální otázku. Co měla Sparta jako dělat? Měla pustit na ÚPLNĚ ZBYTEČNÝ repre turnaj dva zraněné hráče před klíčovou fází sezóny? Začíná se z toho stávat hon na náš klub. Každý nýmand si do nás kopne a pěkně mě to sere.

Nejdřív dají ve Sportu prostor borci, který má div ne auru bojovníka, buldoka atp. a pak brečí do novin jak malá holka a završí to tím, že vlezou do prd.ele jak Třinci, tak svazu a ze Sparty udělají hajzla, který odmítá pouštět hráče na repre.

Jandač má velký palec nahoru za ten komentář k Pešánovi a jeho výběru a paralelu s tím, když vedl repre on.

Tak jako tak mě docela sere, že na tohle nějak ostřeji nereagujeme. Vím, že naše vedení nemá potřebu blejt do novin sra.čky, ale na můj vkus si necháme mýt *** až moc
*KOSA*

Aspoň, že buldoček mohl vyndat kapesníček po včerejším zápase. Na tiskovku raději poslal asistenta 8-)"

GM vydala na Twitru prohlášení, stručně a výstižně. Takže nemá cenu to dál pitvat. Pokud si bude někdo chtít vymýšlet a lhát, tak se s tím moc dělat nedá. Bulvár je holt takovej, tam se nedá předpokládat odbornost, přehled a ani myšlenka.
Varaďa byl tvrdej hráč, ale jako trenérovi se mu to daří napolovic, je jen natvrdlej.

otaznik19
karlos +535
10.02.21 v 20:48

reakce na MartinMegadeth: ,,A absolutní vrchol k poblití je, že Matějovského si po sprostých..." zobrazit příspěvekA absolutní vrchol k poblití je, že Matějovského si po sprostých faulech na Plavšiče a Housku aspoň pozvala disciplinárka, takže pořád může dostat nějaký flastr, ale Bořilovo prasečárny přešla bez mrknutí oka. :-! Při flastru Krejčího jsem neřekl proti půl slova, protože to byla zákeřná čuněčina, ale Bořila jsem podobně trefit soupeře loktem od té doby viděl minimálně dvakrát, možná třikrát. Nechápu k čemu má komise rozhodčích nového předsedu. To se sem ten Portugalec snad přijel jen vyprdět a honit si ocas. *NAPR**** "

Bořil je křivák a proto hraje ve Slavii. A Tvrdík je prodejná s.w.i.ně, která volá po trestech za likvidační fauly. Ale trestat prosím jen ty ostatní, sešívané křiváky neee *METAL* To je rovina podle slávistů :-! :-!
Je zcela jasné, že pokud by stejný "souboj" měl Krejčí, a pokud by náhodou nedostal červenou hned na hřišti, tak následně by okamžitě zasedla disciplinárka a odnesl by si každopádně několikazápasový trest. O mediálních honu na čarodějnice nemluvě :-! :-!

+1
otaznik20
karlos +535
10.02.21 v 20:40

reakce na MartinMegadeth: ,,Jandačovi v tomto případě tleskám za jasný, stručný a přesný..." zobrazit příspěvekJandačovi v tomto případě tleskám za jasný, stručný a přesný příklad, kterak za jeho vedení reprezentace omlouval své hráče z turnajů EHT Liberec s Pešánem. Nesnáším lidi co kážou vodu a sami pijí víno, jak se říká. Pešán bude blekotat, že jednání s některými kluby o uvolnění hráčů byla nedůstojná a vida ho, sám když vedl Liberec tak se choval naprosto stejně. Tak ať si zamete nejdřív před svým prahem, d e b i l! *NAPR**** Letošní sezóna je značně nestandardní a zvláštní, nicméně od příštího ročníku bych se přimlouval, aby se domluvily kluby se svazem a platilo co platí ve fotbale. Pokud se hráč omluví sám nebo ho omluví klub z nároďáku, ať nemá možnost během reprezentační přestávky nastoupit za klub. Aspoň si Varaďa a jemu podobné plačky nevypláčou oči a nebudou ronit krvavé slzy. *FUCKU*
www.hokej.cz/svedske..."

Já vůbec nechápu, proč z toho dělají Pešán, Varaďa a ostatní takové divadlo. Ten turnaj je úplně o ho.w.ně. Hráči z KHL a Švýcarska tam nemůžou, Holík se omluví a nic.....klídek. A kvůli Spartě se bude dělat divadlo..... Ale co, my jsme *SALA* *SALA* *SALA* a vy nejste nic. Takže si říkejte a pište co chcete *FUCKU* *FUCKU*
Jandače a jeho rozhovory nemusím, ale tady výjimečně dávám palec nahoru *THUMBSUP* Pešán je slizoun už od pohledu a to co předvedl po MS 20 ukázalo jeho charakter :-! :-! :-!

+2
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<06 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So