Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
Hcspikr255tgh +362
06.06.21 v 21:39

Jojo borci máte pravdu ten čurraaak tam prostě nemá co dělat, souhlas se smogis tohle udělat jiny kouč tak chodí kanalama a nedojede nikam

otaznik2
frafont +750
06.06.21 v 20:04

A je to, Hancko je náš. Snad mu bude držet zdraví, ale za mě i kdyby odehrál třetinu až polovinu zápasů v sezóně, tak se to pořád vyplatí *BRAVO* *SALA*
sparta.cz/cs/clanek/...

+2
otaznik3
Smogis +8
06.06.21 v 17:43

reakce na Kubajs: ,,Já spíš pořád nechápu proč tam vůbec je ... trénoval 20 a..." zobrazit příspěvekJá spíš pořád nechápu proč tam vůbec je ... trénoval 20 a taky to žádná sláva nebyla. Celkově jeho chování, kritizované všeho, sám udělal jeden titul v český lize, to taky nic moc není.
Neumím si představit, že by trénoval hvězdný tým na OH. Voráček by si ho namazal na chleba ... co jsem četl, tak Král ho podpoří, takže se ho určitě nezbavíme, bohužel :-! "

Predvest tohle jiny trener, tak ani neleti zpatky domu. Me uz nastval prvne tim, kdyz tym vedl Riha, tak se nekdo zeshora behem sezony rozhodlo, ze od pristi sezony tym povede nejaky Pesan, ktery prskal kam to slo, jak je to vse na hovno a jak vse na hovno dela,aniz by se Riha nejak predvedl.

Zas nadruhou stranu, repre trenoval Jandac, ktery ani ten titul nevyhral z pozice hlavniho trenera

otaznik4
Kubajs +72
06.06.21 v 16:08

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Tak on je idiot celou dobu. :-D Já hlavně nechápu proč tam..." zobrazit příspěvekTak on je idiot celou dobu. :-D Já hlavně nechápu proč tam pořád jako je? :-( To není trenér pro reprezentaci, každýmu prostě muselo být jasný že medaile prostě nebude. Hráli jsme opravdu špatně, a přál bych si výměnu kouče, protože pokud tam zůstane, tak za rok nebude ani to čvrtfinále."

Já spíš pořád nechápu proč tam vůbec je ... trénoval 20 a taky to žádná sláva nebyla. Celkově jeho chování, kritizované všeho, sám udělal jeden titul v český lize, to taky nic moc není.
Neumím si představit, že by trénoval hvězdný tým na OH. Voráček by si ho namazal na chleba ... co jsem četl, tak Král ho podpoří, takže se ho určitě nezbavíme, bohužel :-!

otaznik5
Hcspikr255tgh +362
06.06.21 v 15:46

reakce na Kubajs: ,,Já jsem doufal v pořádnou mediální masáž, ale nějak pořád..." zobrazit příspěvekJá jsem doufal v pořádnou mediální masáž, ale nějak pořád nic moc ... četli jste dohady mezi Zárubou a Hrdinou?
Tak jako tak mi z toho Pešán vychází jako idiot. Třeba někdo z toho týmu vyjde s něčím ze zákulisí, co by ho ještě víc potopilo, nechce se mi věřit, že by tam za celou dobu nebylo nic."

Tak on je idiot celou dobu. :-D Já hlavně nechápu proč tam pořád jako je? :-( To není trenér pro reprezentaci, každýmu prostě muselo být jasný že medaile prostě nebude. Hráli jsme opravdu špatně, a přál bych si výměnu kouče, protože pokud tam zůstane, tak za rok nebude ani to čvrtfinále.

otaznik6
Kubajs +72
06.06.21 v 15:41

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Od doby co trénuje repre říkám že ten člověk tam prostě nemá..." zobrazit příspěvekOd doby co trénuje repre říkám že ten člověk tam prostě nemá co dělat, slyším od spousty lidí že ho tam nechtějí a nikdy chtít nebudou. Nemám ho rád, nesnáším ho, a měl by konečně vypadnout!"

Já jsem doufal v pořádnou mediální masáž, ale nějak pořád nic moc ... četli jste dohady mezi Zárubou a Hrdinou?
Tak jako tak mi z toho Pešán vychází jako idiot. Třeba někdo z toho týmu vyjde s něčím ze zákulisí, co by ho ještě víc potopilo, nechce se mi věřit, že by tam za celou dobu nebylo nic.

otaznik7
Hcspikr255tgh +362
06.06.21 v 15:06

reakce na rad55: ,,Když prohlásil, že má chuť do práce, tak jsem se rozloučil s..." zobrazit příspěvekKdyž prohlásil, že má chuť do práce, tak jsem se rozloučil s olympiádou i příštím MS.
Podle způsobu stavění lajn, toho jak je schopen prohlásit, že si tým šedá a vzápětí to překopem, tak si nemyslím, že to je trenér, ale programátor.
*NAPR**** "

Od doby co trénuje repre říkám že ten člověk tam prostě nemá co dělat, slyším od spousty lidí že ho tam nechtějí a nikdy chtít nebudou. Nemám ho rád, nesnáším ho, a měl by konečně vypadnout!

otaznik8
rad55 +306
06.06.21 v 15:04

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Tak jsme nepostoupili no.. Pro nás nečekané, čekal jsem že..." zobrazit příspěvekTak jsme nepostoupili no.. Pro nás nečekané, čekal jsem že Pešán končí a on řekne že pokračovat bude dál.. Říhové, Hlinkové se opravdu musí obracet... :-( "

Když prohlásil, že má chuť do práce, tak jsem se rozloučil s olympiádou i příštím MS.
Podle způsobu stavění lajn, toho jak je schopen prohlásit, že si tým šedá a vzápětí to překopem, tak si nemyslím, že to je trenér, ale programátor.
*NAPR****

+1
otaznik9
Hcspikr255tgh +362
06.06.21 v 14:31

Jinak Kanada ve skupině hrála hovnoo a nakonec si zahraje finále. :-D Překvapení jsou promě Němci moc bych jim ten bronz přál

otaznik10
Hcspikr255tgh +362
06.06.21 v 14:29

Tak jsme nepostoupili no.. Pro nás nečekané, čekal jsem že Pešán končí a on řekne že pokračovat bude dál.. Říhové, Hlinkové se opravdu musí obracet... :-(

+1
otaznik11
SHS
06.06.21 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (5. 6. 2021):

Nejvíce příspěvků (2) napsal uživatel frafont a použil v nich celkem 425 znaků.

Další pořadí:
2. SpartaCorps (příspěvky: 1, znaky: 145)

Celkem byly včera napsány 3 příspěveky, které obsahovaly 570 znaků.

otaznik12
frafont +750
05.06.21 v 18:20

reakce na frafont: ,,Nejenom vyhrát, ale pokud možno co největším rozdílem - pokud..." zobrazit příspěvekNejenom vyhrát, ale pokud možno co největším rozdílem - pokud bude bodová shoda na konci, tak rozhoduje skóre celkově (naše holky na tom jsou v gólovém rozdílu o dvě trefy líp, ale sešívky budou hrát s Plzní, to můžou dát gólů hodně, +2 pro naše je jako nic)."

Tak beru zpět, já myslel, že se bere jenom celkově za všechny zápasy, ale na skóre ze vzájemnejch jsou na tom naše o trochu líp...

otaznik13
frafont +750
05.06.21 v 16:17

reakce na SpartaCorps: ,,Holky ACS uhrály se slávií remízu 1:1, takže za 14 dní pokud..." zobrazit příspěvekHolky ACS uhrály se slávií remízu 1:1, takže za 14 dní pokud vyhrajou nad slováckem, budou slavit titul
*SALA* *KICKSLAVIA* *BRAVO* "

Nejenom vyhrát, ale pokud možno co největším rozdílem - pokud bude bodová shoda na konci, tak rozhoduje skóre celkově (naše holky na tom jsou v gólovém rozdílu o dvě trefy líp, ale sešívky budou hrát s Plzní, to můžou dát gólů hodně, +2 pro naše je jako nic).

83.jpg
SpartaCorps +548
05.06.21 v 16:09

Holky ACS uhrály se slávií remízu 1:1, takže za 14 dní pokud vyhrajou nad slováckem, budou slavit titul
*SALA* *KICKSLAVIA* *BRAVO*

+1
otaznik15
SHS
05.06.21 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (4. 6. 2021):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 4 765 znaků.

Další pořadí:
2. rad55 (příspěvky: 2, znaky: 454)
3. frafont (příspěvky: 2, znaky: 409)
4. Smogis (příspěvky: 2, znaky: 324)
5. Hanzi88 (příspěvky: 1, znaky: 153)

Celkem bylo včera napsáno 15 příspěveků, které obsahovaly 6 386 znaků.

otaznik16
Smogis +8
04.06.21 v 23:33

reakce na MartinMegadeth: ,,Pěkně masitá skupina to bude za rok. Těžko lze předpokládat,..." zobrazit příspěvekPěkně masitá skupina to bude za rok. Těžko lze předpokládat, že by Švédové přijeli podobně ničemní. A i Rusové budou mít určitě o parník lepší výběr. Docela mě zaujalo, že v žebříčku IIHF se Česká republika už propadla za Německo, ale přeskočila Švédsko. *METAL*
hokej.cz/vsichni-sou..."

Ano...Svedsko 2x mistr z poslednich 3 sezon a oni nam dychaji na zada *OK* trosku zvlastni bodovani

1819.png
PeterHCS -59
04.06.21 v 22:44

reakce na Hanzi88: ,,Bacha aby nepřišel Pítr"HCS" s tim, že pro Spartu je..." zobrazit příspěvekBacha aby nepřišel Pítr"HCS" s tim, že pro Spartu je takovej hráč nedosažitelnej a že všichni by nejradši hráli za Pardubice"

Ňuňuňu ty ťunťo. Nedosažitelnej je samozřejmě pro všechny z naší soutěže :)))

-3
otaznik18
cedak +142
04.06.21 v 20:32

reakce na MartinMegadeth: ,,Musím přiznat, že by se mi ve Spartě Liam Kirk líbil. Na MS mě..." zobrazit příspěvekMusím přiznat, že by se mi ve Spartě Liam Kirk líbil. Na MS mě zaujal v podstatě od prvního utkání co jsem ho v dresu Velké Británie viděl. *OK*
www.hokej.cz/liam-ki..."

tak podle eliteprospects se kolem něj netočí Třinec, ale Mora a Bern... a toje oboje poněkud jiná liga než naše.

1362.jpg
Hanzi88 +93
04.06.21 v 19:50

reakce na frafont: ,,Jako bral bych ho, ale zase je tady faktor Jandač."

Bacha aby nepřišel Pítr"HCS" s tim, že pro Spartu je takovej hráč nedosažitelnej a že všichni by nejradši hráli za Pardubice

+1
875.jpg
Amphicyoni +763
04.06.21 v 19:29

reakce na paul68: ,,Toho bude teď chtít půlka Evropy minimálně!:-D 8-) "

Nebo Arizona...

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<06 / 2021>>