Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
frafont +963
30.07.22 v 11:56

Tak my s tím vymňouknutím v závěru nejsme sami - jinde jsou podobní experti :-D
twitter.com/bielsist...

+1
otaznik2
Kimi R. +179
30.07.22 v 10:45

Neví někdo jak to je s tím Tomkem a Tomovem ? Petr Ton v rozhovoru říkal, že oba odchází a přitom hokej.cz/banik-zkous...

otaznik3
rad55 +579
30.07.22 v 10:29

Tak se sešel Šmerha se Štichem... V Bolce... Docela úsměvné *ANO*

+1
273.jpg
Gapin +2177
30.07.22 v 01:44

By jsme mohli popíchnout adminy ať udělají tipovačku. Jak dlouho Priske vydrží.
Tipuju aby se Rosický sám necítil jako debil, tak do štědrýho dne, pak mu ta jeho manželka nakáže uklízet ten jejich kostel.

+1
273.jpg
Gapin +2177
30.07.22 v 01:28

reakce na Gapin: ,,Tohle je velký omyl. Za největší šašky v republice jsme akorát..." zobrazit příspěvekTohle je velký omyl. Za největší šašky v republice jsme akorát my, fanoušci. Nevím kde se i v těch nejzarytějších a kovanejch sparťanech, bere ta neskutečná naivita, že někdy bude líp. Celý to má jenom jedno jméno...
DANIEL KŘETÍNSKÝ.
Už skoro dekádu tahle brněnská *** kurví nejslavnější klub v zemi. Dokud tahle rakovina neodtáhne, nikdy líp nebude.
Jinak mu děkuju za ***ý den.
Ráno jsem šel do práce, kde jsem byl terčem posměchu.
Při obědě, jsem byl terčem posměchu.
Večer v hospodě jsem byl terčem posměchu.
Zítra u nás pořádáme akci pro cca. 400 lidi a já už vím že pro minimálně padesát lidí (ksindl desítek a plesnivej) budu zase terčem posměchu.
Děkuju Rosickýmu, Sobotkovi a celýmu tomu spolku za krásně strávenej víkend.
Smrt Brnu! A panu JUDRovi ať se mu vocas ucpe!"

"Ksindl sešitej a plesnivej"

273.jpg
Gapin +2177
30.07.22 v 01:26

reakce na MartinMegadeth: ,,Naše slavné prohry aneb kolikrát už jsme za posledních dvanáct..." zobrazit příspěvekNaše slavné prohry aneb kolikrát už jsme za posledních dvanáct let byli za největší kašpary a ko**ty! Všechny mají společného jmenovatele: trenéři se měnili, hráčský kádr se měnil, ale kapelník byl vždy stejný: nějaký Křetínský. A pak kde je zakopaný pes. *KOSA*
isport.blesk.cz/clan..."

Tohle je velký omyl. Za největší šašky v republice jsme akorát my, fanoušci. Nevím kde se i v těch nejzarytějších a kovanejch sparťanech, bere ta neskutečná naivita, že někdy bude líp. Celý to má jenom jedno jméno...
DANIEL KŘETÍNSKÝ.
Už skoro dekádu tahle brněnská *** kurví nejslavnější klub v zemi. Dokud tahle rakovina neodtáhne, nikdy líp nebude.
Jinak mu děkuju za ***ý den.
Ráno jsem šel do práce, kde jsem byl terčem posměchu.
Při obědě, jsem byl terčem posměchu.
Večer v hospodě jsem byl terčem posměchu.
Zítra u nás pořádáme akci pro cca. 400 lidi a já už vím že pro minimálně padesát lidí (ksindl desítek a plesnivej) budu zase terčem posměchu.
Děkuju Rosickýmu, Sobotkovi a celýmu tomu spolku za krásně strávenej víkend.
Smrt Brnu! A panu JUDRovi ať se mu vocas ucpe!

otaznik7
SHS
30.07.22 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (29. 7. 2022):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 3 242 znaků.

Další pořadí:
2. karlos (příspěvky: 1, znaky: 438)

Celkem bylo včera napsáno 5 příspěveků, které obsahovaly 3 680 znaků.

892.jpg
MartinMegadeth +2838
29.07.22 v 17:45

Fakt nechápu kde se všechny ty talentované tenisové holky u nás berou. *FRAJER*
isport.blesk.cz/clan...

+2
892.jpg
MartinMegadeth +2838
29.07.22 v 17:37

Komu unikl bych si dovolil doporučit moc pěkný rozhovor s Kubou Konečným. Letní MS dvacítek je pro kluky jako on opravdu ve velice nešťastném termínu. Samozřejmě se mi nelíbí, když kluci vzdávají účast na juniorském MS, ale prostě z hlediska jejich kariéry logiku takové rozhodnutí má. *OK*
www.hcsparta.cz/clan...

+2
892.jpg
MartinMegadeth +2838
29.07.22 v 17:32

Naše slavné prohry aneb kolikrát už jsme za posledních dvanáct let byli za největší kašpary a ko**ty! Všechny mají společného jmenovatele: trenéři se měnili, hráčský kádr se měnil, ale kapelník byl vždy stejný: nějaký Křetínský. A pak kde je zakopaný pes. *KOSA*
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +2838
29.07.22 v 17:28

Dobré odpoledne, tak jsme zase za největší šašky a ču**ky v republice. Ne že bych byl nějak extrémně překvapen. Dřív sem často nevěděl jestli se při pohledu na fotbalovou Spartu mám smát, brečet nebo zvracet. Teď už se mi chce jen blít. :-! Čtvrtá sezóna z posledních šesti bude bez pohárů. Uklidňuje mě, že za rok se nic podobného nemusí opakovat. S upřímným zájmem pana majitele o blaho klubu, jeho zlatou rukou na výběr členů vedení klubu, s vítěznou mentalitou Fandy Čupra a s manažerským esem evropského střihu Rosickým by se mohl konečně povést naplnit dlouhodobý cíl, aby klub nebyl obtěžován evropskými poháry včetně předkol. Obrana dál kupí nepochopitelné individuální chyby a útočná hra totálně přestala existovat! Oba zápasy byla strašná bída, to snad ještě překonalo v ubohosti Hacken i Subotici dohromady. *NAPR**** Hancka mi je lidsky strašně líto, protože to je jeden ze tří až čtyř členů dnešní Sparty, kterého by svého času trenéři Ježek nebo Uhrin bičem nehnali ze hřiště. Zbytek těch nekopů by za časů skutečné Sparty mohl leda sedět v kase a prodávat lístky nebo na tribuně a ohřívat lidem uzenky. Hložek odešel v pravý čas,. S ním, Pulkrabem a Dočkalem odešel z Letné poslední zbyteček toho co mi připomínalo ještě aspoň trochu Spartu. Teď už se můžou pašáci směle transformovat na AC Letenský klauni! *FUCKU* Evropské poháry již počtvrté za posledních šest sezón nebudou klub zatěžovat, tudíž může začít úprk za splněním ultimátního cíle v podobě zisku titulu jak se kasal na předsezónní tiskovce Rosický, na který jsem extrémně žádostiv. Po maškarádách co předvedli pašáci proti Norům jsem moc zvědav jak a s čím hodlají porazit Liberec nebo České Budějovice, o těch lepších soupeřích v kapr lize nemluvě. Ještěže jsem se vy**al po patnácti letech na permici na Letnou, jelikož jsem tak zhnusenej a na**anej, že kdybych měl jít v neděli na Letnou, tak tam něco velice nehezkýho provedu. *KOSA*

+2
otaznik12
karlos +973
29.07.22 v 09:52

reakce na slajer: ,,No toho pohybu ti norští dřeváci mám za to moc nepředvedli, jim..." zobrazit příspěvekNo toho pohybu ti norští dřeváci mám za to moc nepředvedli, jim stačilo hrát to, čemu se dřív říkalo Prešovbeton, fotbalu taky moc nepředvedli ale na ty naše hlemýždí zoufalce to stačilo a to je tragédie ....další blamáž do sbírky po těch všech Žilinách, Hackenech, Vaslujích, Suboticích....prokristapána kam to ta Sparta klesla, jaký kopyta na ní stačí....Roso zabal to a táhni DO ***E!!!!! *CERTIK* *KOSA* "

Rosa přece nabídl rezignaci *MIMO* , kterou nejvyšší nepřijal a tak Rosa zůstal *CERTIK* Jsem zvědavý, kdy mu dojde, že na funkci sportovního ředitele absolutně nemá, projeví sebereflexi a sbalí si svých pět švestek. Ale to se asi nestane. Pokud by měl sebereflexe jen špetku, už by dávno odešel. Tomáši, jak se Ti spí, když vidíš kam Sparta směřuje a hlavně když na tom máš velkou zásluhu? :-! :-! :-!

+2
otaznik13
SHS
29.07.22 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (28. 7. 2022):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 2 768 znaků.

Další pořadí:
2. SpartaCorps (příspěvky: 4, znaky: 317)
3. paul68 (příspěvky: 3, znaky: 236)
4. Medvěd (příspěvky: 2, znaky: 403)
5. frafont (příspěvky: 1, znaky: 500)

Celkem bylo včera napsáno 16 příspěveků, které obsahovaly 4 924 znaků.

otaznik14
frafont +963
28.07.22 v 23:17

Čutálisti jsou prostě banda průměráků až podprůměráků (ještě navíc psychicky labilních), kam náhodou zabloudil jeden hráč nadstandard (možná s přivřenejma očima dva), potom se pokaždý čeká, že ten jeden nám indivindi výkonem zařídí body/postup. Ale pak ten nadstandard kus odejde a nástupce jaksi (zatím) néjni a než se najde, tak zase budeme ztrácet patnáct nebo kolik bodů na čelo a nejlépe budeme venku i z domácího MOL pošta minerálka poháru *KOSA*

571.png
Medvěd +459
28.07.22 v 22:48

reakce na slajer: ,,No toho pohybu ti norští dřeváci mám za to moc nepředvedli, jim..." zobrazit příspěvekNo toho pohybu ti norští dřeváci mám za to moc nepředvedli, jim stačilo hrát to, čemu se dřív říkalo Prešovbeton, fotbalu taky moc nepředvedli ale na ty naše hlemýždí zoufalce to stačilo a to je tragédie ....další blamáž do sbírky po těch všech Žilinách, Hackenech, Vaslujích, Suboticích....prokristapána kam to ta Sparta klesla, jaký kopyta na ní stačí....Roso zabal to a táhni DO ***E!!!!! *CERTIK* *KOSA* "

No právě: i tohle stačilo! Úplně!

otaznik16
slajer +56
28.07.22 v 22:42

reakce na Medvěd: ,,Info pro hráče Sparty: to jak se pohybují Norové po hřišti, tomu..." zobrazit příspěvekInfo pro hráče Sparty: to jak se pohybují Norové po hřišti, tomu se říká běh. To co dělají nohama, tomu se říká fotbal. Když to neumíte a nebaví vás to, tak jděte do pr*dele!
Info pro Priskeho: toto není příprava, tohle byl pohár, blbe!
S tímhle jděte do ha*zlu! A vedení z Letné i se slavným Rosou si vezměte s sebou.
"

No toho pohybu ti norští dřeváci mám za to moc nepředvedli, jim stačilo hrát to, čemu se dřív říkalo Prešovbeton, fotbalu taky moc nepředvedli ale na ty naše hlemýždí zoufalce to stačilo a to je tragédie ....další blamáž do sbírky po těch všech Žilinách, Hackenech, Vaslujích, Suboticích....prokristapána kam to ta Sparta klesla, jaký kopyta na ní stačí....Roso zabal to a táhni DO ***E!!!!! *CERTIK* *KOSA*

+3
otaznik17
karlos +973
28.07.22 v 21:47

Takže si můžeme odškrtnout další sezónu, ve které se úspěchu nedočkáme :-! :-! :-! Možná zkusíme dalšího trenéra, další hráče....., ale asi už všichni víme, že to nepomůže. Chyba je úplně někde jinde *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU*

+1
otaznik18
paul68 +317
28.07.22 v 21:05

reakce na SpartaCorps: ,,ať to zaplatej lidem co jeli za nima do Stavangeru.....nebo to na ně..." zobrazit příspěvekať to zaplatej lidem co jeli za nima do Stavangeru.....nebo to na ně zase křetinskej hodí??
:-! :-! :-! *MIMO* *CAS* *FUCKU* "

Za to může umělka. Ne naši kopálisti... *FUCKU*

+2
83.jpg
SpartaCorps +810
28.07.22 v 21:03

ať to zaplatej lidem co jeli za nima do Stavangeru.....nebo to na ně zase křetinskej hodí??
:-! :-! :-! *MIMO* *CAS* *FUCKU*

otaznik20
paul68 +317
28.07.22 v 20:59

Priske ven!! *FUCKU* *FUCKU*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 18. srpna - 19:00
    50.png