Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
SHS
31.08.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (30. 8. 2020):

Nebyl napsán žádný příspěvek.

otaznik2
SHS
30.08.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (29. 8. 2020):

Nebyl napsán žádný příspěvek.

otaznik3
SHS
29.08.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (28. 8. 2020):

Nejvíce příspěvků (1) napsal uživatel karlos a použil v nich celkem 453 znaků.
Celkem byl včera napsán 1 příspěvek, který obsahoval 453 znaků.

otaznik4
karlos +345
28.08.20 v 12:28

reakce na Schaschek: ,,Jestli se chcete pobavit nebo si klepat na čelo, tak doporučuju..." zobrazit příspěvekJestli se chcete pobavit nebo si klepat na čelo, tak doporučuju komentáře pod tímto příspěvkem. 8-) hlavně obhajoba toho, že Lenc neumí přijmout hit je perfektní

8-)

m.facebook.com/story...

"

Já na FB už nechodím, ale už jen to, že Lenc píše něco o tom, že to bylo možná až moc vyhecované, když on byl u obou situací..... Když je někdo provokatér a uplakánek, tak musí počítat s tím, že mu občas nějaká přistane *NAPR**** *NAPR****
Od Sparty už bych nyní očekával pilování optimální sestavy a budu se moc těšit na začátek soutěže. Jen se obávám, že nás u toho kvůli tomu koronaviru moc nebude.

otaznik5
SHS
28.08.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (27. 8. 2020):

Nejvíce příspěvků (2) napsal uživatel Schaschek a použil v nich celkem 357 znaků.

Další pořadí:
2. frafont (příspěvky: 2, znaky: 330)
3. SpartaCorps (příspěvky: 1, znaky: 415)
4. rad55 (příspěvky: 1, znaky: 246)
5. Jacob. (příspěvky: 1, znaky: 18)

Celkem bylo včera napsáno 7 příspěveků, které obsahovaly 1 366 znaků.

83.jpg
SpartaCorps +412
27.08.20 v 17:28

reakce na Schaschek: ,,Je to na fb hokej a je to pod článkem Emoce na Spartě. "

dobrá diskuze *HAHA*

jinak je to škoda, ale pořád příprava.....ale měli to řezat ještě víc, ono tam bylo důvodů víc od "hráčů" liberce.....když to nešlo hokejově....ty články, že musej bejt víc tvrdý po zápase... to je už pozdě....píšu to tady často, ale....

jinak samo v naší Sportovce bylo opět blaze.....ta aura.....ta tam je pořád....

5.png
Schaschek +1549
27.08.20 v 16:57

reakce na Jacob.: ,,Odkaz nefunguje :("

Je to na fb hokej a je to pod článkem Emoce na Spartě.

otaznik8
Jacob. +9
27.08.20 v 16:50

reakce na Schaschek: ,,Jestli se chcete pobavit nebo si klepat na čelo, tak doporučuju..." zobrazit příspěvekJestli se chcete pobavit nebo si klepat na čelo, tak doporučuju komentáře pod tímto příspěvkem. 8-) hlavně obhajoba toho, že Lenc neumí přijmout hit je perfektní

8-)

m.facebook.com/story...

"

Odkaz nefunguje :(

5.png
Schaschek +1549
27.08.20 v 16:28

Jestli se chcete pobavit nebo si klepat na čelo, tak doporučuju komentáře pod tímto příspěvkem. 8-) hlavně obhajoba toho, že Lenc neumí přijmout hit je perfektní

8-)

m.facebook.com/story...

otaznik10
frafont +598
27.08.20 v 15:35

reakce na rad55: ,,Těžko se mi ta příprava hodnotí, ale zatím fungujeme jako starý..." zobrazit příspěvekTěžko se mi ta příprava hodnotí, ale zatím fungujeme jako starý diesel, první třetinu žhavíme, druhou se zahřívá motor a ve třetí dokážeme přeřadit z jedničky na dvojku.
Pozitivní bylo, že se Jeřábek nelekl Šmída. "

Třeba jenom záměrně mlžíme a nechceme vykládat všechny karty na stůl a v extralize a CHL to bude válec :-)

otaznik11
rad55 +170
27.08.20 v 15:14

Těžko se mi ta příprava hodnotí, ale zatím fungujeme jako starý diesel, první třetinu žhavíme, druhou se zahřívá motor a ve třetí dokážeme přeřadit z jedničky na dvojku.
Pozitivní bylo, že se Jeřábek nelekl Šmída.

+1
otaznik12
frafont +598
27.08.20 v 14:14

sparta.cz/cs/clanek/...
A je to oficiálně potvrzené - ACS přímo do skupiny *SALA*

+2
otaznik13
SHS
27.08.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (26. 8. 2020):

Nejvíce příspěvků (2) napsal uživatel rad55 a použil v nich celkem 222 znaků.

Další pořadí:
2. Amphicyoni (příspěvky: 1, znaky: 393)

Celkem byly včera napsány 3 příspěveky, které obsahovaly 615 znaků.

875.jpg
Amphicyoni +607
26.08.20 v 22:08

Konec ve ČF bez jediné výhry, jak symptomatické. Hrát proti Liberci jen třetí třetiny prostě stačit nemůže. I přesto šance byla, nezazdít momentum a šance po vyrovnání. Co mi přišlo úplně nejhorší, tak rozehrávka z vlastní třetiny, to často smrdělo šancí soupeře. Do ligy ještě x týdnů, mají na čem pracovat. Domluvit pár přáteláků a pilovat! *SALA*

otaznik15
rad55 +170
26.08.20 v 17:46

a docela dobrá zpráva www.hokej.cz/hokejka...

otaznik16
rad55 +170
26.08.20 v 14:58

doufám, že dneska předvedeme charakter a SPARTU NEZASTAVÍŠ!
*THISISSPARTA*

otaznik17
SHS
26.08.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (25. 8. 2020):

Nejvíce příspěvků (3) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 3 274 znaků.

Další pořadí:
2. rad55 (příspěvky: 2, znaky: 1 092)
3. Gapin (příspěvky: 1, znaky: 200)

Celkem bylo včera napsáno 6 příspěveků, které obsahovaly 4 566 znaků.

otaznik18
rad55 +170
25.08.20 v 17:04

zajímavá posila, ten ale bude chtít znovu do zahraničí, pokud se uklidní situace.....
www.ceskatelevize.cz...
a změna názvu klubu, na Madeta Motor ve mně vyvolala vzpomínku na film pro pamětníky a hlášku: maslostroj.
:-)

+1
892.jpg
MartinMegadeth +1714
25.08.20 v 15:55

Na to jakou hrůzu Sparta předváděla v Liberci polovinu zápasu mi porážka 2:4 až tak špatná nepřijde. Co mi přijde, že zápasů v Liberci, kdy Sparta předvádí poměrnou část zápasu než se probere bezkrevnou klouzanou je v poslední době poměrně dost. Včera jsem si párkrát vzpomněl jak v předkole předloni v Liberci vystřelila pořádně poprvé na bránu soupeře až někdy před půlkou utkání. *MIMO* Když se konečně tým probral nebo byl probrán trenéry (a také se budu ptát proč až tak pozdě) tak hra slušné parametry měla. Z hlediska pohárové matematiky je velká škoda čtvrtý inkasovaný gól v závěru. Mít v takovém utkání v závěru kdy jde především pohlídat co nejlepší výsledek do odvety přesilovku a gól inkasovat, to je veliká frajeřina. Ani bych se nedivil kdyby zítra o ten gól nakonec Liberec šel dál. I přes vzletný název letního poháru je to pořád příprava a upřímně mi je celkem jedno jak Sparta dopadne, protože mě zajímá prioritně extraliga a Liga Mistrů. Jednu věc ale nepobírám: v předzápasových ohlasech ze všech čiší sebevědomí a pak půl zápasu Sparta předvede podívanou šťavnatou jak dieta při infekční žloutence. *OMG* Jandus nám roste a zasloužil by si pořádnou šanci už konečně ve Spartě, Jeřábek marný také není, ale i tak se těším až se do sestavy vrátí Jurčina a doufám, že pomůže i Němeček. Obrana mi připadá, že jí pořád ještě něco chybí k ideálu. Kdo se mi včera líbil hodně byl Kvapil. On to byl kdo mezi prvními zvedl hlavu a pokoušel se se zápasem ještě něco udělat a táhl svým příkladem další hráče. I když se mu nepovedl nájezd, byl na ledě hodně vidět a nakonec se dočkal i kontaktního gólu. Takhle si představuji vůdce co umí vlastním příkladem strhnout ostatní. Je vidět, že toho na ledě umí opravdu hodně. Snad mu bude držet zdraví, hokejově je excelentní. Rouskova šance byla velká smůla, ale nejsem si jistý jestli o brankářovu hokejku vyloženě zakopl, protože na záznamu je dost zřetelný aktivní pohyb holí Pavelky směrem k Rouskovým bruslím. *FRAJER*
www.hokej.cz/kuriozi...

+1
892.jpg
MartinMegadeth +1714
25.08.20 v 15:50

Šestnáct nakažených kousků to už je slušná porce. Ale říkám si co Motoráci v šatnách a ve sprchách asi vyvádí. *KSICHT* Radši si ani nepředstavuji podobnou kalvárii ve Spartě. I když pokud se na podzim v roce šestadevadesát zvládla epidemie úplavice, která sejmula dvacet lidí z kádru, zvládlo by se už asi všechno. *METAL*
www.hokej.cz/kalamit...

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 24. září - 17:30
    18.png
    KVA (venku)
    Extraliga (3.kolo)
  • 27. září - 16:00
    12.png