Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
destroy +20
02.10.10 v 17:59

Tak Marek Bartánus skóroval hned v 1.minutě za Beroun. Jeho odeslání na farmu vážně nechápu, stejně jako to, že když koupíme nejlepšího střelce slovenský ligy, tak ho necháme dusit ve 4.lajně s bouračema, kde se nepotká s pukem a dostane 5 minut ledu na zápas :-(

5.png
Schaschek +1894
02.10.10 v 17:33

reakce na Petis: ,,Tak Brošáka bych zrovna nechal v klidu, protože s Radkem..." zobrazit příspěvek

Tak Brošáka bych zrovna nechal v klidu, protože s Radkem Smoleňákem je nejlepším střelcem Sparty /4+1/ a včera to byl on, kdo dal první branku zápasu.

Jestli mě ale něco štve, tak je to záležitost ohledně fanoušků hostujících mužstev v naší aréně. Včera 4 buzny z periférie Prahy /rozuměj pastevci z Brna/ v bufetu na západě, v patře skandují a nikdo jim nic neřekne. Zkuste udělat to samé v Rondu. Začínáme být nejhorší fanouškovská základna v extralize, včele s kinder kotlem. A na kecy Břízy kašlu. Ať si do těch sektorů, co nám všude dávají, jde stoupnout osobně sám. Možná, že by mu to po pár zápasech otevřelo oči a začal by se za nás trochu brát. Dokud je za koho, protože ještě pár zápasů a bude s hráči jezdit sám. Zatím na naše zájmy z vysoka kašle a jde na ruku soupeřovým fans. My jsme ti poslední, co ho zajímají, včetně hráčů, kterým nestojíme ani za to, aby pozdravili po zápase své fans-viz. Třinec.

Vrcholem všeho je, že na vlastní půdu musí člověk chodit přes jiné vstupy, protože permanentkářský /15/ je zavřený. Nechápu, jak může někdo očekávat, že do Tesla Arény bude chodit v průměru 6000 lidí na zápas.

"

Petis napsal:

Tak Brošáka bych zrovna nechal v klidu, protože s Radkem Smoleňákem je nejlepším střelcem Sparty /4+1/ a včera to byl on, kdo dal první branku zápasu.

Jestli mě ale něco štve, tak je to záležitost ohledně fanoušků hostujících mužstev v naší aréně. Včera 4 buzny z periférie Prahy /rozuměj pastevci z Brna/ v bufetu na západě, v patře skandují a nikdo jim nic neřekne. Zkuste udělat to samé v Rondu. Začínáme být nejhorší fanouškovská základna v extralize, včele s kinder kotlem. A na kecy Břízy kašlu. Ať si do těch sektorů, co nám všude dávají, jde stoupnout osobně sám. Možná, že by mu to po pár zápasech otevřelo oči a začal by se za nás trochu brát. Dokud je za koho, protože ještě pár zápasů a bude s hráči jezdit sám. Zatím na naše zájmy z vysoka kašle a jde na ruku soupeřovým fans. My jsme ti poslední, co ho zajímají, včetně hráčů, kterým nestojíme ani za to, aby pozdravili po zápase své fans-viz. Třinec.

Vrcholem všeho je, že na vlastní půdu musí člověk chodit přes jiné vstupy, protože permanentkářský /15/ je zavřený. Nechápu, jak může někdo očekávat, že do Tesla Arény bude chodit v průměru 6000 lidí na zápas.

Tenhle příspěvek mě hodně nadzvednul..plivat na kotel?Ten je poslední co si tohle zaslouží!!Dokážu přijmout kritiku,ale ty jen odsuzuješ aniž bys sám přišel s nějakým námětem..Že byl kotel poloprázdnej?Nám co jde o atmosféru,tak je Brno atraktivní (vzhledem k fanouškům)-přijdeme vždycky,ale proboha lidi si vybírají..Brno prostě není atraktivní soupeř..chápu že pro ně je to jiný,ale nám je Brno prostě u řiti..

5.png
Schaschek +1894
02.10.10 v 16:49

reakce na Pitrs: ,,To Zouzel: diskisní fórum je od toho aby se diskutovalo,nebo to..." zobrazit příspěvek

To Zouzel: diskisní fórum je od toho aby se diskutovalo,nebo to máte jako spovědnici kde si vylejete žal a žadný jiný názor vás nezajímá,to snad né,za to že vaše hokejky hrajou tužku přece nezavrhnete BrňákyLaughing

"

Pitrs napsal:

To Zouzel: diskisní fórum je od toho aby se diskutovalo,nebo to máte jako spovědnici kde si vylejete žal a žadný jiný názor vás nezajímá,to snad né,za to že vaše hokejky hrajou tužku přece nezavrhnete BrňákyLaughing

ne, ale za to, že píšou kecy o aroganci, přitom opruzují na všech fórech extraligy a myslí si, že se z nich celá republika posere..

otaznik4
frafont +726
02.10.10 v 16:38

No jo, on Pepis chytá slušně, jenže problém je, že nějak nechytí nic navíc - prostě od tý chvíle, co skončil Břízka, nám to v bráně jde od deseti k pěti, někdy možná ještě hůř... I když na tom asi dost velkej podíl má i "obrana", která jaksi je poněkud kaput - až dostanem v zápase míň než tři góly, tak snad půjdu vytroubit fanfáry :-) Plus k tomu naprosto tragická produktivita v útoku a výsledek můžeme vidět v průběžné tabulce, že ano :-P Ale co - k jistotě první šestky, tj. čtvrtfinále přímo, bude potřeba podle mě zase klasicky 80 bodů, čili v průměru 20 na každou čtvrtinu ZČ, a to ti naši kanonýři snad zvládnou...

otaznik5
biblik
02.10.10 v 16:33

už se proberte vážené vedení!předražené hvězdy bez motivace k čemu?v budějicích,vítkovicích atd to už pochopily a ne náhodou sou na čele ligy!hlaváč,hlinka do švédska,výborný,ručinský ukončit smlouvy nebo švýcary!návrat bojovníka podlešáka,dát větší prostor hráčum koreis,hromas atd!bude to chtít čas,ale s výborným a ručinským už čekáme 2 roky!tod můj názor!

otaznik6
HCS Martin
02.10.10 v 16:27

Možná jsem proti těm lidem tady až moc velkej optimista,ale mě i přes včerejší porážku pořád připadá,že letos máme silnej tým a věřim,že naše časy teprve přijdou...rozjezd sezony většinou nebejvá nějak oslnivej,lepší když si tu smůlu vyberem teď než pak v období,kdy už se to láme.Zrovna na Pepise bych toho moc nesvaloval...nájezdy jsou už o štěstí a v zápasech, i když občas dostane neštěastný góly,tak toho taky hodně pochytá..jinak se mi zatim líbí hodně Radek Smoleňák a Brošák zatim taky vypadá,že má docela formu...ta produktivita útoků je podle mě největší problém,ale taky si myslim,že až se najdou ideální složení formací a trošku se kluci sehrajou,že to půjde líp..konkrétně třeba Růča,kterej tu bejvá často oběť kritiky mi včera připadalo,že hrál hodně dobře..celkově ta řada s nim,Brošákem a Kůrkou...akorát to tam hold zatim tolik nepadá...ale to přijde:)

214.jpg
BFG +17
02.10.10 v 12:33

Po včerejšku si dám asi vééélkou pauzu na hokej. Bolí mě z toho oči snad ještě teď. Šancí máme na 3 zápasy a dáme tam 3 branky a to ještě horko těžko. Už ani nevím, co si mám myslet o tý naší Spartě. Útok máme nejlepší v extralize podle jmen na papíře ale na ledě, to je otřesný. Jedinej kdo pravidelně boduje je Smoli a Brošák a to je sakra málo teda.

Když tady byl p.Hynek co chtěl udělat asi nějakou disciplínu za cenu nějaký diktatury tak to bylo špatně. Momentálně je tu p.Holaň, který je s klukama asi velký kámoš a taky to nejde. Tak nějak nevím v čem je chyba, jestli v nás, že se chodíme koukat a povzbuzovat nebo u hráčů. Každý rok za poslední 4 si řikám, že to letos bude konečně lepší a ono je to pořád stejná holomajzna, né-li snad ještě horší jak dřív. Přestává mě bavit chodit na ten hokej, celkově.

otaznik8
Pitrs
02.10.10 v 12:11

134.jpg
Zouzel
02.10.10 v 12:01

no bezva, jeste na forum nam zacnou lezt...

otaznik10
Pitrs
02.10.10 v 11:55

TO frafont,Kartel:ale copak,předevčírem to bylo ještě spravování si chuti na Brně,100% bodovej zjisk proti elitnímu supermančaftu a ono nic :)no chce to nohy na zem.A nechápu ty ostatní co tady lamentují že když nedokážete porazit ani Kometu tak koho jiného,trošku k zamyšlení,to že jsme dostali od Varů 0:7 nic neznamená stejně tak jako jedna vlaštovka jaro nedělá.Myslím že za ten bod můžete být až až vděčni,protože za stavu 1:3 jste tam mohli klidně dostat ještě 2 a nikdo by se nemohl divit.Jenomže to vám vaše nabubřelé ego nedovolí,ale asi by jste si na to měli zvykat,protože loňská sezóna Spart-Kometa-Kometa 0 bodů se  opakovat nebude,ba naopak.Jinak přeju hezkej den do PrágluSmile

134.jpg
Zouzel
02.10.10 v 11:55

ze by zavest vekovou hranici pro vstup do kotle?:D nebo rovnou do cely areny?;)

otaznik12
Bása +1
02.10.10 v 11:51

Ajéje, prohráváme a může za to golman:))) Jen připomenu zmínku na Binga - 2zápasy 11golu, ale to je mimo.

Ton-0golu, Rucinsky-0g, Vyborny-0g, Hlavac-0g

Kurka, Hlinka 1:)))

Ale ne, muze za to vlastne golman:)))

10.jpg
Strawby +122
02.10.10 v 11:04

Když se ti tak nelíbí ten "kinder kotel", co uděláš pro to, aby to bylo lepší, ty náš kmete?

otaznik14
Petis +34
02.10.10 v 10:44

Jestli mě ale něco štve, tak je to záležitost ohledně fanoušků hostujících mužstev v naší aréně. Včera 4 buzny z periférie Prahy /rozuměj pastevci z Brna/ v bufetu na západě, v patře skandují a nikdo jim nic neřekne. Zkuste udělat to samé v Rondu. Začínáme být nejhorší fanouškovská základna v extralize, včele s kinder kotlem. A na kecy Břízy kašlu. Ať si do těch sektorů, co nám všude dávají, jde stoupnout osobně sám. Možná, že by mu to po pár zápasech otevřelo oči a začal by se za nás trochu brát. Dokud je za koho, protože ještě pár zápasů a bude s hráči jezdit sám. Zatím na naše zájmy z vysoka kašle a jde na ruku soupeřovým fans. My jsme ti poslední, co ho zajímají, včetně hráčů, kterým nestojíme ani za to, aby pozdravili po zápase své fans-viz. Třinec.

Vrcholem všeho je, že na vlastní půdu musí člověk chodit přes jiné vstupy, protože permanentkářský /15/ je zavřený. Nechápu, jak může někdo očekávat, že do Tesla Arény bude chodit v průměru 6000 lidí na zápas.

5.png
Schaschek +1894
02.10.10 v 10:05

Jinak sranda přečíst si fórum Komety..prej nám tou včerejší výhrou rozložili jádro fanoušků.. :-Dto jsou komici..ano úplně jsme si z nich sedli na zadek a jsme úplně rozložený :-Dano řvát ještě před zápasem,že jsme pražský *** a že jsme zajebaný to opravdu nemluví o žádném komplexu... :-DPřijde mi,že se radují jako kdyby vyhráli titul.. Včera jsme se ale porazili sami...šance na to porazit ty klauny byly..Jen je proměňovat...útočníci hrajou tužku..bohužel se to týká i stálic jako je třeba Broš(bohužel už druhou sezónu)..snad se konečně probudí...

otaznik16
mina
02.10.10 v 09:44

hvězdný team už nemá tolik motivace jako jiné týmy. KLuci jsou fajn, ale 70% z nich jsou velké hvězdy, tak ať to nechají skromnějším, co do toho dají víc. My tam nechodíme na hvězdy, my tam chodíme na hokej. A promiňte, na tenhle hokej s hvězdami se nekouká hezky.

239.jpg
Skeewe +37
02.10.10 v 08:13

Schaschek:Ja uz se za tech par let co chodim na Spartu naucil vypoustet prohry.Ten vecer me to jeste trosku se**.Ale druhej den se probudim a rikam si,nevadi jedem dal,priste tu heges musime porazit a vratit jim to.A doufam ze u nich jim to taktež vratime.Me se strasne libi jak tu brecej jak jsme sprosty jak je urazime,ale ze oni buzerujou jeste nez zacne zapas to si asi nevidej do huby ,zoufalci.Morava no...nad tim mavam rukou :-).Jsme strasny Prazsky *** ale pak sem jezdeji pro praci a jeste jsou radi socky...

5.png
Schaschek +1894
02.10.10 v 06:19

jinak se mi líbí, jak se mediální králové extraligy vychvalují..:D Slaví, jako kdyby vyhráli titul..prej nás sfoukli na ledě i v hledišti...Vsadím se, že po cestě domů dělali choreo :D:D ROFL :D akorát nepochopim jejich zakomplexovanost..vyhrajou zápas a místo, aby se radovali, tak řvou něco o tom, že jsme zajebaní..no co už..svoloč to je a bude..:)

otaznik19
speedy
02.10.10 v 02:50

jinak zapoměl jsem svuj login tak mam ted tenhle proto jen jeden příspěvek

otaznik20
speedy
02.10.10 v 02:48

Tak abych to seskupil... Jak tak na to koukám tak chce sparta přijít o fanoušky..
Já osobně jsem měl dneska po zápase chut prodat permici a vykašlat se na chození na spartu ,, j...enže jsem spartan tak to neudělám. I když bych se nedivyl kdyby sparta stracela lidi co tam chodí ,,, Dneska jsem se po třetině bavil s jednim z našich u fanshopu a říkal mi" těším se jako malej na hezkej hokej, ale po tomhle hnusu co předváděj mam chut odejít už teď , jenže tu mám syna kterej sem chodí rád a zatím tomu tak nerozumí" ten pán tam zustal jen kuli synovi ,, byl sem tam s 8 lidma a zustali jsme tam jen ja a ještě jeden kamarad, zbytek sklamaně odešel. Milá sparto zkus se zamyslet nad tím zda hrajete jen pro peníze nebo pro team a lidi .. jsem spartan ale opravdu to co předvádíte je otřesné ,, venku jste ještě neuhráli ani bod doma upachtěná výhra s kladnem a se slavií jste museli dostat vyřváno v šatně.
Jinak nechapu pepise, když nebudu brát nájezdy ale jen základní hrací dobu tak 2 ze 3 golu patří jemu ,, vedeme jedna nula a hned dostaneme gol který padnout nemusel ..
pokud bude sparta hrát tak jako dnes s kometou tak se připravte že lidi přestanou chodit ,,
když to sečtu tak v pruměru zápas vyjde okolo 400 kč na osobu ( pro permice mín)
proč mají lidi utrácet za něco, co jim zkazí náladu .. organizace vstupu na nic dneska se do haly vstup zkomplikoval když se zamotal kabel do pruchozího terminálu
další věc je taky to proč jste zrušili na webu dyskuze? To se tolik bojíte názorů vašich fanoušků? Tím jste mě dost zaskočily ,,
Upřímě kam to pospěje dál? hrajete a jednáte pro lidi nebo pouze pro své peněženky ,, máte hráče o kterých se pulce extralize jen sní a předvádíte zoufalství ,,
omlouvám se za ten sloh a chyby ale sem tak nasr.... až to není hezké

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<05 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So