Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
5.png
Schaschek +1894
03.10.10 v 10:55

jednoznačně nejepší hráč je zatím Smoleňák..jinak už odpočítávám dny, kdy odejdou H+H..v přípravě nás brzdilo hodně zranění..Treille, Ton, Kůrka, Kratěna (ten se vrátí teď někdy..) a další..myslím, že se rozjedou, jen se potřebují jednou trefit..jen mě fakt štve, když tu vidím H+H a pak se dočtu, že Bartanus hrál v Berouně..takhle s ním vyjebat..to samé s Podlešákem, kterej stejně jako oni sice nebodoval, ale jezdil po ***i a navíc byl jeden z málo, kterýmu o Spartu fakt šlo...ne, my si už poněkolikátý radši vezmeme na měsíční výpomoc dva hráče, kterejm je to u zadku - který jsou myšlenkami ve Švédsku, než abychom nechali hrát hráče, který budou hrát tehdy, když o něco půjde..od začátku s příchodem H+H nesouhlasím..jinak k Výbornýmu..nepřijde mi, že by byl nejhorším hráčem Sparty..naopak mi přijde, že hraje líp než loni..a navíc nekecá do novin..:)

otaznik2
frafont +726
03.10.10 v 10:48

No já tipuju, že obvyklý tři góly zas dostanem - a vepředu záleží na tom, jestli si dneska kucí vemou značkový náboje na góly a ne nějakou atrapu made in king kong pao... Ale takovejch 4:3 pro nás by bejt mohlo :-)

otaznik3
Jaryn
03.10.10 v 10:16

Skeewe: Jaký kecy?? Kecy máš ty. Tvoje reakce na můj příspěvek, cituji "tak si tam stoupni sám" to je opravdu názor!!!! A reagovat nemusíš, já ti o to nestojím.

HSC Martin.: Máš pravdu, je to dost unáhlené po pár kolech přeřadit Bartánuse do Berouna. I když se vrátí do A mužstva, tak ten strášák, že může být zase přeřazen do farmy tam pořád bude. Bude super, když se s tím vyrovná, ale taky s tímto tahem nesouhlasím. Vždyť těch šancí dle mého ani moc nedostal.

Taky věřím, že se Toňák chytne, ten výpadek z přípravy tam je vidět to bude dobré, tedy doufám! Jsem zvědav, jak to plešouni pak postaví, až odejdou H+H??? Musí začít hrát obrana jednodušeni a hlavně zodpovědněji, pak se možná zvedne ta díra v kase a útoky zvýšit produktivitu. Ono tam začne padat, tomu věřím, ale myslím že to bude hodně padat i do naší kasyFrown

otaznik4
HCS Martin
03.10.10 v 01:20

S tim Bartánusem souhlasi,..to je přehnaný...nejlepší střelec slovenský ligy by si myslim  zasloužil místo aspon v 2. lajně..v přípravě se jevil hodně dobře..a oni ho pošlou do 4. lajny a pak následně až na farmu,kvůli tomu aby se tu ňáci dva "srdcaři" rozehráli....

5.png
Schaschek +1894
03.10.10 v 00:48

reakce na Skeewe: ,,Schaschek: Verim ze vyhrajem.Otázka je jestli 2-1,nebo 7-4 :D.A kdyz..." zobrazit příspěvek

Schaschek: Verim ze vyhrajem.Otázka je jestli 2-1,nebo 7-4 :D.A kdyz prohrajem tak chleba levnejsi holt nebude...

"

Skeewe napsal:

Schaschek: Verim ze vyhrajem.Otázka je jestli 2-1,nebo 7-4 :D.A kdyz prohrajem tak chleba levnejsi holt nebude...

:D jako nejhorší je, že letos jim fakt věřím, ale jsem striktně proti H+H a od začátku jsem proti nim byl..pak pošlou Bartanuse do 1. ligy..no to by se z toho člověk fakt poblil...

239.jpg
Skeewe +37
03.10.10 v 00:33

5.png
Schaschek +1894
02.10.10 v 23:56

Nechme Brno Brnem..stejně nikdy nepochopí,že nám jsou u ***e... :-)rozhodně z nich žádnej komplex nemám..(jinak zdravím klauna Conyho).. :-)Jak to vidíte zejtra s Bolkou?

239.jpg
Skeewe +37
02.10.10 v 22:58

Jaryn: A pro upresneni,sam si na ten hokej chodim no :-).Sam sem si vydelaval na permici a sam take dal budu chodit.A jestli dal budes pokracovat s kecama jaky mas ,tak to sorry ,nebudu se snizovat k tomu abych vubec reagoval na tve prispevky.

239.jpg
Skeewe +37
02.10.10 v 22:56

Jaryn: Proc nejsem normalni,ze jsem rekl svuj nazor ? Vis chlape co mi stim napadanim moji osoby muzes ? Dekuji za pochopeni,nazdar :-) .

137.jpg
José B. +91
02.10.10 v 21:31

A jeste neco:golman ve Sparte proste nemuze-nesmi dostat 3 goly v sn...

7.jpg
KubaSF +89
02.10.10 v 20:42

Destroy: Joó, holky velmi dobře! :)

Přes 3,5 gólu na zápas to je vizitka celého orchestru. Obrana opravdu zafungovala například u gólu Baleje, to bylo ťuk, ťuk, naschle!

otaznik12
destroy +20
02.10.10 v 20:33

KubaSF: jak řikáš :-) a gólmana bych z toho taky nevynechával.. Tak si řikám, jestli nebude lepší zejtra zůstat doma a koukat radši na finále MS v basketu..

137.jpg
José B. +91
02.10.10 v 20:04

Tonak sice trpi,trapi se,ale on se chytne,to bych se vsadil.Hele,uz neni nejmladsi a dyl mu trva,nez se rozehreje na provozni teplotu a rozjede to.Obzvlast letos,co pul leta promarodil.Az vykmitnou H+H,bude mit dostatek casu na lede.On je bojovnik.

Osobne jsem napr vcera Hlinku prakticky nevidel.To Bubak aspon bojuje,snazi se a nevypousti osobni souboje.

7.jpg
KubaSF +89
02.10.10 v 19:48

reakce na Jaryn: ,,Skeewe, ty asi nejsi normální. Nevím jestli si jeden z těch co..." zobrazit příspěvek

Skeewe, ty asi nejsi normální. Nevím jestli si jeden z těch co celý zápas je k ledu zády a jen plácá pazourama, ale já ten hokej hrál 20 let, sice blbě, ale tohle je katastrofa!!! jedinmý co umíš říct je "tak si tam stoupni sám"Řekni mi, co se ti na tom líbí, ty odborníku. Jestli se ti ten hokej líbí, tak si tam choď sám ty vole!!!

a GREEN GOBLIN =  NAPROSTÝ SOUHLAS!!!!! Nejjednoduší je postavit základ na něčem co již fungovalo a dát tomu mančaftu nějaký styl. TON super sniper a kde je !!!!! Jedna nevydařená sezóna a ty buzeranti plešatý s nim vyjebou!!!!

"

Jaryn napsal:

Skeewe, ty asi nejsi normální. Nevím jestli si jeden z těch co celý zápas je k ledu zády a jen plácá pazourama, ale já ten hokej hrál 20 let, sice blbě, ale tohle je katastrofa!!!

Plácej rukama také, bude to možné snesitelnější než plácání historek o 20 letech strávených hrou NHL na počítači Sealed Že je něco špatně požná i člověk, který hrál hokej na betonovém plácku s tenisákem...

H+H byla chyba od začátku, obrana hraje tužku -> inkasujeme hrozně moc laciných gólů a Pepis nechytá, ale to tady nechytá nikdo od dob, kdy GM Bříza pověsil brusle na hřebík ve své kanceláři. Toňáka mi je líto, trpí. A to hlavně přetlakem "hvězd" v kádru, s tím souvisí čas strávený na ledě, góly, asistence, říjen bude kritický Tongue out

137.jpg
José B. +91
02.10.10 v 19:43

Vcera jsem to zase nemoh vydejchat...To byl teda hroznej vykon.Ale co se divim.Na kom jinym se buzici z Komety meli chytit,nez na nas,ze jo...?Sparta je uz par let takovej polovicni Janosik-chejm rozdava,ale bohatejm moc nebere....zel Bohu.

Kdo se mi teda ale vazne dost libi,je Smolenak.Nic nevypusti a maka.Na druhou stranu moc nechapu,co tam furt dela Hromas...Jezis Marja,to neni zadnej nadejnej kluk,to uz ma ve svym veku bejt hotovej hokejista.V Beroune by byl platnej.

otaznik16
Jaryn
02.10.10 v 18:55

Přesně tak, tady se nevydaří jeden zápas a hned do Berouna a buzeranti jako Výborný a spol. to tady jebou už dva roky a furt se jim věří :-((( to nevím  v co. Ten frajer není vždy druhej u puku, ale patnáctej. tady to nedopadne dobře.

JO A KDYŽ SE PODÍVÁM NA SOUPISKY MANČAFTU CO JSOU PŘED NÁMI, TAK TO JE K SMÍCHUCry, A SPARTA "PLNÁ HVĚZD" LEDA HOVNO . RADĚJI DARUJTE KREV A NA HOKEJ SE VYSERTE.

otaznik17
Jaryn
02.10.10 v 18:51

pardon chtěkl jsem naspat nevydařená třetina se Slaviíí a ne sezona. jsem toho plen a tak nasranej, že ......

raději končím

otaznik18
Jaryn
02.10.10 v 18:50

Skeewe, ty asi nejsi normální. Nevím jestli si jeden z těch co celý zápas je k ledu zády a jen plácá pazourama, ale já ten hokej hrál 20 let, sice blbě, ale tohle je katastrofa!!! jedinmý co umíš říct je "tak si tam stoupni sám"Řekni mi, co se ti na tom líbí, ty odborníku. Jestli se ti ten hokej líbí, tak si tam choď sám ty vole!!!

a GREEN GOBLIN =  NAPROSTÝ SOUHLAS!!!!! Nejjednoduší je postavit základ na něčem co již fungovalo a dát tomu mančaftu nějaký styl. TON super sniper a kde je !!!!! Jedna nevydařená sezóna a ty buzeranti plešatý s nim vyjebou!!!!

266.jpg
Hans69 +50
02.10.10 v 18:39

Může mi někdo vysvětlit a pokud možno i rozumně :-D proč dáváme Marka do Berouna a za Áčko hraje Pacovský+Hromas?? :-O fakt mi je záhadou co se děje v kabině....

Jinak k H+H budou tu už "otravovat" pouze 23dní a pak už mažou konečně na Sever.

7.jpg
KubaSF +89
02.10.10 v 18:07

reakce na destroy: ,,Bych tyhle krátkodobý hostování zakázal, celkově bych letošní..." zobrazit příspěvek

Bych tyhle krátkodobý hostování zakázal, celkově bych letošní působení H+H nazval "mnoho povyku pro nic".. Bolí to hlavně, když si uvědomíme, že kvůli nim musel odejít Podlejda..

"

destroy napsal:

Bych tyhle krátkodobý hostování zakázal, celkově bych letošní působení H+H nazval "mnoho povyku pro nic".. Bolí to hlavně, když si uvědomíme, že kvůli nim musel odejít Podlejda..

Ano! Já z toho nebyl nadšený již na počátku příchodu této zvěsti. A součinnost naší obranné fáze? To je taky lahůdka {#emotions_dlg.music}

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<05 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne