Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
Vena +21
03.03.10 v 19:51

Brej načelníku... Koukám že naši hoši berou ten boj o 4 flek vážně. :D ještě že sem tam nešel.

150.jpg
Trubka +314
03.03.10 v 19:46

Brej den! :-))

67.jpg
LoLeK von Brno +55
03.03.10 v 13:50

už jsem hlasoval :) samozřejmě že pro paštiky ... btw něšlo by sem dát alespoň automatické přihlašování? mě to vždy odhlásí, napíšu příspěvek a pak si všimnu, že nejsem přihlášen ... je to celkem naprd to pak psat znova :)

11.jpg
Czechmate87 +95
03.03.10 v 13:12

Mimochodem, vpravo je nova anketa :-) připomínám pro slepce :-)

7.jpg
KubaSF +89
02.03.10 v 23:28

reakce na SpartaCorps: ,,LoLeK: no jo no, to je ta politika k fanouškům...hlavně, že se tam..." zobrazit příspěvekLoLeK: no jo no, to je ta politika k fanouškům...hlavně, že se tam oháněj FB, kterej stejně za chvilku pude do háje...."

SpartaCorps napsal:

LoLeK: no jo no, to je ta politika k fanouškům...hlavně, že se tam oháněj FB, kterej stejně za chvilku pude do háje....

Kdo by diskutoval v pracovní době na o hokejové Spartě na FB že, když je ve většině firmách facebook.com hezky zablokován :D kromě IT oddělení samozřejmě :p

83.jpg
SpartaCorps +497
02.03.10 v 23:21

LoLeK: no jo no, to je ta politika k fanouškům...hlavně, že se tam oháněj FB, kterej stejně za chvilku pude do háje....

67.jpg
LoLeK von Brno +55
02.03.10 v 22:53

co to do***e zase "Vaše Sparta" napadlo omg ... prvně zadupou diskuzi na nějaký 6 místo v pořádí a teď ji dokonce pošlou sem??? ... chudáci kluci z SHS ... tu budou mít tak nablito ---

5.png
Schaschek +1704
02.03.10 v 21:56

když najedeš kurzorem na příspěvek co čteš, tak je pozadí šedivý... ;-)

137.jpg
José B. +91
02.03.10 v 21:42

ulath:Ty mas cerveny pozadi???Tak to budes asi bolsan :-)))

otaznik10
ulath
02.03.10 v 19:09

Teda jenom bych neco udelal s tem barvama, ja osobne mam velkej problem cist na tom cervenym pozadi...

5.png
Schaschek +1704
02.03.10 v 17:00

klasicky se tam nikdo nesejde...mě osobně se to nehodí

11.jpg
Czechmate87 +95
02.03.10 v 14:19

Uprime řečeno se moc těším na pondělní face2face... Bude evidentne veselo

7.jpg
KubaSF +89
02.03.10 v 14:10

Tah Sparty, zrušit jednu z nejnavštěvovanějších sekcí webu (alespoň podle mého názoru se tím diskuze mohla pyšnit), v době kdy každý web bojuje o kliky, aby mohli být pisálkové z čeho placeni, jsem upřímně nepochopil. Zřejmě je LG natolik silný partner, že je pro Spartu jednodušší snížit návštěvnost celého webu hcsparta.cz, než si někdy vyposlechnout pychlavou a pravdivou poznámku, která se samozřejmě nelíbí :) Bylo málo míst na webu hcsparta.cz, kam se ať už z nudy nebo zvědavosti dalo kliknout, odkaz hcsparta.cz/forum.as... tak můžu s klidný svědomým smazat ze záložek a nastavovat si třeba Manuál fanouška Sparty, nebo KFC v Tesla aréně rozhodně nehodlám:p

19.jpg
sin34 +5
02.03.10 v 13:59

reakce na *Alias: ,,sin34 napsal: Alias: Konecne aspon vim, jak vypadas:-D to je Bobby..." zobrazit příspěveksin34 napsal:

Alias: Konecne aspon vim, jak vypadas :-D

to je Bobby Clarke, voe :) ja mam o dost vic zubu a o dost min vlasu"

Ja vim, delal jsem si legraci:)

87.jpg
*Alias
02.03.10 v 13:53

reakce na sin34: ,,Basa: Presne tak, uz neni naprosto duvod tam lezt.. Alias: Konecne..." zobrazit příspěvekBasa: Presne tak, uz neni naprosto duvod tam lezt.. Alias: Konecne aspon vim, jak vypadas :-D"

sin34 napsal:

Alias: Konecne aspon vim, jak vypadas :-D

to je Bobby Clarke, voe :) ja mam o dost vic zubu a o dost min vlasu

5.png
Schaschek +1704
02.03.10 v 13:42

Já bych hlavně fakt rád, kdyby zde diskutovali stejní lidé jako na ofiko stránkách, protože jejich názory mě bavilo číst a byly věcné..

otaznik17
Jan
02.03.10 v 13:38

Nejlepší jsou ty odpovědi na dotazy za použití Ctrl+C a Ctrl+V a ještě ne ani na všechny. A odpověď na dotaz Josého B. stojí taky za to, to už si asi doopravdu dělají ***.

19.jpg
sin34 +5
02.03.10 v 12:20

Basa: Presne tak, uz neni naprosto duvod tam lezt.. Alias: Konecne aspon vim, jak vypadas :-D

87.jpg
*Alias
02.03.10 v 10:55

reakce na Bása: ,,Alias: Já myslim, že v současné době Tě nemůže už vůbec nic..." zobrazit příspěvekAlias: Já myslim, že v současné době Tě nemůže už vůbec nic překvapit od Sparty - bohužel je to tak a stydno a trapně musí bejt fanouškům ze svůj tým v letošní sezoně již poněkolikáté:((( Jinak Jose zdravim, můj názor je teď takový, že oficiální web HCS může být zrušen, jak psal Martin87, veškeré informace jsou k nalezení na dalších webových portálech a pro pravidelné návštěvníky nebude ničím extra přínosným:((( Mně nejvíc serou ty kampaně směřované k fanouškům, které dělá vedení a přitom drtivá většina lidí ví, že jim fanoušci či diváci jsou po většině u ***e - kde jinde by měl klub komunikovat s fans než na oficiálním webu???Prostě neuvěřitelný..."

Bása napsal:

Alias: Já myslim, že v současné době Tě nemůže už vůbec nic překvapit od Sparty - bohužel je to tak a stydno a trapně musí bejt fanouškům ze svůj tým v letošní sezoně již poněkolikáté:((( Jinak Jose zdravim, můj názor je teď takový, že oficiální web HCS může být zrušen, jak psal Martin87, veškeré informace jsou k nalezení na dalších webových portálech a pro pravidelné návštěvníky nebude ničím extra přínosným:((( Mně nejvíc serou ty kampaně směřované k fanouškům, které dělá vedení a přitom drtivá většina lidí ví, že jim fanoušci či diváci jsou po většině u ***e - kde jinde by měl klub komunikovat s fans než na oficiálním webu???Prostě neuvěřitelný...

jenom zkousim esli funguje to citovani :) jinak souhlasim se sinem34, ze lepe bylo za Kozeluha, od kteryho clovek aspon vedel, co mohl cekat, nemeli jsme na taliri srdicko, pilire reprezentace a Vasi Nasi Spartu.

otaznik20
Bása +1
02.03.10 v 10:40

Alias: Já myslim, že v současné době Tě nemůže už vůbec nic překvapit od Sparty - bohužel je to tak a stydno a trapně musí bejt fanouškům ze svůj tým v letošní sezoně již poněkolikáté:((( Jinak Jose zdravim, můj názor je teď takový, že oficiální web HCS může být zrušen, jak psal Martin87, veškeré informace jsou k nalezení na dalších webových portálech a pro pravidelné návštěvníky nebude ničím extra přínosným:((( Mně nejvíc serou ty kampaně směřované k fanouškům, které dělá vedení a přitom drtivá většina lidí ví, že jim fanoušci či diváci jsou po většině u ***e - kde jinde by měl klub komunikovat s fans než na oficiálním webu???Prostě neuvěřitelný...

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<03 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne