Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
5.png
Schaschek +1682
22.03.10 v 15:57

reakce na sin34: ,,A tech prachu co to stoji..."

sin34 napsal:

A tech prachu co to stoji...

to je další věc..

5.png
Schaschek +1682
22.03.10 v 15:43

reakce na Kreps: ,,Někteří tvý kolegové mají docela podstatnou část mozku i..." zobrazit příspěvekNěkteří tvý kolegové mají docela podstatnou část mozku i funkční..u tebe se obavam že to nad 5% nejde :)"

Kreps napsal:

Někteří tvý kolegové mají docela podstatnou část mozku i funkční..u tebe se obavam že to nad 5% nejde :)

podle čeho soudíš?

otaznik3
Ganja
22.03.10 v 15:32

To choreo co jste včera udělali bylo docela dobý vypadalo to dobře ale důležitější je výhra což jsme zase měli my. Ale nechtěl bych před 11000 lidmy prohrát.:D:D kolik vás přijede ve středu???

otaznik4
slajer -15
22.03.10 v 15:16

No tak včera sem byl na hokeji snad po čtyrech měsících, už mě tam zase dlouho nikdo neuvidí! Čučet na ty mátohy je škoda času a peněz! Překopat kádr pro další sezonu, jinak to nevidim!!!

otaznik5
Kreps
22.03.10 v 15:12

Někteří tvý kolegové mají docela podstatnou část mozku i funkční..u tebe se obavam že to nad 5% nejde :)

otaznik6
nowas
22.03.10 v 14:25

To už je podle mě dost velká konspirace - domluvená série play-off :-) Ale jak tu někdo zmínil základní část a zápas s Litvínovem(a bylo víc podobných) - 2 hloupý body navíc ze ZČ by pro nás v této sérii znamenaly výhodu 7. zápasu doma. Moc doufám, že nebudem po zásluze potrestaní za pár vypuštěnejch zápasů v ZČ.

19.jpg
sin34 +5
22.03.10 v 14:20

A tech prachu co to stoji...

5.png
Schaschek +1682
22.03.10 v 14:07

jinak na fóru Vítkovic jsem se pobavil :D že prej by se k nim vešlo větší choreo a jestli něco takovýho neudělaj taky..:D A už vůbec nepřemejšlí co to je piplat se s tím x dní, lepit, kreslit..chjo..:D Kór oni a ten jejich pseudokotlík :D

otaznik9
mrm -1
22.03.10 v 13:46

reakce na Schaschek: ,,Mišák napsal: To že asi nějakej zápas domluvenej v základní..." zobrazit příspěvekMišák napsal:

To že asi nějakej zápas domluvenej v základní části je, tak to je velkej hnus... na druhou stranu si myslim, že se tady hledá něco co je obrovskej nesmysl. Domluvená série v play off :-)))) vy mě bavíte. To je stejný jakože bylo domluvený finále 06/07. Já mám konspirační teorie docela rád, ale tohle je už na mě až moc silný kafe.

nikdo to netvrdí, protože o tom nikdo nic neví..ale smrdí to pořádně..pochopit, že totožný tým hraje jeden den jak z partesu a druhej den naprosto příšerně je těžké..jinak jednu věc nechápu..proč tam Bingo zústával i po 4. obdrženém gólu a nepustil tam Jarinu..nic na něj nesvaluju, ale dneska nás zrovna nepodržel.."

Schaschek napsal:

Mišák napsal:
To že asi nějakej zápas domluvenej v základní části je, tak to je velkej hnus... na druhou stranu si myslim, že se tady hledá něco co je obrovskej nesmysl. Domluvená série v play off :-)))) vy mě bavíte. To je stejný jakože bylo domluvený finále 06/07. Já mám konspirační teorie docela rád, ale tohle je už na mě až moc silný kafe.

nikdo to netvrdí, protože o tom nikdo nic neví..ale smrdí to pořádně..pochopit, že totožný tým hraje jeden den jak z partesu a druhej den naprosto příšerně je těžké..jinak jednu věc nechápu..proč tam Bingo zústával i po 4. obdrženém gólu a nepustil tam Jarinu..nic na něj nesvaluju, ale dneska nás zrovna nepodržel..

Podle mě jsou ty výkony rozdílný tak, že už je nereálný si myslet, že je to všechno čistej sport (totéž se stalo např. v sérii Zlín - Slavia a víckrát vloni). Moje konspirační teorie je: snad není domluven vítěz celé série, ale jen to, na kolik zápasů to odehrají (aby víc vydělali). Určí si např. 3 termíny, ve kterých si to rozdají naplno o postup, a zbylé zápasy domluví, kdo který vyhraje. Osobně mi dělá problémy prožívat zápas, když nevím, jestli hrajou naplno nebo je to domluvený a přestává mě to celý bavit a chodit tam. Včera jsem tam byl a nevím, jestli se odhodlám jít ještě příště. Např. poslední zápas Sparta - Litvínov bylo jednoznačně domluvený, že vyhraje Litvínov, aby unikl playout. A i kdyby to nebylo domluvený... tak, kdo se má dívat na ty chcíplý ryby, co se tam plouží (včerejší zápas). Místo, aby zapli a bojovali, tak vypadaj, že popadaj na zem a usnou. Hlavně, že pořád promítaj ty reklamy, že jsou síla, srdce atd. a přirovnávaj se ke sparťanúm z historie Řecka. Včera to reklamy + ty chcíplotiny na ledě působilo pěkně trapně.

1.png
Amadeus +191
22.03.10 v 11:01

reakce na Schaschek: ,,Amadeus napsal: Strawby napsal: Lidi, pouštěli jste si tu hymnu,..." zobrazit příspěvekAmadeus napsal:

Strawby napsal:
Lidi, pouštěli jste si tu hymnu, která je v tomhle článku? www.hs-sparta.cz/nov... Já si jí všiml až teď a je fakt super, líbí se mi víc, jak ta co je teď :)

Jsem rád, že se líbí ;) Tak doufám, že si ji v sobotu na basketu zazpíváme v co největším počtu ;)

v sobotu budu zas bez hlasu :D"

Schaschku, to chápu! ;) nicméně i účast se počítá ;) :-D

5.png
Schaschek +1682
22.03.10 v 10:57

reakce na Amadeus: ,,Strawby napsal: Lidi, pouštěli jste si tu hymnu, která je v tomhle..." zobrazit příspěvekStrawby napsal:

Lidi, pouštěli jste si tu hymnu, která je v tomhle článku? www.hs-sparta.cz/nov... Já si jí všiml až teď a je fakt super, líbí se mi víc, jak ta co je teď :)

Jsem rád, že se líbí ;) Tak doufám, že si ji v sobotu na basketu zazpíváme v co největším počtu ;)"

Amadeus napsal:

Strawby napsal:

Jsem rád, že se líbí ;) Tak doufám, že si ji v sobotu na basketu zazpíváme v co největším počtu ;)

v sobotu budu zas bez hlasu :D

5.png
Schaschek +1682
22.03.10 v 10:56

ta hymna basketbalistek od alkoholu je hodně dobrá !!!

1.png
Amadeus +191
22.03.10 v 10:38

reakce na Strawby: ,,Lidi, pouštěli jste si tu hymnu, která je v tomhle článku?..." zobrazit příspěvekLidi, pouštěli jste si tu hymnu, která je v tomhle článku? www.hs-sparta.cz/nov... Já si jí všiml až teď a je fakt super, líbí se mi víc, jak ta co je teď :)"

Strawby napsal:

87.jpg
*Alias
22.03.10 v 10:19

reakce na sin34: ,,Alias: Sledoval jsi zapasy Plzne.. ? To byl na Cesko paradni hokej.."

sin34 napsal:

Alias: Sledoval jsi zapasy Plzne.. ? To byl na Cesko paradni hokej..

bohuzel ne. ale na Plzni me zaujalo, jak uz jsem tu psal, ze taky nema slozenej nakej perspektivni kadr, je to samej prestarlej vyslouzilec, casto i hrac co k Plzni nema nakej vztah (Benda, Modry, Popperle..), ale nejak jim to funguje. zajimavy.

19.jpg
sin34 +5
22.03.10 v 10:09

Alias: Sledoval jsi zapasy Plzne.. ? To byl na Cesko paradni hokej..

87.jpg
*Alias
22.03.10 v 10:06

jinak vcerejsek nevidim az tak tragicky, nestacili jsme, ale bylo to i smolny (stejne jako to bylo smolny pro Vitkovice v sobotu). sance jsme meli. tragicky jsou presilovky, posilaj si puk tam a zpatky jak haranti auticko. ale to je zase vec, kterou vime od zacatku sezony, jen jeliman mohl cekat, ze se to zacatkem playoff zazracne zmeni. jak uz tu padlo, navyky zaryty pod kuzi za 52 zapasu pak najednou nezmenis. ale nas kapitan a manazer si mysli, ze liga zacina na jare, tak co nadelas.

10.jpg
Strawby +122
22.03.10 v 10:03

87.jpg
*Alias
22.03.10 v 10:02

reakce na Schaschek: ,,Mišák napsal: Tohle je prostě sport, my nejsme mančaft, abychom..." zobrazit příspěvekMišák napsal:

Tohle je prostě sport, my nejsme mančaft, abychom vyhráli sérii 4:0 nebo 4:1. Každej zápas je jinej, tady prostě rozhodlo prvních 69vteřin druhý třetiny. 0:22 chyba někoho (teď nevim koho) a gól, 0:33 jsme vyloučený a 1:09 je to rázem 0:3 no a vrchol je za další tři minuty, kdy dostaneme čtvrtej gól. Určitě jste taky sportovali, psychika dělá strašně moc.

na jednou stranu se to dá pochopit, na druhou stranu je to prostě divný..takhle diametrálně odlišný výkon.."

Schaschek napsal:

Mišák napsal:
Tohle je prostě sport, my nejsme mančaft, abychom vyhráli sérii 4:0 nebo 4:1. Každej zápas je jinej, tady prostě rozhodlo prvních 69vteřin druhý třetiny. 0:22 chyba někoho (teď nevim koho) a gól, 0:33 jsme vyloučený a 1:09 je to rázem 0:3 no a vrchol je za další tři minuty, kdy dostaneme čtvrtej gól. Určitě jste taky sportovali, psychika dělá strašně moc.

na jednou stranu se to dá pochopit, na druhou stranu je to prostě divný..takhle diametrálně odlišný výkon..

taky neverim na konspiracni teorie, spis verim na psychickou labilitu a fyzickou nepripravenost naseho tymu. svuj nazor jsem taky nalezite podporil financne, takze vcerejska nelituju. na betfairu byl kurz na vyhru Vitkovic 3,65. no nekup to.

19.jpg
sin34 +5
22.03.10 v 09:49

Jinak doporucuju rozhovor s Lojzou ve Sportu. Opet tam jasne ukazuje, ze je to pan kouc. Napriklad tim, ze si umi najit hrace v prvni lize. Koho mladeho a talentovaneho jsme za posledni 3 roky privedli? Krome Gulasiho???

19.jpg
sin34 +5
22.03.10 v 09:10

Vena: Ono jde i o tu zakladni cast. Ne nadarmo ted dvakrat prejela Plzen Liberec. Proste celou ZC makaji a jsou zvykli hrat v tempu. Kdyz celou ZC odklouzes, nemuzes cekat 12 zapasu v superhyper tempu. Prekvapil me vykon v prvnim zapase doma. Dalsim problemem muze byt i to, na co upozornoval Robert PCE, ze nasi hraci z prvnich lajn uz proste nejsou schopni zahrat 2 zapasy za sebou v takovem tempu...

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 25. února - 18:00
    6.png
    LIT (doma)
    Extraliga (48.kolo)
  • 28. února - 17:20
    19.png
    TRI (doma)