Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
19.jpg
sin34 +5
12.04.10 v 08:22

mailo: Ja s k tobe nikdy "hanlyve" nevyjadroval. Mozna tak hanlive. No hlavne ze jsme spravnej "TEAM" a nebylo zadne "FOPA"

K tvemu prispevku. Naprosto si nedokazes udelat odstup a cumis na to jen s ruzovyma brejlema. Vcera vecer nepostoupil tym NY Rangers do play off. Nakonec vypadli kluci na najezdy. Ale ten zapas byl naprosto skvelej a prava ukazka, jak se ma bojovat...

otaznik2
mailo
12.04.10 v 00:04

reakce na Schaschek: ,,mailo napsal: Jinak vaše rezignace v duvěru je taky..." zobrazit příspěvek

mailo napsal:

Jinak vaše rezignace v duvěru je taky nepochopitelná .. My, co stale doufame spartě věříme a neshazujeme ji

nepochopitelné je to, že i přes to jak to vypadá a kam to spěje se najdou lidi s růžovými brýlemi...

"

kamarade pokud opravdu fandíš tak věříš..

otaznik3
mailo
11.04.10 v 23:59

bože o bože jak to tak pročítám je mi na zvracení. když to vemu kolem a kolem kde byla největší chyba? mame hvězdnej team a vy tu melete furt do kola kdo je nebo není špatnej ,, jenže chyba je jinde ,, když si vemu par zapasu třeba v play off tak vítkovice nam naložili ale proč? protože stříleli kdykoli to šlo ,, ale co my? ne my sme si nahravali a na střelu už nebyl čas,, a upřímě nebejt binga tak z těch kixu co sme předvedli by bylo fopa jak prase ,,, ted mi řekněte kdo je teda ten špatnej ,, GG kterej to vidí dobře ,, nebo člověk kterej udajně fandí spartě a nadavá jejich fans? 5ekněte mi zda vaše kolikrat vulgarní projevi proti vlastním jsou správně? Je to forum kde se muže kdokoli vyjadřit a říct své nazory ale co tu dělate vy? hadate se jak banda smradů na písku o sejtko! Nechci vam kazit iluze ale ten kdo napadá vlastní a uraží je či jim napadá nemuže být pravej fanda.. pravej fanda drží s teamem at se děje cokoli drží s těmi co fanděj s ním ,,ale tady se jen napadá a uraží,, co takhle vyjadřit svuj nazor .. ale slušně. Jinak to že sparta neuhrala play off s vítkama je fopa ale věřím že se dají do hromady a příští sezona je naše ,, jen naše..

p.s. hloupé a hanlyvé komenty vuči mé osobě si prosím ponechte.. nikoho nezajímají a beru je jako by mi je psal duševněchorej člověk,, smysluplné a srozumitelné ktere mají hodnotu si mile rád přečtu

HC SPARTA PRAHA

183.jpg
GreenGoblin +62
11.04.10 v 20:19

reakce na Krusty: ,,GG: Jsi úplně mimo. Ve většině týmů má hlavní trenér na..." zobrazit příspěvek

GG: Jsi úplně mimo. Ve většině týmů má hlavní trenér na starost složení útoků, jejich nasazování a styl hry. O obranu se statrá většinou asistent a rozhoduje o složení obr. dvojic, jejich nasazování, situacích do kterých yb měli nastoupit a o jejím systému. Obránci mají někdy i dvakrát větší ice-time než někteří útočníci. U nás je to třeba jinak, protože u nás se neurčilo, kdo je hl. kouč a kdo asistent. Pokud se ale nepletu, tak o obranu se stará Holaň a Volek o útok. Pokud se pletu, tak mě někdo opravte.

Teď k Tvé kritice sina a *Aliase. Jediný, kdo si tu hraje na všeználka jsi Ty. Já taky nesouhlasím se všema názorama sina a ani Aliase, ale oni s mými názory také ne. Je to úplně normální, protože každý na to kouká jinak. Já třeba radši diskutuju s nima, než s lidma jako ty. Oni mají svoje názory podložené a odůvodněné. Ty ne! Já mám taky známosti na HC Sparta, možná by ses divil, ale je to tak a nikomu to necpu. Mám kontakty i v hlubší sféře českého hokeje, ale nepoužívám to jako kritiku vůči jiným lidem. Jejich názory mají alespoň hlavu a patu, ikdyž se mi třeba nelíbí, tak si snad rád poslechnu cizí názor ne? Od toho to diskuzní fórum je, jestli si chceš něco dokazovat, tak můžeš jít jinam. Než mě obviníš z podlejzání a vlez***ení, tak ti jenom říkám, že to není moje parketa a takový nejsem. Jenom prostě říkám svůj pohled na svět.

Já jsem taky rád, že Chábera odešel, protože se mi vůbec nelíbil a neměl na to, ale netahám to proti někomu. Hynek tu měl zůstat ještě o něco déle. Ikdyž mě se duo Volek-Holaň líbí. Možná by mohli přidat na hecování. V tom se mi líbí Kalous z Liberce. Bohužel, trenér jako byl Hlinka už v Čechách není.

"

Krusty napsal:

GG: Jsi úplně mimo. Ve většině týmů má hlavní trenér na starost složení útoků, jejich nasazování a styl hry. O obranu se statrá většinou asistent a rozhoduje o složení obr. dvojic, jejich nasazování, situacích do kterých yb měli nastoupit a o jejím systému. Obránci mají někdy i dvakrát větší ice-time než někteří útočníci. U nás je to třeba jinak, protože u nás se neurčilo, kdo je hl. kouč a kdo asistent. Pokud se ale nepletu, tak o obranu se stará Holaň a Volek o útok. Pokud se pletu, tak mě někdo opravte.

Teď k Tvé kritice sina a *Aliase. Jediný, kdo si tu hraje na všeználka jsi Ty. Já taky nesouhlasím se všema názorama sina a ani Aliase, ale oni s mými názory také ne. Je to úplně normální, protože každý na to kouká jinak. Já třeba radši diskutuju s nima, než s lidma jako ty. Oni mají svoje názory podložené a odůvodněné. Ty ne! Já mám taky známosti na HC Sparta, možná by ses divil, ale je to tak a nikomu to necpu. Mám kontakty i v hlubší sféře českého hokeje, ale nepoužívám to jako kritiku vůči jiným lidem. Jejich názory mají alespoň hlavu a patu, ikdyž se mi třeba nelíbí, tak si snad rád poslechnu cizí názor ne? Od toho to diskuzní fórum je, jestli si chceš něco dokazovat, tak můžeš jít jinam. Než mě obviníš z podlejzání a vlez***ení, tak ti jenom říkám, že to není moje parketa a takový nejsem. Jenom prostě říkám svůj pohled na svět.

Já jsem taky rád, že Chábera odešel, protože se mi vůbec nelíbil a neměl na to, ale netahám to proti někomu. Hynek tu měl zůstat ještě o něco déle. Ikdyž mě se duo Volek-Holaň líbí. Možná by mohli přidat na hecování. V tom se mi líbí Kalous z Liberce. Bohužel, trenér jako byl Hlinka už v Čechách není.

Promiň ale kdo napadá mě a mé názory které jsou mimo mísu jsou 2 zmíněný pánové a to od začátku.To že znám nějaké lidi a bavíme se prostě tak je a security to určitě nebude.A nevím proč se za celou sezonu nezkusilo nasadit 51 + 87,neboť 51 jako náš jediný bek umí vyslat 87 do brejku a využít jeho rychlosti.Jestli toto nevidíte tak samozřejmě za vše můžu já.

otaznik5
Piwais
11.04.10 v 17:10

velká chyba byla že jsme pustili Pepíka Bruka..on to s golmany uměl a podobný trenér se těžko najde.

otaznik6
Krusty +4
11.04.10 v 16:43

BFG: Boleslav nemít Schwarze, tak je na tom ještě hůř.

otaznik7
Krusty +4
11.04.10 v 16:42

hokej.cz/index.php?v...

Velmi zajímavý článek...

214.jpg
BFG +17
11.04.10 v 16:21

Jenže když naše vedení je s prominutím k ho*nu, tak co se dá dělat. Schwarze pustit byla největětší chyba. Toho měli dát jen na hostovačku, on by to podle mě ustál na spartě ten tlak a podívej se v Bolce, tu drží jenom on nikdo jinej takže těch puků na něj chodí mraky a pochytá toho dost. Každý dobrý tým se musí začít skládat od brankáře, skvělýho brankáře a když se ve Spartě vyměnilo za 3 roky těch golmanů snad 6 tak to je pak těžký taky.

19.jpg
sin34 +5
11.04.10 v 14:54

Jana: Diky za subjektivni kritiku me osoby. Taky citis jak to mezi nama jiskri? Kiss Ohledne dotazu, myslim ze zastupuju cast fanousku, kteri by se zeptali stejne, ale uz se jim z otevreni stranek HCS akorat zveda kybl. To si nevymslim, mam jejich zpetne soukrome reakce. Dale si myslim, ze se neopakuji a naprosto nevidim rozdil mezi tim, jestli se zeptam postupne nebo naraz. Navic! V dotazech nejde editovat, musel bych se prihlasit do adminu a to uz se mi taky nechce delat.. Kdy tedy bude to rande?{#emotions_dlg.mimo}

mailo: Na tebe reagovat nebudu..Napada me jen hlaska Seagala v Prepadeni v Pacifiku (podle me nejlepsi akcni becko..) : VER SI CEMU CHCES....

GG: Spojeni stridani obran a utoku, je taky dobrej vtip. Tve zdroje mi pripominaji prednasku u Vrazdy v salon. kupe : Kdyz chteli postavit sochu na Malostranskem namesti a pro povoleni si sli k hlidaci parkoviste, ktery nebyl proti..

otaznik10
Piwais
11.04.10 v 14:26

podle mě nemusíme řešit brankáře,tedy pokud se vedení nerozhodne někoho z dvojice Bingo,Pepis vytrejdovat.Zkusil bych zapracovat do A týmu Fildu Novotnýho.

otaznik11
Krusty +4
11.04.10 v 14:00

BFG: Já nevím. Já se Pöpperleho strašně bojim. On má úspěchy všechno, ale příjde mi zvlášntí, že ustál tlak v Eisbarenu, ale tady nepodržel. Rád bych tu viděl Valenta, pro kterého vyžaduju šanci již třetí sezonu. My jsme na tom ale tak dobře, že si můžeme dovolit ho pustit pryč. Nejradši bych tu viděl Schwarze, ale to je nereálný.

214.jpg
BFG +17
11.04.10 v 13:48

Dle mého názoru je Gulaši jeden z mála beků co tu něco hrajou. Dobře brání, umí přitvrdit muziku, rozehraje a moc nechybuje. Střelba obránců při přesilovce je celkově slabá stránka všech obránců u nás.

Hynek neni podle mě špatnej trenér, ale za podmínek, který tu měl to pro něj bylo těžký. Naše nová trenérská dvojice vypadá slušně, hlavně Holaň se mě líbí, říká věci tak jak jsou a nic neskrývá. Teď by měli udělat analýzu týmu a v vhodně ho poskládat na příští sezonu. Do sezony by jsme měli jít s jasnou brankářskou jedničkou, na kterou se tým prostě spolehne a golman podrží. Pepisovi bych i věřil.

otaznik13
Krusty +4
11.04.10 v 13:10

A ke Gulašimu. Je to mladej kluk, tak nevím co chceš víc. Na svůj věk hraje výborně a má i přehled. Je to snad jediný trejd poslendí doby, co se našemu vedení povedl. Umí přitvrdit, umí nahrát, má i dobrý přehled. Jediné co by potřeboval zlepšit je střelba, ale to se poddá. Mě se teda hodně líbí.

otaznik14
Krusty +4
11.04.10 v 13:07

5.png
Schaschek +1704
11.04.10 v 10:42

reakce na mailo: ,,Jinak vaše rezignace v duvěru je taky nepochopitelná .. My, co..." zobrazit příspěvek

Jinak vaše rezignace v duvěru je taky nepochopitelná .. My, co stale doufame spartě věříme a neshazujeme ji

"

mailo napsal:

nepochopitelné je to, že i přes to jak to vypadá a kam to spěje se najdou lidi s růžovými brýlemi...

otaznik16
Jana
11.04.10 v 00:34

to sin34:jak se mi zdá, měl bys všechny své dotazy na p.Břízu a p. Siveka nejdřív sepsat na papír. Tvé dotazy jsou možná zajímavé, ale není jich tam po kouskách nějak moc? Vypadá to, že jsi jeden z těch, co sedí u počítače a když ho něco napadne, tak to prostě napíší.

248.jpg
otaznik
10.04.10 v 23:18

Odkud máte ty informace, že odchod Hynka zprostředkovali hráči? Neříkám, že to tak bylo nebo nebylo, ale já to od nikoho důvěryhodného neslyšel - nečetl.

214.jpg
BFG +17
10.04.10 v 22:51

Tak Hynek v KV, co by tam udělal když Vary byly celou sezonu v ***i. Nešlapalo by jim to ani kdyby tam byl Scotty Bowman. Mensítor neměl sezonu a ten tým trpěl hlavně na obranu, kde chyběl Řezníček s Jirkou Hanzlíkem. Navíc když Hynkovi podřezával větev i Výborný trenér tak to je u mě pěknej sráč, protože todle se nedělá.

K lajnám, když se hraje na 4útoky a 3obrany tak jak to můžou asi sladit? Navíc přijde přesilovka resp. oslabení a ty beci se prostě proházeji. Souhra mezi útokem a obranou, to jsou jen kecy. Jsou to profíci a měli by umět zahrát s každým stejně nebo aspoň si přihrát a najet si pro puka. Navíc se to během sezony točí to složení at z důvodu výkonnosti nebo když někdo chybí. Takže nechápu co tu povídáte o nesouhře týmu.

87.jpg
*Alias
10.04.10 v 22:50

jinak co se tyce Chabery, ja psal uz na zacatku sezony, ze sazim boty, ze do playoff nas povede Prikryl - paradoxne, "ocividne me trapi" naopak prave to, ze jsem mel pravdu.

a ad Hynek, vubec nejde o jeho objektivni trenersky kvality, ale o podporu, jaky se mu dostalo a o styl a duvod, proc byl odejitej.

87.jpg
*Alias
10.04.10 v 22:44

reakce na GreenGoblin: ,,Sin34-Alias:Tak ohledně Hynka a Chábery bohužel došlo na má slova..." zobrazit příspěvek

Sin34-Alias:Tak ohledně Hynka a Chábery bohužel došlo na má slova a to Vás očividně trápí.Jestli Gulašiho považujete za top beka tak hokeji opravdu rozumíte klobouk dolů.A to že mám určité kontakty na HC Sparta je také špatně,ale bohu dík tyto kontakty to vidí úplně stejně jako já,což pro Vás 2 je nepředstavitelné.A když už jsme u toho tak nevím kdo z nás je více zaostalý že pane Alias.

"

GreenGoblin napsal:

Sin34-Alias:Tak ohledně Hynka a Chábery bohužel došlo na má slova a to Vás očividně trápí.Jestli Gulašiho považujete za top beka tak hokeji opravdu rozumíte klobouk dolů.A to že mám určité kontakty na HC Sparta je také špatně,ale bohu dík tyto kontakty to vidí úplně stejně jako já,což pro Vás 2 je nepředstavitelné.A když už jsme u toho tak nevím kdo z nás je více zaostalý že pane Alias.

clovece ty ses tak hloupej az je mi te skoro lito. kdo je ten tvuj kontakt na Sparte? 80letej sekuritak na tribune? potom, cos tu tvrdil, ze nejvetsi chyba je, ze Ton nechodi na led spolecne s Vykoukalem (tj ze beci nestridaj zaroven s utocnikama), tak se ti vysmalo cely forum. jaky probuh spojeni utoku a obran?? kdes o tom slysel? utok a obrana stridaj uplne jinak, obranci maj uplne jinej icetime.. jsou jenom dve moznosti, bud si uplne vymejslis, nebo se fakt bavis s lidma kolem sparty, ale je to v duchu filmu Blbec k veceri - esli neznas, skoukni.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<03 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne