Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
pett
02.04.10 v 21:12

Jestli ty Břízovy varianty znamenají že Pepíse vyměníme  někde za obránce, pak mu tleskám. Jestli ale to, že Pepís na pět let pod smlouvou a Bingo zas smlouva na rok s Berounem,  tak na místě Binga podepíšu Plzeň, Budějice nebo Litvínov, tam všude slušnýho brankáře  potřebujou. A až  třeba Sparta bude po 20. kole zase shánět´brankáře, kterej to zkusí po Pepísovi,  může to zkusit GM

228.jpg
Hanzi +9
02.04.10 v 20:53

Ja si nemyslim, ze by tu Pepis vyhorel. O vyluce tu chytal vyborne, az pak mu nevysel prvni zapas v play off. Vloni taky nechytal zle, sice zadna hitparada to nebyla, ale osobne mi prisel spolehlivejsi nez Duba. Pak po jeho odchodu chytal asi 30 zapasu v rade, na tym prisla krize, na neho mozna unava, do brany sel tehdy Bingo po serii proher proti tragickymu Kladnu, vyhralo se 2:1 a Bingo ho tam uz pak nepustil. Az pak tusim v patym semifinale s Varama, kde teda Pepis zas v play off nepodrzel, ale taky co se dalo cekat po mesici bez zapasu. Ja mu verim, ale Briza sam rika, ze jeste zvazujou nejaky varianty, tak sem zvedav. Kazdopadne me mrzi, ze Bingo zas nedostane duveru, skoda no. Zas se udela zmena na postu golmana a Vyborny s Rucinskym tu budou hrat vesele dal.

11.jpg
Czechmate87 +95
02.04.10 v 20:50

reakce na Kreps: ,,ZDRAVÍM VY PŘAŽŠTÍ ŠAŠCI ŠKODA ŽE DÍKY BLOKU SEM SE VÁM..." zobrazit příspěvekZDRAVÍM VY PŘAŽŠTÍ ŠAŠCI ŠKODA ŽE DÍKY BLOKU SEM SE VÁM NEMOHL VYSMAT TĚSNĚ PO NAŠI VYHŘE TAK AŽ TEDKA :D :D DOUFÁM ŽE JSTE SI VY ***I TY PARKY V ROHLIKU A PIVO ZADARMO UŽILI PRACHY MOŽNÁMÁTE ALE VYSLEDKY NE !! VÍTEK MA UŽ NAKROČENO PO DNEŠKU DO FINÁLE TAKŽE PRAŽSKE *** VYHOŘÍ KOMPLET TO JE ALE KRÁSA :)"

Kreps napsal:

ZDRAVÍM VY PŘAŽŠTÍ ŠAŠCI ŠKODA ŽE DÍKY BLOKU SEM SE VÁM NEMOHL VYSMAT TĚSNĚ PO NAŠI VYHŘE TAK AŽ TEDKA :D :D DOUFÁM ŽE JSTE SI VY ***I TY PARKY V ROHLIKU A PIVO ZADARMO UŽILI PRACHY MOŽNÁMÁTE ALE VYSLEDKY NE !! VÍTEK MA UŽ NAKROČENO PO DNEŠKU DO FINÁLE TAKŽE PRAŽSKE *** VYHOŘÍ KOMPLET TO JE ALE KRÁSA :)

Bacha ať ti z toho výstřiku nezkratujou i klávesnice i obrazovka :-)

otaznik4
HCS Martin
02.04.10 v 20:46

reakce na José B.: ,,No,tak ja nevim,co si tady vsichno od Pepise slibujou,ale ja..." zobrazit příspěvek

No,tak ja nevim,co si tady vsichno od Pepise slibujou,ale ja pamatuju,ze naposledy tady byl mizernej...A ani v Pilsu toho moc v PO nepredved.Takze zprava o jeho prichodu me nechava ledove chladnym.

Zato zpravy o presunu do kyslikarny me vzdycky zvednou tlak na 200/170.A to jsem kardiak.Ten barak nesnasimA uz ted se tesim,jak se brzo vratime do zrekonstruovany Sportovny Haly!!!

Mimochodem,kouka nekdo na prenos VIT:SLA?Videli jste maskota Vitkovic?PaneBoze,kdo moh neco takovyho vymyslet...Vzdyt to vypada,jako olbrimi cu.ak v kondomu s knirkem...

"

José B. napsal:

No,tak ja nevim,co si tady vsichno od Pepise slibujou,ale ja pamatuju,ze naposledy tady byl mizernej...A ani v Pilsu toho moc v PO nepredved.Takze zprava o jeho prichodu me nechava ledove chladnym.

Zato zpravy o presunu do kyslikarny me vzdycky zvednou tlak na 200/170.A to jsem kardiak.Ten barak nesnasimA uz ted se tesim,jak se brzo vratime do zrekonstruovany Sportovny Haly!!!

Mimochodem,kouka nekdo na prenos VIT:SLA?Videli jste maskota Vitkovic?PaneBoze,kdo moh neco takovyho vymyslet...Vzdyt to vypada,jako olbrimi cu.ak v kondomu s knirkem...

Neni pravda,že v Plzni nic nepředved-první zápas vychytal nulu po senzačnim výkonu,druhej zápas taky super..v dalších zápasech pak nikdy nic nezkazil zachytal dobře,ne už však senzačně,ale celá hra Plzně v těch zápasech výrazně klesla..jinak celou základní část byl famózní,pakliže se tu s nim nebude zase vymetat-myslim,že by mohl chytat slušně..

otaznik5
Kreps
02.04.10 v 20:45

ZDRAVÍM VY PŘAŽŠTÍ ŠAŠCI ŠKODA ŽE DÍKY BLOKU SEM SE VÁM NEMOHL VYSMAT TĚSNĚ PO NAŠI VYHŘE TAK AŽ TEDKA :D :D DOUFÁM ŽE JSTE SI VY ***I TY PARKY V ROHLIKU A PIVO ZADARMO UŽILI PRACHY MOŽNÁMÁTE ALE VYSLEDKY NE !! VÍTEK MA UŽ NAKROČENO PO DNEŠKU DO FINÁLE TAKŽE PRAŽSKE *** VYHOŘÍ KOMPLET TO JE ALE KRÁSA :)

otaznik6
Krusty +4
02.04.10 v 20:26

Kašpařík do ČB, Langhammer pravděpodobně taky. Kudrna a Adamský do Třince.

otaznik7
Bása +1
02.04.10 v 20:00

Mně Jose víc dere žíly zpráva, že Růča s Vejbou hodlaj ještě rok hrát, což je pro Spartu mnohem větší tragedie než přesun do Sazky:(

otaznik8
BetOn +4
02.04.10 v 19:58

WegaCZ: to, že vedení nevědělo o Lanýžovi je krásně naivní - tenhle trejd je Charouzovina jako prase a tenhle pán je zároveň inicátorem přesunu, tudíž to není o tom, že by Kubu nebavila 3. lajna

137.jpg
José B. +91
02.04.10 v 19:54

otaznik10
HCS Martin
02.04.10 v 19:44

reakce na Bobi86: ,,Všichni tady mluví o posilách :) Já jen trochu odbočim :) Loni se..." zobrazit příspěvek

Všichni tady mluví o posilách :) Já jen trochu odbočim :) Loni se permice na další sezonu začaly prodávat 18.3. :) Letos nic :D takže čim dál tim víc směřujem k O2. I moje info už to neofiko potvrdilo 

"

No tak jednou to přijít muselo...Tesla už tu opravu potřebuje..takže i když to neni potvrzený,také očekávám,že ten přesun nastane-otázkou je  jak výrazně dražší budou permice,ale to snad výraznej posun nebude

Já teda nesnášim tohle období čekání na to,co se změní od další sezony,ale ty dohady o tom kdo přijde a nepřijde mi připadaj zaitm docela zcestný..docela nechápu proč o prodloužení Pepise nepíšou oficiální stránky,kde by to mělo bejt jako první--ale doufám,že nebude zametenej zase výměnou někam jinam,je to odchovanec a myslim,že má na to dělat tady jedničku,když na to bude mít klid a bude jasná jednička,ne jako minulou sezonu..víceméně v Plzni svoje kvality letos dokázal.

otaznik11
Bobi86 +11
02.04.10 v 19:29

Všichni tady mluví o posilách :) Já jen trochu odbočim :) Loni se permice na další sezonu začaly prodávat 18.3. :) Letos nic :D takže čim dál tim víc směřujem k O2. I moje info už to neofiko potvrdilo 

otaznik12
WegaCZ
02.04.10 v 17:25

Gianni: Dobře, ale nemůže ji hrát ani Hromas a Výborný. Osobně se mu nedivím.

otaznik13
Gianni
02.04.10 v 17:20

Těžko říct,ale každý nemůže hrát první lajnu a kdyby se kvůli tomu každý urazil,tak nehraje ten hokej skoro nikdo.Vidíš co hraje ve Vítkovicích třeba takový Ujčík atd.V první lajně můžou být 3 hráči a na každého hold vyjít nemůže.

otaznik14
WegaCZ
02.04.10 v 17:09

Gianni: Podle mě Langhgamera už nebavilo hrát 3.lajnu, když mu v Budějovicích slibovali lajnu první. Dlouho jsme s ním ve Spartě lepili sestavu.

228.jpg
Hanzi +9
02.04.10 v 17:05

Vrací se Pepis Smile

otaznik16
Gianni
02.04.10 v 16:48

Jasně jsou to spekulace.Marek nevím ten má nabídky z Kazaňe a ještě jiné.Ten se asi ještě vracet nebude,ale kdo ví.Hlinka těžko říct taky bude záležet jak dopadne Linkoping a co mu nabídnou a vzhledem k tomu,že tam hraje dobře mu asi něco nabídnou.Nevím proč by si Langhammer nezahrál.Hrál by určitě stejně jako letos.

otaznik17
WegaCZ
02.04.10 v 16:42

Gianni: To jsou opravdu spekulace, že to Sparta věděla/nevěděla. Třeba jí to ani nevadí, třeba jsou s někým už domluvený (Marek, Hlinka,..) a Lanýž by si stejně moc v příští sezóně nezahrál.

otaznik18
Gianni
02.04.10 v 16:42

Chtělo by to někoho rychlého a zároveň hráče,který umí dát gól. Třeba takový Lukeš z Litvínova,ale těžko ho k nám pustí a asi by si řekli případně hodně.

otaznik19
Gianni
02.04.10 v 16:24

Jo tak Kašpaříka jsem našel,že jednal s Budějovicemi.Langhamerra jsem nenašel ani zmínku o tom,že to věděla Sparta.

otaznik20
Gianni
02.04.10 v 16:01

a kde se píše,že o Langamerovi to klub věděl?Kde se píše,že Kašpařík jednal s Budějovicemi?Nějak to nemůžu najít.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 25. února - 18:00
    6.png
    LIT (doma)
    Extraliga (48.kolo)
  • 28. února - 17:20
    19.png
    TRI (doma)