Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
BetOn +4
04.04.10 v 15:59

prerizchu: oba jsou již Budějovic. Osobně by se mi líbila výměna Pepise za Kováře - ten kluk je pomalu na úrovni Štěpánka.

otaznik2
prerizchu
04.04.10 v 15:49

Když už řeší golmany a ctějí mladého tak proč za nás nenechají chytat Marka Schwarze? Líbí se mi víc než Pepís nebo Duba.Jak to tady čtu tak budeme muset asi zorganizovat demonstraci,protože si z nás opravdu dělají *** a kašlou na jméno Sparty. Těch keců jak hrajou hlavně pro fanoušky

otaznik3
frafont +680
04.04.10 v 15:30

No Kašpařík už to dost možná má podepsaný v ČB, jak u nás Kuba Langhammer, to nevím... Oni ti všichni hráči maj v podstatě ofiko platný stávající kontrakty myslím do 30.4., čili až v květnu se začne potvrzovat, co a jak.

otaznik4
prerizchu
04.04.10 v 15:19

Nevíte někdo jestli je Kašpařík už Budějek a jak je to u nás s Langhamrem?

otaznik5
prerizchu
04.04.10 v 14:22

Čus všichni, co to zase předvádějí s těmi golmany? Bříza je  bývalý golman,takže by měl mít pro tohle cit,ale jak říkám--je to hodně špatný manažer. Jak se musí těm klukum chytat když s nima pořád někdo takhle voře? Škoda,že tohle Koželuh neudělal Břízovi,párkrát ho poslat do několika klubů na vypomoc,ale přitom mu mazat med kolem huby ja s nim počítá. Teda pánové já vám říkám,že jsme v pr....,ale hlavně všem k smíchu!!!!!!

248.jpg
otaznik
03.04.10 v 15:56

Lze někde získat přehled o tom, jak je to se smlouvami hráčů (komu smlouva končí apod.)? Dík.

otaznik7
frafont +680
03.04.10 v 15:42

No uvidíme, jak se to vyvine... Ono hlavně myslím dost velký části týmu končej stávající kontrakty k letošnímu 30.4., takže by mohlo bejt docela tóčo.

otaznik8
Bása +1
03.04.10 v 13:56

Jose: To si blbě pochopil, to sem nepiš byla reakce na to, že se nedaří, ne na Houbu. O tom jsem psal jen ve srovnání s 9+26...ale jak jsem psal, pro Spartu by bylo nejlepší se všech nad 30 vyjma 87 zbavit a budovat prostě úplně jinej tým s jinou koncepcí.

137.jpg
José B. +91
03.04.10 v 11:37

Basa:Tak to ja to sem klidne napisu...Hromase bych klidne ozelel,klidne bych ho vykop do Berouna.Chapu,ze kazdej utocnik nemuze davat tolik golu,jako Ton,ale 2 kusy za sezonu?Nezlob se na me,ale to je az trapny.To vic golu dal snad i Hanzlik...Krom toho,ze za nas hraje,jsem si vsimnul az tek nekdy v pulce ledna-do ty doby byl naprosto neviditelnej.Ani nevybojoval puk,ani nezabral,ani nikoho neprimack.Vzdyt on snad ani nebyl vylucovanej.Tak k cemu tam byl,proBuh?Sice vim,proc je u skalnich kotelniku tak oblibenej,je to dobrej partak,da si s nima pivko a pokeca.To je sice fajn,ale to nemusi lezt na led,to muze chodit do kotle a fandit...A pritom pred sezonou v poharu a v priprave vypadal docela dobre-daval goly,bojoval.Jenomze se opet ukazalo,ze EHL je zkratka jina soutez,nez pohar...

otaznik10
Bása +1
03.04.10 v 09:39

Myslíš, že když je někdo útočník, tak je tam automaticky od střílení golu?Od toho tam Houba rozhodně neni, sice 2g je bída, ale víc jak 5 se od něj nečeká. Kecy typu že se nedaří snad ani nepiš...

otaznik11
Gianni
02.04.10 v 23:33

Ano třeba Hromas hrál v první pětce nebo ne?Od čeho tam je?Hráč,který dá za sezónu 2 góly nebo kolik a ještě nějakou náhodou tam ani nemusí být.Nadává se tady na Výborného a další,ale ten to neschytá a minulou sezónu to nebylo o nic lepší.Prostoru na ledě měl dostatek.A i starší hráči můžou být pořád dobří je jich v extralize dost a pořád hrajou někteří dobře v zahraničí stejně tak.Prostě se nedaří jim a celému týmu to je všechno.

otaznik12
Bása +1
02.04.10 v 22:28

reakce na Gianni: ,,Tak zase nejde všechno házet na Výborného.On snad nebyl jediný..." zobrazit příspěvek

Tak zase nejde všechno házet na Výborného.On snad nebyl jediný útočník,který hrál.Tak měli dávat góly jiní od toho tam jsou a byli a nedával nikdo,takže jen ve Výborném nebo případně Ručinském to nebylo.

"

Gianni: Jsou nejlépe placení, maj největší ice-time, na nich má hra stát(podle papíru), ikdyž každej soudnej člověk ví, že to tak neni, prostě v jejich věku už to lepší nebude, to je ta debilitní politika Sparty stavět na těhle frajerech - ano, byli to výborní hokejisti, ale dnešní trend je zcela jinej...+myslíš, že měli dávat goly jako hromas, Koreis, Hrdel, Látal?Hahaha...

Pett: Možná nějaký vyjádření daj, ale neboj, nic se dít nebude a jede se dál, že je to nejhorší výsledek za posledních 15let je fuk, jsou spokojeni...

otaznik13
Gianni
02.04.10 v 22:17

Tak zase nejde všechno házet na Výborného.On snad nebyl jediný útočník,který hrál.Tak měli dávat góly jiní od toho tam jsou a byli a nedával nikdo,takže jen ve Výborném nebo případně Ručinském to nebylo.

otaznik14
pett
02.04.10 v 22:10

Bása nechci z něj dělat boha,  naopak, a s tím vedením můžeš mít pravdu. Na oficiálním webu nic nevydali, třeba něco udělaj, i když mám obavu, že to nebude to, co chceme.  Každopádně myslím že brankáři jsou to poslední co se teď mělo  řešit, Bingo Jarina Novotný mi nepřišla tak marná trojka, kdyby měli před sebou něco jiného.. a třeba i bojujícího kapitána

otaznik15
Gianni
02.04.10 v 21:53

Jarina toho v lize moc neodchytal a druhá liga je něco jiného.Ale v branářovi ten postup určitě nebyl.Pokud nebudem proměňovat šance,tak za náš může chytat klidně někdo z NHL a bude to fuk,když nebudem dávat góly.

228.jpg
Hanzi +9
02.04.10 v 21:51

Bása: souhlas

Gianni: Jarina taky neni spatnej golman, navic Novotny by taky uz konecne mohl dostat sanci. Sice Bingo by asi prekousl pozici dvojky, ale vzhledem k jeho vykonum v letosni sezone by to myslim si bylo vuci nemu hnusny. A jit do sezony s neurcenou jednickou? Jako to tu bylo s Dubou a Pepisem by nemuselo delat dobrotu. Navic kdyz mel letos Bingo jistou pozici jednicky po odchodu Chabery, tak jeho vykony sly taky nahoru.

otaznik17
Bása +1
02.04.10 v 21:50

Pett: Já vim, ale ruku na srdce, Bingo např. loni nikoho z průseru netahal(Pepis byl zraněnej a na Zlín jak je vidět stačí i Slipčenko), letos že se to po***o s Cháberou hned na začátku, ale ten krok loni za Pepise dodnes nepochopim a ani s Bingem jsme prostě přes čtvrtfinále nepostoupili, takže vyzdvihovat ho jako Boha neni opodstatněný:)Ale jak řikám, největší průser je celý vedení.

otaznik18
pett
02.04.10 v 21:46

Bása to máš pravdu. Taky to nebylo myšleno jako psaní o gólmanech ale o tom, aby chlapa, co je dvakrát za sebou tahal z průs...  zas neodstavili jenom proto že přijde nějaká nová (teď ne uplně nová)  hvězda.  Gianni 2 vyrovnaný brankáři se stejnou šancí   jsou podle mě  celkem  nereálný, podívej na Dynamo, mají  dobrýho Růžičku, ale  prosedí sezónu na lavičce protože ho tam  nepoustí ten kterej "má důvěru".  

otaznik19
Bása +1
02.04.10 v 21:38

Tradičně se tu píše o golmanech, problém současný Sparty neleží na postu brankáře, ale v 1. řadě v naprosto tragickým vedením celýho klubu, jehož přestupní politika je naprosto šílená a reakce na výkony snad ještě horší

otaznik20
Gianni
02.04.10 v 21:24

Potřebujem 2 poměrně dobré brankáře ne jednoho.Tady to,ale zjevně moc lidi nechápe.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 25. února - 18:00
    6.png
    LIT (doma)
    Extraliga (48.kolo)
  • 28. února - 17:20
    19.png
    TRI (doma)