Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
Vena +21
28.10.09 v 19:40

reakce na Strawby: ,,Já to teda moc nestihl taky, ale pokud to není kvůli těm dvoum..." zobrazit příspěvekJá to teda moc nestihl taky, ale pokud to není kvůli těm dvoum klaunům, tak jsem docela zvědavej a popravdě mi to nepřijde zase tak špatnej tah. Výborný s úctou pryč, Hynka je škoda sice, ale Holaň by se třeba jednou mohl vypracovat v super trenéra a Volek by mohl chtít, aby hráli agresivnější styl hokeje - viz. mládežnický kategorie. Vydarený za Hudce je potom skvělá výměna, s tim jsem spokojen."

Tak od Holane nevim co ocekavat. Hrac byl skvelej, jen kvuli nemoci se nemohl vyrazne prosadit, ale jako o trenerovi o nem nic nevim. No a o Volkovi by nam mohl nekdo z Berouna povypravet. :) Jinak tech 100 kilo do obrany se urcite hodi, na to jsme cekali uz dlouho ze...:)

10.jpg
Strawby +122
28.10.09 v 19:13

Já to teda moc nestihl taky, ale pokud to není kvůli těm dvoum klaunům, tak jsem docela zvědavej a popravdě mi to nepřijde zase tak špatnej tah. Výborný s úctou pryč, Hynka je škoda sice, ale Holaň by se třeba jednou mohl vypracovat v super trenéra a Volek by mohl chtít, aby hráli agresivnější styl hokeje - viz. mládežnický kategorie. Vydarený za Hudce je potom skvělá výměna, s tim jsem spokojen.

otaznik3
Vena +21
28.10.09 v 19:10

Tak nam vyhodili trenera... Ja teda z tohodle rozhodnuti nejsem dvakrat nadsenej. Jestli to bylo kvuli tem spekulacim, ze nekterym hracum se nelibily jeho metody, tak jsem tuplem nasranej. Volek urcite nevydrzi o moc dyl. Kazdopadne hodne stesti a pevne nervy. Bude je potrebovat.

otaznik4
Krtek +1
28.10.09 v 15:44

reakce na Vena: ,,Tak kdyz uz je tady tahle sekce, me se libi tenhle kousek ..." zobrazit příspěvekTak kdyz uz je tady tahle sekce, me se libi tenhle kousek www.youtube.com/watc... ale to uz bych chtel moc po nasich pubertacich, to je moc slozity. XD"

Já myslim že tohle by se mohlo i chytat. Podle mě to neni vůbec špatný a stálo by za to to zkusit :P jinak tady je ta melodie v trochu lepší kvalitě.. www.youtube.com/watc...

7.jpg
KubaSF +89
28.10.09 v 10:43

Šreku, kdyby si mi poslal ukázky samolepek ve formátu obrázku na email, můžeme je sem někam dát, já své již vylepil :) kdyžtak na email :P

otaznik6
Šrek
28.10.09 v 00:47

reakce na Fidel 71: ,,Zdravim spartani, chtel bych se zeptat zejmena fanclubaku, minulou..." zobrazit příspěvekZdravim spartani, chtel bych se zeptat zejmena fanclubaku, minulou sezonu jste prodavali samolepky, cele archy, chtel bych se zeptat jestl jsou ty archy nekde k sehnani, popripade za kolik ? Dekuji"

Milý Fideli (tedy tohle bych nechtěl psát na Cubu) zeptej se zhruba příští týden,až 14 dní třeba ve fanclubárně. Z.Š.

11.jpg
Czechmate87 +95
27.10.09 v 22:16

nalepky jsou rozpracovany... nechte se prekvapit :-)

otaznik8
Fidel 71
27.10.09 v 21:43

Zdravim spartani, chtel bych se zeptat zejmena fanclubaku, minulou sezonu jste prodavali samolepky, cele archy, chtel bych se zeptat jestl jsou ty archy nekde k sehnani, popripade za kolik ? Dekuji

1.png
Amadeus +191
26.10.09 v 19:38

reakce na Šrek: ,,Omlouvám se,že jsem neudal čas. Je to tedy Palmovka,synagoga,10.00...." zobrazit příspěvekOmlouvám se,že jsem neudal čas. Je to tedy Palmovka,synagoga,10.00. Spartě zdar!"

Také zkusím dorazit, záleží ale ještě na pár okolnostech.

otaznik10
tojara
26.10.09 v 19:32

reakce na Šrek: ,,Dne 28.10. se koná prakticky rugbyové dopoodpoledne s tím že..." zobrazit příspěvekDne 28.10. se koná prakticky rugbyové dopoodpoledne s tím že první zápas bude ligový aproti našim milovaným pržským sousedům SLÁVII!!! Kdo se chce zůčastnit ať udělá třeba tři křížky :-) Sraz týž den (symbolicky) u synagogy na Palmovce. Předem děkuji za kladné odpovědi a hojnou účast. Z.Š. "

tak já ti je teda udělám když si byl na tom basketu :-) XXX

otaznik11
Šrek
26.10.09 v 16:22

Omlouvám se,že jsem neudal čas. Je to tedy Palmovka,synagoga,10.00. Spartě zdar!

otaznik12
Šrek
26.10.09 v 15:48

Dne 28.10. se koná prakticky rugbyové dopoodpoledne s tím že první zápas bude ligový aproti našim milovaným pržským sousedům SLÁVII!!! Kdo se chce zůčastnit ať udělá třeba tři křížky :-) Sraz týž den (symbolicky) u synagogy na Palmovce. Předem děkuji za kladné odpovědi a hojnou účast. Z.Š.

72.png
Rikki +5
25.10.09 v 13:52

Petis: Neřekl jsem, že se mi to nelíbilo, jen jsem nebyl úplně spokojen s některými dotazy. Ale celkově ono setkání hodnotím velmi kladně a jsem opravdu rád, že jsem na něm byl. Musím také zmínit, že se naštěstí nepotvrdila moje obava o korektní průběh ;-) A díky těm, co se na setkání opravdu připravili ;-)

88.jpg
Martin87 +122
23.10.09 v 14:24

Tak jsem si útržkovitě poslechl ten záznam na oficiálním webu Sparty. Kreje se to s mým záznamem, chybí tam jen pasáž při odchodu hráčů. Opravdu doporučuju si tu nahrávku pustit. Minutovník dotazů (já se ptal na otázky označené hvězdičkou, "postarší pán", kterého tak setřel redaktor Týdne, má hvězdičky dvě) * 0,00,30 - co je to "atraktivní hokej" ** 0,10,20 - proč je Hynek jiný ve Spartě než v Plzni ** 0,13,33 - co nakopne hráče * 0,19,50 - o nasazení jednotlivých hráčů, příprava na utkání * 0,26,18 - proč hrajeme složitý hokej * 0,34,26 - dotaz na kapitána a kouče na tragédii v přesilovkách a na hru 9 + 26 ** 0,40,00 - jak se 9 cpe před bránu, proč nepálí beci * 0,43,50 - co se stane, až odejde Hlína. Co s hráči, kterým se dnes nedaří * 0,47,00 - proč naše farma v Berouně umí hrát jednoduchý hokej a my ne. Proč 9 není tahounem - chce být kapitánem nebo to dá Bačovi. Hráči hájí kapitána. David čte své prohlášení k mediální aféře. * 1,11 - Pískání sudích. SPA-SLA - Neruda kontra Výborný ** 1,18 - výjezdy ven. Fanoušci soupeře v Tesla Aréně 1,31,30 - Hynek hodnotí Pepise a Cháberu * 1,38,18 - brankáři jsou důležití, důležitější jsou ale kvalitní beci a útočníci, co střílí branky (Petis) 1,45,40 - ke vzpouře starších hráčů proti trenérovi

otaznik15
Petis +34
23.10.09 v 10:59

Tak z nás novináři udělali idioty, ale nic si z toho nedělám, tohle je mi opravdu jedno. Nikde ani zmínka o fotbalové Spartě a jejím zápase... Novináři asi čekali, že přijdeme s kamením, palcáty a k východu postavíme vozovou hradbu, aby nikdo neutekl. Celá diskuze ovšem nebyla konfrontační a domnívám se, že jsme se zeptali na všechny věci, které jsme z vašich podnětů shromáždili, během posledních 2-3 týdnů. Současné jsme se pokusili pojmenovat problematické věci a prezentovat je slušnou formou, protože se domnívám, že jsme normální, slušní lidé a ne dobytek. Novináři to pojali jako "one man show", my to pojali jako diskuzi s dvěma mluvčími a připraveným materiálem. Inu věc názoru. Doufám, že pro vedení, trenéra a hráče to, na rozdíl od novinářů, nebylo úplně o ničem, a v určitém směru jim to dalo nějaký impuls ke změnám. Kdo čekal jatka, urážky apod.,byl zklamán. Tuto akci jsem pochopil jako konzultaci vedení Sparty a fanoušků, ne jako vraždění neviňátek a s tím jsem tam šel.

88.jpg
Martin87 +122
23.10.09 v 01:48

Jo, Petisi, to smolení pro Spartu musím nahnat jinak. Já budu dneska psát svý pracovní věci asi tak do 3, do 3,3O a pak půjdu hají. Snad se mi bude zdát o paní Podlešákové a jejích bramborácích z Berouna....................

otaznik17
Petis +34
23.10.09 v 00:08

Martine-hezký a výstižný článek. Bohužel, třeba Rikkimu se to moc nelíbilo. Zatím nevím proč, ale to se dovíme. Takhle toho ale chlape moc neuděláš.

7.jpg
KubaSF +89
22.10.09 v 23:55

Martine, jsem ještě v práci ale zítra se ozvu, ta nahrávka by byla super :)

88.jpg
Martin87 +122
22.10.09 v 23:40

Hlásím návrat z „Tváří v tvář“. Přítomni: GM, Látal, Hynek, 9 a navíc Brošák a Bača (prý na vlastní žádost). V auditoriu asi tak 20 – 25 lidí, z toho pár lidí bylo ze Sparty, pár lidí od novin a Supersparťan Tomáš Bastr. Prostě - účast nás, fanoušků, jedna velká ostuda. Trvalo to zhruba 2 hodiny. Na začátek rovnou řeknu, že o 9 a o jeho mediálním skandálu to bylo až v poslední řadě. Nejvíc dotazů padalo na trenéra k systému hry, jejím nedostatkům – ty všechny otázky, které zde diskutujeme na fóru. Trenér odpovídal po celou debatu věcně, zdálo se mi, že ví o čem mluví. Jasně řekl, že stojí za Cháberou, že mu věří víc než Pepisovi, má pro to svoje důvody a že to je jeho odpovědnost. Musím říct, že ten chlap – zejména v závěrečné části debaty – mě dost přesvědčil, že má jasnou představu a že si za svými rozhodnutími stojí. Vyjádřil se i ke „vzpouře starších hráčů“ proti němu – označil to za relikty letní přípravy a že trvá na tom, že když trénink začíná v 9,00 hod., tak přesně v 9,00 budou hráči připravení, ne že se teprve budou chystat na trénink. Bavili jsme se o hře, o přesilovkách, o oslabeních, o mlaďoších, o obráncích, o sudích a jejich pískání, o trénincích, o tom, že Sparta jednoznačně zůstane v Holešovicích, o investicích do haly (možná, dá-li Pámbů, bude příští sezónu nová kostka nad ledem), o výjezdech fandů. Docela prima debata, ale lepší by bylo, kdyby to k něčemu bylo a začali jsme hrát zápas co zápas za 3 body. Bača potvrdil svoje názory z dnešních novin o tom, že se musí při hře padat na hubu a společně s Brošákem, Hynkem a GM se zastal Výborného: Jiný kapitán nepřipadá v úvahu, my za ním stojíme. Přitom Bača to říkal způsobem, že se tomu dalo věřit, nemluvil v žádných frázích. Já jim na to řekl, že to je jejich volba, kapitána si volí hráči. Vejba řekl, že ke své aféře se vyjádří a přečetl stanovisko (všiml jsem si, že už je na www). Tím to zhaslo a zase jsme se bavili o hokeji. Poté hráči odešli a poslední půlhodinu jsme se bavili jen s Látalem, Břízou a Hynkem. Můj dojem: Jsem rád, že jsem tam šel. Za oželení Kluže to stálo. Slyšet názory Bači a Brošáka mělo svůj smysl, těm ten současný stav jedno není. Vejba toho moc nového neřekl, ale věřte mi, že jsem neměl stejný pocit, jako při poslechu jeho rozhovoru pro DS – jistě víte, kam mířím; bylo to zkrátka jiné. Hynek mě dost mile překvapil – ten chlap nebude asi taková loutka, jak se o něm diskutovalo, naopak se zdá, že to má koncepčně v hlavě v pořádku, že ty úspěchy Plzně z loňska nebyly náhodný. Pro mě velmi pozitivní vjem. Příjemně a srozumitelně na mě působil Jaromír Látal, zejména jeho 10 minut na schodech po skončení seance – debata mezi 10 očima – o mladých a o současném moderním hokeji. Břízka – standardní postoje GM velkoklubu. Škoda bylo, že se z těch pár přítomných lidí ptalo asi tak 5 lidí (já, Zdeněk, Petis, Blondýnka, předseda FanClubu /ten druhej, ne Destroy/ a ještě jeden sparťanský pozitivista. I tak to stačilo na 2 hodiny vcelku zajímavé debaty. Já mám z toho všeho pořízený záznam ve formátu .AMR (jde zkonvertovat do MP3), ale zvuk není bez výkonných reproduktorů 100% zřetelný. Umí s tím někdo něco udělat, aby to bylo čistý a zřetelný? Rád poskytnu, aby se to mohlo zveřejnit v nezkráceném znění např. na youtube nebo na hs-sparta, aby s tím mohl seznámit každý a udělat si vlastní názor, pokud tak neučiní vedení na oficiálním webu klubu. Pište na martin87 [zavinac] centrum.cz

otaznik20
Vena +21
22.10.09 v 17:04

reakce na Strawby: ,,Doufám, že nám nějak přetlumočíš znění odpovědí :)"

Nemusi prej se to bude natacet. Ale aby z toho pak neudelali 2 minutovej sestrih.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 1. prosince - 17:00
    19.png
    TRI (doma)
    Extraliga (23.kolo)
  • 3. prosince - 17:30
    37.png
    CEB (venku)