Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
214.jpg
BFG +17
12.04.10 v 21:12

ann napsal:

Nechápu, proč se stále řeší jen Výborný s Ručínským. Ručínský byl v play off spolu s Netíkem jeden z nejlepších, ale stále bude všude udáván jako ten, který spolu s Výborným může za neúspěch týmu. Ručínskýho bych poslala do Litvínova, kam patří, samozřejmě v naší 1. lajně by měli být lepší hráči. Stejně jako Výborný.. Poslat pryč (což se stopro nestane), a když né to, tak stáhnout, protože v týmu nějakej ten starší, zkušenej hráč, by měl být, ale zas by neměl vzhledem k své (ne)výkonnosti dostávat tolik prostoru na úkor mladších, dravějších, rychlejších hráčů. I když chápu, že v případě Výborného nejde jen o hokej jako takový, ale i o jeho chování vůči fanouškům, Hynkovi atd.. Rozhodně mi ale nepřijde fér, v souvislosti s neúspěchem uvádět jen tyto jména. A stále říkám - Hanzlík pryč...

Hanzlík neodkladně, už 2 sezony po sobě je otřesnej. Toho kluka, už nesnáším doslova, jak je na ledě tak tuším, že bude průser.

137.jpg
José B. +91
12.04.10 v 19:53

Souhlasim s nazory,ze Martin Rucinsky byl v PO o dost lepsi,nez v zakladni casti.A pri vsi ty bide byl vlastne mezi nejlepsima...Jenpmze-ac ho mam vlastne docela rad a spis kvuli minulosti si ho docela vazim-stejne asi musi pryc...Pisu asi.Zato Vejba URCITE!!!Jenze prave to se jistojiste nestane.Bohuzel.Nikdy by me pred tremA rokama nenapadlo,ze napisu neco takovyho:David Vyborny je jednim z nejvetsich skodicu Sparty...

Stejne jsem zvedav,jak bude pristi sezonu vypadat kadr.Jestli nekoho zajimavyho privedou.Co takovej Prerizchu-ten psal,ze ma na Sparte kontakty :-)Co mu donesli?Cool

otaznik3
Ann
12.04.10 v 19:33

Nechápu, proč se stále řeší jen Výborný s Ručínským. Ručínský byl v play off spolu s Netíkem jeden z nejlepších, ale stále bude všude udáván jako ten, který spolu s Výborným může za neúspěch týmu. Ručínskýho bych poslala do Litvínova, kam patří, samozřejmě v naší 1. lajně by měli být lepší hráči. Stejně jako Výborný.. Poslat pryč (což se stopro nestane), a když né to, tak stáhnout, protože v týmu nějakej ten starší, zkušenej hráč, by měl být, ale zas by neměl vzhledem k své (ne)výkonnosti dostávat tolik prostoru na úkor mladších, dravějších, rychlejších hráčů. I když chápu, že v případě Výborného nejde jen o hokej jako takový, ale i o jeho chování vůči fanouškům, Hynkovi atd.. Rozhodně mi ale nepřijde fér, v souvislosti s neúspěchem uvádět jen tyto jména. A stále říkám - Hanzlík pryč...

248.jpg
otaznik
12.04.10 v 16:52

reakce na Skeewe: ,,Asi tak nejak.Na Nedvedovi,Rucinskem i Vybornem je uplne zretelne ze..." zobrazit příspěvek

Asi tak nejak.Na Nedvedovi,Rucinskem i Vybornem je uplne zretelne ze uz to hrajou jen pro prachy....smutné

"

Skeewe napsal:

Asi tak nejak.Na Nedvedovi,Rucinskem i Vybornem je uplne zretelne ze uz to hrajou jen pro prachy....smutné

Nevím, jakou přesně má smlouvu Ručinský, ale myslím, že pro prachy ve Spartě fakt není. Základní část z větší části nic moc výkony (jako většina týmu), ale v PO patřil určitě mezi ty lepší.

239.jpg
Skeewe +37
12.04.10 v 15:18

reakce na sin34: ,,Osobne si myslim, ze velka chyba je, ze se nevybiraji hraci i podle..." zobrazit příspěvek

Osobne si myslim, ze velka chyba je, ze se nevybiraji hraci i podle charakterovych vlastnosti.. bohuzel.. Straka, Jagr, Hasek, Reichel jsou proste nekde jinde nez Nedved, Rucinsky, Vyborny...

"

otaznik6
mailo
12.04.10 v 13:56

sin to maš pravdu ..

19.jpg
sin34 +5
12.04.10 v 13:47

Osobne si myslim, ze velka chyba je, ze se nevybiraji hraci i podle charakterovych vlastnosti.. bohuzel.. Straka, Jagr, Hasek, Reichel jsou proste nekde jinde nez Nedved, Rucinsky, Vyborny...

19.jpg
sin34 +5
12.04.10 v 13:46

mailo:  Nemuzu srovnavat kvalitu, techniku.. to ano. Muzu srovnavat profesionalitu, nasazeni, vuli po vitezstvi, ochota vyjit vstric fanouskum. Vzdyt jsou to take hokejisti. Jenze v NHL i nejvetsi talenti makaji jako barevni, u nas hraci, kteri talentem na NHL nedosahli, nebo uz na ni nemaji, se tu proste klouzou...

A verit.. to jako veris, ze Vyborny najednou omladne? Nebo ze Rucinsky udela lepsi sezonu nez loni? driv nebo pozdeji jim vsem dojde dech. Ruca, Vyborny nejsou Jagr...

248.jpg
otaznik
12.04.10 v 13:42

reakce na sin34: ,,otaznik: Original? Kdyby ne, neburnul bys ?:)) Ja jim zacal fandit..." zobrazit příspěvek

otaznik: Original? Kdyby ne, neburnul bys ?:)) Ja jim zacal fandit nekdy v 92, protoze sem chodil hrat ke znamemu prvni NHL na pc a on mi tam porad cpal NYR a ja to neumel zmenit:)) Pak jsem sbiral karticky a uz jen NYR.. btw taky nemam kabelovku...ale sleduju obcas tady:

www.myp2p.eu/index.p...

"

sin34 napsal:

otaznik: Original? Kdyby ne, neburnul bys ?:)) Ja jim zacal fandit nekdy v 92, protoze sem chodil hrat ke znamemu prvni NHL na pc a on mi tam porad cpal NYR a ja to neumel zmenit:)) Pak jsem sbiral karticky a uz jen NYR.. btw taky nemam kabelovku...ale sleduju obcas tady:

www.myp2p.eu/index.p...

Trošku jsem mystifikoval, není to celé PO, ale "jen" semifinále a finále. Je to originál, dal jsem za to i s poštovným cca 600 Kč, takže je to rozhodně dostupné pro každého. Kupováno na Ebay. :-)

www.myp2p.eu/index.p...

otaznik10
mailo
12.04.10 v 13:42

hele tohle není pravda štve mě to jako tebe ,, ale ja aspon doufam v to že se zvednou.. nevidím to ružově taky mě to štve .. a pokud ti gg vadí ignoruj jej ..ale psat uražlivě je prostě nesportovní.. jinak co se týče NHL ti věřím ale nemužeš srovnavat nhl s extraligou :(

19.jpg
sin34 +5
12.04.10 v 13:26

mailo: To nebyla urazka, to byla diagnoza! Na zaklade delsiho pozorovani jsem proste a jednoduse usoudil, ze GG je "momentalne zaostalej".

Kolik je ti proboha let? Co je to proboha za blbost ta tva posledni veta? Navrhnout co, komu? Copak je sport nejaka organizace?? Ja jsem treba Cech a na NHL se koukam. Ono by ti to mozna obcas prospelo. Videl bys, jak se dela novinarina. Slysel bys, co reknou moderatori o hracich. Naprosto se s nimi nemazli. Kdyz moderator neco sam pokazi, taky se s nim nikdo nesere a natre ho v dalsi kritice. Cesti novinari lezou vsem hokejkam akorat do zadku, nebot by se s nima prestali bavit. Proti NHL vec naprosto nevidana. Hokej je hra pro lidi a hokejiste si musi uvedomit, ze bez lidi by nebyla reklama, bez reklamy penize, bez penez by nemohli pro*ukat celou Misch Masch krizem krazem...Lide maji pravo na kritiku a kdyz se nekdo 3 roky jenom klouze a lidi na to musi XY  stovek hodin sveho casu koukat, protoze uveri vedeni a koupi si permanentni vstupenky, meli by ocekavat, ze kritika vubec nemusi byt prijemna..

Lidi jako ty Spartu nikdy nikam neposunou, protoze budou porad zastavat nazory, jak je vsechno krasne a idealni. Takovym jako ty staci, kdyz na tebe Vejba mrkne a vymackne slzu.. aby se jakoze nereklo..

otaznik12
mailo
12.04.10 v 13:14

to sin34: jo a promin za muj pravopis. ;)

otaznik13
mailo
12.04.10 v 13:10

asi jsme se nepochopilikritiku ano ale bez uražek ostatních co sem píšou.. to že jeden druheho nazve debilem to je opravdu chovaní buranů a ne lidí .. samozřemně že s některejma nazorama nesouhlasím ale to vy taky ne. kritika je duležitá ale taky to co za výkonem týmu stalo? jsou to sami hrači? je to vedení? je to trenér? a upřímě kolik lidí z vedení nebo kolik hračů to tu čte? kdyby to někdo z nich četl možna by ty vaše nadavky a uražky někam vedly,, jinak co se nhl týče tak tu nesleduju jsem čech a zajíma mě českej hokej,, a když už tak aby ste nebyli neštastný mužete navrhnout at se tu sport jako hokej zruší aspon nebudete mít pak duvod bejt na sebe vulgarní

19.jpg
sin34 +5
12.04.10 v 12:48

www.youtube.com/watc...

made by Vase SPARTA:))

19.jpg
sin34 +5
12.04.10 v 12:31

www.myp2p.eu/index.p...

248.jpg
otaznik
12.04.10 v 12:17

reakce na sin34: ,,otaznik: Ja je zeru uz nekolik let.. Buduji perspektivni tym. Pristi..." zobrazit příspěvek

otaznik: Ja je zeru uz nekolik let.. Buduji perspektivni tym. Pristi sezonu pujdou vys podle me. Videl jsem letos docela hodne zapasu a tak spatne to nebylo. Videl jsi ten vcera?? King Henrik ukazal, co znamena "chytit neco navic" a miluju hru Staala s Girardim. Bohuzel Rozsival naprosto zbytecne fauloval a PHI vyrovnala...:(

"

sin34 napsal:

otaznik: Ja je zeru uz nekolik let.. Buduji perspektivni tym. Pristi sezonu pujdou vys podle me. Videl jsem letos docela hodne zapasu a tak spatne to nebylo. Videl jsi ten vcera?? King Henrik ukazal, co znamena "chytit neco navic" a miluju hru Staala s Girardim. Bohuzel Rozsival naprosto zbytecne fauloval a PHI vyrovnala...:(

Včera jsem neviděl, bohužel nemám k dispozici kabelovku a tak jen občas zajdu ke kámošovi. Dubinski se mi líbil hned od začátku, kdy v NYR začínal. Uvidíme příští (spíše přespříští) sezonu, ale na zážitek jako v roce 1994 už čekáme fakt dlouho (alespoň mám celé PO NYR 1994 na DVD).

otaznik17
Piwais
12.04.10 v 11:54

reakce na : ,,"

pořád nějak nemůžu hlasovat do ankety :-)

5.png
Schaschek +1692
12.04.10 v 11:54

reakce na Piwais: ,,mailo: pokud nebude kritika, tak nebude ani pohledný hokej.A když je..." zobrazit příspěvek

mailo: pokud nebude kritika, tak nebude ani pohledný hokej.A když je náš kapitán zažrán jen do sebe a my jsme mu u ***e a jeho výkony jsou příšerné, tak ho tady přeci nebudu vychvalovat..

"

piwais napsal:

mailo: pokud nebude kritika, tak nebude ani pohledný hokej.A když je náš kapitán zažrán jen do sebe a my jsme mu u ***e a jeho výkony jsou příšerné, tak ho tady přeci nebudu vychvalovat..

přesně..kdo jinej dá vedení zpětnou vazbu, než fanoušci?

otaznik19
Piwais
12.04.10 v 11:52

5.png
Schaschek +1692
12.04.10 v 11:04

reakce na sin34: ,,ff: Malo jsme fandili! :) Slysel jsi maila ne? Musis chodit, verit,..." zobrazit příspěvek

ff: Malo jsme fandili! :) Slysel jsi maila ne? Musis chodit, verit, platit, cekat.. a pak nesmis kritizovat, hlavne, pac pak jsi mensi spartan! :-)

"

sin34 napsal:

ff: Malo jsme fandili! :) Slysel jsi maila ne? Musis chodit, verit, platit, cekat.. a pak nesmis kritizovat, hlavne, pac pak jsi mensi spartan! :-)

to je přesně to, co mě dokáže vytočit..fandíš jak vocas, chodíš, platíš, jezdíš na výjezdy, řveš do megafonu a pak když napíšeš nějakou oprávněnou kritiku, tak nejsi "pravej Sparťan"...mě už tohle taky někdo napsal na mojí kritiku..OMG

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 5. března - 18:30
    13.png?1
    BRN (doma)
    Extraliga (51.kolo)
  • 7. března - 16:00
    10.png?1
    BOL (venku)