Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
pett
25.03.10 v 19:55

Amatehuka máš pravdu, je to tady jak na slávistickým chatu. Poslední třetinu se snažili, byla to křeč, ale tyhle výlevy... no nevim. Že to tam Toňákovi nepadlo bych spíš pech než co jinýho, Jo, jistě, vím že hrát jsme měli tři třetiny a ne až tu poslední, ale proto je nemusím zatracovat

83.jpg
SpartaCorps +472
25.03.10 v 19:54

tak nevim, kde vemou posily, komu se k nám bude chtít, chce to změny, jenže kdy se jich dočkáme...

5.png
Schaschek +1624
25.03.10 v 19:50

prostě na to letos nemáme..sezöna byla mizerná, není na to..je to naprostá bezmoc, bída, dneska jsem u většiny neviděl touhu vyhrát..všude čtu rozhovory, že si musí sednout na ***, že se musí začít tlačit do brány a pak vidím tohle..vždyť to už přece není možný..my si postup prostě nezasloužíme..my si nezasloužíme ani to play off..

83.jpg
SpartaCorps +472
25.03.10 v 19:49

Amatehuka: mužu Tě ujistit, že většina z nás chodí pravidelné a fandí, lidi z FC tvoří choreo a přitom vidí ten děs, co hrajou....dneska to bylo uplně o ničem, takhle se nebojuje o postup...je to prostě bída a nech si tyhle hovadiny někam jinam...

5.png
Schaschek +1624
25.03.10 v 19:48

reakce na Vena: ,,Stejně ten náš hejahejaJsmeSpartaJedenTým celou sezonu hraje..." zobrazit příspěvekStejně ten náš hejahejaJsmeSpartaJedenTým celou sezonu hraje nekoukatelnou sr**čku. Jen ať to Vítky v sobotu ukončej. A třeba mě poveste, že nejsem ten správnej Spartan. Dokud vedení nepůjde do háje tak na permici prdim. To bylo snad fakt líp, když tam byl Koželuh. "

Vena napsal:

Stejně ten náš hejahejaJsmeSpartaJedenTým celou sezonu hraje nekoukatelnou sr**čku. Jen ať to Vítky v sobotu ukončej. A třeba mě poveste, že nejsem ten správnej Spartan. Dokud vedení nepůjde do háje tak na permici prdim. To bylo snad fakt líp, když tam byl Koželuh.

No Koželuh - tomu se nedá rovnat nic..to byla hrůza..toho bych nezmiňoval..

otaznik6
frafont +667
25.03.10 v 19:47

Jedno situační hlášení odjinud na (snad) aspoň částečné zlepšení nálady: jukl jsem na idnes a prej čutaná Slavia - Liberec průběžně 0:2 :-))))

otaznik7
Vena +21
25.03.10 v 19:46

Stejně ten náš hejahejaJsmeSpartaJedenTým celou sezonu hraje nekoukatelnou sr**čku. Jen ať to Vítky v sobotu ukončej. A třeba mě poveste, že nejsem ten správnej Spartan. Dokud vedení nepůjde do háje tak na permici prdim. To bylo snad fakt líp, když tam byl Koželuh.

otaznik8
Kadel
25.03.10 v 19:46

reakce na Amatehuka: ,,Prikryl vyborne chytal.!!!! Problem je, ze krome treti tretiny..." zobrazit příspěvekPrikryl vyborne chytal.!!!! Problem je, ze krome treti tretiny jsme jejich golmana neohrozili. Ale presto, vim, ze tady budu vysman, verim, ze v Praze to udelame a pak u nich to uz bude loterie. A opet bleju, jak je zde vsechno zatracovano, jak se nase muzstvo odsuzuje atd..... Ti samy lide, kdyz pujdem dal budou psat , jak to vedeli atd..... Fakt bleju, protoze jsem si myslel, ze toto je forum spartanskych fanousku ....... Ti, co sem pisi jsou ale pata kolona , Malomyslni, radoby fandove s lahvacem na gauci. Je mi spatne z mnoha prispevku, cimz nechci vychvalovat hru Sparticky do nebes..... Ale pukla o gol!!! To boly snad jeste vic, ale nedostala na ***. A to mistni zatracovani na vlastnim foru si urcite nezaslouzi!!!"

Amatehuka napsal:

Prikryl vyborne chytal.!!!! Problem je, ze krome treti tretiny jsme jejich golmana neohrozili. Ale presto, vim, ze tady budu vysman, verim, ze v Praze to udelame a pak u nich to uz bude loterie. A opet bleju, jak je zde vsechno zatracovano, jak se nase muzstvo odsuzuje atd..... Ti samy lide, kdyz pujdem dal budou psat , jak to vedeli atd..... Fakt bleju, protoze jsem si myslel, ze toto je forum spartanskych fanousku ....... Ti, co sem pisi jsou ale pata kolona , Malomyslni, radoby fandove s lahvacem na gauci. Je mi spatne z mnoha prispevku, cimz nechci vychvalovat hru Sparticky do nebes..... Ale pukla o gol!!! To boly snad jeste vic, ale nedostala na ***. A to mistni zatracovani na vlastnim foru si urcite nezaslouzi!!!

A jakej je rozdíl v P.O. že prohraješ o gol nebo dostaneš nakladačku??Já patřim k těm kteří jsou nespokojený delší dobu,a nebudu pak pouštět silácký řeči.Ať už to vezmu trenerama či postem v brance, přiznal jsem, že jsem byl zastánce Chábery a nemám rád Přikryla, ale neházím špatnou hru jen na něj.Ale kéž by si měl pravdu a v Praze se Sparta probudila

otaznik9
frafont +667
25.03.10 v 19:45

Hm, teoreticky by to v šestejm zápase na naši výhru bejt mohlo - napřed jeden vyhráli oni, pak dva my, teď dva oni, čili to je zrcadlově převrácený a měl by podle té posloupnosti přijít na řadu jeden náš... Ovšem sedmej si nemůžu pomoct, ale ten mi bohužel vychází na výhru a postup Vítkovic, ať to beru z jakýhokoliv konce.

19.jpg
sin34 +5
25.03.10 v 19:44

Amatehuka: Vyuziju toho, ze tu neni cenzura a prachsproste te poslu do ***e.. protoze tyhle periodicky se opakujici ***, proste nemohu vystat...

5.png
Schaschek +1624
25.03.10 v 19:43

reakce na Amatehuka: ,,Prikryl vyborne chytal.!!!! Problem je, ze krome treti tretiny..." zobrazit příspěvekPrikryl vyborne chytal.!!!! Problem je, ze krome treti tretiny jsme jejich golmana neohrozili. Ale presto, vim, ze tady budu vysman, verim, ze v Praze to udelame a pak u nich to uz bude loterie. A opet bleju, jak je zde vsechno zatracovano, jak se nase muzstvo odsuzuje atd..... Ti samy lide, kdyz pujdem dal budou psat , jak to vedeli atd..... Fakt bleju, protoze jsem si myslel, ze toto je forum spartanskych fanousku ....... Ti, co sem pisi jsou ale pata kolona , Malomyslni, radoby fandove s lahvacem na gauci. Je mi spatne z mnoha prispevku, cimz nechci vychvalovat hru Sparticky do nebes..... Ale pukla o gol!!! To boly snad jeste vic, ale nedostala na ***. A to mistni zatracovani na vlastnim foru si urcite nezaslouzi!!!"

Amatehuka napsal:

Prikryl vyborne chytal.!!!! Problem je, ze krome treti tretiny jsme jejich golmana neohrozili. Ale presto, vim, ze tady budu vysman, verim, ze v Praze to udelame a pak u nich to uz bude loterie. A opet bleju, jak je zde vsechno zatracovano, jak se nase muzstvo odsuzuje atd..... Ti samy lide, kdyz pujdem dal budou psat , jak to vedeli atd..... Fakt bleju, protoze jsem si myslel, ze toto je forum spartanskych fanousku ....... Ti, co sem pisi jsou ale pata kolona , Malomyslni, radoby fandove s lahvacem na gauci. Je mi spatne z mnoha prispevku, cimz nechci vychvalovat hru Sparticky do nebes..... Ale pukla o gol!!! To boly snad jeste vic, ale nedostala na ***. A to mistni zatracovani na vlastnim foru si urcite nezaslouzi!!!

sundej růžový brejle..vždyť se na to nedalo absolutně koukat..Vítkovice hráli taky naprostý nic, ale my ještě hůř..tahle série mě vůbec nebaví....vzhledem k tomu, že nejdu v sobotu, tak jsem tam byl asi v pátek naposledy.. :-/

19.jpg
sin34 +5
25.03.10 v 19:43

Amatehuka: Koukal jsi na to? Zapas bez stavy, bez nasazeni.. odklouzali jsme to .. 3. zapas z 5, takhle se play off nehraje... Slavie, Zlin, Plzen, Pardubice, Liberec vsichni nas sfouknou jak svicku..

otaznik13
Amatehuka
25.03.10 v 19:40

otaznik14
Kadel
25.03.10 v 19:35

reakce na *Alias: ,,Kadel napsal: No že by Přikryl chytal výborně??Sorry, ale pokud..." zobrazit příspěvekKadel napsal:

No že by Přikryl chytal výborně??Sorry, ale pokud by tomu mělo tak bejt tak by jeho "nejistotu" nepřešlo na celej tým.Hlavně tam bych na příští sezonu viděl nutnou "opravu".Byl jsem zastánce Chábery, bohužel to nevyšlo, ještě že se na to přišlo včas.Ale Přikryl neni adekvátní na post "1" .

jo tak proto se nedostali ke strele! oni byli nejisty, ja vul myslel ze neschopny."

*Alias napsal:

Kadel napsal:
No že by Přikryl chytal výborně??Sorry, ale pokud by tomu mělo tak bejt tak by jeho "nejistotu" nepřešlo na celej tým.Hlavně tam bych na příští sezonu viděl nutnou "opravu".Byl jsem zastánce Chábery, bohužel to nevyšlo, ještě že se na to přišlo včas.Ale Přikryl neni adekvátní na post "1" .

jo tak proto se nedostali ke strele! oni byli nejisty, ja vul myslel ze neschopny.

Pokud máš v brance nejistý kopyto tak už je to jedno jestli jsi nervozní nebo neschopnej.

83.jpg
SpartaCorps +472
25.03.10 v 19:33

tak snd aspoň ten fotbal dopadne dobře, hokej je asi v tahu....to by museli hrát o 200% líp..

7.jpg
KubaSF +89
25.03.10 v 19:32

To chtějí uhrát na sedmý zápas, nebo co? V sobotu naposledy, asi si vezmu svátečně oblek, kravatu a plesovky...

otaznik17
Kadel
25.03.10 v 19:31

reakce na sin34: ,,Kadel: A pak prijde z Budejek Vejba jo?:-DDD"

sin34 napsal:

Kadel: A pak prijde z Budejek Vejba jo? :-DDD

:-)))))))), myslim, že ten bude radši na jihu :-))))

87.jpg
*Alias

reakce na Kadel: ,,No že by Přikryl chytal výborně??Sorry, ale pokud by tomu mělo..." zobrazit příspěvekNo že by Přikryl chytal výborně??Sorry, ale pokud by tomu mělo tak bejt tak by jeho "nejistotu" nepřešlo na celej tým.Hlavně tam bych na příští sezonu viděl nutnou "opravu".Byl jsem zastánce Chábery, bohužel to nevyšlo, ještě že se na to přišlo včas.Ale Přikryl neni adekvátní na post "1" ."

Kadel napsal:

jo tak proto se nedostali ke strele! oni byli nejisty, ja vul myslel ze neschopny.

5.png
Schaschek +1624

Vítkovice hráli hovno, my ještě větší..je to rok od roku horší..chjo ! :-/

otaznik20
frafont +667

Hm, takže zřejmě konec a nutno říct, že vzhledem k tomu totálnímu hovnu, co naše "hvězdy" předváděly celou sezónu, konec naprosto zaslouženej... Už to úplně vidím, jak Vítky v sobotu u nás daj gól dva hned zkraje zápasu a pak to zavřou vzadu a budou v klidu vyhazovat a čekat na brejky.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 22. ledna - 18:00
    13.png?1
    BRN (venku)
    Extraliga (38.kolo)
  • 24. ledna - 16:00
    10.png?1
    BOL (doma)