Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
11.jpg
Czechmate87 +95
02.03.10 v 09:43

ToVenda: no ze ses tu taky ukázal draku... Ještě chybi pan zlaznaty

3.gif
Venda#87 +15
02.03.10 v 09:40

Sparta si tímhle krokem prostě sama zkrouhla návštěvnost,což je jen jejich škoda.Myslím že zdejší diskuze je docela dobře použitelná,jde jenom o zvyk.

138.jpg
Barney Gumble
02.03.10 v 09:32

Já z těch odpovědí páně Papáčka nejsem vůbec moudrý, asi jsem nějak mentálně retardován. Jinak opravdu nechápu, proč by nemohlo paralelně existovat fórum jak zde, tak na hcsparta, jak to třeba funguje ve fotbale - sparta.cz/spartafore.... Mně z toho prostě smrdí bolševismus na sto honů. Na druhou stranu, když člověk vidí, jak se chová celý management HCS v čele s Břízou v jiných případech, tak by se vlastně jeden ani divit neměl.

140.jpg
Buki
02.03.10 v 09:19

Je to škoda hlavně u článků. Sice ne vždycky se člověk dočkal zajímavýho postřehu, na druhou stranu bylo vidět, že to aspoň někdo četl...

11.jpg
Czechmate87 +95
02.03.10 v 08:31

AdSin34-00:40: redaktorum se to vůbec nelíbí ale tohle nemuzou ovlivnit... A je pravda ze jim to snižuje návštěvnost..... Ale tak každy jsme strůjcem svého štěstí ze? :-)

otaznik6
Jan
02.03.10 v 07:50

Na DF jsem taky občas přispíval a dost často jsem si tam přečetl názory ostatních nejen na věci kolem Sparty. Myslím si, že diskuze měla i docela dobrou úroveň, kromě občasných výlevů několika mentálně zaostalých jedinců, což by se dalo velice jednoduše omezit povinnou registrací a větším zájmem odpovědných lidí. Zrušení DF je ze strany Sparty absolutně nesmyslný a neomluvitelný krok. Ale vlastně co jiného čekat, když i kapitán pohrdá fanouškama a ještě se to nebojí prezentovat veřejně. Tímto končím s webem hcsparta.cz, protože ztrácí úplně smysl, ať si tam dál naivně žije Naše Sparta se svou směšnou kampaní Jsme Sparta. Statistiky a články jsou na hokej.cz lepší a pro fanoušky je zase tento perfektní web.

19.jpg
sin34 +5
02.03.10 v 01:12

Martin: Mam celkem dobre info ze zakulisi Sparty. A vim treba jak jedna pan Briza se svymi podrizenymi. Nebo jak usilovne se David Vyborny pripravuje na karieru sportovniho manazera. Nebo jak jsou vsichn zesrani z CHarouze. Neco shnileho je ve state danskem. Dal bych to cele Latalovi, at dela co umi a bude dobre ve Sparte..

19.jpg
sin34 +5
02.03.10 v 01:10

Jinak to rekl opravdu Voltaire.. Nesouhlasím s vámi, co říkáte, ale navždy budu bránit, abyste to říkat mohl.

88.jpg
Martin87 +122
02.03.10 v 01:01

sin34: Hmmmm, to máš recht, "podporovatelé" jsou dobrý akorát na stafáž, na "sparťanskou krev". A když už se neví coby, nenajdou to v OBI, ale pošlou nás... sem. No co, aspoň jsme zde v dobré společnosti. :)

19.jpg
sin34 +5
02.03.10 v 00:56

Spartacorps: Tady nemuze jit o svobodu slova. Web ma byt prezentace klubu. Kdyz tam budes nadavat, smazat te muzou, protoze taky nenechas kdekoho aby se ti poblil v obyvaku. Ma to byt ale misto, kam budou fanousci chodit radi. Ted ale nevidim duvod. Prominte mi kritiku soucasne REDs TV - projekt skvely, videa slusna, ale novy moderator neumi mluvit a nejspis je s nim neco v neporadku. Jinak sestrihy jsou i na hokejzive.cz a o kvalite clanku - co si budeme povidat.. Na jejich obranu - kdyz vis za jaky prachy to pisou, taky bych se zrovna nepretrhl...

19.jpg
sin34 +5
02.03.10 v 00:44

Martin: Ja jsem bohuzel nad timto vedenim zlomil hul. Myslim, ze je mnohem horsi nez cely Kozeluh. Ten delal totiz uplne stejne veci (napriklad angazovani vycpelych hvezd), ale aspon se za nic neschovaval.. Sivek s Brizou meli plnou hubu kecu o sanci mladym, agresivni hre, zkvalitneni hry. Pri tom lzou kde mohou s fanousky jako jsi napriklad ty, ktery objizdis celou republiku si vytiraj *** a lidem, co na foru stravili treba 10 let to proste zavrou a reknou bezte jinam.. Tohle si muzes dovolit, kdyz ovladas trh, ne kdyz se snazis zaujmout lidi a poblaznit je pro spolecnou vec... Ucitele marketingu musi brecet nad ciny hokejove Sparty.

otaznik12
nowas
02.03.10 v 00:43

Strawby: jasně, klidně je můžete použít. Budu se snažit vzít foťák častěji s sebou, hlavně teď na play-off, ale nevím, jestli budu mít tak dobrý místo jako na tom přáteláku.

88.jpg
Martin87 +122
02.03.10 v 00:40

reakce na sin34: ,,Martin: Napsal jsi to vyborne. Vetsinou jsme si tam zanadavali,..." zobrazit příspěvekMartin: Napsal jsi to vyborne. Vetsinou jsme si tam zanadavali, zhodnotili a pak se vsichni pekne uklidnili a sli spat. Oni si vubec neuvedomuji, ze to, co delalo jejich navstevnost, bylo prave DF.. "

sin34: Ba právě "zanadavali, zhodnotili a pak se vsichni pekne uklidnili a sli spat". Za normálních okolností by to ve mě ještě dlouho vřelo, a snažil bych se s tím něco dělat, ale tady si říkám, že nemá smysl se vnucovat tam, kde mě nechtějí. Když nestojí o nás, tak půjdu jinam. - např. sem. Problém je v tom, že JEJICH ostuda dopadá na VŠECHNY sparťany. A s tím se nemůžu smířit, jsem na to už starej...

19.jpg
sin34 +5
02.03.10 v 00:30

Martin: Napsal jsi to vyborne. Vetsinou jsme si tam zanadavali, zhodnotili a pak se vsichni pekne uklidnili a sli spat. Oni si vubec neuvedomuji, ze to, co delalo jejich navstevnost, bylo prave DF..

10.jpg
Strawby +122
02.03.10 v 00:21

nowas: Pěkné fotky, nebylo by možné je třeba někdy v budoucnu (pokud je opět zveřejníš) použít na tomto webu? Samozřejmě s přidáním zdroje u fotografie?

otaznik16
nowas
02.03.10 v 00:17

Ahoj, trošku opožděně(vstřebával jsem poněkud déle zrušení fóra na hcsparta.cz) nějaké momentky ze čtvrteční přípravy - novotny.vc.cvut.cz/s...

83.jpg
SpartaCorps +434
01.03.10 v 23:59

A řekl to moc hezky....no asi to ve vedení nikdy neslyšely...by si taky měli přečíst Ustavu, tam je zakotvena svoboda slova...sakra, je to bordel....

88.jpg
Martin87 +122
01.03.10 v 23:56

reakce na SpartaCorps: ,,Martin: moc pěkný...taky si myslim, že za chvili bude ofic web na..." zobrazit příspěvekMartin: moc pěkný...taky si myslim, že za chvili bude ofic web na nic, pac za chvili zrusi i Ptejte se a k cemu to pak bude? Všechno duležité bude tady, v lepší kvalitě a navíc s prostorem pro svobodné vyjádření nazorů....což by 20 let po revoluci mělo být všude..."

No, právě... Voltaire (nebo někdo jiný, mě už se to ze vzteku plete) řekl "Nesouhlasím s vámi, ale až do roztrhání těla budu hájit vaše právo říkat si co chcete". Nebo něco v tom smyslu, trochu to parafrázuji...

83.jpg
SpartaCorps +434
01.03.10 v 23:51

Martin: moc pěkný...taky si myslim, že za chvili bude ofic web na nic, pac za chvili zrusi i Ptejte se a k cemu to pak bude? Všechno duležité bude tady, v lepší kvalitě a navíc s prostorem pro svobodné vyjádření nazorů....což by 20 let po revoluci mělo být všude...

10.jpg
Strawby +122
01.03.10 v 23:45

Neplánuje se už nic, FV si toho transparentu všiml a zmínil se o něm i do novin. Podle mě to stačilo, vzhledem k tomu, že několik z nás stálo v celé kauze i za Hynkem, kterému se žádné poděkování nakonec vlastně vůbec nedělalo...

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 27. listopadu - 18:00
    15.png
    HK (venku)
    Extraliga (21.kolo)
  • 29. listopadu - 16:00
    6.png
    LIT (doma)