Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
10.jpg
Strawby +122
17.10.09 v 17:28

Tak fandové Brna skončili hluboko za očekáváním, ani se teda nedivim. O hokejistech se snad ani nemá smysl bavit, nemít Hoviho tak jich dostanou víc jak deset.

otaznik2
ondr730328
16.10.09 v 15:29

ahojky Spartani

otaznik3
frafont +598
16.10.09 v 10:53

tak a dneska to vypukne :-) jsem zvědav, kolik nakonec dorazí lidu - i když teď zrovna venku žádný sněhování ani nic jinýho dolů z oblak nepadá, čili snad pohoda...

7.jpg
KubaSF +89
15.10.09 v 23:30

Vena: Máme chalupu na Vysočině, stejně jako široký příbuzenstvo, a prej dnes ráno byl autobus který přijíždí do Prahy v 8 hodin 30 km od startu :D takže možný je vše :p nic to nemění na tom, že jich prostě přijede trochu více....

otaznik5
Vena +21
15.10.09 v 20:54

reakce na KubaSF: ,,Třeba tohle počasí odradí Brňáky :D já teda bejt 200 km od..." zobrazit příspěvekTřeba tohle počasí odradí Brňáky :D já teda bejt 200 km od Prahy, tak se na takový zápas asi nepodívám :p"

KubaSF napsal:

Třeba tohle počasí odradí Brňáky :D já teda bejt 200 km od Prahy, tak se na takový zápas asi nepodívám :p

Cozpak Praha ta je v pohode, ale pres Vysocinu to bude ***. Ja tam jezdim na barak a je tam 20 cisel snehu. :D A autobusaci urcite jeste jezdej na letnich. XD

otaznik6
frafont +598
15.10.09 v 18:01

jj, něco ve stylu "Kvůli sněhové kalamajce - é, tedy kalamitě - je bohužel výjezd zrušen"... :-)

7.jpg
KubaSF +89
15.10.09 v 16:25

Třeba tohle počasí odradí Brňáky :D já teda bejt 200 km od Prahy, tak se na takový zápas asi nepodívám :p

otaznik8
frafont +598
15.10.09 v 15:17

no nějak to dopadne - úplná ostuda s návštěvností snad nebude... a snad ti, co se vypravěj, moc nezmrznou - venku bude tuty hnusně, uvnitř arýny asi taky dvakrát vedro nebude, takže hlavní bude se nějak zahřát a cestou nenastydnout :-P

11.jpg
Czechmate87 +95
15.10.09 v 12:52

reakce na frafont: ,,hmm, opět jsem zběžně mrkl na online rezervace na ticketportal ve..." zobrazit příspěvekhmm, opět jsem zběžně mrkl na online rezervace na ticketportal ve věci mače s Kometou a volnýho toho pořád je dost... jsem si prakticky jistej, že tam vůbec nedávali úplně horní sektory 601 až 604, nevím jestli dávali ty "pětistovky" na východní tribuně - ale tak či onak reálná šance na 10000+ asi už chcípla, na derby to snad padne"

frafont napsal:

hmm, opět jsem zběžně mrkl na online rezervace na ticketportal ve věci mače s Kometou a volnýho toho pořád je dost... jsem si prakticky jistej, že tam vůbec nedávali úplně horní sektory 601 až 604, nevím jestli dávali ty "pětistovky" na východní tribuně - ale tak či onak reálná šance na 10000+ asi už chcípla, na derby to snad padne

no ja to vidim na derby okolo devitky, kometha tak osm...

11.jpg
Czechmate87 +95
15.10.09 v 12:52

reakce na frafont: ,,hmm, opět jsem zběžně mrkl na online rezervace na ticketportal ve..." zobrazit příspěvekhmm, opět jsem zběžně mrkl na online rezervace na ticketportal ve věci mače s Kometou a volnýho toho pořád je dost... jsem si prakticky jistej, že tam vůbec nedávali úplně horní sektory 601 až 604, nevím jestli dávali ty "pětistovky" na východní tribuně - ale tak či onak reálná šance na 10000+ asi už chcípla, na derby to snad padne"

frafont napsal:

hmm, opět jsem zběžně mrkl na online rezervace na ticketportal ve věci mače s Kometou a volnýho toho pořád je dost... jsem si prakticky jistej, že tam vůbec nedávali úplně horní sektory 601 až 604, nevím jestli dávali ty "pětistovky" na východní tribuně - ale tak či onak reálná šance na 10000+ asi už chcípla, na derby to snad padne

no ja to vidim na derby okolo devitky, kometha tak osm...

7.jpg
KubaSF +89
15.10.09 v 10:59

Dřív bývalo na Spartě zvykem, že spousta lidí kupovala lístky až těsně před utkáním :) kdoví, ale tu návštěvnost bychom měli polokobylám z Pardubic vzít...

otaznik12
frafont +598
15.10.09 v 10:34

otaznik13
ondr730328
15.10.09 v 00:34

SPARTA JE NEJLEPŠI A VYHRAJE

otaznik14
frafont +598
14.10.09 v 23:38

no uvidímež - mač už se blíží...

7.jpg
KubaSF +89
14.10.09 v 23:26

reakce na : ,,Návrhy, připomínky, tipy a všeobecná diskuse o fandění na..." zobrazit příspěvekNávrhy, připomínky, tipy a všeobecná diskuse o fandění na Spartě"

Ono by nebylo od věci, někdy se v kotli sejít, mimo zápas a udělat si takový chorálový cvičení - kdyby to někdo natočil, mohlo by to posloužit jako instruktážní video pro zbytek haly :) jinak hezký video, kvůli tomu se taky dívám na MS na Anglii, škoda že bude Afrika bez nás :p

otaznik16
Vena +21
14.10.09 v 21:16

reakce na : ,,Návrhy, připomínky, tipy a všeobecná diskuse o fandění na..." zobrazit příspěvekNávrhy, připomínky, tipy a všeobecná diskuse o fandění na Spartě"

Tak kdyz uz je tady tahle sekce, me se libi tenhle kousek www.youtube.com/watc... ale to uz bych chtel moc po nasich pubertacich, to je moc slozity. XD

otaznik17
weca
14.10.09 v 19:31

Překřičet se nenecháme, protože my jsme !Sparta!, co ste vy, vy burani z Moravy?!

7.jpg
KubaSF +89
14.10.09 v 18:04

Já doufám, že celej zápas budou mohutně podporovat support z kotle tribuny - ale na druhou stranu: Brno si nevybojovalo extraligu sportovní cestou, a proto se z nich neposereme, zároveň na ně není nikdo zvědavej :)

otaznik19
frafont +598
14.10.09 v 17:47

no já se budu taky snažit do toho dát maximum, ale nevím nevím, jak dalece mě bude omezovat zdravotní stav... snad to půjde

otaznik20
weca
14.10.09 v 15:08

reakce na frafont: ,,no zas na druhou stranu kometisti tam maj i variantu cesty vlakem -..." zobrazit příspěvekno zas na druhou stranu kometisti tam maj i variantu cesty vlakem - tím jich taky může dorazit docela dost... jinak chvílema sleduju vývoj na online rezervačkách na ticketportalu a tam toho je volnýho na pátek ještě relativně dost"

Souhlas, klidně se vyřvu z podoby, ale hlavně ať neslyšim komeťáky :D

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 24. září - 17:30
    18.png
    KVA (venku)
    Extraliga (3.kolo)
  • 27. září - 16:00
    12.png