Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
1.png
Amadeus +189
26.10.09 v 19:38

reakce na Šrek: ,,Omlouvám se,že jsem neudal čas. Je to tedy Palmovka,synagoga,10.00...." zobrazit příspěvekOmlouvám se,že jsem neudal čas. Je to tedy Palmovka,synagoga,10.00. Spartě zdar!"

Také zkusím dorazit, záleží ale ještě na pár okolnostech.

otaznik2
tojara
26.10.09 v 19:32

reakce na Šrek: ,,Dne 28.10. se koná prakticky rugbyové dopoodpoledne s tím že..." zobrazit příspěvekDne 28.10. se koná prakticky rugbyové dopoodpoledne s tím že první zápas bude ligový aproti našim milovaným pržským sousedům SLÁVII!!! Kdo se chce zůčastnit ať udělá třeba tři křížky :-) Sraz týž den (symbolicky) u synagogy na Palmovce. Předem děkuji za kladné odpovědi a hojnou účast. Z.Š. "

tak já ti je teda udělám když si byl na tom basketu :-) XXX

otaznik3
Šrek
26.10.09 v 16:22

Omlouvám se,že jsem neudal čas. Je to tedy Palmovka,synagoga,10.00. Spartě zdar!

otaznik4
Šrek
26.10.09 v 15:48

Dne 28.10. se koná prakticky rugbyové dopoodpoledne s tím že první zápas bude ligový aproti našim milovaným pržským sousedům SLÁVII!!! Kdo se chce zůčastnit ať udělá třeba tři křížky :-) Sraz týž den (symbolicky) u synagogy na Palmovce. Předem děkuji za kladné odpovědi a hojnou účast. Z.Š.

72.png
Rikki +5
25.10.09 v 13:52

Petis: Neřekl jsem, že se mi to nelíbilo, jen jsem nebyl úplně spokojen s některými dotazy. Ale celkově ono setkání hodnotím velmi kladně a jsem opravdu rád, že jsem na něm byl. Musím také zmínit, že se naštěstí nepotvrdila moje obava o korektní průběh ;-) A díky těm, co se na setkání opravdu připravili ;-)

88.jpg
Martin87 +122
23.10.09 v 14:24

Tak jsem si útržkovitě poslechl ten záznam na oficiálním webu Sparty. Kreje se to s mým záznamem, chybí tam jen pasáž při odchodu hráčů. Opravdu doporučuju si tu nahrávku pustit. Minutovník dotazů (já se ptal na otázky označené hvězdičkou, "postarší pán", kterého tak setřel redaktor Týdne, má hvězdičky dvě) * 0,00,30 - co je to "atraktivní hokej" ** 0,10,20 - proč je Hynek jiný ve Spartě než v Plzni ** 0,13,33 - co nakopne hráče * 0,19,50 - o nasazení jednotlivých hráčů, příprava na utkání * 0,26,18 - proč hrajeme složitý hokej * 0,34,26 - dotaz na kapitána a kouče na tragédii v přesilovkách a na hru 9 + 26 ** 0,40,00 - jak se 9 cpe před bránu, proč nepálí beci * 0,43,50 - co se stane, až odejde Hlína. Co s hráči, kterým se dnes nedaří * 0,47,00 - proč naše farma v Berouně umí hrát jednoduchý hokej a my ne. Proč 9 není tahounem - chce být kapitánem nebo to dá Bačovi. Hráči hájí kapitána. David čte své prohlášení k mediální aféře. * 1,11 - Pískání sudích. SPA-SLA - Neruda kontra Výborný ** 1,18 - výjezdy ven. Fanoušci soupeře v Tesla Aréně 1,31,30 - Hynek hodnotí Pepise a Cháberu * 1,38,18 - brankáři jsou důležití, důležitější jsou ale kvalitní beci a útočníci, co střílí branky (Petis) 1,45,40 - ke vzpouře starších hráčů proti trenérovi

otaznik7
Petis +34
23.10.09 v 10:59

Tak z nás novináři udělali idioty, ale nic si z toho nedělám, tohle je mi opravdu jedno. Nikde ani zmínka o fotbalové Spartě a jejím zápase... Novináři asi čekali, že přijdeme s kamením, palcáty a k východu postavíme vozovou hradbu, aby nikdo neutekl. Celá diskuze ovšem nebyla konfrontační a domnívám se, že jsme se zeptali na všechny věci, které jsme z vašich podnětů shromáždili, během posledních 2-3 týdnů. Současné jsme se pokusili pojmenovat problematické věci a prezentovat je slušnou formou, protože se domnívám, že jsme normální, slušní lidé a ne dobytek. Novináři to pojali jako "one man show", my to pojali jako diskuzi s dvěma mluvčími a připraveným materiálem. Inu věc názoru. Doufám, že pro vedení, trenéra a hráče to, na rozdíl od novinářů, nebylo úplně o ničem, a v určitém směru jim to dalo nějaký impuls ke změnám. Kdo čekal jatka, urážky apod.,byl zklamán. Tuto akci jsem pochopil jako konzultaci vedení Sparty a fanoušků, ne jako vraždění neviňátek a s tím jsem tam šel.

88.jpg
Martin87 +122
23.10.09 v 01:48

Jo, Petisi, to smolení pro Spartu musím nahnat jinak. Já budu dneska psát svý pracovní věci asi tak do 3, do 3,3O a pak půjdu hají. Snad se mi bude zdát o paní Podlešákové a jejích bramborácích z Berouna....................

otaznik9
Petis +34
23.10.09 v 00:08

Martine-hezký a výstižný článek. Bohužel, třeba Rikkimu se to moc nelíbilo. Zatím nevím proč, ale to se dovíme. Takhle toho ale chlape moc neuděláš.

7.jpg
KubaSF +89
22.10.09 v 23:55

Martine, jsem ještě v práci ale zítra se ozvu, ta nahrávka by byla super :)

88.jpg
Martin87 +122
22.10.09 v 23:40

Hlásím návrat z „Tváří v tvář“. Přítomni: GM, Látal, Hynek, 9 a navíc Brošák a Bača (prý na vlastní žádost). V auditoriu asi tak 20 – 25 lidí, z toho pár lidí bylo ze Sparty, pár lidí od novin a Supersparťan Tomáš Bastr. Prostě - účast nás, fanoušků, jedna velká ostuda. Trvalo to zhruba 2 hodiny. Na začátek rovnou řeknu, že o 9 a o jeho mediálním skandálu to bylo až v poslední řadě. Nejvíc dotazů padalo na trenéra k systému hry, jejím nedostatkům – ty všechny otázky, které zde diskutujeme na fóru. Trenér odpovídal po celou debatu věcně, zdálo se mi, že ví o čem mluví. Jasně řekl, že stojí za Cháberou, že mu věří víc než Pepisovi, má pro to svoje důvody a že to je jeho odpovědnost. Musím říct, že ten chlap – zejména v závěrečné části debaty – mě dost přesvědčil, že má jasnou představu a že si za svými rozhodnutími stojí. Vyjádřil se i ke „vzpouře starších hráčů“ proti němu – označil to za relikty letní přípravy a že trvá na tom, že když trénink začíná v 9,00 hod., tak přesně v 9,00 budou hráči připravení, ne že se teprve budou chystat na trénink. Bavili jsme se o hře, o přesilovkách, o oslabeních, o mlaďoších, o obráncích, o sudích a jejich pískání, o trénincích, o tom, že Sparta jednoznačně zůstane v Holešovicích, o investicích do haly (možná, dá-li Pámbů, bude příští sezónu nová kostka nad ledem), o výjezdech fandů. Docela prima debata, ale lepší by bylo, kdyby to k něčemu bylo a začali jsme hrát zápas co zápas za 3 body. Bača potvrdil svoje názory z dnešních novin o tom, že se musí při hře padat na hubu a společně s Brošákem, Hynkem a GM se zastal Výborného: Jiný kapitán nepřipadá v úvahu, my za ním stojíme. Přitom Bača to říkal způsobem, že se tomu dalo věřit, nemluvil v žádných frázích. Já jim na to řekl, že to je jejich volba, kapitána si volí hráči. Vejba řekl, že ke své aféře se vyjádří a přečetl stanovisko (všiml jsem si, že už je na www). Tím to zhaslo a zase jsme se bavili o hokeji. Poté hráči odešli a poslední půlhodinu jsme se bavili jen s Látalem, Břízou a Hynkem. Můj dojem: Jsem rád, že jsem tam šel. Za oželení Kluže to stálo. Slyšet názory Bači a Brošáka mělo svůj smysl, těm ten současný stav jedno není. Vejba toho moc nového neřekl, ale věřte mi, že jsem neměl stejný pocit, jako při poslechu jeho rozhovoru pro DS – jistě víte, kam mířím; bylo to zkrátka jiné. Hynek mě dost mile překvapil – ten chlap nebude asi taková loutka, jak se o něm diskutovalo, naopak se zdá, že to má koncepčně v hlavě v pořádku, že ty úspěchy Plzně z loňska nebyly náhodný. Pro mě velmi pozitivní vjem. Příjemně a srozumitelně na mě působil Jaromír Látal, zejména jeho 10 minut na schodech po skončení seance – debata mezi 10 očima – o mladých a o současném moderním hokeji. Břízka – standardní postoje GM velkoklubu. Škoda bylo, že se z těch pár přítomných lidí ptalo asi tak 5 lidí (já, Zdeněk, Petis, Blondýnka, předseda FanClubu /ten druhej, ne Destroy/ a ještě jeden sparťanský pozitivista. I tak to stačilo na 2 hodiny vcelku zajímavé debaty. Já mám z toho všeho pořízený záznam ve formátu .AMR (jde zkonvertovat do MP3), ale zvuk není bez výkonných reproduktorů 100% zřetelný. Umí s tím někdo něco udělat, aby to bylo čistý a zřetelný? Rád poskytnu, aby se to mohlo zveřejnit v nezkráceném znění např. na youtube nebo na hs-sparta, aby s tím mohl seznámit každý a udělat si vlastní názor, pokud tak neučiní vedení na oficiálním webu klubu. Pište na martin87 [zavinac] centrum.cz

otaznik12
Vena +21
22.10.09 v 17:04

reakce na Strawby: ,,Doufám, že nám nějak přetlumočíš znění odpovědí :)"

Nemusi prej se to bude natacet. Ale aby z toho pak neudelali 2 minutovej sestrih.

10.jpg
Strawby +122
22.10.09 v 16:36

Doufám, že nám nějak přetlumočíš znění odpovědí :)

88.jpg
Martin87 +122
22.10.09 v 16:02

Na to dnešní setkání mám připravených (spolu s kolegy) celkem 42 otázky. Další jistě vyplynou ze situace. Předpokládám, že i další účastníci nebudou mlčet. Takže určitě nehrozí, že bychom tam na sebe koukali jako vyvoraní. Půjde-li vše O.K., tak Kluž nestihneme ani náhodou.

11.jpg
Czechmate87 +95
22.10.09 v 14:18

z derby bohuzel nemame, z brna video bude... :-)

otaznik16
weca
22.10.09 v 11:39

Máte někdo nějjaký videa z derby?Hokej vidět podruhý nemusim, myslím spíš chorea a podobně.Ď

otaznik17
Vena +21
22.10.09 v 08:40

reakce na Petis: ,,Hrozně se mi líbí nápad Radase, citace: radas: navrhuji..." zobrazit příspěvekHrozně se mi líbí nápad Radase, citace: radas: navrhuji transparent: Nas trener je PAVEL HYNEK!! (komu se to nelibi, at jde ukazat sve umemi do Berouna). a podporit to skandovanim napr. ve stylu fandi cela hala. Pavel - HYNEK. ted me napada, co treba celou jednu tretinu zacilit skandovani na podporu Hynka... cely zapas je asi moc;)"

Tak s tim bych souhlasil, ja teda za Hynkem jsem, protoze verim ze on neni ten duvod proc to nefunguje. Ale prave ti "nekteri starsi" hraci kteri si udajne stezovali. At si kazdej z nich hrabne do svedomi jestli by tu meli zustat.

otaznik18
Petis +34
22.10.09 v 00:37

Hrozně se mi líbí nápad Radase, citace: radas: navrhuji transparent: Nas trener je PAVEL HYNEK!! (komu se to nelibi, at jde ukazat sve umemi do Berouna). a podporit to skandovanim napr. ve stylu fandi cela hala. Pavel - HYNEK. ted me napada, co treba celou jednu tretinu zacilit skandovani na podporu Hynka... cely zapas je asi moc;)

otaznik19
Piwais
21.10.09 v 18:15

Měl jsem chuť vyrazit směr Liberec,ale práce se se udělat musela,takže jsem nikam nejel.Teď když jsem se vrátil z práce domů a čtu Sport,tak se mě dělá opět špatně.Proč nedostanou šanci i mladíci??Když už jsme hráli na 3 NEkompletní pětky tak by ten prostor dostat mohli.Pokud tomu bude takle dál a Vejba si bude dělat vše po svém tak jsem zvědav kdo z těch mlaďochů podepíše pak novou smlouvu,tedy pokud jí vůbec dostanou.Vejbo bylo toho dost je na čase ukončit karieru a Růču si můžeš vzít sebou ať ti v tom důchodu není smutno

otaznik20
Vena +21
21.10.09 v 11:52

reakce na Petis: ,,Navrhuji v příštím domácím zápase dát transparent, který už..." zobrazit příspěvekNavrhuji v příštím domácím zápase dát transparent, který už je na světě, na Výborného a na druhou třetinu vyklidit halu pomocí transparentu, např. "Komu záleží na Spartě na třetinu odejde". Třeba je to blbost, ale něco se už udělat musí. Musíme něco vymyslet, máme na to dost času."

Nebo *1903 +2009 R.I.P. Sparta. vzpominame Sláva Čest Hrdost Bojovnost Tradice

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<08 / 2020>>
Po
Út
St
Čt
So