Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
67.jpg
LoLeK von Brno +55
15.12.10 v 21:32

taková technická otázka: pojede někdo na zápas Znojmo-Beroun? předpokládám, že pojede max petis, ale i tak se ptám :)

476.jpg
spartanjirka1 +72
15.12.10 v 21:21

pěkně záludná otázka-zřejmně blaho SpartyUndecided

372.jpg
Wojki +10
15.12.10 v 21:04

Robert: můžeš mi vysvětlit co tě vůbec přivádí na fórum Sparty?

209.gif
superspartan.cz
15.12.10 v 20:46

Původně ale měla být od 18:00,jako ty dvě předchozí!

34.jpg
pagr1 +90
15.12.10 v 20:13

reakce na superspartan.cz: ,,Proč nebyla dneska ta autogramiáda od těch 18:00 ve fanshopu,jak to..." zobrazit příspěvek

Proč nebyla dneska ta autogramiáda od těch 18:00 ve fanshopu,jak to bylo dlouho avízováno?Já tam byl jako pokaždé,ale bylo zavřeno!

"

superspartan.cz napsal:

Proč nebyla dneska ta autogramiáda od těch 18:00 ve fanshopu,jak to bylo dlouho avízováno?Já tam byl jako pokaždé,ale bylo zavřeno!

Protože byla od 17.00 do těch 18.00. Musíš lépe číst

209.gif
superspartan.cz
15.12.10 v 19:42

311.jpg
Robert -131
15.12.10 v 17:04

Pane Sharky jak jsem napsal nize - nehodlam vas o nicem presvedcovat - respektuju vase nazory byt s nimi nesouhlasim, jelikoz filosofie, kterou obhajujete, se jiz ukazala jako zcestna. Pohled na Extraligu CR je myslim vice nez jasnym dukazem. :-) Ale prit se nehodlam a pokud jste spokojen s tim, na co se musite na ceskych stadionech divat a jeste jste navic ochoten za to i platit, tak musim rict, ze jste mimoradne skromny clovek, ale zaroven musim uznat, ze je to samozrejme vase vec a mne do toho nic neni. 

Jak jsem psal - nejlepsi bude nedelat nic a jen prihlizet, jak to jde rok od roku do vetsich hoven! :-) A kdyz si nekdo postezuje, tak se mu odpovi, ze s tim nelze nic delat! A kdyz uz nekomu dojde trpelivost a kvuli totalnimu znechuceni prestane chodit na stadion, tak se jednoduse obvini, ze to neni spravnej fanousek! Neuveritelny! :-)

19.jpg
sin34 +5
15.12.10 v 13:20

Tomas: A me to zase bavi cist.. ten clovek ma vetsinou pravdu :) A vzbuzuje emoce = to je dobre..:)

otaznik9
Tomas +4
15.12.10 v 12:40

Moc sem nepřispívám, ale toto fórum čtu dost často, tak si též dovolím něco napsat.

Není to tak dlouho, co jsem si říkal: zaplať pán bůh, že toho Roberta zavřeli do blázince, že už nemusíme číst ty jeho hnoje... A ejhle, uběhne pár dní a ten duševně chorý pán je zpět. Doufám, že jsem ho nepřivolal já. To bych si musel vyčítat. Pane super manažére, co když půjdete zvracet na jiná fóra? Vždyť je jedno, kam to budete psát: stejně to nikoho nezajímá. A jestli argumentem vašich příspěvků zde je ten, že jste snad fanouškem Sparty, tak věřte, že tomu se dá jen těžko věřit. Možná byste mohl ty vaše supermyšlenky předložit vedení v hokejovým Torontu, třeba by začali něco hrát. Rozumíte všemu, tak by asi nebyl problém, abyste sestavil nějakej super tým. Akorát by jim měl někdo říct, ať vás nepouštěj k penězům nebo byste je taky mohl zpronevěřit. {#emotions_dlg.mimo}

otaznik10
Sharky +3
15.12.10 v 11:51

pane Roberte váš problém je, že nedokážete pochopit, že my tu máme trochu jiné podmínky, že tyto věci jsou vlastně přirozené zákonitosti trhu, důvody jsem vám vypsal, vy jste s nimi nepřímo souhlasil, takže jsem spokojen že se mi vám to konečně podařilo vysvětlit.

Super, že mám stejné argumenty jako místní manažeři, počkám si tedy na nějakou dobře placenou nabídku, myslim, že bych se neztratil :-) uznání potěší

311.jpg
Robert -131
15.12.10 v 11:02

Pane Sharky ja se s vami nehadam ani netvrdim, ze mam pravdu - ono o to v tehle diskuzi totiz vubec nejde - napsal jsem vam pouze svuj nazor. Ja s vasimi nazory nesouhlasim, protoze kopiruji presne ty argumenty a vymluvy ceskych manazeru, kteri cesky hokej vcetne Sparty privedli do soucasnych ***ek.

Vy tvrdite, ze to jinak nez takto uboze delat nelze - ja tvrdim, ze to neni pravda. At je to jak chce, pokracovani v tomto systemu je sebevrazda a pokud ji chce cesky hokej vcetne Sparty spachat, tak at si to uzijou - mne se to nastesti netyka.

otaznik12
Sharky +3
15.12.10 v 09:49

reakce na Robert: ,,fik27 diky za radu! :-) Ma to ale jeden hacek -  tam neni zajem to..." zobrazit příspěvek

fik27 diky za radu! :-) Ma to ale jeden hacek -  tam neni zajem to delat lepe.

"

Robert napsal:

fik27 diky za radu! :-) Ma to ale jeden hacek -  tam neni zajem to delat lepe.

co je to za odpověď? Tady bych parafrázoval tebe když jsi tu psal, že čeští manažeři hledají důvody proč něco nejde. Teď jsi totiž ty našel důvod proč nenabízet své názory...

A jinak děkuji ti, že jsi potvrdil vše co jsem psal proč tady nejde vytvořit silný klub, potvrdil jsi, že není možné ze vstupného udělat důležitou položku rozpočtu, že tu není možné dostat Spartu do zahraničí, ani že tu nelze postavit marketing na jednom hráči. Potvrdil jsi vše, takže mám pravdu děkuji. Jen s jednou věcí nesouhlasím. Pokud by vznikla nadnárodní soutěž (a snaží se o to Rusáci), Sparta by nikdy nepronikla na cizí trh. Nebo si snad myslíš, že teď někoho v Rusku zajímá Dynamo Riga, Astana, nebo Minsk? Ne. Nezajímá a zajímat nebude.

88.jpg
Martin87 +122
14.12.10 v 23:44

Bože ten chlap je tak ukecanej... nemá napsanou ani čárku a jenom se vykrucuje.... Yell

5.png
Schaschek +1897
14.12.10 v 23:41

Já jsem Tě jen tak popíchl..:) každopádně jsem na to zvědavý

311.jpg
Robert -131
14.12.10 v 23:39

Schaschek ja vim, ze ten pan Martin mel na F2F svuj silny okamzik, kterym to dost zazdil, protoze lemry na tuhle uroven proste nepatri. :-) Nakonec to zehlil sec mu sily stacily, ale lemry myslim nevyzehlil! :-)

Jinak  te posledni vete nerozumim. Uvedom si, ze moje a vase pozice je dost rozdilna, ale to tady nechci rozebirat. Jde jen o to najit urcitou rovnovahu, aby v tom clanku nebyly veci, ktere tam byt proste nemohou (ikdyz jsou v podstate klicove :-)) ale aby i tak mel clanek smysl. Uvidim, co se da delat. Dobrou noc.

5.png
Schaschek +1897
14.12.10 v 23:25

tenhle web byl vytvořen hlavně proto, že jsme chtěli něco udělat s atmosférou na hokejové Spartě a tím i Spartě pomoci. Máme jí rádi a dá se říci, že je součástí našich životů. Už zpočátku jsme se dohodli na tom, že zde bude mít každý prostor se vyjádřit, pokud se bude chovat v rámci nějakých pravidel. Čili nevidím jakýkoliv důvod neuveřejnit tvůj článek. Například Martin87 zde psal hodně kritické články, pohádal se na F2F s Břízou ohledně líných lemer atd...:) o to ale přeci jde..vedení by mělo znát zpětnou vazbu. Ostatně to, že se do nich opíráme je pouze snahou o to, aby byli lepší, je to o tom, že nám jde o Spartu, máme ji rádi (alespoň ve většině případů mně to tu tak připadá. To, že jsme kritičtí na to máme právo - ale musí to mít nějaké dekorum..že je někdo ***, nebo idiot umí napsat každý, já jsem naopak rád, že se píší i články jako polemiky, navíc slušnou mluvou.. Já neříkám, že s Tebou ve všem souhlasím. Dokonce bych řekl, že je spíše víc věcí ve kterých s Tebou zajedno nejsem..každopádně jsem na ten článek zvědavej..

Tedy pokud si nám nechtěl pouze zalepit pusu tím, cos poslal a pak se na to vykašlat.. :-)

311.jpg
Robert -131
14.12.10 v 23:11

Shchaschek - zkus mit pochopeni - kdybyste otiskli tu verzi, kterou jsem puvodne napsal, tak by vas zrusili a na moji hlavu by vypsali tucnou odmenu! :-) Myslim, ze i ta zkorigovana verze bude uplne stacit!   :-)

5.png
Schaschek +1897
14.12.10 v 23:07

no dá se říct, že si to tam vysvětlil..:)

311.jpg
Robert -131
14.12.10 v 23:04

OK. Predpokladam, ze souvislosti chapes. :-)

5.png
Schaschek +1897
14.12.10 v 23:02

reakce na Robert: ,,Schaschek to mam blokovanej pristup na vas email nebo co? :-)"

Robert napsal:

Schaschek to mam blokovanej pristup na vas email nebo co? :-)

teďka to dorazilo..počkáme asi na konečnou verzi..tohle je spíš sdělení pro nás.. ;-) ok?

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<07 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne