Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
10.jpg
Strawby +122
25.01.10 v 17:13

reakce na : ,,Návrhy, připomínky, tipy a všeobecná diskuse o fandění na..." zobrazit příspěvekNávrhy, připomínky, tipy a všeobecná diskuse o fandění na Spartě"

Jak se vám líbí nový chorál, který se snažíme používat, na motivy songu Bro Hymn od Pennywise? www.youtube.com/watc...

otaznik2
antislavista5
11.01.10 v 23:20

nejlespi je to, ze i kdyz vyborny hraje na pul plynu tak je to sice poznat, ale na druhou stranu stale prevysuje kvalitou vestinu spoluhracu.... a posledni zapasy se mi libi jak on tak ruca- verim ze se zvednou!!!! a na plzen byla po dlouhy dobe nadherna atmosfera a i hokej byl koukatelnej. plzensky fanousky bych nekritizoval- jelikoz to stejnak vyprovokovali poradatele

otaznik3
Šrek
18.12.09 v 10:03

reakce na weca: ,,Parádní melodie na novej chorál, myslim, že by to mohlo..." zobrazit příspěvekParádní melodie na novej chorál, myslim, že by to mohlo jít...Sice to už má debilní Bohemka, ale nevadí...www.youtube.com/watc..."

Minulý příspěvek byl určen tobě weco.

otaznik4
Šrek
18.12.09 v 09:58

reakce na : ,,Návrhy, připomínky, tipy a všeobecná diskuse o fandění na..." zobrazit příspěvekNávrhy, připomínky, tipy a všeobecná diskuse o fandění na Spartě"

Jak kur.. můžeš napsat takovou hovadinu: myslím že by tomohlo jít (chorál) sice už to má debilní Bohemka,ale nevadí!!! Jak dlouho fandíš?! SPARTĚ ZDAR A PEKLU ZVLÁŠŤ! Z.Š.

7.jpg
KubaSF +89
17.12.09 v 19:01

Souhlas s Frafontem. Lidi nejsme schopný zapracovat na věcech, dnes již notoricky známých, omýlaných a stále nezapamatovatelný u některých jedinců v kotli, takže vymýšlet stále nové bez nějakého využití je škoda, škoda času a hlasivek...

otaznik6
frafont +572
17.12.09 v 15:10

jděte někam s novejma chorálama - co s tím, když poslední dobou se kromě toho klasického "Sparta" při zápasech neudrží skoro nic :-/

67.jpg
LoLeK von Brno +55
16.12.09 v 17:31

jo pěkná melodie ... ale dívej ... ono už je problém pořádně dát pipi a natož další novej ... ono kdyby fanoušci nebyli líní, tak by se dalo zrealizovat cokoli

otaznik8
weca
14.12.09 v 16:54

Parádní melodie na novej chorál, myslim, že by to mohlo jít...Sice to už má debilní Bohemka, ale nevadí...www.youtube.com/watc...

otaznik9
Míra
30.11.09 v 23:45

tak z vlastni zkusenosti vim, ze dokazu rvat maximalne dve tretiny, potom uz mi to prsote nejde... ale kdyby tam rval v tom kotli kazdej, tak clovek muze ubrat 10% volume a vydrzet celej zapas..

10.jpg
Strawby +122
30.11.09 v 12:24

reakce na : ,,O zápasech HC Sparta Praha na ledě soupeře"

Lolku, nic proti tvému Brnu, ale jsou to fakt mrdky :) To neustálý stěžování, brečení a na stadionu přitom chování jak dobytkové... Popravdě se mi na to ale hezky kouká.

67.jpg
LoLeK von Brno +55
27.11.09 v 14:28

reakce na Vena: ,,To je sice pekny ze Bingo zachytal, ale tak nejak neverim, ze to v..." zobrazit příspěvekTo je sice pekny ze Bingo zachytal, ale tak nejak neverim, ze to v pristich zapasech zopakuje. Obzvlast kdyz ty zapasy nebudou takova smetanka jako je Kladno nebo Brno. :/"

Vena napsal:

To je sice pekny ze Bingo zachytal, ale tak nejak neverim, ze to v pristich zapasech zopakuje. Obzvlast kdyz ty zapasy nebudou takova smetanka jako je Kladno nebo Brno. :/

já chci v Brně vidět Filipa ... i kdybychom prohrali (coz doufám nenastane), tak bych sice musel chodit kanálama (pač jsem z Brna), ale to by mi tak nevadilo, pač by se konečně v bráně ukázal nejakej mladíček, kterej má +/- nějakou tu šanci vyrůst v "hvězdu" a pomoct SPARTĚ :)

otaznik12
Vena +21
27.11.09 v 13:51

reakce na Piwais: ,,po slednutí zápasu s vítkama se opět potvrdilo,že Růča je..." zobrazit příspěvekpo slednutí zápasu s vítkama se opět potvrdilo,že Růča je starej a pomalej,pak musí faulovat.Nechápu co tam ještě dělá??poslat ho buď do Berouna a nebo úplně vyhodit.Já osobně bych bral variantu 2.K výkonu Binga nemám co dodat.V bráně bych ho rád viděl častěji než diravýho Chábiče."

To je sice pekny ze Bingo zachytal, ale tak nejak neverim, ze to v pristich zapasech zopakuje. Obzvlast kdyz ty zapasy nebudou takova smetanka jako je Kladno nebo Brno. :/

otaznik13
Piwais
27.11.09 v 11:52

po slednutí zápasu s vítkama se opět potvrdilo,že Růča je starej a pomalej,pak musí faulovat.Nechápu co tam ještě dělá??poslat ho buď do Berouna a nebo úplně vyhodit.Já osobně bych bral variantu 2.K výkonu Binga nemám co dodat.V bráně bych ho rád viděl častěji než diravýho Chábiče.

7.jpg
KubaSF +89
25.11.09 v 12:07

Nedalo mi to a nehlédl jsem do statistik na hokej.cz. Ručinský je nevylučovanějším hráčem Sparty, ale určitě to nebude tvrdým pojetím hry, ale spíš některými zbytečnými fauly, který hlavně v důležitých pasážích utkání sráží Spratu na kolena.

10.jpg
Strawby +122
24.11.09 v 22:03

reakce na : ,,Diskuse o nejvyšší hokejové soutěži v ČR"

Jinak na Kladně se zase dneska "vyznamenali"... Prej exreprezntanti, Bělohlav, Kaberle, Patera, Procházka - v extralize jak dobytkové :))

10.jpg
Strawby +122
24.11.09 v 21:52

Jinak jak se psalo v miniforu, Ručinský by si fakt měl konečně v hlavě srovnat, že úspěch se nestaví na zisku trestných minut, ale na zisku bodů. Zase Spartě zničil tlak, do kterýho se dostávala ke konci zápasu. To ať radši stojí na střídačce.

10.jpg
Strawby +122
24.11.09 v 21:49

reakce na Czechmate87: ,,co se tyce bingha tak zapas jsem nevidel, ale sanci by proste meli..." zobrazit příspěvekco se tyce bingha tak zapas jsem nevidel, ale sanci by proste meli dostavat mladsi golmani. druha vec je ze co jsem tak slysel tak ma bingo obcas problem s nasazenim... s nejakou snahou... moc se pry nepredre :-/"

Klidně bych bral někoho staršího, kolem 30ti let bez problémů, ale aby to byla persona hodná jména Sparty, brankáře, kterej se z toho, že hraje ve Spartě neposere a bude týmu oporou. Což tu už tu už tak pět let nebylo. A popravdě ani Bříza před ziskem titulu nechytal nic extra.

11.jpg
Czechmate87 +95
24.11.09 v 21:02

co se tyce bingha tak zapas jsem nevidel, ale sanci by proste meli dostavat mladsi golmani. druha vec je ze co jsem tak slysel tak ma bingo obcas problem s nasazenim... s nejakou snahou... moc se pry nepredre :-/

7.jpg
KubaSF +89
24.11.09 v 20:12

Rozhodně Bingo předvedl pár dobrých zákroků, kdy tým podržel - přeci jen bychom měli stavět do budoucna na mladších gólmanech, to rozhodně není případ Hnildy, který se s týmem připravuje ! :p

10.jpg
Strawby +122
24.11.09 v 19:08

Jak jsem se bál, co předvede Přikryl v brance ve Vítkovicích, tak docela čumim. Každopádně si stojim za tim, že to není dlouhodobě brankář pro Spartu.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<08 / 2020>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne