Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
83.jpg
SpartaCorps +395
01.03.10 v 00:06

jinak zrušení fora na offic webu mi taky vadí, jestli to bylo kvůli kritice, ak to nechápu, když to měla být "zpětná vazba", no je dobře, že mužem diskutovat tady....

5.png
Schaschek +1532
01.03.10 v 00:03

Sin34: co konkrétně Ti vadí?

19.jpg
sin34 +5
01.03.10 v 00:02

CZM: Nema Zlin plus jeden klub z prvni ligy, jinak cela extraliga a prvni liga. Forum na HC Sparta bylo jedno z nejstarsich vubec. Zavedeno bylo v roce 99.. Btw stranky super, ale neslo by udelat neco s tou barevnou pestrosti? To jedine mi trosku vadi..

83.jpg
SpartaCorps +395
28.02.10 v 23:48

hokej je krasný, přeju to Amíkům, v semifinále se ukazál rozdíl mezi našim hokejem a moderním hokejem - my finům nedame gol za 60 min asni gol, USA za13 min 6...

7.jpg
KubaSF +89
28.02.10 v 23:43

Buďme rádi za místo, kde si můžeme nějaké myšlenky vyměnit...chápu rozhořčení stálých přispěvovatelů na offico fórku, ale my s tím nic nenaděléme...

11.jpg
Czechmate87 +95
28.02.10 v 23:40

uplne nahodne: treba Zlin nema...

5.png
Schaschek +1532
28.02.10 v 23:38

já osobně si myslím, že zrušení fóra je velmi nešťastné..jsme zřejmě jediní v extralize, kteří to tak mají..já sám jsem na fórum chodil denně a když už jsem zrovna nepřispíval, tak jsem ho četl a některé příspěvky mi přišli věcné a kvalitní. Nevím proč se k tomu náš klub odhodlal. Pravdou je, že zprvu měla být diskuse na Facebooku, což by dle mě byla kravina největší vzhledem k tomu, že ne každý tam má účet a ne každý si ho tam chce zařizovat...my jsme byli osloveni s tím, zda by zde mohla být diskuse a vzhledem k tomu, že se nám to zdálo lepší než pouhá diskuse na Facebooku, tak jsme na to přistoupili..budeme se snažit to tu nějak udržovat..

10.jpg
Strawby +122
28.02.10 v 23:27

Pro ty, co tam chodili dlouho dobu, to není nic příjemnýho a docela to chápu. Docela by mě i mrzelo, kdybych přišel o příspěvky některejch stálejch uživatelů, často jsem se u toho dobře bavil (Skye, Alias atd.)

11.jpg
Czechmate87 +95
28.02.10 v 23:15

Myslim si ze to neni nic hroznyho ze je smazany oficko forum... casto se tam resily voloviny... jo a jedini nejsme... nektery weby to maj taky na fanouskovskejch webech...

10.jpg
Strawby +122
28.02.10 v 22:18

Ruku na srdce, taky mi zrušení oficiální diskuze přišlo jako nešťastný krok. Na druhou stranu, tady nehrozí alespoň žádná cenzura. Ta diskuze se bude navíc asi i hůř hledat fandům ostatních klubů, což je na jednu stranu u určitejch imbecilů super, v některých případech škoda. Forum ještě nemá finální podobu, v nejbližších dnech přijdou změny. My se pokusíme, aby alespoň co nejvíce vyhovovalo přispěvovatelům. Co jsem slyšel, zrušení fóra na oficiálních stránkách je finální, jednu chvíli prý mělo být přesunuto pouze na facebook.

otaznik11
frafont +572
28.02.10 v 21:33

reakce na : ,,Diskuse o nejvyšší hokejové soutěži v ČR"

copak gólmani, ale jmelí... :-) hlavní je, aby brankář přikryl v rozhodné chvíli puk a nepustil soupeře do dorážení

otaznik12
frafont +572
28.02.10 v 21:31

To je přece krok přesně v duchu stylu "heja heja a srdce naše vašesparta"... Příslušní soudruzi usoudili, že my fans si to rozebereme všecko jinde, čili diskusi nepotřebujem :-) Ale když to vemu vážně, tak ono stejně poslední dobou tam už v podstatě všechny začlo nudit psát furt dokola o tom, jak zas to od našich byla hra k ničemu atd. atd., čili nové příspěvky buďto postupně virtuální pře a vepře kvůli tomu a onomu, nebo v horším případě tapety blitíčka od paštikistů či z vlastních řad.

otaznik13
Vena +21
28.02.10 v 21:21

reakce na José B.: ,,To je tady vsem vazne jedno,ze zrusili diskusi na oficialnich..." zobrazit příspěvekTo je tady vsem vazne jedno,ze zrusili diskusi na oficialnich strankach klubu???"

Mě už teda vážne "Naše Sparta" ničím nepřekvapí. Naopak mě to utvrzuje v tom abych si permici nekupoval. :)-

137.jpg
José B. +91
28.02.10 v 17:46

To je tady vsem vazne jedno,ze zrusili diskusi na oficialnich strankach klubu???

otaznik15
Vena +21
08.02.10 v 14:39

reakce na : ,,Návrhy, připomínky, tipy a všeobecná diskuse o fandění na..." zobrazit příspěvekNávrhy, připomínky, tipy a všeobecná diskuse o fandění na Spartě"

A co třeba tohle? www.youtube.com/watc... Taky už na to byl návrh...nějak se to vytratilo.

11.jpg
Czechmate87 +95
03.02.10 v 11:39

reakce na Strawby: ,,Kamil Jarina - posila nebo zbytečnost? Čísla má dobrá, ale o moc..." zobrazit příspěvekKamil Jarina - posila nebo zbytečnost? Čísla má dobrá, ale o moc víc zkušeností z play-off první ligy než Přikryl nemá"

toho koupili jen kvuli Marek09, aby mohla masturbovat nad fotkou Binga (nic proti nemu :-), drzim mu palce) ted vazne... Jarinu znam minimalne, treba prekvapi... hlavni je aby slapal tym pred golmanem... Bingo bude potrebovat setsakramentskou kliku abysme se dostali dal...

10.jpg
Strawby +122
31.01.10 v 16:51

reakce na : ,,Diskuse o nejvyšší hokejové soutěži v ČR"

Kamil Jarina - posila nebo zbytečnost? Čísla má dobrá, ale o moc víc zkušeností z play-off první ligy než Přikryl nemá

otaznik18
Vena +21
28.01.10 v 09:51

reakce na Vena: ,,Mě se líbí, ale dokud to nezačnou halekat všichni tak to dopadne..." zobrazit příspěvekMě se líbí, ale dokud to nezačnou halekat všichni tak to dopadne jako Slunce seno...Jinak si taky řikám že když Buben přestal hrát naše tradiční hymny a radši pouští tu svou Veronu. Tak proč ty hymny nezpíváme my? Text by měl znát každej...:) www.sparta.cz/cs/fan..."

Btw. Obzlášť se mi líbí "Zpívej kdo jsi Sparťanem" teda bez hudby... to je na chorál vynikající. Pořád nemáme nic že by jsme roztáhli šálu nad hlavou a zpívali nějakej chorál.

otaznik19
Vena +21
28.01.10 v 09:43

reakce na Strawby: ,,Jak se vám líbí nový chorál, který se snažíme používat, na..." zobrazit příspěvekJak se vám líbí nový chorál, který se snažíme používat, na motivy songu Bro Hymn od Pennywise? www.youtube.com/watc..."

Mě se líbí, ale dokud to nezačnou halekat všichni tak to dopadne jako Slunce seno...Jinak si taky řikám že když Buben přestal hrát naše tradiční hymny a radši pouští tu svou Veronu. Tak proč ty hymny nezpíváme my? Text by měl znát každej...:) www.sparta.cz/cs/fan...

79.jpg
Malá Téra +42
26.01.10 v 11:13

reakce na Strawby: ,,Jak se vám líbí nový chorál, který se snažíme používat, na..." zobrazit příspěvekJak se vám líbí nový chorál, který se snažíme používat, na motivy songu Bro Hymn od Pennywise? www.youtube.com/watc..."

Je to sice bezvadný, ale sám víš nejlíp, kolik jedinců to tam nahoře řve. Počítám že je nás tak pět, maximálně deset. Nehledě k tomu, že ty sám to umíš taky zkazit;)

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<08 / 2020>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne