Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
Vena +19
22.10.09 v 17:04

reakce na Strawby: ,,Doufám, že nám nějak přetlumočíš znění odpovědí :)"

Nemusi prej se to bude natacet. Ale aby z toho pak neudelali 2 minutovej sestrih.

10.jpg
Strawby +122
22.10.09 v 16:36

Doufám, že nám nějak přetlumočíš znění odpovědí :)

88.jpg
Martin87 +122
22.10.09 v 16:02

Na to dnešní setkání mám připravených (spolu s kolegy) celkem 42 otázky. Další jistě vyplynou ze situace. Předpokládám, že i další účastníci nebudou mlčet. Takže určitě nehrozí, že bychom tam na sebe koukali jako vyvoraní. Půjde-li vše O.K., tak Kluž nestihneme ani náhodou.

11.jpg
Czechmate87 +95
22.10.09 v 14:18

z derby bohuzel nemame, z brna video bude... :-)

otaznik5
weca
22.10.09 v 11:39

Máte někdo nějjaký videa z derby?Hokej vidět podruhý nemusim, myslím spíš chorea a podobně.Ď

otaznik6
Vena +19
22.10.09 v 08:40

reakce na Petis: ,,Hrozně se mi líbí nápad Radase, citace: radas: navrhuji..." zobrazit příspěvekHrozně se mi líbí nápad Radase, citace: radas: navrhuji transparent: Nas trener je PAVEL HYNEK!! (komu se to nelibi, at jde ukazat sve umemi do Berouna). a podporit to skandovanim napr. ve stylu fandi cela hala. Pavel - HYNEK. ted me napada, co treba celou jednu tretinu zacilit skandovani na podporu Hynka... cely zapas je asi moc;)"

Tak s tim bych souhlasil, ja teda za Hynkem jsem, protoze verim ze on neni ten duvod proc to nefunguje. Ale prave ti "nekteri starsi" hraci kteri si udajne stezovali. At si kazdej z nich hrabne do svedomi jestli by tu meli zustat.

otaznik7
Petis +34
22.10.09 v 00:37

Hrozně se mi líbí nápad Radase, citace: radas: navrhuji transparent: Nas trener je PAVEL HYNEK!! (komu se to nelibi, at jde ukazat sve umemi do Berouna). a podporit to skandovanim napr. ve stylu fandi cela hala. Pavel - HYNEK. ted me napada, co treba celou jednu tretinu zacilit skandovani na podporu Hynka... cely zapas je asi moc;)

otaznik8
Piwais
21.10.09 v 18:15

Měl jsem chuť vyrazit směr Liberec,ale práce se se udělat musela,takže jsem nikam nejel.Teď když jsem se vrátil z práce domů a čtu Sport,tak se mě dělá opět špatně.Proč nedostanou šanci i mladíci??Když už jsme hráli na 3 NEkompletní pětky tak by ten prostor dostat mohli.Pokud tomu bude takle dál a Vejba si bude dělat vše po svém tak jsem zvědav kdo z těch mlaďochů podepíše pak novou smlouvu,tedy pokud jí vůbec dostanou.Vejbo bylo toho dost je na čase ukončit karieru a Růču si můžeš vzít sebou ať ti v tom důchodu není smutno

otaznik9
Vena +19
21.10.09 v 11:52

reakce na Petis: ,,Navrhuji v příštím domácím zápase dát transparent, který už..." zobrazit příspěvekNavrhuji v příštím domácím zápase dát transparent, který už je na světě, na Výborného a na druhou třetinu vyklidit halu pomocí transparentu, např. "Komu záleží na Spartě na třetinu odejde". Třeba je to blbost, ale něco se už udělat musí. Musíme něco vymyslet, máme na to dost času."

Nebo *1903 +2009 R.I.P. Sparta. vzpominame Sláva Čest Hrdost Bojovnost Tradice

otaznik10
Petis +34
21.10.09 v 11:06

Navrhuji v příštím domácím zápase dát transparent, který už je na světě, na Výborného a na druhou třetinu vyklidit halu pomocí transparentu, např. "Komu záleží na Spartě na třetinu odejde". Třeba je to blbost, ale něco se už udělat musí. Musíme něco vymyslet, máme na to dost času.

otaznik11
Vena +19
21.10.09 v 00:22

reakce na Schaschek: ,,máme sice trošku svázané ruce..ale osobně jsem pro nějaké..." zobrazit příspěvekmáme sice trošku svázané ruce..ale osobně jsem pro nějaké radikálnější řešení, třeba vyvěšení transparentu a opuštění kotle na první třetinu..už se musí něco dít, protože nejsme naivní pubertální hovada se kterejma se bude takhle vyjebávat..!"

Ja uz popravde na fandeni seru uz mam toho dost Liberec pro me byla kudla do zad. Neco tak otresnyho jsem v zivote nevidel, za to by se stydeli i kluci na rybniku. Dokud budem jak tupy stado "povzbuzovat Spartu v casech dobrych i zlych...blablabla" tak se nic nezmeni. Kdyz uz starsi hraci neposlouchaj ani Hynka a vedeni s tim nic nedela. Tak neni chyba v trenerech, ale ryba smrdi od hlavy. Je mi ze vseho co se deje v milovanym klubu na bliti.

5.png
Schaschek +825
20.10.09 v 23:02

máme sice trošku svázané ruce..ale osobně jsem pro nějaké radikálnější řešení, třeba vyvěšení transparentu a opuštění kotle na první třetinu..už se musí něco dít, protože nejsme naivní pubertální hovada se kterejma se bude takhle vyjebávat..!

11.jpg
Czechmate87 +95
20.10.09 v 19:19

reakce na LoLeK von Brno: ,,Bych prostě vytvořil velký transparent přes celej kotel "je nám..." zobrazit příspěvekBych prostě vytvořil velký transparent přes celej kotel "je nám to jedno" a na první třetinu odešel ven ... jinak to prostě nejde, dokud tam budete chodit (ja jen občas) tak vedení nám bude srát na hlavu neustále, pač bude vědět, že ti fanoušci příjdou znova a znova ..."

1. znovu opakuju, ze je to slozity, nemluvime jen za sebe ale za cely fc a v fc na to jednotny nazor neni. Nakonec dodam jedine: BOHUZEL LoLeK von Brno napsal:

Bych prostě vytvořil velký transparent přes celej kotel "je nám to jedno" a na první třetinu odešel ven ... jinak to prostě nejde, dokud tam budete chodit (ja jen občas) tak vedení nám bude srát na hlavu neustále, pač bude vědět, že ti fanoušci příjdou znova a znova ...

67.jpg
LoLeK von Brno +55
20.10.09 v 18:02

Bych prostě vytvořil velký transparent přes celej kotel "je nám to jedno" a na první třetinu odešel ven ... jinak to prostě nejde, dokud tam budete chodit (ja jen občas) tak vedení nám bude srát na hlavu neustále, pač bude vědět, že ti fanoušci příjdou znova a znova ...

7.jpg
KubaSF +89
20.10.09 v 12:47

Některý věci se mi přestávají líbit, ale přestat kvůli tomu chodit na hokej si nedovedu představit :P Co si však dokážu představit je fakt, že tým s jménem Sparta by neměl figurovat v druhé polovině tabulky! Pokud nevyhrajeme za tři body s tragickým Libercem, tak už nevím kde...

otaznik16
frafont +316
20.10.09 v 12:02

no holt asi vedení jsou milejší "vrtohlavý ovce" typu těch martyltm, evelín, romanv plus ještě něco dalšího by se určo našlo, než skuteční fans, kteří se ovšem dopouštějí chybky, že si dovolej ten styl a (ne)systém v HCS kritizovat... to se dneska nenosí - buď "držet zobák a krok", nebo holt přervat to pouto a od hokeje zdrhnout jinam

10.jpg
Strawby +122
20.10.09 v 11:48

reakce na : ,,Návrhy, připomínky, tipy a všeobecná diskuse o fandění na..." zobrazit příspěvekNávrhy, připomínky, tipy a všeobecná diskuse o fandění na Spartě"

Byl bych pro, klidně vám to na foťák natočim, ta kvalita špatná není. viz třeba www.youtube.com/watc... :D:D

7.jpg
KubaSF +89
20.10.09 v 10:37

Nezapomeňte, kdo jste se chystal do Liberce autobusem, že se "zájezd" busem zrušil...

otaznik19
Vena +19
20.10.09 v 10:30

reakce na Czechmate87: ,,radikalnejsi reseni je treba nejprve projednat s vedenim FC... vis..." zobrazit příspěvekradikalnejsi reseni je treba nejprve projednat s vedenim FC... vis jak :-/ jinak tohle resit v tajnym foru.."

Hmm tak to uz vim jak to dopadne, protoze ti "vernejsi fanousci" nez jsme mi budou zase stat na druhy strane. Nevim jakej k tomu maj duvod a ani se s nikym nechci hadat. Ocekavam neco takovyyho, to bude dneska vyjezd. :/

11.jpg
Czechmate87 +95
20.10.09 v 10:06

radikalnejsi reseni je treba nejprve projednat s vedenim FC... vis jak :-/ jinak tohle resit v tajnym foru..

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

Kalendář akcí

<<05 / 2019>>
    Po
    Út
    St
    Čt
    So