Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
11.jpg
Czechmate87 +95
04.03.10 v 20:59

zajimavej napad... nebo dat jen cast dekovacky... nevim... hala se na to tesi... zajimaly by me nazory dalsich lidi... ne ze tvuj nema vahu :-) ale at si clovek udela obrazek jak se na to divaj dalsi... podle toho se to zaridi...

otaznik2
Bobi86 +11
04.03.10 v 20:54

reakce na Czechmate87: ,,Jeste ke vcerejsimu zapasu: dekovacka me mile prekvapila... vypada to..." zobrazit příspěvekJeste ke vcerejsimu zapasu: dekovacka me mile prekvapila... vypada to ze se to preci jen ujima, to puleny s podelnou tribunou... Zajimavy bude play off... 1. jestli hraci na ni budou zustavat, 2. jak to bude znit az to bude rvat cela hala... 3. se samozrejme nabizi otazka , jestli si ji vubec po nejaky vyhre zarveme :-)"

Czechmate87 napsal:

Jeste ke vcerejsimu zapasu: dekovacka me mile prekvapila... vypada to ze se to preci jen ujima, to puleny s podelnou tribunou... Zajimavy bude play off... 1. jestli hraci na ni budou zustavat, 2. jak to bude znit az to bude rvat cela hala... 3. se samozrejme nabizi otazka , jestli si ji vubec po nejaky vyhre zarveme :-)

Já myslim že by se na PO mělo udělat nějakej rituál jako maj hráči v PO.. jakože po každý výhře neskáčou rybičky... jen po vyhraný(prohraný) sérii... tak podle mě by bylo dobrý jen zatleskat a děkovačku případně po celý serii ...

otaznik3
Bobi86 +11
04.03.10 v 20:49

MartinS: Mám pocit že při signalizovanym vyloučení jsme udělali offside nebo přihrávku rukou ted nevim přesně... tim pádem se vhazovalo ve střednim

83.jpg
SpartaCorps +251
04.03.10 v 19:33

hokej.sport.cz/hokej... pro pobavení :) Czechmate: byla super, tak doufám, že v PO se bude dařit a děkovačka se ujme a proběhne hodněkrát

11.jpg
Czechmate87 +95
04.03.10 v 17:38

Jeste ke vcerejsimu zapasu: dekovacka me mile prekvapila... vypada to ze se to preci jen ujima, to puleny s podelnou tribunou... Zajimavy bude play off... 1. jestli hraci na ni budou zustavat, 2. jak to bude znit az to bude rvat cela hala... 3. se samozrejme nabizi otazka , jestli si ji vubec po nejaky vyhre zarveme :-)

83.jpg
SpartaCorps +251
04.03.10 v 17:07

nowis: moc pěkný fotky MartinS: taky sem se divil, nechápu, zvlášt, když při vyloučení našeho hráče bylo vhazování u Binga...

otaznik7
MartinS
04.03.10 v 16:19

Můžete mi někdo vysvětlit, proč se včera vhazovalo ve stř.pásmu, když byl vyloučen budějičák??

otaznik8
frafont +299
04.03.10 v 11:21

Ivánku, kamaráde, dyť voni ten hokej nedělaj pro sebe... :-)

5.jpg
Schaschek +760
04.03.10 v 09:40

nowas: to mě taky napadlo.. :-) hrozný... :-) jsme mohli vést snad 5:0 po první třetině..

otaznik10
nowas
04.03.10 v 00:56

Ta první třetina musela bejt vsazená na hosty, to snad není možný tolikrát za sebou netrefit prázdnou bránu(nebo na tu prázdnou ani nevystřelit - #9) :-) Jinak zase nějaké foto - novotny.vc.cvut.cz/s...

otaznik11
frafont +299
04.03.10 v 00:05

Čili se obávám, že narazíme zrovna na ty blbý Vítkovice, který jsou prakticky nejhorší z hlediska divácké atraktivity, resp. návštěvnosti na mače u nás... I když zas na druhou stranu ty dva mače u nás v rámci základní čtyřzápasové porce by měly vyjít na sobotu a neděli, takže snad úplná trága by to bejt nemusela.

otaznik12
frafont +299
04.03.10 v 00:00

Když prohrajem v Plzni a perníci porazej Třinec, tak jdem na Vítkovice, protože Třinec vyhrál až v nájezdech, čili má o bod míň než my a vzájemný zápasy jsou v náš prospěch... Šestý místo a tím někdo z dvojice ZLN/PCE jako soupeř ve čtvrtfinále může bejt vlastně jenom v případě, že my rupnem a Třinec vyhraje (přičemž TRI musí brát o dva body víc než my).

5.jpg
Schaschek +760
03.03.10 v 23:26

tak hlavně musíme začít u sebe..zatím hrajeme tužku..uvidíme jak to všechno dopadne..nejmíň bych si přál Vítkovice, ikdyž ty zase vypadají nejhratelněji..ale do Ostravy se mi teda sakra nechce..to ten Zlín vypadá líp..Pardubice by nás zase asi ale sfoukly jako svíčku..

67.jpg
LoLeK von Brno +55
03.03.10 v 23:06

přesně tak schaschku, jen se bojím toho aby to pilsneráci nevypustili, nebo neprodali a my se tak vyhnuli paštikám :/

5.jpg
Schaschek +760
03.03.10 v 22:49

Hlavně Budějovice hráli naprostý kulový..hrozný..my jsme se zase střelecky trápili..hrůza..ale nakonec to urvali a zaslouženě jsme vyhráli..takže aspoň tak.. jaká je kalkulace pro play off? Když prohrajeme v Plzni a Pardubice s Třincem vyhrajou, tak hrajeme se Zlínem?

83.jpg
SpartaCorps +251
03.03.10 v 21:43

Byly to nervy, první třetina byla o ničem, druhá lepší, a ve třetí to tam napadalo...musí ale vylepšit přesilovky.... nevíte někdo, co je s Bubnem? ten kecal, co tam byl místo nej, byl hroznej....sere mě, že otravoval s webem, FB, vybavením na PO, rozhovory byly hrozný, hudba až na pár vyjímek na nic. no děs...Panu Zabrodskému přeju hodně zdraví

otaznik17
frafont +299
03.03.10 v 21:07

Hlásím návrat... Tak nakonec to ti naši bruslaři otočili :-) Ale než toho Turka odčarovali, to trvalo nějak až moc dlouho - dát ty Budějky druhej, tak čertví jak by to vypadalo. Jinak teď jsem mrkl na další výsledky a Vítky vyhrály, čili už definitivně v pátek se hraje jenom o to, jestli budem 5. či 6. - a z možného okruhu soupeřů pro ČF vypadává Třinec a naopak je docela reálnej Paštikov :-)

otaznik18
Vena +19
03.03.10 v 19:51

Brej načelníku... Koukám že naši hoši berou ten boj o 4 flek vážně. :D ještě že sem tam nešel.

150.jpg
Trubka +314
03.03.10 v 19:46

Brej den! :-))

67.jpg
LoLeK von Brno +55
03.03.10 v 13:50

už jsem hlasoval :) samozřejmě že pro paštiky ... btw něšlo by sem dát alespoň automatické přihlašování? mě to vždy odhlásí, napíšu příspěvek a pak si všimnu, že nejsem přihlášen ... je to celkem naprd to pak psat znova :)

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

Kalendář akcí

<<03 / 2019>>
    Po
    Út
    St
    Čt
    So