Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
Krusty +4
24.04.10 v 16:00

Treille by mi tu vůbec nevadil, líbí se mi. Bez smlouvy je taky Kašpar, ikdyž ten, jak i sám tvrdí, hraje radši technicky.

83.jpg
SpartaCorps +254
24.04.10 v 15:34

reakce na BFG: ,,No a už je to tady :-)))) Vedení to opět odkládá, no jak..." zobrazit příspěvek

No a už je to tady :-)))) Vedení to opět odkládá, no jak počítám tak už je to 3 odklad, ve finále vlastně polovina dotazů ještě zmizí a na zbytek se odpoví obklikou. To, že je jeden člověk nemocný, museli vědět už kdy tak nevím proč mlží s nějakým odhadem kdy to tak bude a pořád to posouvají. Přijde mě to strašně směšné todle, vlastně je to stejné jako celá sezóna s jejich výroky, které se tu probrali snad milionkrát.

"

BFG napsal:

No a už je to tady :-)))) Vedení to opět odkládá, no jak počítám tak už je to 3 odklad, ve finále vlastně polovina dotazů ještě zmizí a na zbytek se odpoví obklikou. To, že je jeden člověk nemocný, museli vědět už kdy tak nevím proč mlží s nějakým odhadem kdy to tak bude a pořád to posouvají. Přijde mě to strašně směšné todle, vlastně je to stejné jako celá sezóna s jejich výroky, které se tu probrali snad milionkrát.

jj, je to bída, ns webech jiných klubů bylo vyjádření hned po konci sezony, tak nevim, na co čekaj...nám skončila už před nejakou dobou...

5.png
Schaschek +786
24.04.10 v 15:34

reakce na HCS Martin: ,,Tak nám sem má prej namířeno Yorick Treille....no nevim..osobně..." zobrazit příspěvek

Tak nám sem má prej namířeno Yorick Treille....no nevim..osobně bych tu z těch Vítkovic radši viděl jiný hráče...zejmna teda Kvapila nebo Ujčíka...no uvidíme :

deniksport.blesk.cz/...

"

HCS Martin napsal:

Tak nám sem má prej namířeno Yorick Treille....no nevim..osobně bych tu z těch Vítkovic radši viděl jiný hráče...zejmna teda Kvapila nebo Ujčíka...no uvidíme :

deniksport.blesk.cz/...

ten by mi tu vůbec nevadil..:) ale lepší si počkat na květen a slyšet to ofiko, než věřit bulváru typu Deník Sport..

otaznik4
HCS Martin
24.04.10 v 15:22

deniksport.blesk.cz/...

214.jpg
BFG +17
24.04.10 v 12:34

otaznik6
frafont +302
24.04.10 v 09:43

Už se snad dočkáme odpovědí vedení, jen co tomu daj finální hejahejavašesparta podobu :-)

hcsparta.cz/clanek.a...

otaznik7
frafont +302
23.04.10 v 15:16

Hm, tak tipsport cup rozlosnutej... hcsparta.cz/clanek.a...

Teda já osobně nevím, proč se na ten TC nevyséřou a nevyjednaj raděj navíc nějaký pořádný zápasy venku - dyť co nám dá pouťák se Znojmem a Třebíčí? Nula nula prd...

5.png
Schaschek +786
23.04.10 v 14:48

reakce na BFG: ,,To jo kvalitu, ale kde bude hrát? Ve 3 nebo 4 pětce když u nás..." zobrazit příspěvek

To jo kvalitu, ale kde bude hrát? Ve 3 nebo 4 pětce když u nás jsou 2lajny daný? Do Sparty podle mě nepřijde nikdo kvalitní, tím míním útočníky. Obránce by přijít mohl dobrý ale útočník těžko, protože to si každej spočítá jak to tady je a ono jít hrát někam 3 lajnu neni taky žádný šlágr. Typický příklad je letos Kuba Langhamer, minulou sezonu měl super a letos?? Nic moc, ale proč, protože hrál ve 3 lajně a na led chodil jen hru 5 na 5 většinou.

"

BFG napsal:

To jo kvalitu, ale kde bude hrát? Ve 3 nebo 4 pětce když u nás jsou 2lajny daný? Do Sparty podle mě nepřijde nikdo kvalitní, tím míním útočníky. Obránce by přijít mohl dobrý ale útočník těžko, protože to si každej spočítá jak to tady je a ono jít hrát někam 3 lajnu neni taky žádný šlágr. Typický příklad je letos Kuba Langhamer, minulou sezonu měl super a letos?? Nic moc, ale proč, protože hrál ve 3 lajně a na led chodil jen hru 5 na 5 většinou.

přesně jak říkáš..když má místo v přesilovkách předplacené Výborný s Ručinským, tak se ani nedivím, že se sebou Lanýž nechtěl nechat vyjebávat dál a radši jde pryč...

Jinak Kusýho upřímně nesnáším, ale dělá dobrou práci..třeba dokázal to, že přivést Kanaďany není až tak špatný nápad...lepší dát prachy jim než vyčpělím staříkům...Pardubice měli suprově složenej tým a zaslouženě vyhráli titul..není to ale ani tak Haškem jako jejich suprovou obranou a útokem, kde dokáže dát gól každá lajna...u nás naopak gól nedokáže dát žádná lajna (čest výjimkám typu Tona...)..no jsem zvědav na to, jak se ke posledním třem sezónám postaví naše vedení..

otaznik9
Jeník89 +7
23.04.10 v 14:09

No tak v Pardubicich na tom ma podle me ma nejvetší zasluhu gen. manažer Kusý (skvele slozil tym zajistil finance a dlouhodobe prosazuju veci,ktery maji hlavu a patu do celeho ceskeho hokeje... pro me to je dlouhodobe nejlepsi manazer v ceskym hokeji...)a dobra prace zkuseneho trenera Sýkory(tym byl na tom skvele takticky i fyzicky.... dostal z hracu maximum...) a nakonec Haška... a ted nemyslim ani tak vykony v brane, ale zaujeti pro hru... kterou strhnul spoluhrace a presvedcil je o tom ze maji na titul....

214.jpg
BFG +17
23.04.10 v 11:56

otaznik11
frafont +302
23.04.10 v 00:48

No mně taky nějakej vnitřní hlas říká, že Sparta dál půjde cestou bezkontaktní dědkologie, ale třeba se pletu... Rozhodně ale teďka od 1. května bude k dispozici v rámci celý ligy volnejch hráčů bez smlouvy jak nas*áno, pokud se nemýlím - tak třeba naše vedení dostane rozum a uloví opravdu kvalitu, dokud bude co :-)

214.jpg
BFG +17
22.04.10 v 22:47

Rád bych tomu věřil, ale nějak mě dojem řiká, NE NE NE! :-/

83.jpg
SpartaCorps +254
22.04.10 v 22:25

chtěl sem napat, že snd brzo bude v HCS vše fungovat tak, jako v Pardubicích...

83.jpg
SpartaCorps +254
22.04.10 v 22:22

Schaschek: pravda...doufám, že se to hodně brzo zlepší, i když v HCS je možný asi uplně všechno....

5.png
Schaschek +786
22.04.10 v 22:04

reakce na SpartaCorps: ,,jj, snd se dočkáme jednou sezony až do půlky dubna...perníci..." zobrazit příspěvek

jj, snd se dočkáme jednou sezony až do půlky dubna...perníci ostravaky splachli - a my se s nima tak trapíme...

"

spartacorps napsal:

jj, snd se dočkáme jednou sezony až do půlky dubna...perníci ostravaky splachli - a my se s nima tak trapíme...

hlavně měli naprosto vyrovnaný útoky, excelentní obranu a výbornýho brankáře..hlavně tu obranu a beky....a útok? U nich se dokáže prosadit třetí, čtvrtá pětka..to je taky diametrální rozdíl proti nám..Zaslouženě ten titul vyhráli...snad se i my vrátíme tam, kam patříme..

83.jpg
SpartaCorps +254
22.04.10 v 21:24

otaznik17
frafont +302
22.04.10 v 21:15

hm, tak perníci se s tím nepárali... tche end of liga, teď ještě za tejden ta EHT, pak MS a případně závěr bojů o titul v NHL a zas čekat do podzimu na heja heja novou už určitě úspěšnou sezónuSmile

248.jpg
otaznik
21.04.10 v 14:31

reakce na BFG: ,,No ne, tak přijde mi, že na 70 otázek ve dvou lidech by se dalo..." zobrazit příspěvek

No ne, tak přijde mi, že na 70 otázek ve dvou lidech by se dalo odpověd snad. Odkaz je už neplatný, protože to asi sundali z webu, ale díky. Mě prostě jen zajímá jak se k tomu staví lidi kompetentní to hodnotit a dělat závěry, popřípadě změny. Cool

"

BFG napsal:

No ne, tak přijde mi, že na 70 otázek ve dvou lidech by se dalo odpověd snad. Odkaz je už neplatný, protože to asi sundali z webu, ale díky. Mě prostě jen zajímá jak se k tomu staví lidi kompetentní to hodnotit a dělat závěry, popřípadě změny. Cool

Však psali, že odpoví v průběhu tohoto týdne, tak si nechte kritiku až na pondělí, když odpovědi nebudou.

Odkaz funguje, nic nestáhli, jen toto forum za všechny odkazy přidává svoje tagy.

214.jpg
BFG +17
21.04.10 v 13:20

otaznik20
radek
21.04.10 v 08:15

reakce na Schaschek: ,,BFG napsal: tak nějak stále čekám na odpovědi, které tu měli..." zobrazit příspěvek

BFG napsal:

tak nějak stále čekám na odpovědi, které tu měli být už v pátek ( na internetu) a stále nic, je vidět, že jsme veední u ***e stejně jako některým hráčům.

v druhé půlce týdne...

"

BFG, jestli čekáš na odpovědi, přečetl sis článek k tomu? pokud ne, tak tady je: www.hcsparta.cz/clan...

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

Kalendář akcí

<<04 / 2019>>
    Po
    Út
    St
    Čt
    So