Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
83.jpg
SpartaCorps +281
13.10.10 v 21:10

v patek nejdu, mam sraz od skoly, ale priste se mi bude fakt bude chtit neco zarvat smerem k vedení...

5.png
Schaschek +951
13.10.10 v 21:03

Tenhle rozhovor je jen kopec alibistických řečí...Kdyby aspoň vedení uznalo chybu.Místo toho tu máme možnost číst takovouhle hovadinu.Tohle je prostě krok vedle a jen tak na to nezapomenu..

otaznik3
Lenka
13.10.10 v 20:51

Dobrý den normalně nereaguju ale Vy už p.Bříza radši nemluvte!!!!!!!!Je vidět kde si podlejdy VÁŽÍ!!!!!

83.jpg
SpartaCorps +281
13.10.10 v 20:44

nic proti Růčovi, ale v jeho případě zranění nevadilo.... do hajzlu, to fakt k nasrání

83.jpg
SpartaCorps +281
13.10.10 v 20:28

z toho clanku je fakt uzasna veta, ze mu preje, aby mohl brzo nastoupit ... by me zajimalo, jak se bude tvarit, až bude hrát proti nám...

83.jpg
SpartaCorps +281
13.10.10 v 20:26

skoro se mi chce napsat vzkaz pro vedeni: Nedekujem, vypadnete

134.jpg
Zouzel
13.10.10 v 20:24

www.hcsparta.cz/clan...

nevim jestli se mam smat nebo brecet...pobavila me veta: ,,Ale už mu je 28 let, u nás hrál třetí a čtvrtou pětku." -dyt 28 let je jeste celkem malo oproti nasemu ,,normalu"....

otaznik8
Jeník89 +7
13.10.10 v 20:22

reakce na Bása: ,,lol...patriot Sparty Růča:)))Sakra, se poseru smíchy, jako s..." zobrazit příspěvek

lol...patriot Sparty Růča:)))Sakra, se poseru smíchy, jako s Přikrylem:)))

"

Bása napsal:

jo taky se dobre bavim... na Binga nadavalo takovejch lidi ted ho chtej vsichni zpatky... spousta lidi porad rikala at novotny dostane sanci tak ted je u nas nastalo jako dvojka kazdej by tam radsi videl binga... rucinskej a patriot.. jj v litvajzu rikali ze je to skvelej patriot...:D vcera byla proste nejlepsi 3.lajna.. a ac se tonakovi nedari tak jsem u nej videl velkou touhu to zlomit a rekl bych ze se mu lepi i trosku smuly na hokejku... ale u Tona je to vzdycky v takovejch vlnach.. pak mu tam spane naka smudla.. a bude to uplne jinej hrac... rekl bych ze tu krizi ze zacatku uz zazehnal a brzy uz to z jeho strany prijde... 

83.jpg
SpartaCorps +281
13.10.10 v 20:09

www.hcsparta.cz/clan...

co dodat.... pustit ho pryč, jen kvůli udajnemu zraneni....

155.jpg
Requiem +4
13.10.10 v 20:05

Co kdybychom v pátek párkrát vyvolali jméno Podlejdy?

otaznik11
Bása +1
13.10.10 v 19:24

83.jpg
SpartaCorps +281
13.10.10 v 19:20

Martin PODLEŠÁK patří do HCS, sakra!!!!!!!!!!!!

10.jpg
Strawby +122
13.10.10 v 19:09

To vypadá pomalu jak nějakej PR příspěvek :D

otaznik14
Tonny
13.10.10 v 18:48

Tak jsem čekal,že bude po Budějkách,tak nějak veseleji.Ale bohužel,krom třetí třetiny to zas hráli po rohách a podobně,takže klasika posledních kol..Skoda,té horní tyče Tona,ten gol by mu strašně pomoh.Co se týká trenerů,myslím,že Holaně by jsme měli podržet.Není to špatný trenér a pro spartu,fakt maká.Dělá co může,aby se to zvedlo. Spíš neovlivní ty supertahy,co vedení s Břízou od začátku,předvádí a sám je,asi taky nechápe..To s Volkem je to jiná,ten kdyby dneska skončil,tak je to pozdě!A snad by si toho,ani nikdo nevšiml.Mě tam nesedí co do sparty vlez..Tak držme palce na pátek,*** už snad není co,jedině získat.Pořád věřím,že se zvednem,zatím...

otaznik15
frafont +362
13.10.10 v 18:39

jsemtynka: vašesparta řiditel pro tyhle věci sídlí na ofiku, tak to pošli letecky asi raděj tam :-)))

3.gif
Venda#87 +15
13.10.10 v 18:37

No do ***e :-))

otaznik17
jsemtynka
13.10.10 v 18:10

Milá Sparto,

jsem věrnou fanynkou, ale tohle, co předvádíte, mě opravdu dohání k šílenství a zároveň mě to mrzí. Byla jsem na zápase proti Slavii. Byl uchvacující, v prvních dvou třetinách trochu smutný, ale uchvacující závěr. Kam se to podělo? Ta sparťanská bojovnost a síla? Propuštění brankáře Přikryla považuji jako hrubou chybu! Pöpperle je sice vcelku dobrý brankář, ale oproti Přikrylovi je to bohužel nesrovnatelné. Dále mě také ranilo, když odešel Martin Ručinský. Je to velká škoda, jelikož podle mě to byl vždy úžasný hráč a patriot Sparty. To už můžete rovnou vyházet i Výborného, Tona a Vykoukala a můžeme jít klidně do 1. ligy. Jsem pobouřená a hodně naštvaná. Avšak pořád doufám, že se v týmu najde nějaký dobrodinec, který zareaguje jako Jágr minulou sezonu, všechny nakopne a nakonec se to dotáhne do zdárného konce. Vypadá to jako pohádka, ale zázraky se dějí. Doufejme dál. S pozdravem Vaše věrná fanynka

150.jpg
Trubka +314
13.10.10 v 17:31

reakce na *Alias: ,,presne kvuli pristupu "hrajem hovno...jako kazdej podzim...a? v PO..." zobrazit příspěvek

presne kvuli pristupu "hrajem hovno...jako kazdej podzim...a? v PO budem toho se nebojim" jsem si po letech nekoupil permici a jsem tomu zatim velice rad! :D videl jsem letos nazivo dva zapasy, derby a Mannheim, v obou pripadech jsem odchazel spokojen a nehodlam to nadale pokouset :)

"

*Alias napsal:

presne kvuli pristupu "hrajem hovno...jako kazdej podzim...a? v PO budem toho se nebojim" jsem si po letech nekoupil permici a jsem tomu zatim velice rad! :D videl jsem letos nazivo dva zapasy, derby a Mannheim, v obou pripadech jsem odchazel spokojen a nehodlam to nadale pokouset :)

No tak já mam za sebou jen to derby. A že je ten život takovej nějakej krásnější?

183.jpg
GreenGoblin +62
13.10.10 v 17:03

reakce na Gapin: ,,I když sem nikdy nebyl velkym zastáncem výměn trenérů,..." zobrazit příspěvek

I když sem nikdy nebyl velkym zastáncem výměn trenérů, tentokrát prvně řikám Volek ven. Za celou tu dobu co Spartu trénuje neni schopnej jí dát nějakej styl hry, poskládat utoky. Nevěřim že ty hráči sou až tak strašně v ***i. Včera sem čekal, že zkusí víc nasadit ty mladý. Výsledkem bylo nasazení Zacpálka a Pacovskýho od poloviny zápasu

Jakýmsi patronem (neznám význam této funkce) Sparty pro letošek je Luděk Bukač. Je mu sice už 75 a nevim jak na tom zdravotně je, ale rozhodně bych ho radši viděl na střídačce.

"

Gapin napsal:

I když sem nikdy nebyl velkym zastáncem výměn trenérů, tentokrát prvně řikám Volek ven. Za celou tu dobu co Spartu trénuje neni schopnej jí dát nějakej styl hry, poskládat utoky. Nevěřim že ty hráči sou až tak strašně v ***i. Včera sem čekal, že zkusí víc nasadit ty mladý. Výsledkem bylo nasazení Zacpálka a Pacovskýho od poloviny zápasu

Jakýmsi patronem (neznám význam této funkce) Sparty pro letošek je Luděk Bukač. Je mu sice už 75 a nevim jak na tom zdravotně je, ale rozhodně bych ho radši viděl na střídačce.

Souhlas a Volek hlavně není žádný trenér.VOLEK VEN a to bezpardónu.Doufám že k tomu vedení dojde co nejdříve.

otaznik20
Sparta87
13.10.10 v 16:49

Há si myslim že poslední tři zápasy byly pro Pepise vynikající. Hlavně se mi líbí že Pacovský je tam půl zápasu a má asistenci. Okamžitě stáhnout Kafku a dát ho k Pacovskýmu a Karpovovi do formace. Už aby se uzdravil Krtek. S nim se to zvedne.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 21. srpna - 16:00
    47.png
    GEN (venku)
    Příprav 2019 (příp.)
  • 23. srpna - 16:00
    33.png
    HV71 (venku)