Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
5.jpg
Schaschek +669
03.03.10 v 23:26

tak hlavně musíme začít u sebe..zatím hrajeme tužku..uvidíme jak to všechno dopadne..nejmíň bych si přál Vítkovice, ikdyž ty zase vypadají nejhratelněji..ale do Ostravy se mi teda sakra nechce..to ten Zlín vypadá líp..Pardubice by nás zase asi ale sfoukly jako svíčku..

67.jpg
LoLeK von Brno +55
03.03.10 v 23:06

přesně tak schaschku, jen se bojím toho aby to pilsneráci nevypustili, nebo neprodali a my se tak vyhnuli paštikám :/

5.jpg
Schaschek +669
03.03.10 v 22:49

Hlavně Budějovice hráli naprostý kulový..hrozný..my jsme se zase střelecky trápili..hrůza..ale nakonec to urvali a zaslouženě jsme vyhráli..takže aspoň tak.. jaká je kalkulace pro play off? Když prohrajeme v Plzni a Pardubice s Třincem vyhrajou, tak hrajeme se Zlínem?

83.jpg
SpartaCorps +234
03.03.10 v 21:43

Byly to nervy, první třetina byla o ničem, druhá lepší, a ve třetí to tam napadalo...musí ale vylepšit přesilovky.... nevíte někdo, co je s Bubnem? ten kecal, co tam byl místo nej, byl hroznej....sere mě, že otravoval s webem, FB, vybavením na PO, rozhovory byly hrozný, hudba až na pár vyjímek na nic. no děs...Panu Zabrodskému přeju hodně zdraví

otaznik5
frafont +288
03.03.10 v 21:07

Hlásím návrat... Tak nakonec to ti naši bruslaři otočili :-) Ale než toho Turka odčarovali, to trvalo nějak až moc dlouho - dát ty Budějky druhej, tak čertví jak by to vypadalo. Jinak teď jsem mrkl na další výsledky a Vítky vyhrály, čili už definitivně v pátek se hraje jenom o to, jestli budem 5. či 6. - a z možného okruhu soupeřů pro ČF vypadává Třinec a naopak je docela reálnej Paštikov :-)

otaznik6
Vena +18
03.03.10 v 19:51

Brej načelníku... Koukám že naši hoši berou ten boj o 4 flek vážně. :D ještě že sem tam nešel.

150.jpg
Trubka +311
03.03.10 v 19:46

Brej den! :-))

67.jpg
LoLeK von Brno +55
03.03.10 v 13:50

už jsem hlasoval :) samozřejmě že pro paštiky ... btw něšlo by sem dát alespoň automatické přihlašování? mě to vždy odhlásí, napíšu příspěvek a pak si všimnu, že nejsem přihlášen ... je to celkem naprd to pak psat znova :)

11.jpg
Czechmate87 +95
03.03.10 v 13:12

Mimochodem, vpravo je nova anketa :-) připomínám pro slepce :-)

7.jpg
KubaSF +89
02.03.10 v 23:28

reakce na SpartaCorps: ,,LoLeK: no jo no, to je ta politika k fanouškům...hlavně, že se tam..." zobrazit příspěvekLoLeK: no jo no, to je ta politika k fanouškům...hlavně, že se tam oháněj FB, kterej stejně za chvilku pude do háje...."

SpartaCorps napsal:

LoLeK: no jo no, to je ta politika k fanouškům...hlavně, že se tam oháněj FB, kterej stejně za chvilku pude do háje....

Kdo by diskutoval v pracovní době na o hokejové Spartě na FB že, když je ve většině firmách facebook.com hezky zablokován :D kromě IT oddělení samozřejmě :p

83.jpg
SpartaCorps +234
02.03.10 v 23:21

LoLeK: no jo no, to je ta politika k fanouškům...hlavně, že se tam oháněj FB, kterej stejně za chvilku pude do háje....

67.jpg
LoLeK von Brno +55
02.03.10 v 22:53

co to do***e zase "Vaše Sparta" napadlo omg ... prvně zadupou diskuzi na nějaký 6 místo v pořádí a teď ji dokonce pošlou sem??? ... chudáci kluci z SHS ... tu budou mít tak nablito ---

5.jpg
Schaschek +669
02.03.10 v 21:56

když najedeš kurzorem na příspěvek co čteš, tak je pozadí šedivý... ;-)

137.jpg
José B. +91
02.03.10 v 21:42

ulath:Ty mas cerveny pozadi???Tak to budes asi bolsan :-)))

otaznik15
ulath
02.03.10 v 19:09

Teda jenom bych neco udelal s tem barvama, ja osobne mam velkej problem cist na tom cervenym pozadi...

5.jpg
Schaschek +669
02.03.10 v 17:00

klasicky se tam nikdo nesejde...mě osobně se to nehodí

11.jpg
Czechmate87 +95
02.03.10 v 14:19

Uprime řečeno se moc těším na pondělní face2face... Bude evidentne veselo

7.jpg
KubaSF +89
02.03.10 v 14:10

Tah Sparty, zrušit jednu z nejnavštěvovanějších sekcí webu (alespoň podle mého názoru se tím diskuze mohla pyšnit), v době kdy každý web bojuje o kliky, aby mohli být pisálkové z čeho placeni, jsem upřímně nepochopil. Zřejmě je LG natolik silný partner, že je pro Spartu jednodušší snížit návštěvnost celého webu hcsparta.cz, než si někdy vyposlechnout pychlavou a pravdivou poznámku, která se samozřejmě nelíbí :) Bylo málo míst na webu hcsparta.cz, kam se ať už z nudy nebo zvědavosti dalo kliknout, odkaz hcsparta.cz/forum.as... tak můžu s klidný svědomým smazat ze záložek a nastavovat si třeba Manuál fanouška Sparty, nebo KFC v Tesla aréně rozhodně nehodlám:p

19.jpg
sin34 +5
02.03.10 v 13:59

reakce na *Alias: ,,sin34 napsal: Alias: Konecne aspon vim, jak vypadas:-D to je Bobby..." zobrazit příspěveksin34 napsal:

Alias: Konecne aspon vim, jak vypadas :-D

to je Bobby Clarke, voe :) ja mam o dost vic zubu a o dost min vlasu"

Ja vim, delal jsem si legraci:)

87.jpg
*Alias
02.03.10 v 13:53

reakce na sin34: ,,Basa: Presne tak, uz neni naprosto duvod tam lezt.. Alias: Konecne..." zobrazit příspěvekBasa: Presne tak, uz neni naprosto duvod tam lezt.. Alias: Konecne aspon vim, jak vypadas :-D"

sin34 napsal:

Alias: Konecne aspon vim, jak vypadas :-D

to je Bobby Clarke, voe :) ja mam o dost vic zubu a o dost min vlasu

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 22. února - 17:30
    17.png
    ZLN (venku)
    Extraliga (47.kolo)