Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
11.jpg
Czechmate87 +95
14.10.09 v 10:44

znovu rikam :-) hlavni je aby fandili vsichni domaci spartani na kometaky sereme :-P

otaznik2
bombic87
14.10.09 v 09:50

no myslim že jich přijede víc jak tisícovka viz. www.hc-kometa.cz/fan... celej ten roh u hostujícího kotle by měl bejt plnej plus nekteří budou určitě rozmístěni na galeriích, takže si myslim že kolem 1500- 2000 by tu bejt mohlo

otaznik3
Vena +18
14.10.09 v 09:49

reakce na Schaschek: ,,nechce se mi věřit, že po tom kolik jich přijelo na slátance jich..." zobrazit příspěveknechce se mi věřit, že po tom kolik jich přijelo na slátance jich k nám přijede jeden autobus a pár aut..tomu prostě nevěřim - kor když je to v pátek a druhej den se nemusí vstávat do práce.."

No tak se nechte prekvapit. Bud budem slyset aspon trochu nebo skoro vubec. :D Ne tak horsi nez sesivanci to snad nebude.

5.jpg
Schaschek +602
14.10.09 v 09:38

nechce se mi věřit, že po tom kolik jich přijelo na slátance jich k nám přijede jeden autobus a pár aut..tomu prostě nevěřim - kor když je to v pátek a druhej den se nemusí vstávat do práce..

10.jpg
Strawby +122
14.10.09 v 09:33

Nevim, kde jste vzali, že jich sem dotáhne 3000... Podle informací ze včerejška má přijet jeden autobus a několik aut + místní.

otaznik6
Vena +18
14.10.09 v 00:02

reakce na KubaSF: ,,Podle mého názoru, je každá posila a zvýšení konkurence..." zobrazit příspěvekPodle mého názoru, je každá posila a zvýšení konkurence přínosem. Pokud to nebude zatěžovat rozpočet a hráč, třeba "rebel" Kůrka, bude mít motivaci tu něco předvést, dokázat tak proč ne - v zápase s Mounfieldem se mi dost líbil, takovej dravej útočník..."

No jen doufam ze se nepotvrdi spekulace, ze by to byla vymena za Tona to by bylo po kauze Vyborny na me uz trochu moc.

7.jpg
KubaSF +89
13.10.09 v 11:15

reakce na : ,,Diskuse o nejvyšší hokejové soutěži v ČR"

Podle mého názoru, je každá posila a zvýšení konkurence přínosem. Pokud to nebude zatěžovat rozpočet a hráč, třeba "rebel" Kůrka, bude mít motivaci tu něco předvést, dokázat tak proč ne - v zápase s Mounfieldem se mi dost líbil, takovej dravej útočník...

11.jpg
Czechmate87 +95
12.10.09 v 23:24

problemy s webem smeruj do prislusneho fora :-) ;-)

otaznik9
frafont +282
12.10.09 v 23:15

asi nějaká chybka v matrixu :-)

otaznik10
antislavista5
12.10.09 v 22:51

reakce na Czechmate87: ,,zajimave ze o tom mluvis... sami jsme to nedavno resili... a dost..." zobrazit příspěvekzajimave ze o tom mluvis... sami jsme to nedavno resili... a dost mozna to s bubnama poresime... obcas do toho fakt moc rezou..."

proc vzdy kdyz dam aktualizovat stranku tak se mi ten prispevek objevi znova???

otaznik11
antislavista5
12.10.09 v 22:51

reakce na Schaschek: ,,jj to je pravda..neskutečný ty počty..a doma famózní support..ale..." zobrazit příspěvekjj to je pravda..neskutečný ty počty..a doma famózní support..ale je taky fakt, že před pár lety jich chodilo na ligu 300...takže je to hodně velkej boom, kterej podle mě budem polevovat.."

ale letos mi prijde, ze se nikde nechodi- myslel jsem ze se navaze na navstevy z minuleho konce sezony- ktere byli hodne nadprumerne a skutek utek- predevsim v pardubicich.... ale jak to vypada tak se to zlepsi.... jinak letos atmosfera na domacich zapasech dobra- jenom bych si dovolil poznamku... aspon mne pripada lepsi i lepe se posloucha nejaky choral, u ktereho se tolik neřeže do bubnu popřípadě i netleská... konkrétně např --železná sparta-- nebylo by hezci i lepsi, kdyby vsichni zvedli saly a zpivali??? vzdyt pri tom bubnovani a vytleskávání se ten pokřik ztrácí místo toho aby získával na intenzitě... některým pak připadá že už ani nema smysl zpívat....---ale pouze muj nazor

5.jpg
Schaschek +602
12.10.09 v 22:21

reakce na Bobi86: ,,Z rozesránim kabiny to může bejt pravda a taky nemusí, buhví jak..." zobrazit příspěvekZ rozesránim kabiny to může bejt pravda a taky nemusí, buhví jak to bylo, mohli ho nemít rádi hráči a nějakym způsobem mu to zhnusit. Třeba by se chytil a bylo by to dobrý frafont: útočníků tu máme dost, ale jak s nima hrajem ? "

mě spíš přijde, že ve vedení není nikdo, kdo by je dokázal namotivovat, seřvat, aby už konečně začali něco hrát..že se s nima jedná jako s kámošema a pak to takhle vypadá...primadony hrajou laxně, protože ví, že se jim nic nestane a mladý, když to viděj, tak na to kašlou taky..

5.jpg
Schaschek +602
12.10.09 v 22:20

reakce na antislavista5: ,,na druhou stranu musite uznat, ze nato co hrajou, i kdyby jich prijelo..." zobrazit příspěvekna druhou stranu musite uznat, ze nato co hrajou, i kdyby jich prijelo 500 tak je to obrovsky cislo- chtel bych videt kolik by nas dorazilo treba jen na slavii kdyby sme byli beznadejne posledni"

jj to je pravda..neskutečný ty počty..a doma famózní support..ale je taky fakt, že před pár lety jich chodilo na ligu 300...takže je to hodně velkej boom, kterej podle mě budem polevovat..

otaznik14
antislavista5
12.10.09 v 22:18

na druhou stranu musite uznat, ze nato co hrajou, i kdyby jich prijelo 500 tak je to obrovsky cislo- chtel bych videt kolik by nas dorazilo treba jen na slavii kdyby sme byli beznadejne posledni

otaznik15
Bobi86 +11
12.10.09 v 21:54

reakce na frafont: ,,no útočníků máme myslím dost svejch, takže není třeba sem..." zobrazit příspěvekno útočníků máme myslím dost svejch, takže není třeba sem brát ještě někoho od Bédy Trávníčka..."

Z rozesránim kabiny to může bejt pravda a taky nemusí, buhví jak to bylo, mohli ho nemít rádi hráči a nějakym způsobem mu to zhnusit. Třeba by se chytil a bylo by to dobrý frafont: útočníků tu máme dost, ale jak s nima hrajem ?

otaznik16
frafont +282
12.10.09 v 21:46

no útočníků máme myslím dost svejch, takže není třeba sem brát ještě někoho od Bédy Trávníčka...

11.jpg
Czechmate87 +95
12.10.09 v 21:36

reakce na Schaschek: ,,jestli si chceme ještě víc rozesrat kabinu, tak ať ho klidně..." zobrazit příspěvekjestli si chceme ještě víc rozesrat kabinu, tak ať ho klidně angažujou... :-/"

ja teda nevim... skoly nemam... ale ja mam pocit ze bysme momentalne kabinu rozesranou nemame... naopak si rikam ze je tam az moc pohodicka smradecek...

otaznik18
Bobi86 +11
12.10.09 v 21:08

reakce na Czechmate87: ,,Co rikate na spekulaci o Kurkovi? byl by prinosem nebo ne? uprime..." zobrazit příspěvekCo rikate na spekulaci o Kurkovi? byl by prinosem nebo ne? uprime receno ho neznam..."

Gólovej a produktivní je.... proč ne jako náhrada za Hlinku

5.jpg
Schaschek +602
12.10.09 v 21:08

reakce na Czechmate87: ,,Co rikate na spekulaci o Kurkovi? byl by prinosem nebo ne? uprime..." zobrazit příspěvekCo rikate na spekulaci o Kurkovi? byl by prinosem nebo ne? uprime receno ho neznam..."

jestli si chceme ještě víc rozesrat kabinu, tak ať ho klidně angažujou... :-/

11.jpg
Czechmate87 +95
12.10.09 v 20:36

Co rikate na spekulaci o Kurkovi? byl by prinosem nebo ne? uprime receno ho neznam...

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 21. prosince - 17:30
    12.png
    VIT (venku)
    Extraliga (28.kolo)
  • 26. prosince - 16:30
    16.png
    PLZ (venku)