Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
destroy +20
17.10.10 v 21:50

jak bylo v jednom filmu: nezlobte se, soudruhu Kroupo, ale tohle jsou základní věci..

otaznik2
destroy +20
17.10.10 v 21:47

Martin: Gulaši při hře bez brankáře měl jakožto divák lístek na nejlepší místo, ale mnohem víc mě naštvalo, co předvedl při gólu Vítkovic na 2:0, skoro to vypadalo, že si chce nechat Ujčíka podepsat.. V týhle situaci musí přece odblokovat hráče a ne se snažit hrát puk, notabene ve vzduchu.. Jinak góly, který jsme dostali, byly úplně trapný, při prvním podle mě zaspal hlavně Jirka Vykoukal, druhej Gulaši, při třetím nedůraz dvojice Salcido-OBrien a čtvrtej jasná chyba Zacpálka.. Námaz Hanzlíka neskončil gólem jen se štěstím..

5.png
Schaschek +825
17.10.10 v 21:47

hlavně, že jsme poslali Podlešáka do Budějovic...

otaznik4
Vena +19
17.10.10 v 21:45

Zajimalo by me co by na tohle rek nas oblibenec Robert Raz. :D I to jeho Toronto se vyhrabalo z tech s**cek. Zatimco my jich mame az nad hlavu. :D

otaznik5
Tonny
17.10.10 v 21:43

Tak koukám,že po odchodu Ruči a H+H žádné zlepšení nepřišlo..Tak poslední šance až se uzdraví krtek,že to snad zvednem.Pak už jedině Holaň-Volek ven..Jiné řešení,impuls už snad není.A,ani tohle není jisté,jestli to pomůže..S K.vary,už musej vyhrát i na prodloužení jim seru,doma za tři body,jinak ať už jdou opravdu do***e i s tím Holaňem!!

otaznik6
Radass
17.10.10 v 21:39

Sparta podlehla také Vítkovicím a zůstává předposlední! Hodnoťte výkony hráčů: hraci.info/hokej/tip...

otaznik7
Lenka
17.10.10 v 21:37

Je vidět že si p.Bříza nechal v týmu samé srdcaře viz p.Gulaši a sparťanská hra bez brankařeLaughing

podlejda for ever

137.jpg
José B. +91
17.10.10 v 21:37

HCS Martin:Delas si ***?Jaky ctvrtfinale???Co bysme tam,do hajzlu,hledali za stesti?Zatim to vypada-vis,nez jasne-ze se budeme tahat s Kladnem o Play Out...kamarade.

otaznik9
HCS Martin
17.10.10 v 21:29

Už mě to začíná fakt nehorázně srát...snaha tam je..bojovnost tam je..ale srážej nás vlastní chyby..ta obrana je fakt tragická...je mi líto Pepise,kterej toho strašně moc pochytá,ale obránci mu prostě nepomůžou...jinak to co předved Gulaši při hře bez brankáře tomu se nedá už nic než jenom smát......Hůř už snad bejt nemůže...mám obavy,že s timhle kádrem bude čtvrtfinále playoff úspěch...:(

83.jpg
SpartaCorps +264
17.10.10 v 21:22

nevim, kam se poděly ty sliby o agresivnim hokeji...asi skončily, když někdo rozhodnul, že se k nám nastěhují H+H a Martin a ostatní půjdou na hostování, nakonec do cb do konce sezony, což nikdy nepochopim a nesmířím se s tim

239.jpg
Skeewe +37
17.10.10 v 21:21

Je pravda,že kolikrát staci malo,ale na to se nemuzem vymlouvat.Je cas zacit se s prominutim,srat do ty brany,konecne...jako to treba predvedl Bartanus pri druhe brance.Uplne jednoduchy...A tvrde na sobe makat ! Zadny podelany mrdani po rozich,po kterych nasleduje akorat ztrata kotouce do***e !.Kluci strilejte...Jakkoliv,hlavne strilejte,cpete se do brany ,placejte to tam ,hlavne bojujte ....

5.png
Schaschek +825
17.10.10 v 21:17

a já si myslel, že už nemůže bejt hůř..nevím co k tomu dodat..nevím jak z toho ven..

83.jpg
SpartaCorps +264
17.10.10 v 21:11

reakce na mara17: ,,njn tak zůstáváme na 13. místě s dvanácti body... Fakt hrůza,..." zobrazit příspěvek

njn tak zůstáváme na 13. místě s dvanácti body... Fakt hrůza, že si na nás všichni dělaj body a špička tabulky nám utíká.. Ale jestli příjde nějaká výměna trenérů něco se začne dít, novej impuls tak by se s tím dalo něco dělat když si to vezmu tak máme 12 bodů stačí jedna výhra za tři body a sme zase zpět ve hře ..Jak by jen stačilo vyhrát jeden dva zápasy za tři body a jeden z toho venku a ten další vyšším rozdílem a jak by to šlapalo... Psychyka dělá v našem případě 85% podle mě ..Říkám si, jsem Sparťan a se Spartou musím být i když se nedaří, ale nerad bych viděl že bojujeme v play-out !! to se snad nestane ....

"

mara17 napsal:

njn tak zůstáváme na 13. místě s dvanácti body... Fakt hrůza, že si na nás všichni dělaj body a špička tabulky nám utíká.. Ale jestli příjde nějaká výměna trenérů něco se začne dít, novej impuls tak by se s tím dalo něco dělat když si to vezmu tak máme 12 bodů stačí jedna výhra za tři body a sme zase zpět ve hře ..Jak by jen stačilo vyhrát jeden dva zápasy za tři body a jeden z toho venku a ten další vyšším rozdílem a jak by to šlapalo... Psychyka dělá v našem případě 85% podle mě ..Říkám si, jsem Sparťan a se Spartou musím být i když se nedaří, ale nerad bych viděl že bojujeme v play-out !! to se snad nestane ....

taky věřim, že se zvednem, budu chodit, fandit, ale začíná mě to opravdu hodně štvát

83.jpg
SpartaCorps +264
17.10.10 v 21:02

tak nevim, fakt mě to štve, dneska sem to neviděl, ale když to tady čtu, tak mi to stačí, jě to děs, jen doufám, že nevyhodí Holaňe, to bylo fakt potom stejný - ale pokud se to stane - tak by mohli vzít pana Bukače, když už je ten patron

350.jpg
chuli +105
17.10.10 v 20:45

aspon že ten bartánus dal dneska dva fíky...

350.jpg
chuli +105
17.10.10 v 20:39

VYpadá to že jim naše ultimátum nestačil oa budeme něco muset udělat ....dneska obran nebyla nikde ..hanzi zase kazil ,útok neni schopen přestřílet souepeře ..už mě to opravdu začíná štvát ....nejhorší na tom jak si z nás všcihni dělaj *** ...

otaznik17
Czechino
17.10.10 v 20:35

OSTUDA ! I pan Králík se nám směje, ten konec byl hodně trapnej.... Gulaši tam byl jako divák :-)

88.jpg
Martin87 +122
17.10.10 v 20:29

Hahahahahahaha! 5 na 3?  To je tragédie!!!! Salcido je lempl, kterej na přesilovkách nemá co dělat.

327.gif
mara17
17.10.10 v 20:18

372.jpg
Wojki +10
17.10.10 v 20:16

pěkná bitka

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

Kalendář akcí

<<05 / 2019>>
    Po