Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
Gianni
31.03.10 v 20:21

Hráči nedávali góly šancí jsme měli dostatek nemá cenu mluvit o trenérovi.Šancí jsme kolikrát měli na dva zápasy a nic.S tím nic neudělá žádný trenér pokud se nevyužívají šance.

otaznik2
prerizchu
31.03.10 v 20:17

Lidi neblázněte!!! Franta Výborný má se Spartou 3 tituly a 1 stříbro,je to PAN TRENER!!! Před 2 rokama jsme ho vynášeli do nebes a teď mu tady budeme mýt ***? Je to jeden z nejlepších trenérů tady,absolutní profík a hlavně Sparťan a ja mu dekuju za to co pro nás udělal!!! Tonovi,Vykoukalovi a Přikrylovi taky moc dík.

137.jpg
José B. +91
31.03.10 v 20:16

A jeje.Zakrik jsem to...Uz sem zase nekdo taha Vybornyho!JezisMarja,prerizchu,nech mrtvolu spat...Vejba je trener z leknuti,za tim si stojim...

otaznik4
Gianni
31.03.10 v 20:08

Všechno bylo o gólech.Pokud hráči nedávají,tak jsme mohli mít tým jakýkoliv.S koncovkou se trápíme dlouhodobě.Dělníky máme taky,ale zase nemůžou mít celou sestavu dělníků.Tady se nadává na Výborného atd.,ale co taký Hromas a jiní?Ten když dá gól tak je to pomalu svátek a to hrál třeba v první pětce.A o tom to je.Když se nedařilo těm tzv.hvězdám tak jsme neměli nikoho,kdo by ten gól uměl dát.

otaznik5
prerizchu
31.03.10 v 20:02

Zdravý všechny přítomné. To jsme zase dopadli!!! Růžička skáče radostí,že je mistr Prahy,Lojza se nám směje,že máme manažera,co neumí sestavit tým,nejdražšího sportovního ředitele(D.Výbornýho) a mi tady umyjeme zadky kde komu. Už jsem tady psal,že je načase poděkovat hráčům co pro Spartu něco udělali a najít nové tváře. Pan Charouz měl udělat manažerem a trenérem Frantu Výbornýho a né zase vymyslet několik funkcí za zásluhy. U mě je pořád Franta Výborný nejlepším trenérem pro Spartu.Bříza tým sestavit neumí a možná si teď drbe hlavu,že měl udržet Hlinku a Hlaváče. Teď máme spousty šéfů a malo dělníků tak jako za Koželuha a tím se stáváme zase sračkou a né Spartou. Hodne moc mě to sere!!!

137.jpg
José B. +91
31.03.10 v 19:48

Jahodo,nez jsem tvuj prispevek docet do konca,osypal jsem se,ze tu uz zas nekdo vytahuje staryho Vejbu...Uklidnil jsem se.Hele,ten rez budejovickym kadrem bude mozna z nouze ctnost,nemaj prachy,tak zkusej hrat s juniorama a s vyhaslikama,ktery si tam od nas mozna paruka pretahne....A mozna taky setrej na vyplatu,co bude dostavat No.9 :-DTo by se mi liiiibilo,kdyby si ho tam tatka nasadil Jinak,co se tyka Tonaka,tak proti nemu NIKDY ode me nikdo neuslysi ani pul slova...Nejlepsi,nejsimpatictejsi a nejrovnejsi hrac Sparty za poslednich 15 let...Mozna jeste s Bacou...Bez 87 na Spartu pristi sezonu nebudu chodit!!!Tot muj vzkaz Brizovi...

10.jpg
Strawby +122
31.03.10 v 18:37

Proti Výbornýmu st. jsem měl taky výhrady, i když mi je jako člověk sympatický. Na druhou stranu podívejte se, jak zamával s kádrem v Budějovicích. Tam má nejspíš opravdu volnou ruku a může si vybírat hráče dle sebe. Myslíte, že měl stejné podmínky i ve Spartě, kde se dodnes neví, jak velký vliv na tým mají Charouz a spol.? Nechci aby to vyznělo, že bych Frantu chtěl zpět ve Spartě. Jen jsem zvědavej, co ten průvan v Budějovicích příští sezonu přinese. U nás by se to asi stát nemohlo.

83.jpg
SpartaCorps +234
31.03.10 v 17:34

Souhlas, bez Petra by jsme byli víte kde.....Měli by se k němu chovat líp...Adamskýho bych taky vzal...tak co vedení, sakra, těd by němeli čekat a jednat...v rozhovoru s Adamským se mi taky líbilo, jak řiká , že je to pořád jen sport, že žadna tragedie se nestala...mě vždycky štve, když se po porážce cpe do rozhovorů, že je to tragedie...

otaznik9
pett
31.03.10 v 16:20

Když už jste o 87, v průběhu sezony v nějakým rozhovoru řekl že neví, jestli chce po téhle sezoně pokračovat, a dnes na idnesu to taky nezní moc přesvědčivě. Pokud se sem někdy koukne, snad bychom se za tohle fórum mohli shodnout aspoň na tom, že bez něj na podzim Spartu fakt nechceme...

otaznik10
Mišák +44
31.03.10 v 15:07

Dnes jsem četl rozhovor s Tonem. Až skončí, tak chci jeho dres vidět u stropu haly!!!!

196.jpg
Robis
31.03.10 v 15:06

na rozlučku se jim mužu akorát vyprdnout..kterýho ***a tohle napadlo to dát na den kdy je derby... fakt nechápu!!!!!!!

otaznik12
puk.1
31.03.10 v 14:44

Čtu a většinou souhlasím. Náš problém se jmenuje Výborní. Nepíši Výborný,ale Výborní, táta a syn. Poslední 2 roky tu táta brzdil všechny mladé hráče,kluk hrál s tím komu to šlo, místo toho aby vychovával kluky kolem sebe. Když měl táta odejít tak si ho Hynek vybral jako asistenta(Hynkova největší chyba) a ještě mu házel klacky pod nohy. Náš arogatní kapitán 2x nedovedl tým nikam.

otaznik13
honza 87
31.03.10 v 13:42

na Růču bych špínu neházel ,v ZČ byl mizernej celej tým..až na Tona .Ale v play off hrál dobře a dával důležitý body..taky nechápu proč hraje přesilovky Hanzi ,když tam máme lepší střelce od modrý (Vydarený ,Philipp).. Základní část jako vždy marná a v play off se spoléhá na to ,že mávnutím proutku začně vše probíhat ,jak má ..zahraje se dobře 1 zápas a pak 2 špatně .tak chyba bude v hlavách hráčů ..nebo já už nevim . Broš s Krtkem letos zklamali to je fakt ..Vejba radši nemluvit ,byly tam chvilky ,kdy pomohl ,ale na to ,co má odehráno ,bych od něj čekal daleko víc s Růčou to samý v základní části .V play off hrál dobře ...

67.jpg
LoLeK von Brno +55
31.03.10 v 13:40

miki: a bude se hrat nekdy v brne? že bych se tam zastavil a podporil nase kluky

otaznik15
Miki
31.03.10 v 12:06

Pro Vás všechny kteří jste Sparťani a chcete dnes fanditt Spartě přijdte dnes fandt do kotle klukúm z 8.třídy kteří hrají finále Mistrovství České Republiky dnes 31.3.Hrají proti Brnu a chystá se sem hodně Brňáků.Tak přijďte podpořit naše barvy a vytvořte pořádnou kulisu.Možná právě tady jsou ti které za pár let budete na ledě vídat a fandit jim.Tak to udělejte už dnes.Ať je tu pořádná atmosféra a prodlužte si sézonu fandění.Přeci tu nebudou Brňáci v přesile!!!!!!!!

19.jpg
sin34 +5
31.03.10 v 11:06

Presne. Chytrej chlap s pokorou, prijemnym vystupovanim. Absolutne si na nic nehraje a pri tom je hvezda nejvetsi. Misto toho, aby se mu tu vybirali spoluhraci jako Jagrovi se s nim zameta jak s onuci. Kdyz potrebuje Davidek body a nejde mu to, sup s nim ke K+B, letos? Ono to KB moc nejde, tak co s nim, ouka dame ho k Tonakovi, tam si body nahrabe.. chce se mi zvracet...Btw PETR TON!!!!

214.jpg
BFG +17
31.03.10 v 10:54

Spíš mě přijde divný, že takovej bourák jako Toňák vydržel v našem klubu takovou dobu, při chování našich "hvězd" by měl být člověk jako on asi otrávenej už. Každopádně na něj nedám dopustit. Před každou sezonou se zmiňujou hvězdy týmu a on je vždy až v pozadí, ale výkonem je daleko nejlepší už několik let.

5.jpg
Schaschek +669
31.03.10 v 10:38

reakce na BFG: ,,http://hokej.idnes.cz/obvinuji-se-z-vyrazeni-sparty-prohlasil-utocnik-..." zobrazit příspěvekhokej.idnes.cz/obvin... Tak náš nejlepší hráč se kaje, že nedotáhl Spartu dál, než do čtvrfinále. Tomu řikám charakter. Ten chlap má chování a vystupování, slušnost a pokoru. Za to, od Výbornýho by se toho nikdo nedočkal, protože ten vlastně celou sezonu hrál tužku tak se nemá ani za co omlouvat."

BFG napsal:

hokej.idnes.cz/obvin... Tak náš nejlepší hráč se kaje, že nedotáhl Spartu dál, než do čtvrfinále. Tomu řikám charakter. Ten chlap má chování a vystupování, slušnost a pokoru. Za to, od Výbornýho by se toho nikdo nedočkal, protože ten vlastně celou sezonu hrál tužku tak se nemá ani za co omlouvat.

naprosto to samé jsem si říkal..Ton je prostě pro mě borec a jestli mám vybrat jednoho hráče na kterého neřeknu křivý slovo za tuto sezónu, tak je to jednoznačně on..

19.jpg
sin34 +5
31.03.10 v 10:36

reakce na *Alias: ,,http://hokej.idnes.cz/zustane-adamsky-v-plzni-nabidek-mam-vic-rika-uto..." zobrazit příspěvekhokej.idnes.cz/zusta... tohle je obrovska prilezitost, volnej hrac pod 30 let, bojovnik, co umi zaroven dat gola, to nam strasne chybi, my mame kadr rozdelenej na dve pulky, bojovnici co netrefej ani prazdnou a technici a strelci, co je ale obrazne receno do ty sance ale musis dovizt na koleckovym kresle "

*Alias napsal:

hokej.idnes.cz/zusta... tohle je obrovska prilezitost, volnej hrac pod 30 let, bojovnik, co umi zaroven dat gola, to nam strasne chybi, my mame kadr rozdelenej na dve pulky, bojovnici co netrefej ani prazdnou a technici a strelci, co je ale obrazne receno do ty sance ale musis dovizt na koleckovym kresle

Obavam se, ze vzhledem k tomu, ze ten hokej hraje.. zna moc dobre pomery. A chtel bych videt nekoho, kdo by se hrnul do klubu, kde jeho spoluhrac bude zaroven jeho sef a praskac..

214.jpg
BFG +17
31.03.10 v 10:35

hokej.idnes.cz/obvin... Tak náš nejlepší hráč se kaje, že nedotáhl Spartu dál, než do čtvrfinále. Tomu řikám charakter. Ten chlap má chování a vystupování, slušnost a pokoru. Za to, od Výbornýho by se toho nikdo nedočkal, protože ten vlastně celou sezonu hrál tužku tak se nemá ani za co omlouvat.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 22. února - 17:30
    17.png
    ZLN (venku)
    Extraliga (47.kolo)
  • 27. února - 18:30
    19.png
    TRI (doma)