Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
903.jpg
loupák +437
Dnes v 13:33:34

reakce na MartinMegadeth: ,,Tak to chce větší konzumaci vitamínů, ale syrových, a ne těch..." zobrazit příspěvekTak to chce větší konzumaci vitamínů, ale syrových, a ne těch po destilaci. *KSICHT* Chápu, že hráči nemůžou žít v bublině, ale docela by mě zajímalo jak mají kluby ošetřeno kam hráčům chodit zakazují nebo aspoň nedoporučují. Registroval jsem, že s tím už začínají pro své zaměstnance některé firmy a divil bych se kdyby fotbalové a hokejové kluby něco podobného nezvažovaly. Včera jsem telefonicky hovořil se sestrou pracující v jedné nadnárodní společnosti a ta mi mezi řečí oznámila, že už dva týdny mají zakázáno pro blaho své, svých kolegů i zaměstnavatele chodit do barů, klubů, hospod a na diskotéky. A pak mají soupis míst kam jim zaměstnavatel vstup nedoporučil jako jsou kina, obchodní centra, větší akce a podobně. Obědy a večeře pro odpolední směnu vozí dovážková služba a zaměstnanci si mohou během pracovní doby objednat domů nákup, který si mají nechat přivést až ke dveřím. A nejvíc mě dostalo, že kdo bude přistižen a nahlášen, že se pohyboval v zakázaném místě, bude finančně potrestán. *SILENY* Zajímalo by mě jak bude vypadat samotný kontrolní a nahlašovací mechanismus v praxi. I když nadnárodní firma asi nebude mít problém najmout nějaké externisty, aby vymetali pajzly v okolí jestli všechny ovečky spořádaně dbají předpisů svého chlebodárce. *FUCKU* "

Vitamíny konzumuji i syrové, díky za zájem o mé zdraví, až se uvidíme, máš u mne rumíka :-D . Každopádně v obchodních centrech se díky své práci pohybuji několikrát týdně a nevím o žádném, kde by byl kvůli karanténě zavřen jeden jediný krám, nevím o žádném kde by byl vytrasován jediný přenos nákazy, to je neuvěřitelná chiméra. Obchodní centra jsou vesměs nové stavby, s tou nejlepší vzduchotechnikou, minimálně ta ve kterých se já pohybuji a nemám důvod pochybovat, že i ta ve kterých se nepohybuji, páč tam nemáme žádnou prodejnu, opravdu dbají na dodržování hygienických pravidel, všude dezinfekce, roušky, byl jsem svědkem osobně třeba na Černém Mostě jak ochranka upozorňuje partičku mladých, aby se snažili dodržovat ve frontě u KFC rozestupy. S nikým cizím, tam nejsi v žádném delším kontaktu, a počítadla zákazníků v našich prodejnách bohužel taky jasně ukazují, že Obchodní centra rozhodně nejsou přeplněná. Takže starost, že fotbalista nebo hokejista nebo kdokoliv jiný bude nakažen při kávičce v OC je naprosto zbytečná.

otaznik2
frafont +598
Dnes v 11:33:09

A už je to tady - zvažuje se omezení hromadných akcí (maximálně 50 lidí vnitřní, 100 lidí venkovní), ale zase třeba divadla budou nejspíš mít výjimku, protože podle hygienickejch kecálistů v nich nebyla přímo prokázaná ohniska (což teda podle mě nebyla prokázaná ani na fotbale a hokeji). A plánuje se případně zavírání škol od 2. stupně vejš - jo, to je zase nápad, zavřít doma tu mládež nemůžou a co asi tak budou kluci a holky dělat, když není škola? No přece půjdou se shlukovat do obchodních center a podobně a tam budou vesele předávat bacily a všechno možný *KOSA*

571.png
Medvěd +226
Dnes v 09:14:48

reakce na MartinMegadeth: ,,Během dneška se mé obavy znatelně znásobily po Vojtěchově..." zobrazit příspěvekBěhem dneška se mé obavy znatelně znásobily po Vojtěchově odstoupení a inauguraci zdivočelého plukovníka Prymuly na ministerskou židli. Ve dvojici s Hamáčkem se obávám dnů a týdnů příštích. V těch dvou úplně vidím spojení urputného teologa Kalvína a nesmiřitelného kazatele Želivského, kteří se spojili ve snaze spasit duše všech oveček v širokém okolí bez ohledu na to jestli o spasení svých duší obyvatelstvo vůbec stojí. *FUCKU* Praha na semaforovém výtvoru červená, tudíž bych se nedivil kdyby na pár příštích týdnů byl fotbal i hokej bez diváctva. Mimo jiné. Tady se prostě jde z extrému do extrému: buď nouzový stav nebo se na všechno s**e. Na všechno se sr*lo celé léto, tudíž teď na jaře zase ten opačný extrém. *POSILOVNA* "

Jako vyznáním protestant prosím o vybírání jiných historických osobností ke srovnání s dneškem. I když to jinak docela sedí! :-D

Jinak ahoj všichni, zdravím!

otaznik4
SHS
Dnes v 00:00:01

Výsledky včerejší diskuse (21. 9. 2020):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 7 174 znaků.

Další pořadí:
2. frafont (příspěvky: 3, znaky: 365)
3. cedak (příspěvky: 1, znaky: 181)
4. numira (příspěvky: 1, znaky: 122)
5. loupák (příspěvky: 1, znaky: 91)

Celkem bylo včera napsáno 10 příspěveků, které obsahovaly 7 933 znaků.

892.jpg
MartinMegadeth +1714
Včera v 18:10:12

reakce na loupák: ,,Já nějak nedokážu pobrat co je špatného na tom dát si v..." zobrazit příspěvekJá nějak nedokážu pobrat co je špatného na tom dát si v obchodním centru kafe *NE* "

Tak to chce větší konzumaci vitamínů, ale syrových, a ne těch po destilaci. *KSICHT* Chápu, že hráči nemůžou žít v bublině, ale docela by mě zajímalo jak mají kluby ošetřeno kam hráčům chodit zakazují nebo aspoň nedoporučují. Registroval jsem, že s tím už začínají pro své zaměstnance některé firmy a divil bych se kdyby fotbalové a hokejové kluby něco podobného nezvažovaly. Včera jsem telefonicky hovořil se sestrou pracující v jedné nadnárodní společnosti a ta mi mezi řečí oznámila, že už dva týdny mají zakázáno pro blaho své, svých kolegů i zaměstnavatele chodit do barů, klubů, hospod a na diskotéky. A pak mají soupis míst kam jim zaměstnavatel vstup nedoporučil jako jsou kina, obchodní centra, větší akce a podobně. Obědy a večeře pro odpolední směnu vozí dovážková služba a zaměstnanci si mohou během pracovní doby objednat domů nákup, který si mají nechat přivést až ke dveřím. A nejvíc mě dostalo, že kdo bude přistižen a nahlášen, že se pohyboval v zakázaném místě, bude finančně potrestán. *SILENY* Zajímalo by mě jak bude vypadat samotný kontrolní a nahlašovací mechanismus v praxi. I když nadnárodní firma asi nebude mít problém najmout nějaké externisty, aby vymetali pajzly v okolí jestli všechny ovečky spořádaně dbají předpisů svého chlebodárce. *FUCKU*

892.jpg
MartinMegadeth +1714
Včera v 18:01:14

reakce na cedak: ,,Bohužel mám obavu, žes uhodil hřebíček na hlavičku. S..." zobrazit příspěvekBohužel mám obavu, žes uhodil hřebíček na hlavičku. S Hamáčkem u vesla bude div, jestli hokejisty vůbec nechají hrát, na lidi v hledišti můžeme myslím zapomenout :-("

Během dneška se mé obavy znatelně znásobily po Vojtěchově odstoupení a inauguraci zdivočelého plukovníka Prymuly na ministerskou židli. Ve dvojici s Hamáčkem se obávám dnů a týdnů příštích. V těch dvou úplně vidím spojení urputného teologa Kalvína a nesmiřitelného kazatele Želivského, kteří se spojili ve snaze spasit duše všech oveček v širokém okolí bez ohledu na to jestli o spasení svých duší obyvatelstvo vůbec stojí. *FUCKU* Praha na semaforovém výtvoru červená, tudíž bych se nedivil kdyby na pár příštích týdnů byl fotbal i hokej bez diváctva. Mimo jiné. Tady se prostě jde z extrému do extrému: buď nouzový stav nebo se na všechno s**e. Na všechno se sr*lo celé léto, tudíž teď na jaře zase ten opačný extrém. *POSILOVNA*

892.jpg
MartinMegadeth +1714
Včera v 17:57:25

Fotbal bylo drama. Ne že bych čekal selanku, z posledních čtyř domácích zápasů se Zlínem Sparta dvakrát remizovala, jednou vyhrála o gól a jen jednou relativně s přehledem o dva góly. Byl to takový divný zápas, protože kdyby to padalo Zlínu do kasy, mohl si bez problémů odvést šestku. Už ve chvíli kdy skóroval a to se mu povedlo z první pořádné akce, tak mohl prohrávat. A z dalších šancí do poločasu Sparta mohla skóre obrátit. Jenže v koncovce se dost natrápila a Dostál toho hodně pochytal. Strašně důležitý byl vyrovnávací gól krátce po pauze, který Spartě dal křídla. A zase stejná písnička: do deseti minut to klidně mohlo být 3:1. Jenže nebylo a dál se dobývalo. Po tom co promarnil Poznar jsem doufal, že Sparta na sílu nějak vítězný gól urve. Zatrnulo mi při Julišově břevnu a ještě víc po neproměněné Dočkalově penaltě, jelikož čas valem ubýval. Nakonec k rozhodujícímu gólu Spartě hodně pomohlo štěstí. Já si myslím, že tentokrát měl štěstí kdo mu šel svým výkonem naproti a kdo si ho zasloužil. Jednak na jaře při plichtě 2:2 měla Sparta tehdy dost smůly, tak se to vyrovnalo. A druhak fotbalová nebesa by měla preferovat toho kdo se snaží hrát, útočí a baví diváka. Převážná většina zápasů proti Zlínu vypadá pětadvacet let stejně: oni mají vzadu velké habány, před vápnem postaví autobus a čekají jen na brejky. *NAPR**** Pro Spartu bylo nevýhodou, že přišla kvůli Covidu-19 o Kozáka a Krejčího, oba vysoké hráče platné do vápna soupeře. Registroval jsem Paníkův pláč, který nebyl ojedinělý, na téma druhá žlutá a penalta. Z mého pohledu bylo obojí v pořádku a v souladu s pravidly. I když pro Zlín musela být penalta včetně toho jak celá exekuce dopadla hodně hořkou pilulkou. Spartu pochválím za neutuchající snahu zápas obrátit a vyhrát, mentální sílu a ofenzivní divočení. Na druhé straně tam byly věci co se mi nelíbily. Plechatý a hlavně Lischka musí být preciznější, soupeři dávají neskutečně moc prostoru. Levá strana Lischka – Hanousek to byl průchoďák: to proti lepšímu soupeři může zatraceně mrzet. Celkově mi připadalo, že zápas by dobře posloužil jako ukázka rizik a nevýhod systému na tři beky pokud se nehraje kvalitně a na doraz. Dočkal mi včera nepřišel úplně ve své kůži. Máme dvanáct bodů, udrželi jsme první místo v tabulce, ale taky musí mít Kotal spoustu námětů na přemýšlení a zlepšení. To pouštění soupeřů do vedení by mělo přestat, jinak to bude o tom pověstném džbánu a utrženém uchu. *MIMO*
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +1714
Včera v 17:55:06

Dobré odpoledne, gratulace mančaftu k prvním extraligovým bodům a Machovskému k premiérové nule. Jak už psal kolega RAD55 včera to byla taková klasika proti Zlínu: nepříliš pohledná, ale vítězná, což je nejdůležitější. Zlín mi připadal nebezpečný jen v první třetině. Ale přeci jen to bylo dlouho 0:0 a pak 1:0, to vždycky může padnout gól po nějakém odrazu, chybě, žblabuňce, z (vymyšlené) přesilovky. Kdyby Zlín vyrovnal asi by se to tahalo déle, možná i do prodloužení. Naštěstí zápas rozsekla exkluzivní Kudrnova rána. Vedle nuly na kontě obdržených branek jsou další pozitiva dvě využité přesilovky a jen tři vyloučení. Vypadá to, že s Horákem se Ton a Hlinka trefili do černého a že bude tím správným prvním centrem pro Spartu. S Řepíkem se podle všeho naladili na stejnou notu a Tomášek je velice dobře doplňuje v první lajně. Nezdá se, že by byl důvod ronit slzy kvůli Kvapilovu odchodu. Na začátku každého ročníku je důležité si držet hlavně domácí neporazitelnost a příležitostně přivést nějaký bod z venku. Na podzim není potřeba, aby Sparta konkurenci válcovala a rozdávala příděly na počkání. Naopak, pokud se tohle děje v září nebo v říjnu, bývám nervózní, jelikož do play-off to nevěští nic dobrého. Tristní byla včerejší návštěva: 2.511 diváků to prý byla vůbec nejmenší návštěva na domácím extraligovém utkání Sparty od stěhování z Holešovic. Ani se nedivím: víkend byl v podstatě letní, chataři nemají důvod zůstávat v Praze, houby rostou jak prokopnuté a do toho se spoustě lidí na hokej zrovna nebude chtít, když je teď kolem Covidu-19 nálada a čísla jaká jsou. Nezbývá než věřit, že se situace v horizontu týdnů dokáže zlepšit. Kdo mě včera hodně zaskočil byl Kohler odvoláním našeho vyloučení, zrovna od něj bych takové gesto nečekal. *VYKULENY*
www.hokej.cz/kohler-...

otaznik9
SHS
Včera v 15:52:22

Dovolujeme si Vás upozornit na nový článek: Otevřený dopis premiérovi aneb "Fanoušci na hokeji podmínky dodrželi", který naleznete na adrese www.spartans.cz/novi...

otaznik10
numira +17
Včera v 13:32:34

Vidět v pozápasovém rozhovoru brečet ufňukaného Pánika. K nezaplacení.
Ten člověk nezklame. *THISISSPARTA*

otaznik11
frafont +598
Včera v 11:35:44

Prymule kebule už je tam, takže se obávám, že nás za pár dní nebude muset zajímat, kdy nám kde má hrát Sparta *KOSA*

otaznik12
frafont +598
Včera v 11:16:57

Vojtěch to položil, teď kdo místo něj - možná Havlíček by to ještě vzal :-P Ale bohužel tam spíš tuším Prymulu a to se zase zavře všechno *MIMO*

otaznik13
cedak +131
Včera v 09:13:03

reakce na MartinMegadeth: ,,Včera v Deníku Sport vyzýval Horák extraligu k nástupu do..." zobrazit příspěvekVčera v Deníku Sport vyzýval Horák extraligu k nástupu do bubliny. Nevím přesně jak si to představoval a hlavně kdo by to měl zaplatit, to napsat neráčil. Hráči odsouhlasili vesměs snížení platů a být ještě v izolaci od rodin to si umím představit na pár týdnů v play-off, ale v řádu měsíců na základní část to mi připadá neproveditelné. A nejen kvůli finanční náročnosti. Co mě zaujalo nejvíc byla nenápadná vsuvka o hráčích co chodí na kafíčka do obchodních center. To snad ani není možné taková neprofesionalita. *NAPR**** Tu výzvu klubům měl dle mého názoru spíš směřovat, aby byla snaha maximálně využívat co nejvíc volných termínů. Pro předehrávky mezi kluby co mají kvůli karanténě soupeřů volno. V tabulce tím sice vznikne ještě větší maglajz, ale zároveň vzniknou další volné termíny pro odložená utkání. Na dnešek se domluvil na předehrávce domluvil Litvínov s Hradcem Králové, na úterý Litvínov s Třincem. Tohle mi připadá jako schůdnější cesta. *OK* Z čeho mám velké obavy je Hovnáček. Ledva se zmínil nouzový stav, zase obživl a začal vymýšlet a šířit moudra. Tenhle blb je schopen zavřít stadiony a třeba i přerušit rozehrané ligy. Pro nás je neštěstí, že má velkou rozhodovací pravomoc. *KOSA* "

Bohužel mám obavu, žes uhodil hřebíček na hlavičku. S Hamáčkem u vesla bude div, jestli hokejisty vůbec nechají hrát, na lidi v hledišti můžeme myslím zapomenout :-(

otaznik14
frafont +598
Včera v 08:35:18

reakce na loupák: ,,Já nějak nedokážu pobrat co je špatného na tom dát si v..." zobrazit příspěvekJá nějak nedokážu pobrat co je špatného na tom dát si v obchodním centru kafe *NE* "

Asi to tam má rád ten koronavejr a čeká, až na ně bude moct skočit :-)

903.jpg
loupák +437
Včera v 07:41:47

reakce na MartinMegadeth: ,,Včera v Deníku Sport vyzýval Horák extraligu k nástupu do..." zobrazit příspěvekVčera v Deníku Sport vyzýval Horák extraligu k nástupu do bubliny. Nevím přesně jak si to představoval a hlavně kdo by to měl zaplatit, to napsat neráčil. Hráči odsouhlasili vesměs snížení platů a být ještě v izolaci od rodin to si umím představit na pár týdnů v play-off, ale v řádu měsíců na základní část to mi připadá neproveditelné. A nejen kvůli finanční náročnosti. Co mě zaujalo nejvíc byla nenápadná vsuvka o hráčích co chodí na kafíčka do obchodních center. To snad ani není možné taková neprofesionalita. *NAPR**** Tu výzvu klubům měl dle mého názoru spíš směřovat, aby byla snaha maximálně využívat co nejvíc volných termínů. Pro předehrávky mezi kluby co mají kvůli karanténě soupeřů volno. V tabulce tím sice vznikne ještě větší maglajz, ale zároveň vzniknou další volné termíny pro odložená utkání. Na dnešek se domluvil na předehrávce domluvil Litvínov s Hradcem Králové, na úterý Litvínov s Třincem. Tohle mi připadá jako schůdnější cesta. *OK* Z čeho mám velké obavy je Hovnáček. Ledva se zmínil nouzový stav, zase obživl a začal vymýšlet a šířit moudra. Tenhle blb je schopen zavřít stadiony a třeba i přerušit rozehrané ligy. Pro nás je neštěstí, že má velkou rozhodovací pravomoc. *KOSA* "

Já nějak nedokážu pobrat co je špatného na tom dát si v obchodním centru kafe *NE*

otaznik16
SHS
Včera v 00:00:01

Výsledky včerejší diskuse (20. 9. 2020):

Nejvíce příspěvků (3) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 3 144 znaků.

Další pořadí:
2. SpartaCorps (příspěvky: 3, znaky: 939)
3. rad55 (příspěvky: 2, znaky: 453)
4. frafont (příspěvky: 1, znaky: 293)
5. Sparťan777 (příspěvky: 1, znaky: 148)

Celkem bylo včera napsáno 10 příspěveků, které obsahovaly 4 977 znaků.

83.jpg
SpartaCorps +412
20.09.20 v 22:29

tak!

isport.blesk.cz/clan...

K vyhazovu zkušeného 35letého extraligového střelce mělo dojít právě na popud trenérů, kteří v pospolité kabině takového hráče nechtěli. „Vydali jsme k tomu nějaké prohlášení, nemůžu se k tomu vyjadřovat. Řeknu ale jedno… Nikdo není víc než tým. Nikdo! A platí to všude na světě, ne jen u nás,“ nepřímo se trefil do Kvapila Hořava.

+1
otaznik18
Sparťan777 +44
20.09.20 v 20:58

Dneska super den pro Spartu!! Všechny body zůstávají v Praze *FLAGSPA* *SALA*
Dneska hrála Sparta, ta naše hvězda *THX* *THISISSPARTA*

+1
otaznik19
frafont +598
20.09.20 v 20:52

Tak ACS to taky zvládla, i když to nebylo lehký. I když Zlín šel do vedení, tak jsem pořád věřil, že to otočíme - to je docela příjemná změna, předtím pod Hapalem a Jílkem bych se spíš modlil, aby nepadl druhej do naší sítě a pak možná nějakou šmudlou srovnáme.

+1
83.jpg
SpartaCorps +412
20.09.20 v 19:17

Fandeni nam slo i pres ty zkurweny omezeni, ten rachot na konci, paradni...

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 24. září - 17:30
    18.png
    KVA (venku)
    Extraliga (3.kolo)
  • 27. září - 16:00
    12.png
    VIT (doma)