Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
273.jpg
Gapin +1630
Před 43 min. a 21 s

Hele sakra chlapy neni mezi vama nakej playboy, kterej by pani generalni Snopkovy vysvetlil, ze takhle proste NE!!!

273.jpg
Gapin +1630
Před 46 min. a 6 s

reakce na Medvěd: ,,Lauka nešéfuje Jandač..."

Takze si to shrneme...
Jandac ven!

otaznik3
SHS
Dnes v 00:00:01

Výsledky včerejší diskuse (4. 12. 2020):

Nejvíce příspěvků (3) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 4 558 znaků.

Další pořadí:
2. karlos (příspěvky: 2, znaky: 686)
3. rad55 (příspěvky: 2, znaky: 494)
4. SpartaCorps (příspěvky: 1, znaky: 195)
5. Koty (příspěvky: 1, znaky: 88)

Celkem bylo včera napsáno 10 příspěveků, které obsahovaly 6 048 znaků.

571.png
Medvěd +247
Včera v 22:36:05

Lauka nešéfuje Jandač...

83.jpg
SpartaCorps +439
Včera v 21:06:33

www.hokej.cz/lauko-s...

*BRAVO* *BRAVO*

892.jpg
MartinMegadeth +1805
Včera v 18:56:51

reakce na Anguilla: ,,Ahoj pomatuju si někdy v roce 1992 jak Sparta hrála proti Marseille..." zobrazit příspěvekAhoj pomatuju si někdy v roce 1992 jak Sparta hrála proti Marseille nebo Ac Parma útočník se jmenoval Faustino Aspriliia byl to Kolumbijec tuším a hrozně mě zaujal táta tenkrát někde sehnal sestavy myslím že tam byl já byl z toho hotovej ale ty si ten zápas asi budeš pomatovat víc?"

Asprillu si samozřejmě pamatuji, protože rozhodl měření sil mezi Spartou a AC Parmou ve čtvrtfinále tehdejšího PVP na jaře třiadevadesátého. Na Letné Sparta přes značnou převahu nedokázala vstřelit gól a do Itálie si odvezla jen bezbrankovou remízu. Tam jí bohužel popravil právě Asprilla. Pokud si pamatuji hned zkraje utkání vymyslel první gól, po půlhodině Spartu dorazil druhým a ještě se na něm vykartoval Horňák. Parma tady tehdy moc známá nebyla, ale byl to výborný tým a její útočné trio Asprilla – Brolin – Melli byla fakt třída. *THUMBSUP* Parma následně celý ročník PVP vyhrála a to vyřazení mě mrzí do dneška, protože jestli někdy měla Sparta reálně tým na to vyhrát nějaký evropský pohár tak to bylo právě v sezóně 92/93. Navíc tehdejší PVP byl v porovnání se začínající Ligou Mistrů i Pohárem UEFA vyhrát nejsnadnější. Byla v něm nejmenší konkurence. Jeden z nejslavnějších zápasů Asprilly je z kvalifikace o MS 1994, kdy se Kolumbii povedlo v Buenos Aires rozdrtil Argentinu 5:0. Asprilla k tomu přispěl dvěma góly. Kolumbie postoupila na světový šampionát a Argentinu čekala mezikontinentální kvalifikace s Austrálií. I když Kolumbie v té době měla hodně dobrý národní tým, tak tohle byla prvotřídní senzace. *METAL*

892.jpg
MartinMegadeth +1805
Včera v 18:54:06

Tři body z Českých Budějovic kvituji, protože po bídných výkonech i výsledcích v posledních utkáních bylo potřeba už konečně vyhrát. Začnu tím co se mi nelíbilo a to byla disciplína: pět vyloučení v první třetině a osm do třicáté minuty to je strašně moc. Při tom jaká má Sparta oslabení by s ní soupeř typu Plzně, Třince nebo Liberce udělal krátký proces. Motoru z mého pohledu chybí fajnová první lajna, která by byla nebezpečná právě v přesilovkách. Ty Jihočechům naštěstí moc nejdou. Navíc hráči Motoru na tom s disciplínou byli podobně a od půlky zápasu čím dál tím hůř. Ocenit musím, že se ve druhé půlce zápasu dokázala Sparta ukáznit a nenechala se vyprovokovat k oplácení faulů domácích. *OK* Zápas evidentně sedl útoku Řepík – Horák – Sobotka. Jejich představení bylo vynikající. Jestli to byla shoda náhod nebo skutečná kvalita na to nám dají odpověď až příští zápasy. V každém případě pokud bych věděl, že rýpáním proberu Sobotku k pořádnému výkonu a ke střílení gólů tak jsem s tím začal minimálně o týden dřív. Pakliže bude v podobných výkonech pokračovat, nemám problém srazit paty a zavřít kušnidlo. *FUCKU*
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +1805
Včera v 18:52:18

Dobrý podvečer, včerejšího zápasu v Lille je škoda, protože bodový zisk byl blízko. Věřím, že kdyby byl na place Čelůstka, tak Sparta do Prahy bod vezla. Lille je výborný tým, ale Sparta si z toho dvojzápasu dle mého názoru aspoň bod zasloužila. Na rozhodčí si stěžovat nechci, napíšu to takhle: ani v jednom utkání proti Lille jsem neměl pocit, že bychom rozhodčímu byli sympatičtí. Výborný byl Nita i Krejčí 99. Pavelka si svoje odehrál a velice slušné momenty měl i střídající Plavšič. *OK* Jak tu už padlo, třetí místo je reálným obrazem letošní Sparty. Po losu jsem měl obavu, aby účast neskončila ostudou. První dvě utkání mé obavy výrazně znásobily. Ale o třetí místo nás už Celtic nepřipraví, připíšeme si minimálně šest bodů a pevně věřím, že ještě nějaký přidáme za týden proti Milánu. Objektivně tohle je opravdu těžká skupina: nepamatuji, že by od odstartování projektu EL měl nějaký český klub takhle nabitou skupinu. Dostat ze čtvrtého výkonnostního koše klub jako Lille je vyloženě smůla. K tomu se nám kvůli zraněním rozpadl střed obrany, v podstatě od prvního utkání zadní řady Kotal flikuje jak se dá, a vypadl i Hložek, který by nepochybně byl směrem dopředu cítit. Aby se z této skupiny dalo pomýšlet na postup, musela by být Sparta kompletní a ve formě. Pro mě je v této chvíli nejdůležitější, aby zkušenosti z těchto zápasů byly využity a abychom na další skupinu evropského poháru nečekali zase několik let. *VYHLIZI*
isport.blesk.cz/clan...

otaznik9
Koty -12
Včera v 18:35:49

reakce na rad55: ,,Ve vší úctě k Mororu, ten nás neprověřil. Jeho problém je v..." zobrazit příspěvekVe vší úctě k Mororu, ten nás neprověřil. Jeho problém je v tom, že hraje na jednu lajnu.
Náš problém byl v tom, že se nepodařilo rozložit sílu do všech řad, moje tvrzení podpořím statistikou: 4 body Horák.
To kotleta bude jiný ořech. A ve shodné sestavě to bude těžké...."

Tak ona Kotleta hraje úplný nic, takže by ta jedna lajna měla stačit. *OCHLASTOVE*

otaznik10
rad55 +183
Včera v 16:09:34

reakce na Leo: ,,chtěl jsem se na to zeptat už dříve...Co říkáte na Súkela..." zobrazit příspěvekchtěl jsem se na to zeptat už dříve...Co říkáte na Súkela ???
Mě se moc nepozdává , a nechápu že se ta rotace útočníků netýká i jeho , navíc když je centr a těch máme dost na výběr teď."

mě se zamlouvá, dobrý buly, rychlost, hodně černý práce hlavně v oslabení. S Rouskem a Řepou to bylo super. Potřebuje větší icetime.´, pak jde jeho výkon nahoru. *ANO*

otaznik11
rad55 +183
Včera v 15:56:58

Ve vší úctě k Mororu, ten nás neprověřil. Jeho problém je v tom, že hraje na jednu lajnu.
Náš problém byl v tom, že se nepodařilo rozložit sílu do všech řad, moje tvrzení podpořím statistikou: 4 body Horák.
To kotleta bude jiný ořech. A ve shodné sestavě to bude těžké....

otaznik12
karlos +372
Včera v 08:06:04

reakce na MichalM: ,,Myslím, že to 3. místo ve skupině je maximum, co jsme mohli..." zobrazit příspěvekMyslím, že to 3. místo ve skupině je maximum, co jsme mohli čekat. Kazdopadně po prvních dvou porážkách to vypadalo na ostudu, která z toho není. Každopádně bych měl z dnešního zápasu dva poznatky: z L.Krejčího "37" roste parádní lídr. L. Krejčí "9" byl úplně zbytečný příchod, pokud se nějakou náhodou zázračně nezvedne! A ještě - Heču už v bráně nechci vidět!"

Ano, výkon Krejčího st. byl opět velmi slaboučký. Nelíbí se mi ani Souček, myslím, že do základní sestavy ještě nedorostl. Je to vše věc názoru, ale místo Součka měl být podle mne v sestavě Trávník. Bohužel mě pořád nepřesvědčuje ani Dočkal.
Výkony Krejčího ml. jsou stabilní a má předpoklad se stát oporou. Musí ovšem hodně přerovnat svoje myšlenkové pochody, protože těch blikanců má víc než dost.

otaznik13
karlos +372
Včera v 08:00:18

reakce na frafont: ,,Na rozhodčí bych to neházel, taky jsme klidně mohli dostat pět..." zobrazit příspěvekNa rozhodčí bych to neházel, taky jsme klidně mohli dostat pět kusů a nazdar."

Mohli, ale nedostali. Dílem kvůli štěstí, dílem kvůli neschopnosti soupeře, dílem kvůli skvělým zákrokům obrany a Nity. Garantuju Ti, že na druhé straně by takový gól platil bez jakýchkoli pochybností *METAL*

otaznik14
SHS
Včera v 00:00:01

Výsledky včerejší diskuse (3. 12. 2020):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 5 281 znaků.

Další pořadí:
2. Leo (příspěvky: 4, znaky: 813)
3. marek17 (příspěvky: 2, znaky: 327)
4. rad55 (příspěvky: 2, znaky: 233)
5. karlos (příspěvky: 2, znaky: 209)

Celkem bylo včera napsáno 19 příspěveků, které obsahovaly 8 558 znaků.

otaznik15
frafont +649
03.12.20 v 21:55

reakce na karlos: ,,Kopačky sahali po třech bodech. Nakonec mohl být bod, ale..." zobrazit příspěvekKopačky sahali po třech bodech. Nakonec mohl být bod, ale zaúřadovala klika rozhodčích :-! Nitu si na sebe stáhnul domácí golman sám. "

Na rozhodčí bych to neházel, taky jsme klidně mohli dostat pět kusů a nazdar.

-1
otaznik16
MichalM +132
03.12.20 v 21:47

reakce na karlos: ,,Kopačky sahali po třech bodech. Nakonec mohl být bod, ale..." zobrazit příspěvekKopačky sahali po třech bodech. Nakonec mohl být bod, ale zaúřadovala klika rozhodčích :-! Nitu si na sebe stáhnul domácí golman sám. "

Myslím, že to 3. místo ve skupině je maximum, co jsme mohli čekat. Kazdopadně po prvních dvou porážkách to vypadalo na ostudu, která z toho není. Každopádně bych měl z dnešního zápasu dva poznatky: z L.Krejčího "37" roste parádní lídr. L. Krejčí "9" byl úplně zbytečný příchod, pokud se nějakou náhodou zázračně nezvedne! A ještě - Heču už v bráně nechci vidět!

+1
otaznik17
karlos +372
03.12.20 v 21:23

Kopačky sahali po třech bodech. Nakonec mohl být bod, ale zaúřadovala klika rozhodčích :-! Nitu si na sebe stáhnul domácí golman sám.

+1
otaznik18
karlos +372
03.12.20 v 21:18

reakce na marek17: ,,Tak nakonec i přes ty vyloučení 4:1 a splněná povinnost. Pokud..." zobrazit příspěvekTak nakonec i přes ty vyloučení 4:1 a splněná povinnost. Pokud Sobotka na kritiku zareaguje bodama, tak si rád nechám zavřít hubu. "

Body proti hodně marným Budějovicím bych moc nepřeceňoval.

674.jpg
marek17 +147
03.12.20 v 20:36

Tak nakonec i přes ty vyloučení 4:1 a splněná povinnost. Pokud Sobotka na kritiku zareaguje bodama, tak si rád nechám zavřít hubu.

+1
otaznik20
Anguilla +70
03.12.20 v 18:46

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, kopačky se dnes pokusí uchovat postupovou naději..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, kopačky se dnes pokusí uchovat postupovou naději v Lille. Nečekám zázraky v podobě postupu a co se nějakého bodového zisku týká spíš upínám naděje do domácí odvety proti AC Milán. Ve Francii v rámci evropských pohárů už Sparta dokázala bodovat i vyhrát, kdyby náhodou uspěla i dnes, velice by mě potěšila. To nezapírám. Zatím má na hřištích francouzských soupeřů bilanci 1 vítězství (2009 v končícím poháru UEFA hraném v pětičlenných skupinách jednokolovým systémem vyhrála na hřišti Toulouse FC 3:2), 1 remízy (1999 v rámci skupiny Ligy Mistrů remíza 0:0 na hřišti Girondins Bordeaux) a 3 porážek (1991 v nultém ročníku Ligy Mistrů prohra 2:3 na hřišti Olympique Marseille, v roce 2004 na hřišti Olympique Lyon v rámci skupiny Ligy Mistrů debakl 0:5 a v roce 2012 opět v Lyonu v rámci skupiny Evropské ligy prohra 1:2). Ale zůstávám realistou: Lille je opravdu výborné a nám se kvůli zraněním rozpadla ideální trojice obránců a k tomu vypadl i zásadní člen ofenzívy Hložek. Abychom takového soupeře mohli reálně herně potrápit a výsledkově obrat potřebovali bychom být kompletní a ne řešit koho doktoři slepili, aby odehrál zápas než se zase vrátí mezi marody. *MIMO*
isport.blesk.cz/clan..."

Ahoj pomatuju si někdy v roce 1992 jak Sparta hrála proti Marseille nebo Ac Parma útočník se jmenoval Faustino Aspriliia byl to Kolumbijec tuším a hrozně mě zaujal táta tenkrát někde sehnal sestavy myslím že tam byl já byl z toho hotovej ale ty si ten zápas asi budeš pomatovat víc?

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 6. prosince - 16:20
    13.png?1
    BRN (doma)
    Extraliga (25.kolo)
  • 11. prosince - 18:00
    12.png
    VIT (doma)