Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Kubajs +72
Před 19 min. a 28 s

Nemáte někdo ten rozhovor s tím Sekáčem?

otaznik2
rad55 +306
Před 52 min. a 57 s

reakce na Kubajs: ,,Počkej, on to jednou Pepek zlomí, pak budeme vyhrávat každý rok a..." zobrazit příspěvekPočkej, on to jednou Pepek zlomí, pak budeme vyhrávat každý rok a ještě bude nejúspěšnější trenér v dějinách Sparty :-D "

To zní reálně, ovšem Pepa by to mohl zlomit třeba u mládeže.
Inu nakonec: Kdo uteče, ten vyhraje!
*KSICHT*

otaznik3
Hcspikr255tgh +362
Dnes v 14:52:24

Jandač olee :-D *FUCKU*

otaznik4
Koty -137
Dnes v 14:34:45

reakce na Kubajs: ,,Počkej, on to jednou Pepek zlomí, pak budeme vyhrávat každý rok a..." zobrazit příspěvekPočkej, on to jednou Pepek zlomí, pak budeme vyhrávat každý rok a ještě bude nejúspěšnější trenér v dějinách Sparty :-D "

Jestě nám ho bude jednou závidět celý hokejový svět říkáš Jo?

otaznik5
Kubajs +72
Dnes v 13:53:38

reakce na Koty: ,,Už to vypadá, že ten titul budeme muset udělat i s Jandačem. Pak..." zobrazit příspěvekUž to vypadá, že ten titul budeme muset udělat i s Jandačem. Pak se mu postaví socha a třeba potáhne do KHL zase. *FUCKU* "

Počkej, on to jednou Pepek zlomí, pak budeme vyhrávat každý rok a ještě bude nejúspěšnější trenér v dějinách Sparty :-D

otaznik6
Koty -137
Dnes v 12:47:37

reakce na Kubajs: ,,Podezřívám ho z toho, že je čaroděj, co umí mazat a přepisovat..." zobrazit příspěvekPodezřívám ho z toho, že je čaroděj, co umí mazat a přepisovat paměť, jinak to není možný *ANO* "

Už to vypadá, že ten titul budeme muset udělat i s Jandačem. Pak se mu postaví socha a třeba potáhne do KHL zase. *FUCKU*

otaznik7
Kubajs +72
Dnes v 11:48:27

reakce na ReiN: ,,Mě by reálně zajímalo, co tam Jandač pořád dělá. Mít takový..." zobrazit příspěvekMě by reálně zajímalo, co tam Jandač pořád dělá. Mít takový týmy jako měl on a neudělat titul, je fakt extrém *FUCKU* . A pak se vlastně skrz rozhovory dozvíme, že je to skvělej trenér.. Tak já nevím, asi to pořád nevidím *VYHLIZI* "

Podezřívám ho z toho, že je čaroděj, co umí mazat a přepisovat paměť, jinak to není možný *ANO*

otaznik8
ReiN +14
Dnes v 11:13:11

Mě by reálně zajímalo, co tam Jandač pořád dělá. Mít takový týmy jako měl on a neudělat titul, je fakt extrém *FUCKU* . A pak se vlastně skrz rozhovory dozvíme, že je to skvělej trenér.. Tak já nevím, asi to pořád nevidím *VYHLIZI*

273.jpg
Gapin +1781
Dnes v 09:56:09

reakce na Koty: ,,Všechno dopadlo jak mělo. :-* Budeme mít nejsilnější kádr za..." zobrazit příspěvekVšechno dopadlo jak mělo. :-* Budeme mít nejsilnější kádr za posledních hodně let. "

Na základní část určitě.
Playoff nás zajímat nemusí, protože Jandač.

otaznik10
Koty -137
Dnes v 09:19:11

reakce na frafont: ,,No to možná jo, ale naše výhoda kádru se víceméně smaže tím,..." zobrazit příspěvekNo to možná jo, ale naše výhoda kádru se víceméně smaže tím, že v pozici trenéra poskakuje Pepek "Vyskoč" Jandačů *KSICHT* "

Jandač ven a nikdy jinak!!

+1
otaznik11
frafont +750
Dnes v 08:47:37

reakce na Koty: ,,Všechno dopadlo jak mělo. :-* Budeme mít nejsilnější kádr za..." zobrazit příspěvekVšechno dopadlo jak mělo. :-* Budeme mít nejsilnější kádr za posledních hodně let. "

No to možná jo, ale naše výhoda kádru se víceméně smaže tím, že v pozici trenéra poskakuje Pepek "Vyskoč" Jandačů *KSICHT*

+2
otaznik12
Mušín +10
Dnes v 08:28:53

To už máme 3 rok zá sebou a jak to dopadlo. Jako věrný fanoušek, opět doufám na nejvyšší cíle *METAL* *SALA*

otaznik13
SHS
Dnes v 00:00:01

Výsledky včerejší diskuse (17. 6. 2021):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel Kimi R. a použil v nich celkem 724 znaků.

Další pořadí:
2. Hcspikr255tgh (příspěvky: 2, znaky: 228)
3. spida0816 (příspěvky: 1, znaky: 285)
4. JIDRON14 (příspěvky: 1, znaky: 118)
5. Koty (příspěvky: 1, znaky: 93)

Celkem bylo včera napsáno 12 příspěveků, které obsahovaly 1 616 znaků.

83.jpg
SpartaCorps +548
Včera v 23:24:02

reakce na Kubajs: ,,A co ten Sekáč? I o něm něco víš? *HAHA* "

Zejtra bude ve Sportu s Jirkou rozhovor ještě k mistrovství...

+1
otaznik15
Kubajs +72
Včera v 17:03:40

A co ten Sekáč? I o něm něco víš? *HAHA*

otaznik16
Koty -137
Včera v 15:52:10

Všechno dopadlo jak mělo. :-* Budeme mít nejsilnější kádr za posledních hodně let.

otaznik17
Hcspikr255tgh +362
Včera v 11:55:33

reakce na JIDRON14: ,,Tak dle iSportu k nám Mozík fakt jde.. no uvidíme - za mě..." zobrazit příspěvekTak dle iSportu k nám Mozík fakt jde.. no uvidíme - za mě papírově skvělá náhrada za Košťálka. *ANO* *ANO* "

Doufám že se to poptvrdí a uvidíme ho v našem dresu, co víc si přát musí to vyjít

otaznik18
Hcspikr255tgh +362
Včera v 11:54:48

Za mě hodně překvapivá posila ERIK THORELL to nejspíš nikdo z nás nečekal ale tak uvidíme hodně štěstí. *THUMBSUP* *DRINK*

otaznik19
Kimi R. +100
Včera v 10:46:50

reakce na rad55: ,,To ne, Míra na centru? Nedovedu si to představit.*NE* "

To mi nedošlo :-D Budou hrát bez centra no

otaznik20
rad55 +306
Včera v 10:40:53

reakce na Kimi R.: ,,3 a 4 lajnu zatím tipuji úplně stejně jako ty . Líbí se mi lajna..." zobrazit příspěvek3 a 4 lajnu zatím tipuji úplně stejně jako ty . Líbí se mi lajna Doležal , Forman a Zikmund . To by mohla být taková ta buzer lajna *DRINK* "

To ne, Míra na centru? Nedovedu si to představit. *NE*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<06 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So