Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Hcspikr255tgh +515
Před 15 min. a 15 s

reakce na Patriot: ,,Nevím teda jestli ten dres chtěl ukrást ten mastodont Dušek nebo..." zobrazit příspěvekNevím teda jestli ten dres chtěl ukrást ten mastodont Dušek nebo jiný internetový hrdina a exot z jejich fóra, ale obírat někoho o dres ve chvíli kdy chčije, to už je vcelku dno.

Škoda, že jsme nepředvedli lepší výkon jak v předešlých zápasech. Včera stačila Brnu pouze bojovnost. Byly pasáže, kdy jsme je nepustili dvě minuty z pásma. Pak měli jít za vysokou hůl od čtyř a místo toho jsme dostali gól, který je nakopl. Brno je letos stejně slabé jako loni, akorát má oproti loňsku jednu velkou výhodu. Má konečně na lavičce trenéra. Ty tři body prostě měly bejt včera! "

To prostě nepochopíš, u nás všech klesli až na poslední místo, na férovku se nezmůžou, ale když to nečekáš tak jdou po tobě 4, hodně smutný...

otaznik2
Hcspikr255tgh +515
Před 17 min. a 16 s

Porazit ty buzny ze začátky k nezaplacení. *DRINK* Aspon že za dva body *DRINK* *DRINK*

otaznik3
Koty -133
Před 18 min. a 6 s

reakce na Patriot: ,,Prej obrali o dres nějakýho člověka na Kovářské na hajzlu,..." zobrazit příspěvekPrej obrali o dres nějakýho člověka na Kovářské na hajzlu, když vyndal ptáka a začal chcát. Prostě buzny."

Jsou to strašný hovada! Asi si takhle léčí svojí slabost…

566.gif
Canuck +154
Před 25 min. a 11 s

Co se tyce vcerejsi vykon, tak mame strasne presilovky. Boli mi s toho oci! Strasne staticke, nic nevymysleji. Kdyz tohle vylepsime, budeme nekde jinde. A to neni jenom o vcerejsku. To skoro kazdy zapas. Jinak nehrajeme spatne, ikdyz bych radis videl jak je spendlikuje na mantilnelu vic. Jsme strasne hodny. A rozhodci vcera? No radsi nic. Proste Rene.

566.gif
Canuck +154
Před 29 min. a 56 s

reakce na Kubajs: ,,Přesně jak píšeš, celkově ty návštěvy nejsou levné a já si..." zobrazit příspěvekPřesně jak píšeš, celkově ty návštěvy nejsou levné a já si myslím, že lidi mají i problém s penězi po tom všem co se za poslední rok a půl dělo a taky si myslím, že hodně lidí myslí na zadní vrátka, kdyby po volbách zase všechno zavřeli. Nechci být pesimista, řekl bych, že letos to moc dobrý nebude a tím, že máme největší halu je to bohužel až moc okatý *MIMO*

Jinak jsem rád, že jsme dneska klepli Brno, i když byly to zase nervy.
Snad budou Řepa a Moravčík v pohodě, byla by to hodně velká ztráta.
Je fajn, že sbíráme body a tabulkou jdeme výš a výš, ale něco se musí udělat s těmi přesilovkami, troufnu si říct, že na ně máme Dream Team, ale hrajeme to šíleně *NE* "

Prave s videni, ze to po volbach vsechno zavrou jsem byl zatim na vsechny domaci zapasy, vcetne pratelaky a CHL v stare hale. Mam takove chut po rok a pul, ze ani debilni rozhodci nemuzou mi to zkazit.

otaznik6
Patriot +6
Před 56 min. a 40 s

Nevím teda jestli ten dres chtěl ukrást ten mastodont Dušek nebo jiný internetový hrdina a exot z jejich fóra, ale obírat někoho o dres ve chvíli kdy chčije, to už je vcelku dno.

Škoda, že jsme nepředvedli lepší výkon jak v předešlých zápasech. Včera stačila Brnu pouze bojovnost. Byly pasáže, kdy jsme je nepustili dvě minuty z pásma. Pak měli jít za vysokou hůl od čtyř a místo toho jsme dostali gól, který je nakopl. Brno je letos stejně slabé jako loni, akorát má oproti loňsku jednu velkou výhodu. Má konečně na lavičce trenéra. Ty tři body prostě měly bejt včera!

otaznik7
Patriot +6
Dnes v 08:55:11

reakce na Koty: ,,To nejsou lidi, ale regulérní prasata. Zaplať pánbůh že..." zobrazit příspěvekTo nejsou lidi, ale regulérní prasata. Zaplať pánbůh že Spartička už je někde jinde po hokejové stránce. *SMILESPA* "

Prej obrali o dres nějakýho člověka na Kovářské na hajzlu, když vyndal ptáka a začal chcát. Prostě buzny.

+1
otaznik8
Kimi R. +118
Dnes v 08:20:39

Výkon nic moc , ale stejně to na ně stačilo *DRINK*

otaznik9
SHS
Dnes v 00:00:01

Výsledky včerejší diskuse (26. 9. 2021):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel Koty a použil v nich celkem 413 znaků.

Další pořadí:
2. Petis (příspěvky: 3, znaky: 849)
3. ReiN (příspěvky: 3, znaky: 615)
4. Schaschek (příspěvky: 2, znaky: 465)
5. Kubajs (příspěvky: 1, znaky: 770)

Celkem bylo včera napsáno 18 příspěveků, které obsahovaly 4 294 znaků.

otaznik10
Koty -133
Včera v 23:31:58

reakce na Petis: ,,Kotel šlapal jako hodiny. Děkuji za všechny. Vemena ze..." zobrazit příspěvekKotel šlapal jako hodiny.
Děkuji za všechny.
Vemena ze zatáčky opět nezklamala.
Nebudu tu rozebírat detaily, ale nechápu jak se někteří opilí fans vůbec můžou dostat na stadion.
Hlava mi to nebere.
A security v podobě slečny kolem 20 let to asi nemůže dát.
To mi zase hlava bere.
Pár ožralých debilů z brněnského Pákistánu /de facto jeden/ vám zkazí celý zápas. *PFF* "

To nejsou lidi, ale regulérní prasata. Zaplať pánbůh že Spartička už je někde jinde po hokejové stránce. *SMILESPA*

otaznik11
Petis +35
Včera v 23:05:06

reakce na ReiN: ,,Tak z toho skandování Brna doufám taky vzniknou aspoň tři..." zobrazit příspěvekTak z toho skandování Brna doufám taky vzniknou aspoň tři články *FUCKU* "

Ty knechti ze zatáčky na Vídeň nestojí ani za písmenko, natož za článek.
Víš co je to Brno pozpátku?
ONRB.
TAKY NIC!

otaznik12
Petis +35
Včera v 22:59:53

Kotel šlapal jako hodiny.
Děkuji za všechny.
Vemena ze zatáčky opět nezklamala.
Nebudu tu rozebírat detaily, ale nechápu jak se někteří opilí fans vůbec můžou dostat na stadion.
Hlava mi to nebere.
A security v podobě slečny kolem 20 let to asi nemůže dát.
To mi zase hlava bere.
Pár ožralých debilů z brněnského Pákistánu /de facto jeden/ vám zkazí celý zápas. *PFF*

5.png
Schaschek +1947
Včera v 21:06:39

Nadstandardní výkon kotle, důležité body, ale ruku na srdce, umíme zahrát výrazně líp než jsme předvedli dneska. Bohužel na výkon proti Boleslavi jsme nenavázali.

170.jpg
Mrakomor +38
Včera v 19:24:42

reakce na Koty: ,,Ještě řekni že ty hovada ze zatáčky něco předvedla? :-! "

Ale byla roztomilý…

83.jpg
SpartaCorps +592
Včera v 19:23:34

Tak nebylo to jednoduchý, byly to nervy, šancí hodně, ale tak nakonec to tam padlo, zaslouženě ten druhej bod zůstal nám….
*SALA* *SALA*

otaznik16
Koty -133
Včera v 19:01:21

reakce na ReiN: ,,Tvůj sarkasmus je stejně super *THUMBSUP* "

Ještě řekni že ty hovada ze zatáčky něco předvedla? :-!

1830.png
ReiN +70
Včera v 18:52:57

reakce na Koty: ,,Jandač ven. Tak slabé Brno jsem ještě neviděl! Toto mělo být za..." zobrazit příspěvekJandač ven. Tak slabé Brno jsem ještě neviděl! Toto mělo být za tři a né z toho udělat remízu. :-! :-! :-! "

Tvůj sarkasmus je stejně super *THUMBSUP*

otaznik18
Koty -133
Včera v 18:49:15

Jandač ven. Tak slabé Brno jsem ještě neviděl! Toto mělo být za tři a né z toho udělat remízu. :-! :-! :-!

-4
otaznik19
Kubajs +104
Včera v 18:43:26

reakce na Mandor: ,,No tak si zkus spočítat 3 x 290,- za vstupenku, pokud si tedy chci..." zobrazit příspěvekNo tak si zkus spočítat 3 x 290,- za vstupenku, pokud si tedy chci krátit asi poslední krásný víkend a pokud chce to samé i rodina. 100,- za parkování, a minimálně 500,- za občerstvení v hale (a doufat, že další peníze nespolkne pohotovost při pumpování žaludku). Jsme cca na 1200,- za zápas. Navíc v konkurenci spousty jiných akcí (vinobraní) a hlavně krásného počasí.
Je to smutné, ale je to tak. Já jsem v práci, ale jinak bych asi taky byl mimo."

Přesně jak píšeš, celkově ty návštěvy nejsou levné a já si myslím, že lidi mají i problém s penězi po tom všem co se za poslední rok a půl dělo a taky si myslím, že hodně lidí myslí na zadní vrátka, kdyby po volbách zase všechno zavřeli. Nechci být pesimista, řekl bych, že letos to moc dobrý nebude a tím, že máme největší halu je to bohužel až moc okatý *MIMO*

Jinak jsem rád, že jsme dneska klepli Brno, i když byly to zase nervy.
Snad budou Řepa a Moravčík v pohodě, byla by to hodně velká ztráta.
Je fajn, že sbíráme body a tabulkou jdeme výš a výš, ale něco se musí udělat s těmi přesilovkami, troufnu si říct, že na ně máme Dream Team, ale hrajeme to šíleně *NE*

+1
386.jpg
Mandor +237
Včera v 18:34:11

reakce na Schaschek: ,,Počet prodaných lístků vypadá na solidní blamáž ze strany fans..." zobrazit příspěvekPočet prodaných lístků vypadá na solidní blamáž ze strany fans Sparty. Nechápu kdy jindy ty lidi mají přijít když ne na zápas s Brnem. Takový propad v návštěvnosti jsem nečekal ani náhodou. Přitom Sparta solí hodně peněz na propagaci, ale lidi jako by zmizeli... "

No tak si zkus spočítat 3 x 290,- za vstupenku, pokud si tedy chci krátit asi poslední krásný víkend a pokud chce to samé i rodina. 100,- za parkování, a minimálně 500,- za občerstvení v hale (a doufat, že další peníze nespolkne pohotovost při pumpování žaludku). Jsme cca na 1200,- za zápas. Navíc v konkurenci spousty jiných akcí (vinobraní) a hlavně krásného počasí.
Je to smutné, ale je to tak. Já jsem v práci, ale jinak bych asi taky byl mimo.

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 28. září - 18:30
    12.png
    VIT (doma)
    Extraliga (9.kolo)
  • 1. října - 17:30
    37.png