Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
SHS
Dnes v 00:00:01

Výsledky včerejší diskuse (18. 5. 2021):

Nejvíce příspěvků (1) napsal uživatel SpartaCorps a použil v nich celkem 402 znaků.

Další pořadí:
2. loupák (příspěvky: 1, znaky: 291)
3. paul68 (příspěvky: 1, znaky: 173)
4. rad55 (příspěvky: 1, znaky: 62)
5. PeterHCS (příspěvky: 1, znaky: 47)

Celkem bylo včera napsáno 5 příspěveků, které obsahovaly 975 znaků.

903.jpg
loupák +482
Včera v 22:18:15

reakce na Kubajs: ,,Za mě je tohle zatím jediná kaňka H+T ... jeden rok mu za to..." zobrazit příspěvekZa mě je tohle zatím jediná kaňka H+T ... jeden rok mu za to všechno co odvedl opravdu dát mohli, chápu, že si něco nastavili, ale zrovna tady by se to slušelo. Neznám jediného sparťana, co by Pecháčka neměl rád *THX* "

Tohle jde přece vzít i opačně, kdyby tu zůstal, určitě by škodnej nezůstal a v klubu by na nějaké pozici pokračoval i kdyby po tom roce už novou hráčskou smlouvu nedostal. Ton s Hlinkou si něco nastavili a podle toho jedou. Podle mne dobře. Nejde dávat smlouvy za zásluhy.

+1
83.jpg
SpartaCorps +536
Včera v 19:58:12

isport.blesk.cz/clan...

majitel Viktorky se s radnicí Prahy 3 nedohodnul a chce klub prodat..... bohužel to může skončit tak, že nedostanou licenci na druhou ligu.... nějak nemám slov......

1819.png
PeterHCS -27
Včera v 14:11:31

reakce na paul68: ,,Někde jsem četl, že Dědkovice chtěji oba Zohorny, Radila, a i..." zobrazit příspěvekNěkde jsem četl, že Dědkovice chtěji oba Zohorny, Radila, a i Sekáče.. Akorát nevím kde to bylo.. Už ať to začne, tohle čekání do září je dlouhý.. *FUCKU* "

Sekáč a Radil na 95% zůstanou v zahraničí.

-2
otaznik5
rad55 +276
Včera v 14:10:07

reakce na paul68: ,,Někde jsem četl, že Dědkovice chtěji oba Zohorny, Radila, a i..." zobrazit příspěvekNěkde jsem četl, že Dědkovice chtěji oba Zohorny, Radila, a i Sekáče.. Akorát nevím kde to bylo.. Už ať to začne, tohle čekání do září je dlouhý.. *FUCKU* "

Na konci srpna začne CHL. Absťák bude i tak dlouhý. *SALA*

otaznik6
paul68 +108
Včera v 12:21:58

Někde jsem četl, že Dědkovice chtěji oba Zohorny, Radila, a i Sekáče.. Akorát nevím kde to bylo.. Už ať to začne, tohle čekání do září je dlouhý.. *FUCKU*

otaznik7
SHS
Včera v 00:00:01

Výsledky včerejší diskuse (17. 5. 2021):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 4 818 znaků.

Další pořadí:
2. Amphicyoni (příspěvky: 1, znaky: 277)
3. paul68 (příspěvky: 1, znaky: 267)
4. Kubajs (příspěvky: 1, znaky: 238)
5. rad55 (příspěvky: 1, znaky: 232)

Celkem bylo včera napsáno 9 příspěveků, které obsahovaly 5 939 znaků.

otaznik8
paul68 +108
17.05.21 v 22:31

reakce na Amphicyoni: ,,Tohle převlíkání reprezentačních dresů je mi krajně..." zobrazit příspěvekTohle převlíkání reprezentačních dresů je mi krajně nesympatické. Je mi jedno, když nás reprezentuje týpek černej jako bota, kterej se narodil v Pelhřimově a nikdy nebyl dál než v Ústí. Ale tohle mi vadí. Nejhůř je na tom atletika, to je peklo... *PEKLO* "

Za Kazachstán měl chytat Karlsson, škoda že to nedopadlo.. :-D :-D Za Bělorusko bude hrát pětice - už zmiňovaný zde Danny Taylor, Nick Bailen, Francis Paré, Shane Prince, Geoff Platt.. Jeden "Bělorus" za osmým. :-D :-D *THUMBSUP* *FUCKU*

+1
875.jpg
Amphicyoni +753
17.05.21 v 22:04

reakce na SpartaCorps: ,,Danny Taylor, co hrál u nás před pár lety, bude na mistrovství..." zobrazit příspěvekDanny Taylor, co hrál u nás před pár lety, bude na mistrovství hájit barvy Běloruska.... no tvl....."

Tohle převlíkání reprezentačních dresů je mi krajně nesympatické. Je mi jedno, když nás reprezentuje týpek černej jako bota, kterej se narodil v Pelhřimově a nikdy nebyl dál než v Ústí. Ale tohle mi vadí. Nejhůř je na tom atletika, to je peklo... *PEKLO*

+2
83.jpg
SpartaCorps +536
17.05.21 v 21:41

Danny Taylor, co hrál u nás před pár lety, bude na mistrovství hájit barvy Běloruska.... no tvl.....

otaznik11
Kubajs +60
17.05.21 v 18:17

reakce na MartinMegadeth: ,,Pánové, povím Vám, že Pecháčkovi se od nás opravdu odcházelo..." zobrazit příspěvekPánové, povím Vám, že Pecháčkovi se od nás opravdu odcházelo hodně těžko. Mrkněte na rozhovor co poskytl Motoru po podpisu smlouvy. "Nedohodli jsme se na smlouvě. Sparta mi nabízela jeden rok, já jsem chtěl dvouletý kontrakt. Na všech podmínkách bychom se dohodli, tam nebyl problém. Jenom ta délka... Já jsem všechno kvůli vyjádření Sparty odsouval. Nakonec jsme se nedomluvili, takže bylo rozhodnuto." A to je hráč, který k nám přišel pomalu až ve třiceti letech a stal se z nějaký srdcař. *THX* *THX* *THX*
hcmotor.cz/clanek.as..."

Za mě je tohle zatím jediná kaňka H+T ... jeden rok mu za to všechno co odvedl opravdu dát mohli, chápu, že si něco nastavili, ale zrovna tady by se to slušelo. Neznám jediného sparťana, co by Pecháčka neměl rád *THX*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2062
17.05.21 v 18:00

Pánové, povím Vám, že Pecháčkovi se od nás opravdu odcházelo hodně těžko. Mrkněte na rozhovor co poskytl Motoru po podpisu smlouvy. "Nedohodli jsme se na smlouvě. Sparta mi nabízela jeden rok, já jsem chtěl dvouletý kontrakt. Na všech podmínkách bychom se dohodli, tam nebyl problém. Jenom ta délka... Já jsem všechno kvůli vyjádření Sparty odsouval. Nakonec jsme se nedomluvili, takže bylo rozhodnuto." A to je hráč, který k nám přišel pomalu až ve třiceti letech a stal se z nějaký srdcař. *THX* *THX* *THX*
hcmotor.cz/clanek.as...

+2
892.jpg
MartinMegadeth +2062
17.05.21 v 17:56

reakce na SpartaCorps: ,,jako prohra Jablonce nám může pomoct, ale ta příbram snad nikdy..." zobrazit příspěvekjako prohra Jablonce nám může pomoct, ale ta příbram snad nikdy nespadne tvl....
*MIMO* *MIMO* :-! "

Kamaráde, ne že bych Příbram vyloženě řadil do kategorie sympatických klubů, ale nijak extra mi nevadí. Spíš s nevelkou radostí vidím, že kapr ligu hraje letos hned sedm klubů z asijské části České republiky. A není to tak dlouho co byli čtyři. Za mě je pořád lepší cesta do Příbrami než do Zlína nebo dokonce do Chacharstánu. *METAL* Letos Příbram sestupu ujde těžko. Podle mého názoru včerejší výhra Teplic nad Českými Budějovicemi pravděpodobně rozhodla. Právě Dynamo klubům ze spodku tabulky většinu ročníku rozdávalo, ale Příbram porazilo doma i venku. Pětibodový rozdíl už Příbram na Teplice i přes vzájemný zápas v posledním kole těžko stáhne. I když po pravdě Teplice pro sestup dělají opravdu maximum. Ten klub jde od smrti bývalého šéfa Hrdličky od deseti ne k pěti, ale k nule. Pátý, osmý, desátý, vloni dvanáctý a letos sešup pokračuje. Neumí se trefit do trenéra, mají problémy se trefit do hráčů, kauzy Krob nebo Jeřábek, kteří byli označeni vedením za prašivé ovce, jen ukazují, že v klubu není zdravá atmosféra. Kdybych si mohl vybrat čistě dle sympatií ze spodku tabulky třetího sestupujícího k Opavě a k Brnu tak neváhám a zvolím Zlín. Od jisté doby tuto bandu šmejdů nemůžu ani cítit. *NAPR****

892.jpg
MartinMegadeth +2062
17.05.21 v 17:54

reakce na karlos: ,,Tohle pravidlo se ale moc nepovedlo. Nevím co by měl hráč už víc..." zobrazit příspěvekTohle pravidlo se ale moc nepovedlo. Nevím co by měl hráč už víc udělat, aby nehrál rukou, než udělal Ondrášek. Fakt je ten, že pravidlo je jasné a u videa to měli určitě vyhodnotit. Naštěstí jsme zápas zaslouženě otočili. Musím říct, že jak byla penalta na Karabce jasná, tak při prvním záběru jsem říkal, že to penalta nebyla *NE* "

Souhlasím, že tohle pravidlo či novela pravidla se zrovna nepovedla. Je na pravidlové komisi UEFA/FIFA, aby toto pravidlo zhodnotila a případně upravila. Nicméně jak píšeš: v současné době se jedná o platící pravidlo a rozhodčí u videa prohřešek proti němu musí okamžitě odhalit. *NAPR**** Co se týká penalty proti Plzni, viděl jsem to stejně. Hned z prvního záběru mi nepřišel zákrok Havla tak zásadní, ale opakovačka byla jasná. Ona je pravda, že Havel k podobným zákrokům má sklony. A není to zdaleka první obránce Plzně, protože jim přesně tohle nesmírně dlouho procházelo. Jenže teď co nejlepší hráč mazánků seděl v teplákách a čeká ho soud, si asi budou muset začít dávat větší pozor. *KSICHT*

892.jpg
MartinMegadeth +2062
17.05.21 v 17:51

Dobré odpoledne, ke včerejšímu vystoupení fotbalové Sparty v Mladé Boleslavi můžu napsat, že jsem většinu utkání nevěřícně zíral. Vstřelit venku pět kousků je výborný počin, ale dostat čtyři góly to musím souhlasit s Vrbou, že mě naše venkovní defenzíva děsí. *MIMO* Zápasy Sparty v Mladé Boleslavi poslední roky končí docela často gólovými přestřelkami (minule Sparta za výrazného přispění rozhodčích prohrála 3:4, v posledních pěti až šesti letech vyhrála 4:2 a 3:2), ale včerejšek byl jak fotbal z éry kdy se hrávalo na pět útočníků. Byl jsem docela rád, že na lavičce Sparty už nesedí Kotal, jelikož o něj bych se dost bál, aby nebyl vynesen ještě před koncem nohama napřed. *SILENY* Šesté ligové utkání za sebou (a sedmé celkově, když počítáme i semifinále Českého poháru proti Slávii) jsme nedokázali odehrát s nulou vzadu, což musí být k zamyšlení především pro Krkovičku. S takovým cedníkem vzadu bychom v předkolech evropských pohárů obstáli jen těžko. Jinak je samozřejmě fajn, že po pěti zápasech venku bez vítězství jsme bodovali naplno a vzhledem k zaváhání Jablonce v Příbrami se nám tím přiblížilo konečné druhé místo. Brno snad v posledním kole na Letné porazíme a když neprohrajeme v sobotu v Ďolíčku, měli bychom druhé místo udržet. Jablonec příští kole hraje se Slávií, která by měla mít i po případném zisku Českého poháru motivaci dohrát ligovou sezónu bez porážky. Taky je fajn, že po dvou porážkách jsme v Mladé Boleslavi dokázali bez tří měsíců po čtyřech letech zvítězit a tím nebudujeme další komplex. Stačí ty co máme na venkovní zápasy v Plzni nebo v Liberci a především naprosto tragická bilance proti Slávii celkově. *FUCKU*
isport.blesk.cz/clan...

+1
otaznik16
rad55 +276
17.05.21 v 11:24

www.idnes.cz/hokej/e...
Tak se lehce potvrzují slova Machyho o trenérech... Jeden nemluvil skoro vůbec a druhý mluvil moc, ale nikdo mu nerozuměl. *KSICHT*

otaznik17
SHS
17.05.21 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (16. 5. 2021):

Nejvíce příspěvků (1) napsal uživatel frafont a použil v nich celkem 417 znaků.

Další pořadí:
2. SpartaCorps (příspěvky: 1, znaky: 288)
3. Smogis (příspěvky: 1, znaky: 276)
4. Mandor (příspěvky: 1, znaky: 94)
5. paul68 (příspěvky: 1, znaky: 92)

Celkem bylo včera napsáno 6 příspěveků, které obsahovaly 1 218 znaků.

otaznik18
paul68 +108
16.05.21 v 21:10

reakce na Mandor: ,,No právě jsem vypnul fotbal, na tohle nemám ani nervy, ani náladu...." zobrazit příspěvekNo právě jsem vypnul fotbal, na tohle nemám ani nervy, ani náladu. Pane bože to je děs. "

Mně se náhodou tyhle hokejový výsledky líbí. *THUMBSUP* Teda když se vyhraje. *FUCKU*

+1
875.jpg
Amphicyoni +753
16.05.21 v 19:00

Je*at všechny, my proti všem! ACS! *SALA* *SALA*

+1
386.jpg
Mandor +213
16.05.21 v 18:13

No právě jsem vypnul fotbal, na tohle nemám ani nervy, ani náladu. Pane bože to je děs.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<03 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne