Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
1830.png
ReiN +217
Před 37 min. a 1 s

Dotaz.. myslíte si, že pro nějakej klub v ČR není Sparta tradiční rival? *FUCKU* Poslední dobou to čtu totiž všude

83.jpg
SpartaCorps +768
Před 52 min. a 25 s

Taky jsem moc rád za Davida
*THUMBSUP* *THUMBSUP*

otaznik3
Sparťan777 +99
Před 53 min. a 40 s

Čaute Sparťani!!

Tak dneska super zpráva ohledně podpisu Tomáška, ještě na 3 roky, to je fakt paráda.
Jsem moc rád, že zůstane u nás ve Spartě. Je to vynikající hráč. Vedení velká pochvala děkujeme.
My jsme Sparta Praha *METAL* *FLAGSPA* *SALA*

otaznik4
rad55 +540
Dnes v 14:55:05

Jsem rád, že jsem se spletl. Ale nejspíš zranění jednoduché není.

678.jpg
toci87 +210
Dnes v 14:46:44

reakce na Mandor: ,,David Tomášek na tři sezóny  To mám velikou radost."

Úžasná zpráva, podpis Tomáška je lepší než kdejaka posila pomalu *SALA*

otaznik6
Dave624 +37
Dnes v 14:20:01

Tomášek na 3 roky je bomba, ale co například možna klauzule ven? O ní se v článku nepsalo tak snad tam není

otaznik7
paul68 +294
Dnes v 14:03:29

reakce na Mandor: ,,David Tomášek na tři sezóny  To mám velikou radost."

Tleskám vedení!!! *THUMBSUP* *SALA* *THX*

386.jpg
Mandor +301
Dnes v 14:01:56

David Tomášek na tři sezóny

To mám velikou radost.

otaznik9
rad55 +540
Dnes v 13:45:55

Myslím, že protáhnu *KSICHT*
a bude oznámen podpis Gustava Thorella.

otaznik10
paul68 +294
Dnes v 13:38:14

reakce na SpartaCorps: ,,Ve dvě oznámí buď posilu nebo prodloužení smlouvy *SALA*..." zobrazit příspěvekVe dvě oznámí buď posilu nebo prodloužení smlouvy
*SALA* *SALA* "

Jsem napjatý. *THUMBSUP* *FUCKU*

otaznik11
Laurik92 +4
Dnes v 13:17:17

reakce na SpartaCorps: ,,Ve dvě oznámí buď posilu nebo prodloužení smlouvy *SALA*..." zobrazit příspěvekVe dvě oznámí buď posilu nebo prodloužení smlouvy
*SALA* *SALA* "

Troufám si říci, že to bude prodloužení Matushkina.. ale rád bych byl překvapen.

83.jpg
SpartaCorps +768
Dnes v 12:46:23

Ve dvě oznámí buď posilu nebo prodloužení smlouvy
*SALA* *SALA*

otaznik13
karlos +948
Dnes v 07:17:49

reakce na MartinMegadeth: ,,Homolko, že Křetínský na vlastnictví Sparty mnohem víc..." zobrazit příspěvekHomolko, že Křetínský na vlastnictví Sparty mnohem víc finančně vydělal než prodělal nemusíme řešit. Mě zaráží jiná věc. Že člověku s jeho egem a s jeho úspěchy, protože on objektivně (mimo Letnou) úspěšný člověk je, nevadí být spojen s něčím dlouhodobě tak zoufale neúspěšným jako je ACS. Že do klubu ročně rve desítky nebo i stovky milionů, to bych pochopil, že mu nevadí, když jinde vydělává miliardy. Pořídil si nákladnou hračku, má ji a udržuje si ji. Ale že ho ne**re tak zoufale dlouhodobě neúspěšná organizace, se kterou je jeho jméno spojeno, to nedokážu pochopit. To je věc ega i prestiže. Ať mi netvrdí, že se mu obchodní partneři nepošklebují nebo ho aspoň neptají proč je Sparta tak strašně v pr**li. A že ho to ne**re a nemotivuje k vyndání hlavy z pr**le, když i taková guma jako je Luft Jára během pár let vytáhla Slávii, která byla před šesti, sedmi lety desetkrát víc k smíchu než Sparta, k titulům, k Lize Mistrů a k dalším úspěchům v pohárové Evropě. *MIMO* "

Možná že právě v tom může být zakopaný pes. Kšeft je totiž kšeft a možná mu obchodní partneři pochlebují, jak to ve Spartě dělá dobře a že jen dílem náhody nemá Sparta titul. Pro dobrý kšeft se určitě i lže. A tak je dost možné, že Křetínský žije v domění, jak to dělá skvěle :-! :-! :-!
Pravda, občas přece musí slyšet zprávy v televizi, v rádiu, přečte si noviny. Takže není možné, aby nevěděl, že je Sparta totálně v hajzlu. A musí to vědět už hodně dlouho. Když se nad tím člověk zamyslí, vychází z toho hrůzný závěr....on má fakt Spartu pouze jako hračku a jako pozemky na lukrativním místě. Její případný úspěch a bohužel i fanoušci jsou mu totálně volný *PEKLO* *PEKLO* *PEKLO*

otaznik14
SHS
Dnes v 00:00:01

Výsledky včerejší diskuse (19. 5. 2022):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 4 803 znaků.

Další pořadí:
2. Canuck (příspěvky: 2, znaky: 217)
3. Poky (příspěvky: 1, znaky: 659)
4. Gapin (příspěvky: 1, znaky: 416)
5. Laurik92 (příspěvky: 1, znaky: 396)

Celkem bylo včera napsáno 13 příspěveků, které obsahovaly 7 300 znaků.

otaznik15
Poky +34
Včera v 22:45:07

reakce na MartinMegadeth: ,,Homolko, že Křetínský na vlastnictví Sparty mnohem víc..." zobrazit příspěvekHomolko, že Křetínský na vlastnictví Sparty mnohem víc finančně vydělal než prodělal nemusíme řešit. Mě zaráží jiná věc. Že člověku s jeho egem a s jeho úspěchy, protože on objektivně (mimo Letnou) úspěšný člověk je, nevadí být spojen s něčím dlouhodobě tak zoufale neúspěšným jako je ACS. Že do klubu ročně rve desítky nebo i stovky milionů, to bych pochopil, že mu nevadí, když jinde vydělává miliardy. Pořídil si nákladnou hračku, má ji a udržuje si ji. Ale že ho ne**re tak zoufale dlouhodobě neúspěšná organizace, se kterou je jeho jméno spojeno, to nedokážu pochopit. To je věc ega i prestiže. Ať mi netvrdí, že se mu obchodní partneři nepošklebují nebo ho aspoň neptají proč je Sparta tak strašně v pr**li. A že ho to ne**re a nemotivuje k vyndání hlavy z pr**le, když i taková guma jako je Luft Jára během pár let vytáhla Slávii, která byla před šesti, sedmi lety desetkrát víc k smíchu než Sparta, k titulům, k Lize Mistrů a k dalším úspěchům v pohárové Evropě. *MIMO* "

Pro mě je to jedna z největších záhad českého sportovního rybníčku. Skoro 20 let dělat s takovou osobní obchodní a manažerskou úspěšností fotbal a nenajít cestu, jak v něm být úspěšný. Vlastní blahosklonností si vyrobit z provinčního soupeře těžkou váhu, která se Spartě s gustem směje a titul je schopná vyhrát i s bankovními účty v minusu. Být pro smích s různými nerealistickými cíli, korunovanými projektem internacionalizace v čele s komikem, který o fotbale hezky plká, a úspěchy v něm nemá.
A to, o čem se spekuluje do budoucna, asi také slibuje zábavu. Jenže pro soupeře Sparty. *MIMO*

+1
83.jpg
SpartaCorps +768
Včera v 17:56:14

Dneska by se dožil 86 let Pan Kvašňák
*SALA* *SALA*
Co by asi řikal na tu brutální současnost fotbalové Sparty….

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2698
Včera v 17:37:38

reakce na karlos: ,,Tady se tepou trenéři, ale při tom repre v současné době hodně..." zobrazit příspěvekTady se tepou trenéři, ale při tom repre v současné době hodně připomíná fotbalovou Spartu. Trenéři se sice vyměnili, ale parodie na sportovního manažera zůstává jak u repre, tak u nás *METAL* "

Je pravdou, že u obou těchto institucí, jak fotbalové Sparty tak hokejové reprezentace si už několik let kladu tu stejnou otázku aniž bych na ni nalezl odpověď: Kde je to konečné dno, ze kterého se už nedá spadnout hlouběji do ještě větších sr**ek ?! S kritikou sportovních manažerů v obou institucích souhlasím, ale zároveň dodávám, že ryba smrdí od hlavy. A tou je v jednom případě Křetínský a ve druhém Král. :-!

892.jpg
MartinMegadeth +2698
Včera v 17:32:02

reakce na Gapin: ,,Psal jsem to tu v pondělí jak to dopadne. A nemýlil jsem se...." zobrazit příspěvekPsal jsem to tu v pondělí jak to dopadne. A nemýlil jsem se. Popravdě to nebylo ani tak těžký.
Holt když má pan majitel jiný priority a to, že do toho každej rok nasype 200-300 mega aby zalátal ztrátu mu nevadí, tak se holt nic nezmění. Škoda se u toho nervovat."

Homolko, že Křetínský na vlastnictví Sparty mnohem víc finančně vydělal než prodělal nemusíme řešit. Mě zaráží jiná věc. Že člověku s jeho egem a s jeho úspěchy, protože on objektivně (mimo Letnou) úspěšný člověk je, nevadí být spojen s něčím dlouhodobě tak zoufale neúspěšným jako je ACS. Že do klubu ročně rve desítky nebo i stovky milionů, to bych pochopil, že mu nevadí, když jinde vydělává miliardy. Pořídil si nákladnou hračku, má ji a udržuje si ji. Ale že ho ne**re tak zoufale dlouhodobě neúspěšná organizace, se kterou je jeho jméno spojeno, to nedokážu pochopit. To je věc ega i prestiže. Ať mi netvrdí, že se mu obchodní partneři nepošklebují nebo ho aspoň neptají proč je Sparta tak strašně v pr**li. A že ho to ne**re a nemotivuje k vyndání hlavy z pr**le, když i taková guma jako je Luft Jára během pár let vytáhla Slávii, která byla před šesti, sedmi lety desetkrát víc k smíchu než Sparta, k titulům, k Lize Mistrů a k dalším úspěchům v pohárové Evropě. *MIMO*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2698
Včera v 17:25:24

reakce na rad55: ,,https://www.sport.cz/clanek/hokej-ms-simon-se-priznal-za-jeho-uprkem-z..." zobrazit příspěvekwww.sport.cz/clanek/...
Tak nevím co se děje. Je to zvláštní. *OMG* "

Je to venku a mnohem dřív než jsem čekal: dali si po tlamě. Hokej je o emocích a tohle se prostě občas v týmu stane. Nevidím důvod proč generalita nároďáku mlžila. Teď vypadají Nedvěd a spol. jako vocasové, což ostatně jsou. *FUCKU* O Simonovi jsem už párkrát slyšel, že je složitější povaha a něco na tom asi bude. Nevím, ale tohle se většinou řeší podáním rukou a pivem, kterým se problém definitivně spláchne. Nač z toho dělat telenovelu, práskat za sebou dveřmi a předčasně odjíždět z akce jako je MS. *MIMO*

892.jpg
MartinMegadeth +2698
Včera v 17:19:23

Dobré odpoledne, včerejší pohárové finále jsem neviděl a vůbec mě to nemrzí. Spíš naopak: dopadlo to zhruba jak jsem očekával, dalším fiaskem. Z letenského kroužku písní a tanců mi je už dlouho na blití: v poslední době byl téměř každý zápas zárukou, že se mi bude chtít z produkce pašáků v rudých dresech zvracet. Za pár dní nebo týdnů z kádru odejde většina z toho mála nadprůměrných až nadstandardních hráčů. Příští sezónu se by již mohl splnit dlouhodobý cíl doktora Křetínského, k čemuž mu evidentně zase a hodně pomůže nýmand Rosa. Letenská organizace bude ušetřena rozptylování evropskými poháry včetně předkol stejně jako jimi nebude obtěžován poslední zbyteček masochistů, zoufalců a nevyléčitelných optimistů, kteří budou stále trávit víkendová odpoledne či (pod)večery docházením na stadion v očekávání jakéhosi zázraku biblických rozměrů v podobě úspěšné Sparty. *FUCKU* Včerejší debakl mimo jiné znamená, že se v příští sezóně evropské poháry opět smrsknou do trapné epizody jednoho či dvou letních předkol a dřív než se pořádně začnou hrát, parodie na opravdovou Spartu se už týkat nebudou. Na cestu ze druhého předkola do skupiny náhražkové EKL jsem opravdu zvědav. Počítám, že maximem bude vyřazení nějakých ještě větších ubožáků ve druhém předkole. Zejména když vidím v tisku ty kanóny, kterými kluk z plakátu hodlá nahradit odcházející ofenzivní hráče. A klub bude těm posledním zapadlým vlastencům co si najdou cestu na Letnou, aby postupně zhasínali, servírovat opravdové laskominy jako Zlín, Olomouc, Pardubice, Jablonec, Brno a možná Vlašim, při kterých se občas povede i vyhrát. :-! Za trenérů Ježka nebo Uhrina byla kvalita tehdejších kádrů taková, že 3/4 nebo možná 4/5 z toho dnešního by mohlo prodávat lístky v kase, uzenky na tribuně případně podávat míče na trénincích, ale v životě by je nepustili ani na střídačku. Klub co získával tituly jak na běžícím pásu a hrál celkem stabilně i úspěšně Ligu Mistrů to dotáhl za vedení doktora Křetínského tak daleko, že si s ním vytírají pr*el Asiati ze Slovácka a průměrní sr*čii jako Kalabiška, Hoffman, Reinberk nebo jim podobní nemíče z pašáků v rudém dresu dělají trhací kalendář. Dokud se nerozjedou zásadní změny, na Letné mě nikdo neuvidí. I kdyby to mělo trvat roky. O víkendu jsem si odnesl na památku kus trávníku a tím jsem s letenským kroužkem písní a tanců skončil. *NAPR****

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<02 / 2022>>
Po
Út
St
Čt
So