Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
892.jpg
MartinMegadeth +1876
Před 21 min. a 46 s

To by se Malíkovi líbilo mít možnost nahlížet do spisu v kauze Berbr a jako poslušná loutka všechno obratem donášet Románkovi. *FUCKU*
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +1876
Před 26 min. a 53 s

Koukám, že Radek Jeřábek, na kterého včera nezbylo místo ve sestavě Sparty, dnes hraje za Slávii ve Vrchlabí první ligu. Pro herní praxi určitě dobře. Snad nám z Edenu do mančaftu nepřitáhne Covida a snad se nezraní. Letos nás zranění beků provází celou sezónu a mockrát už museli sestavu zadních řad trenéři vyloženě lepit. *KOSA*

892.jpg
MartinMegadeth +1876
Před 29 min. a 57 s

Otázka: Měl jste už delší dobu v hlavě vizi, že se stanete hlavním koučem? Odpověď Kováče: „Vůbec ne. Když mi Adam Kotalík řekl, že budu dělat ve Spartě asistenta, řekl jsem mu: O.K., zkusím to.“ Ne že by mě to překvapilo, ale zaručeně mě vždycky ukázka amatérismu a šlendriánu na Letné strašně na**re. *NAPR****
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +1876
Před 31 min. a 50 s

Dobré odpoledne, včera díky produktivní třetí třetině nakonec pohodové tři body, ale musím říct, že v první části hry se mi Sparta vůbec nelíbila. Až od prostřední třetiny začala hra nějak vypadat. Motor potvrdil co ho sráží od začátku sezóny: hrubé individuální chyby a několikaminutové totální black-outy nebo jak to nazvat, kdy přichází o dobře rozehrané zápasy. Podle mého názoru dvě třetiny nehrál špatně, ale po slepených gólech v 45/46. minutě šel úplně do kytek. Ani jsem se nedivil Prospalovi, když si vzal po čtvrté brance Sparty time-out, že byl pořádně nas*aný. *FUCKU* Musím se připojit k četné chvále na Pecha. Ten zraje jak víno, je rok od roku lepší a lepší a letos je opravdu úžasný. Je to jeden z vůbec nejlepších přespolních hráčů co kdy do Sparty v moderní éře přišel. *THUMBSUP* Včera jsem chvílemi pozoroval Čiliaka. Pokud v bráně něco připomíná, tak pytel brambor. Brankářský postoj má zvláštní, zákroky všelijaké, nechápu jak tohle mohlo dvakrát vychytat velice dobré sparťanské týmy v play-off. *MIMO*

otaznik5
rad55 +201
Dnes v 12:21:33

Pech je opravdu jiný level. Hraje neskutečně.
Jandus to taky posunuje, je hodně znát a vidět.
Ale můj dojem ze zápasu je ten, že se Budějky porazily samy. Evidentně přijely docela dobře připravené, ale nebyly schopné reagovat na změny ve hře. Až mi jich bylo líto.
No nic, body jsou doma a jede se dál *SALA*

otaznik6
karlos +396
Dnes v 07:37:54

reakce na Koty: ,,Letos ho vyhrajeme!! Máme kapitál a konečně tým! *METAL* "

To jsme měli i v roce 2016 a stejně jako tehdy, máme i nyní na lavičce jistého teoretika, který zatím není kompatibilní s celkovým vítězstvím *METAL* Musíme jedině doufat, že ho Hořavova aura přetluče a pak by se snad mohlo zadařit *PRVNI*
Mluvit ale nyní o titulu je velmi předčasné. Poslední zápasy s Třincem a Brnem, které se mohly blížit nasazením PO, jsme prohráli. Uvidíme hned v pátek, jak se popasujeme s Kometou.
Souhlasím s názorem, že Pech by si za své výkony, a to nejen v této sezóně, titul opravdu zasloužil. Je před námi ještě dlouhá cesta, ale určitě je letos v našich silách dojít až na konec *POSILOVNA* *PRVNI* Nesmíme ale nikdy couvnout, uhnout ani o krok, překonat všechny překážky a všechny soupeře zadupat dol ledu *THISISSPARTA* *SALA* *THISISSPARTA*

otaznik7
SHS
Dnes v 00:00:01

Výsledky včerejší diskuse (19. 1. 2021):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 3 202 znaků.

Další pořadí:
2. frafont (příspěvky: 3, znaky: 401)
3. SpartaCorps (příspěvky: 2, znaky: 388)
4. rad55 (příspěvky: 2, znaky: 121)
5. Poky (příspěvky: 1, znaky: 766)

Celkem bylo včera napsáno 17 příspěveků, které obsahovaly 5 363 znaků.

otaznik8
Koty -18
Včera v 22:52:51

Letos ho vyhrajeme!! Máme kapitál a konečně tým! *METAL*

83.jpg
SpartaCorps +472
Včera v 19:38:47

dneska jsou vůbec v historii Sparty bohatý na velký výsledky - v roce 16 jsme dali zatáčku 9:3, v roce 13 si odvezl liberec osm golů *THUMBSUP* *THUMBSUP* *SALA*

jinak doufám, že bude Michal v pohodě, se mi to dneska dost sekalo, tak jsem to co se stalo pořádně neviděl....

+1
otaznik10
Kimi R. +82
Včera v 19:19:58

Kdy jindy , než letos !! *PRVNI*

+1
otaznik11
PLHA +88
Včera v 19:09:20

Musím se opět opakovat: co předvádí tuhle sezonu # 23 PAN Pech klobouk dolů až na zem , prosím speciálně pro něho letos titul. *THX*

+2
571.png
Medvěd +271
Včera v 19:06:14

reakce na SpartaCorps: ,,My nemít Pecháčka.... ať je to všelijaký, ty gólový akce jsou..." zobrazit příspěvekMy nemít Pecháčka.... ať je to všelijaký, ty gólový akce jsou pěkný na pohled..."

Přesně! Nosit pokrývku hlavy, tak před Pechem smeknu!
Jinak je děsivé, že když soupeř vydrží bruslit, tak máme docela problémy...

+1
83.jpg
SpartaCorps +472
Včera v 18:59:31

My nemít Pecháčka.... ať je to všelijaký, ty gólový akce jsou pěkný na pohled...

+1
otaznik14
frafont +667
Včera v 18:58:19

Odbíjí pátá *SALA*

otaznik15
frafont +667
Včera v 17:34:35

První třetina vypadala, že ti naši dezoláti snad ani nechtějí vyhrát. Tak snad to po přestávce bude něco úplně jiného *SALA*

+1
otaznik16
rad55 +201
Včera v 17:13:44

No, tak nevím, budeme hrát dobře, nebo jako vždycky? *KSICHT*
*SALA* *SALA* *SALA*

892.jpg
MartinMegadeth +1876
Včera v 17:05:44

reakce na marek17: ,,Zaregistroval jsem informaci, že Tomáš Pšenička posila Slavie,..." zobrazit příspěvekZaregistroval jsem informaci, že Tomáš Pšenička posila Slavie, která přebírá jeho smlouvu. "

Informace by měla být správná. Hokejka sice prezentuje Pšeničkův přechod z Ústí nad Labem do Edenu jako hostování, ale na webu hokejové Slávie píší jasně, že hráčovu smlouvu do konce sezóny převzali a počítají s ním i na příští ročník. *ANO*
hc-slavia.cz/clanek....

892.jpg
MartinMegadeth +1876
Včera v 17:04:13

reakce na Poky: ,,Ono tak trochu jde o to, že po Čáslavově aféře a taky Svobodově..." zobrazit příspěvekOno tak trochu jde o to, že po Čáslavově aféře a taky Svobodově alkoholový nehodě (jeho tragický řešení životní situace ponechme stranou) jsou v Pardubicích policajti vždy připraveni, když potkají hokejku za volantem. Nechat někoho lízat test na drogy po banálním dopravním přestupku je poněkud nestandardní... Do toho se v Pardubicích stal hokej hračkou a terčem šarvátek místních politiků, což se teprve příchodem miliardáře částečně odbourává. Management tam řadu let tvořili naprosto neschopní lidi bez reálnýho vlivu. Nedělám si o hokejkách velkých iluzí. Dělají přešlapy a někdy i průsery. Ale tam, kde to mají manažeři obhráblý, tam se spousta věcí vyřeší interně a navenek ututlá... "

To co píšeš zní naprosto logicky. V Pardubicích těch průšvihů Lubinou počínaje bylo za poslední roky opravdu dost, tudíž bych se nedivil, kdyby policie ve městě a okolí byla opravdu ve střehu, kdykoliv potká někoho z hokejového klubu za volantem. Co si úplně nemyslím, že by v poslední době při silniční kontrole byl test na drogy až takovou vzácností. Já jsem se s tím v Praze už setkal opakovaně, že švestky kontrolovali kromě chlastu i fet. Pardubický klub sleduji jako sleduji vesměs všechny extraligové soupeře a samozřejmě mi neušlo jak rychle a jak hluboko dokázal padnout na hubu po posledním titulu a odchodu manažera Kusého a několika hráčů. Vedení klubu několik let působilo navenek naprosto diletantsky a amatérsky. (Nechci se pouštět do spekulací jestli se Salfickému a spol. povedlo nějaký další průšvih ututlat, ale souhlasím, že schopné vedení klubu zvládne leccos zamést pod koberec, aby se o tom veřejnost nedozvěděla.) A to, že se stal v Pardubicích na několik let hokejový klub hračkou a terčem šarvátek politiků mu nemohlo pomoci. Většinou jak něco vezmou do ruky politici, tak to jde do hajzlu. Předpokládám ovšem, že s příchodem Dědka se v Pardubicích blýská na lepší časy. *VYHLIZI*

892.jpg
MartinMegadeth +1876
Včera v 16:59:22

Jak se zdá zítra v Opavě bude mít Kotal přeci jen znatelně víc možností jak postavit sestavu. A to je dobře, protože zítra by bylo potřeba vyhrát a zadupat na Jablonec. *POSILOVNA* Co se týká zranění Krejčího 92, tak je to vážně pech. Podle Deníku Sport by měl chybět maximálně měsíc. Nechci být hnusný (zranění mu v žádném případě nepřeji), ale vzhledem k jeho dosavadním výkonům jeho absence pro Spartu zásadní ztrátou není. Levou stranu obhospodaří Moberg Karlsson nebo Plavšíč. Nicméně budu zvědav jestli Krejčího zranění nevyprovokuje Rosického, aby přivedl pořádného levého beka a mohlo se hrát vzadu na čtyřku bez záplat. *FRAJER*
isport.blesk.cz/clan...

+1
892.jpg
MartinMegadeth +1876
Včera v 16:58:14

Dobré odpoledne, mám radost, že se nám vrací do sestavy uzdravení beci. Dnes má Sparta v sestavě už Dvořáka i Janduse, i když stále chybí Piskáček (a samozřejmě Pavelka). Motor bych nepodceňoval. V prvním domácím utkání proti tomuto soupeři Sparta horko těžko ubránila hubené vítězství 2:1 a Motor nebyl daleko od vybojování prodloužení. Mimochodem poslední sice v tabulce zatím zůstává, ale v lednu má bilanci čtyř výher a tří porážek, přičemž dvakrát rupnul jen o gól, akorát v Liberci dostal nakládačku 0:7. Je třeba k zápasu přistoupit zodpovědně: Motor se sám neporazí. *METAL*

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 22. ledna - 18:00
    13.png?1
    BRN (venku)
    Extraliga (38.kolo)
  • 24. ledna - 16:00
    10.png?1