Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Patriot +29
Dnes v 22:11:38

reakce na Kralovetz: ,,Já bych to vedení nevyčítal, beky máme dobré, jenom jim musíme..." zobrazit příspěvekJá bych to vedení nevyčítal, beky máme dobré, jenom jim musíme dát trošku času se sehrát a chytit. Oni nás jednou ti kluci potáhnou. *THISISSPARTA* *THISISSPARTA* *THISISSPARTA* "

Ty už drž taky hubu ty trotle sluníčkovej *KOSA* Tohle jde za Tonem. O Němečkovi se to ví měsíce, o Dvořákovi s Jurčinou týdny a přišel na zkoušku bek, kterej se taky zranil. Místo aby přišel další, tak to hrajeme s Jeřábkem, kterej má aktuálně tak na Sokolov (může se ještě vyhrát) tak nebo s 16ti letým juniorem. Hrajeme ligu mistrů, musíme tomu mít odpovídající kádr.

+1
otaznik2
Patriot +29
Dnes v 22:03:05

reakce na Koty: ,,Jedinej kdo tu pravidelně onanuje jsi ty. Kdyby to aspoň mělo hlavu..." zobrazit příspěvekJedinej kdo tu pravidelně onanuje jsi ty. Kdyby to aspoň mělo hlavu a patu. "

Copak brňáku? 8-)

otaznik3
paul68 +163
Dnes v 21:57:53

reakce na Kralovetz: ,,Já bych to vedení nevyčítal, beky máme dobré, jenom jim musíme..." zobrazit příspěvekJá bych to vedení nevyčítal, beky máme dobré, jenom jim musíme dát trošku času se sehrát a chytit. Oni nás jednou ti kluci potáhnou. *THISISSPARTA* *THISISSPARTA* *THISISSPARTA* "

Beky máme fakt dobrý, ale na marodce. *FUCKU* *KOSA* *LEBKA*

otaznik4
Hcspikr255tgh +714
Dnes v 21:49:46

Jak kdybych to neříkal :-D kluci nechte si to po výhře

otaznik5
Koty -167
Dnes v 21:44:53

reakce na ReiN: ,,No konečně, dnes ti to trvalo nějak dlouho, už jsem se začal bát..." zobrazit příspěvekNo konečně, dnes ti to trvalo nějak dlouho, už jsem se začal bát :-) "

Co mně trvalo? Čist tady *** od Patriota nebo co myslíš?

-1
otaznik6
Kralovetz -44
Dnes v 21:39:17

reakce na Schaschek: ,,Jako jo, jsou jinde, ale mě furt hlava nebere jak může vedení..." zobrazit příspěvekJako jo, jsou jinde, ale mě furt hlava nebere jak může vedení Sparty dopustit, že máme
dlouhodobě zraněný beky a my to v klidu hrajeme s tím, čím hrajeme. "

Já bych to vedení nevyčítal, beky máme dobré, jenom jim musíme dát trošku času se sehrát a chytit. Oni nás jednou ti kluci potáhnou. *THISISSPARTA* *THISISSPARTA* *THISISSPARTA*

-4
1830.png
ReiN +124
Dnes v 21:00:55

reakce na Koty: ,,Jedinej kdo tu pravidelně onanuje jsi ty. Kdyby to aspoň mělo hlavu..." zobrazit příspěvekJedinej kdo tu pravidelně onanuje jsi ty. Kdyby to aspoň mělo hlavu a patu. "

No konečně, dnes ti to trvalo nějak dlouho, už jsem se začal bát :-)

otaznik8
Koty -167
Dnes v 20:45:28

reakce na Patriot: ,,Přesně Koty a Lampion přijdou onanovat."

Jedinej kdo tu pravidelně onanuje jsi ty. Kdyby to aspoň mělo hlavu a patu.

-1
otaznik9
paul68 +163
Dnes v 20:38:58

reakce na Schaschek: ,,Jako jo, jsou jinde, ale mě furt hlava nebere jak může vedení..." zobrazit příspěvekJako jo, jsou jinde, ale mě furt hlava nebere jak může vedení Sparty dopustit, že máme
dlouhodobě zraněný beky a my to v klidu hrajeme s tím, čím hrajeme. "

A ještě, jak to hrajeme. :-D *FUCKU*

5.png
Schaschek +2144
Dnes v 20:33:05

Jako jo, jsou jinde, ale mě furt hlava nebere jak může vedení Sparty dopustit, že máme
dlouhodobě zraněný beky a my to v klidu hrajeme s tím, čím hrajeme.

otaznik11
Hcspikr255tgh +714
Dnes v 20:17:33

reakce na Patriot: ,,Přesně Koty a Lampion přijdou onanovat."

Lampion nám řekne jak bylo vše dobrý a at podržíme Pepču :-D

otaznik12
Patriot +29
Dnes v 20:14:09

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Ted jenom čekám příspěvky od lampiona,a od toho prasečáka z..." zobrazit příspěvekTed jenom čekám příspěvky od lampiona,a od toho prasečáka z brna.."

Přesně Koty a Lampion přijdou onanovat.

otaznik13
Hcspikr255tgh +714
Dnes v 20:05:56

Ted jenom čekám příspěvky od lampiona,a od toho prasečáka z brna..

-1
otaznik14
rad55 +401
Dnes v 19:42:00

Aspoň to má *KSICHT*
Nemuseli bychom zůstat na jejich hokejkách, morál máme. Hlavně ať s tím moc nemíchá Pepek.

5.png
Schaschek +2144
Dnes v 19:23:34

Dvakrát gól do šatny tvl, taková škoda.

5.png
Schaschek +2144
Dnes v 19:14:01

Chápu, že se stane, že se nakupí zranění. Chápu, že je super dávat šanci mladým. Ale my chceme postoupit v lize mistrů a tu obranu neposílíme, přitom ty absence jsou dlouhodobé. Rogle je od začátku druhé třetiny úplně na jiném levelu.

+1
otaznik17
rad55 +401
Dnes v 18:50:40

4 s, to není gól do šatny, ale už ze šatny. Chyba no. Koukám a nevidím Hlínu na střídačce, jen Hamara tam stojí a Hořava je s někam, dole. Tak jedem a Příbo: dej si gól!
*SALA*

otaznik18
Kubajs +129
Dnes v 18:36:26

reakce na MartinMegadeth: ,,Po pravdě bych uvítal kdyby se Ton podíval po nějakém solidním..." zobrazit příspěvekPo pravdě bych uvítal kdyby se Ton podíval po nějakém solidním obránci, když nevyšla zkouška Pogorišného. Ta kalvárie zraněných v zadních řadách je děsná. *MIMO* U Němečka, když Sparta oznamovala, že bude chybět v řádu měsíců, tam snad padlo, že je jeho návrat do konce kalendářního roku vyloučený. U zbylé trojice nemám tušení. Aspoň, že se vrátit Martin Jandus. To je citelná pomoc. *OK* "

Já pořád nerozumím tomu, proč vůbec odcházel na hostování a nechali jsme si Jeřábka. Chápu, že oba dva jsou každý jiný typ beka, ale Jeřábek na Spartu podle mě prostě nemá. *NE*

otaznik19
rad55 +401
Dnes v 17:22:00

Takže jediná změna, vrací se Doležal. A prohozeny lajny 3 a 4.

5.png
Schaschek +2144
Dnes v 17:20:49

Čtyři beci ze základní sestavy out *NE*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 10. prosince - 18:00
    15.png
    HK (venku)