Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
SHS
Dnes v 00:00:01

Výsledky včerejší diskuse (26. 10. 2020):

Nebyl napsán žádný příspěvek.

otaznik2
SHS
Včera v 00:00:01

Výsledky včerejší diskuse (25. 10. 2020):

Nebyl napsán žádný příspěvek.

otaznik3
SHS
25.10.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (24. 10. 2020):

Nejvíce příspěvků (1) napsal uživatel frafont a použil v nich celkem 219 znaků.
Celkem byl včera napsán 1 příspěvek, který obsahoval 219 znaků.

otaznik4
frafont +615
24.10.20 v 19:13

www.idnes.cz/fotbal/...?
Taková menší střelnice - mohla by někdy předvést něco podobného i ACS :-)

otaznik5
SHS
24.10.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (23. 10. 2020):

Nejvíce příspěvků (3) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 4 498 znaků.

Další pořadí:
2. Mandor (příspěvky: 2, znaky: 506)
3. frafont (příspěvky: 2, znaky: 335)
4. MichalM (příspěvky: 1, znaky: 582)
5. Sepp (příspěvky: 1, znaky: 561)

Celkem bylo včera napsáno 13 příspěveků, které obsahovaly 6 843 znaků.

otaznik6
MichalM +124
23.10.20 v 18:53

reakce na SpartaCorps: ,,Dneska ve Sportu Pavel Wohl *SALA* "

Sport jsem si dneska koupil, protože mne toto zajímalo. Na to, jak pod timto trenérem hráči " žrali led" se totiž zapomenout nedá. V podstatě jsou tam zmíněna dvě jména. První, což mne bohužel nepříjemně překvapilo, je p. Horešovský. Ten se k tomu vyjadřuje ve smyslu, že to jak se zachoval (on) byla velká chyba a zpětně ho to hodně mrzí. Druhý je pak p. Kuneš, u kterého mne to vzhledem k tomu co jsem o něm slýchal nepřekvapilo. Jinak se to celé v podstatě váže k převodu vlastnictví Sparty na Antonína Charouze........

otaznik7
frafont +615
23.10.20 v 17:37

www.idnes.cz/sport/c...
Černý dokázal vyhrát etapu na Giru - super úspěch *BRAVO* *PRVNI*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +1755
23.10.20 v 17:22

reakce na frafont: ,,Jinak jako jedinej z trojice našich týmů nakonec vyhrál Liberec,..." zobrazit příspěvekJinak jako jedinej z trojice našich týmů nakonec vyhrál Liberec, od kterýho se to čekalo nejmíň. Tuhle sezónu asi ještě překvapení a úletů bude hodně."

Liberci je třeba pogratulovat, protože výhra nad Genkem se určitě nečekala. *OK* Na Slávii jsem koukal a musím konstatovat, že z takového zápasu si nepřivést ani bod je velká frajeřina. *HAHA* Ale moc nerozumím, že UEFA mohla schválit start několika pozitivně testovaných hráčů domácích i účast pozitivně testovaného trenéra. A zrovna v zemi, kde režim takový, že připomíná Protektorát po atentátu na Heydricha, je to hodně velký paradox. To pak testování hráčů a dalších činovníků klubů poněkud ztrácí smysl. *MIMO*
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +1755
23.10.20 v 17:14

reakce na Mandor: ,,Fotbalová Sparta oznámila, že Martin Hašek je jí povinen zaplatit..." zobrazit příspěvekFotbalová Sparta oznámila, že Martin Hašek je jí povinen zaplatit částku 800 000 eur, v přepočtu téměř 22 milionů korun. Konstatuje to Rozhodčí nález Sboru rozhodců FAČR. Sbor se zabýval výpovědí profesionální smlouvy jejím bývalým hráčem Haškem, kterou klub označil ve svém návrhu za neoprávněnou. Oběma stranám nyní běží lhůta pro případné odvolání.

Drahá hloupost, no třeba mu paní právnička něco přidá :-)"

Je fajn, že Hašek narazil a Sbor rozhodců FAČR dal za pravdu klubu. Nicméně očekávám ještě dlouhé tahanice. S tím jak je zmanipulovaný kobylí hlavou Haindlovou i starým pohůnkem, tak bych se vůbec nedivil kdyby skončil u Mezinárodní sportovní arbitráže (CAS) v Lausanne. I když moc nevěřím, že by měl šanci uspět ani tam. Na co jsem zvědav kdy mu dojde, že čím déle se bude stavět na zadní a soudit, tím pro něj bude méně pravděpodobné získat slušné angažmá a tím víc si ničí a zničí vlastní kariéru. *MIMO*
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +1755
23.10.20 v 17:11

Dobré odpoledne, domácí porážka o tři branky není žádná sláva, ale kritizovat Spartu nebudu. Lille potvrdilo aspoň v mých očích svoji extratřídu. Ne nadarmo ve francouzské lize skončilo druhé, čtvrté a teď ji bez porážky vede. Proti tak kvalitnímu soupeři má Sparta šanci uspět pakliže bude rozehraná, kompletní a přijde i trocha toho štěstí. I třeba v podobě férového rozhodčího, který nebude chybovat. Bez tří elitních středních obránců, tři týdny bez zápasu (o reprezentantech co si přivezli buď zranění nebo Covid-19 lépe pomlčet) a navíc od pětadvacáté minuty v deseti se těžko dalo pomýšlet na bodový zisk. Botman měl jít před přestávkou rozhodně ven, ale rozhodčí nám zápas neprohrál. Za mě se k němu dostatečně vyjádřil Příhoda. Na tu kupu negativních událostí co se na Spartu sesypaly v posledních dnech a týdnech a díky vyloučení i v samotném zápase dle mého názoru hráči odvedli maximum. Mrzí mě, že nedokázali vstřelit druhý gól, který by si zasloužili. Narazili jsme na výborného soupeře, který je ve velké pohodě a prostě jsme na něj neměli. Dle mého názoru je Lille v naší skupině nejlepší a vyhraje ji. My jsme zatím prohráli bitvu, rozhodně ne celou válku. Není třeba věšet hlavy. *METAL* Heča mohl nepochybně aspoň jeden z inkasovaných gólů zlikvidovat a Hanouskův výkon mi připomněl proč jsem si v uplynulých měsících hodně přál, aby Sparta přivedla kovaného kvalitního krajního beka, ideálně schopného hrát u obou lajn. Radši vyzdvihnu to pozitivní: Pavelka bude určitě posilou, hodně příjemně mě překvapil výkonem Lischka, vizitku Kotalovi poslali i Moberg Karlsson s Vindheimem (u něj by to chtělo seřídit mířidla při centrech). Tohle je objektivně těžká skupina a pro Spartu s řadou zranění v obranných řadách není zrovna komfortní, že se první tři kola odehrají ve třech po sobě jdoucích týdnech. Navíc Krejčí 99 nepochybně dostane zápas až dva flastr. Snad se doktorům na Letné povede co nejdřív uzdravit aspoň Čelůstku. I Hancko by se mohl přestat už flákat. Skupinu Evropské ligy hrajeme posedmé, čtyřikrát jsme ze skupiny postoupili, jen dvakrát skončili třetí (jednou s deseti body, které by tehdy ve víc než třetině dalších skupin na postup bohatě stačily) a nemůže se stát nic horšího než že poprvé skončíme poslední. Ale zatím bych takovým myšlenkám nepropadal. Když před pěti lety v půlce září dostala v prvním kole skupiny Sparta výprask 0:3 na Southamptonu (a to chyběl jen Dočkal, absenci věčného maroda Rosického nelze úplně počítat) a byla zoufalá až trapná, těžko někdo očekával, že skupinu vyhraje a vyřadí jak ten Southampton FC tak i Inter Milán. *SMILESPA*
isport.blesk.cz/clan...

875.jpg
Amphicyoni +617
23.10.20 v 12:36

reakce na Mandor: ,,Fotbalová Sparta oznámila, že Martin Hašek je jí povinen zaplatit..." zobrazit příspěvekFotbalová Sparta oznámila, že Martin Hašek je jí povinen zaplatit částku 800 000 eur, v přepočtu téměř 22 milionů korun. Konstatuje to Rozhodčí nález Sboru rozhodců FAČR. Sbor se zabýval výpovědí profesionální smlouvy jejím bývalým hráčem Haškem, kterou klub označil ve svém návrhu za neoprávněnou. Oběma stranám nyní běží lhůta pro případné odvolání.

Drahá hloupost, no třeba mu paní právnička něco přidá :-)"

K tomu Sparta nemusí platit skoro 6 mil., co žádal Hašek. A snížili jednu z pokut, takže mu musí vrátit 150 tis. *SILENY* Odvolání je asi vcelku jasné, tak uvidíme dál.

386.jpg
Mandor +191
23.10.20 v 12:24

Fotbalová Sparta oznámila, že Martin Hašek je jí povinen zaplatit částku 800 000 eur, v přepočtu téměř 22 milionů korun. Konstatuje to Rozhodčí nález Sboru rozhodců FAČR. Sbor se zabýval výpovědí profesionální smlouvy jejím bývalým hráčem Haškem, kterou klub označil ve svém návrhu za neoprávněnou. Oběma stranám nyní běží lhůta pro případné odvolání.

Drahá hloupost, no třeba mu paní právnička něco přidá :-)

otaznik13
numira +19
23.10.20 v 11:26

reakce na Sepp: ,,Jo, jasně, musíme se v týhle těžký době všichni semknout a..." zobrazit příspěvekJo, jasně, musíme se v týhle těžký době všichni semknout a obětovat něco ze standardů svejch životů (třeba zdroj obživy), abychom zachránili henty lidské životy...

www.blesk.cz/clanek/...

Doufám, že tohle média tak rozmáznou, že tomu gumovýmu zm*dovi už to nebudou žrát ani ty nejnaivnější z nás. Za tohle by měl ještě dneska skončit a zmizet někam hodně daleko. :-! "

Čest důstojníka ČSLA velí - KULKA DO HLAVY.

386.jpg
Mandor +191
23.10.20 v 11:24

reakce na SpartaCorps: ,,Dneska ve Sportu Pavel Wohl *SALA* "

Bohužel na netu jen premium..

83.jpg
SpartaCorps +424
23.10.20 v 11:05

Dneska ve Sportu Pavel Wohl *SALA*

otaznik16
frafont +615
23.10.20 v 09:24

reakce na Sepp: ,,Jo, jasně, musíme se v týhle těžký době všichni semknout a..." zobrazit příspěvekJo, jasně, musíme se v týhle těžký době všichni semknout a obětovat něco ze standardů svejch životů (třeba zdroj obživy), abychom zachránili henty lidské životy...

www.blesk.cz/clanek/...

Doufám, že tohle média tak rozmáznou, že tomu gumovýmu zm*dovi už to nebudou žrát ani ty nejnaivnější z nás. Za tohle by měl ještě dneska skončit a zmizet někam hodně daleko. :-! "

Aneb styl "vám zakážeme všechno, ale my poliťuci jsme nadlidi a na nás se to nevztahuje" *NAPR****

otaznik17
Sepp +112
23.10.20 v 08:37

Jo, jasně, musíme se v týhle těžký době všichni semknout a obětovat něco ze standardů svejch životů (třeba zdroj obživy), abychom zachránili henty lidské životy...

www.blesk.cz/clanek/...

Doufám, že tohle média tak rozmáznou, že tomu gumovýmu zm*dovi už to nebudou žrát ani ty nejnaivnější z nás. Za tohle by měl ještě dneska skončit a zmizet někam hodně daleko. :-!

+1
571.png
Medvěd +236
23.10.20 v 00:45

reakce na frafont: ,,Jinak jako jedinej z trojice našich týmů nakonec vyhrál Liberec,..." zobrazit příspěvekJinak jako jedinej z trojice našich týmů nakonec vyhrál Liberec, od kterýho se to čekalo nejmíň. Tuhle sezónu asi ještě překvapení a úletů bude hodně."

Možná jsi na mě teď až moc naštvanej a frustrovanej. Hele, podle mě se stydět nemusíme.

otaznik19
SHS
23.10.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (22. 10. 2020):

Nejvíce příspěvků (3) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 5 602 znaků.

Další pořadí:
2. frafont (příspěvky: 2, znaky: 330)

Celkem bylo včera napsáno 5 příspěveků, které obsahovaly 5 932 znaků.

otaznik20
frafont +615
22.10.20 v 23:21

Jinak jako jedinej z trojice našich týmů nakonec vyhrál Liberec, od kterýho se to čekalo nejmíň. Tuhle sezónu asi ještě překvapení a úletů bude hodně.

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 30. října - 18:30
    16.png
    PLZ (doma)
    Extraliga (14.kolo)
  • 1. listopadu - 15:30
    17.png