Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
892.jpg
MartinMegadeth +2698
Před 24 min. a 30 s

Včerejšek se reprezentaci povedl, ale s chválou bych ještě vyčkal. Že je Pasta borec o tom žádná. Druhý gól Červenky po přesilovkové kombinaci nebo pátý gól Pastrňáka po kombinaci s Krejčím to byla pohádka. Ale zase Lotyše porazit byla povinnost. A když se jim povedlo nasypat hned tři kousky za sedm minut, z toho by se těžko dával dohromady i o dost lepší tým. Moc se mi líbilo nasazení, chuť, entuziasmus, bruslení a pohyb: začátek byl jak víno. Jsem zvědav co si z toho hoši přenesou na Nory a pak na další soupeře. *VYHLIZI*

otaznik2
Leo +96
Před 26 min. a 25 s

Podepsat Davida Tomáška na tři roky je naprostá pecka .
Nepochybuji že ve smlouvě bude klauzule o případném přestupu v případě lukrativního angažmá v zahraničí, ale i tak je to od Tona s Hlinkou naprostý majstrštyk. *FLAGSPA* *FLAGHC* *OMG* *SALA*

892.jpg
MartinMegadeth +2698
Před 29 min. a 50 s

reakce na karlos: ,,Možná že právě v tom může být zakopaný pes. Kšeft je totiž..." zobrazit příspěvekMožná že právě v tom může být zakopaný pes. Kšeft je totiž kšeft a možná mu obchodní partneři pochlebují, jak to ve Spartě dělá dobře a že jen dílem náhody nemá Sparta titul. Pro dobrý kšeft se určitě i lže. A tak je dost možné, že Křetínský žije v domění, jak to dělá skvěle :-! :-! :-!
Pravda, občas přece musí slyšet zprávy v televizi, v rádiu, přečte si noviny. Takže není možné, aby nevěděl, že je Sparta totálně v hajzlu. A musí to vědět už hodně dlouho. Když se nad tím člověk zamyslí, vychází z toho hrůzný závěr....on má fakt Spartu pouze jako hračku a jako pozemky na lukrativním místě. Její případný úspěch a bohužel i fanoušci jsou mu totálně volný *PEKLO* *PEKLO* *PEKLO* "

Taky mě už mockrát napadlo, že Křetínský bude žít v nějakém vakuu, že všechno kolem Sparty dělá dobře, že vybírá ty správné lidi a že to chce jen čas, aby se výsledky dostavily. Sice si spíš myslím, že víc než obchodní partneři ho v takovém vakuu budou udržovat lidi co bude mít kolem sebe, které dobře platí a ti mu oplátkou velice rádi podkuřují ve smyslu, že všechna jeho rozhodnutí jsou správná. A když se úspěch nedostaví, jsou mu předkládány „objektivní důvody“, případně nalezeni viníci (většinou trenéři, občas nějací hráči), aby byli potrestáni vyhazovem. Na ně se svede poslední neúspěch a zase se najede do starých kolejí. Jestli si občas pustí bednu, poslechne rádio nebo přečte sportovní tisk je otázkou. Počítám, že spíš jo, ale i takové informace už může dostávat s patřičně vyfiltrovaným komentářem od kuřbuřtů ze svého okolí. *NAPR****

892.jpg
MartinMegadeth +2698
Před 37 min. a 5 s

reakce na Poky: ,,Pro mě je to jedna z největších záhad českého sportovního..." zobrazit příspěvekPro mě je to jedna z největších záhad českého sportovního rybníčku. Skoro 20 let dělat s takovou osobní obchodní a manažerskou úspěšností fotbal a nenajít cestu, jak v něm být úspěšný. Vlastní blahosklonností si vyrobit z provinčního soupeře těžkou váhu, která se Spartě s gustem směje a titul je schopná vyhrát i s bankovními účty v minusu. Být pro smích s různými nerealistickými cíli, korunovanými projektem internacionalizace v čele s komikem, který o fotbale hezky plká, a úspěchy v něm nemá.
A to, o čem se spekuluje do budoucna, asi také slibuje zábavu. Jenže pro soupeře Sparty. *MIMO* "

Velice výstižně a přesně popsáno. Když vidím, že Slávie ladí příchod útočníka z Feyenoordu, zatímco Sparta hodlá ztráty v ofenzivních řadách pucovat Ševčíkem z Brna a Daňkem z Olomouce, tak vážně nevím jestli na Letné v čele s Křetínským někdo o titul a skupinu v evropských pohárech opravdu stojí. A když si k tomu přečtu, že se o místě trenéra jedná s Fantomasem Gulou, který totálně shořel v Plzni a vzápětí v Krakově, tak to už fakt nevím jestli se mám smát, brečet nebo opět zvracet. (I když to vytáhl fotbalový odborník Deníku Sport Vacek, podle kterého zkraje tohoto týdne byla hotová věc, že Spartu po pohárovém finále přebírá Svědík ze Slovácka.) :-!
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +2698
Před 42 min. a 0 s

Dobré odpoledne, tříletá smlouva Tomáška je zpráva ze Sparťanského tábora, která mi po delší době udělala opravdovou radost. Za mě naprostá pecka a tleskám Tonovi s Hlinkou! *BRAVO* A věřím, že nás ještě několikrát mile překvapí jménem dalšího podepsaného hráče, protože pořád potřebujeme posílit obranu i nějakého rozbíječe a hajzlíka do útoku. *VYHLIZI*

1830.png
ReiN +217
Dnes v 15:34:36

Dotaz.. myslíte si, že pro nějakej klub v ČR není Sparta tradiční rival? *FUCKU* Poslední dobou to čtu totiž všude

83.jpg
SpartaCorps +768
Dnes v 15:19:12

Taky jsem moc rád za Davida
*THUMBSUP* *THUMBSUP*

otaznik8
Sparťan777 +99
Dnes v 15:17:57

Čaute Sparťani!!

Tak dneska super zpráva ohledně podpisu Tomáška, ještě na 3 roky, to je fakt paráda.
Jsem moc rád, že zůstane u nás ve Spartě. Je to vynikající hráč. Vedení velká pochvala děkujeme.
My jsme Sparta Praha *METAL* *FLAGSPA* *SALA*

otaznik9
rad55 +540
Dnes v 14:55:05

Jsem rád, že jsem se spletl. Ale nejspíš zranění jednoduché není.

678.jpg
toci87 +210
Dnes v 14:46:44

reakce na Mandor: ,,David Tomášek na tři sezóny  To mám velikou radost."

Úžasná zpráva, podpis Tomáška je lepší než kdejaka posila pomalu *SALA*

otaznik11
Dave624 +37
Dnes v 14:20:01

Tomášek na 3 roky je bomba, ale co například možna klauzule ven? O ní se v článku nepsalo tak snad tam není

otaznik12
paul68 +294
Dnes v 14:03:29

reakce na Mandor: ,,David Tomášek na tři sezóny  To mám velikou radost."

Tleskám vedení!!! *THUMBSUP* *SALA* *THX*

386.jpg
Mandor +301
Dnes v 14:01:56

David Tomášek na tři sezóny

To mám velikou radost.

otaznik14
rad55 +540
Dnes v 13:45:55

Myslím, že protáhnu *KSICHT*
a bude oznámen podpis Gustava Thorella.

otaznik15
paul68 +294
Dnes v 13:38:14

reakce na SpartaCorps: ,,Ve dvě oznámí buď posilu nebo prodloužení smlouvy *SALA*..." zobrazit příspěvekVe dvě oznámí buď posilu nebo prodloužení smlouvy
*SALA* *SALA* "

Jsem napjatý. *THUMBSUP* *FUCKU*

otaznik16
Laurik92 +4
Dnes v 13:17:17

reakce na SpartaCorps: ,,Ve dvě oznámí buď posilu nebo prodloužení smlouvy *SALA*..." zobrazit příspěvekVe dvě oznámí buď posilu nebo prodloužení smlouvy
*SALA* *SALA* "

Troufám si říci, že to bude prodloužení Matushkina.. ale rád bych byl překvapen.

83.jpg
SpartaCorps +768
Dnes v 12:46:23

Ve dvě oznámí buď posilu nebo prodloužení smlouvy
*SALA* *SALA*

otaznik18
karlos +948
Dnes v 07:17:49

reakce na MartinMegadeth: ,,Homolko, že Křetínský na vlastnictví Sparty mnohem víc..." zobrazit příspěvekHomolko, že Křetínský na vlastnictví Sparty mnohem víc finančně vydělal než prodělal nemusíme řešit. Mě zaráží jiná věc. Že člověku s jeho egem a s jeho úspěchy, protože on objektivně (mimo Letnou) úspěšný člověk je, nevadí být spojen s něčím dlouhodobě tak zoufale neúspěšným jako je ACS. Že do klubu ročně rve desítky nebo i stovky milionů, to bych pochopil, že mu nevadí, když jinde vydělává miliardy. Pořídil si nákladnou hračku, má ji a udržuje si ji. Ale že ho ne**re tak zoufale dlouhodobě neúspěšná organizace, se kterou je jeho jméno spojeno, to nedokážu pochopit. To je věc ega i prestiže. Ať mi netvrdí, že se mu obchodní partneři nepošklebují nebo ho aspoň neptají proč je Sparta tak strašně v pr**li. A že ho to ne**re a nemotivuje k vyndání hlavy z pr**le, když i taková guma jako je Luft Jára během pár let vytáhla Slávii, která byla před šesti, sedmi lety desetkrát víc k smíchu než Sparta, k titulům, k Lize Mistrů a k dalším úspěchům v pohárové Evropě. *MIMO* "

Možná že právě v tom může být zakopaný pes. Kšeft je totiž kšeft a možná mu obchodní partneři pochlebují, jak to ve Spartě dělá dobře a že jen dílem náhody nemá Sparta titul. Pro dobrý kšeft se určitě i lže. A tak je dost možné, že Křetínský žije v domění, jak to dělá skvěle :-! :-! :-!
Pravda, občas přece musí slyšet zprávy v televizi, v rádiu, přečte si noviny. Takže není možné, aby nevěděl, že je Sparta totálně v hajzlu. A musí to vědět už hodně dlouho. Když se nad tím člověk zamyslí, vychází z toho hrůzný závěr....on má fakt Spartu pouze jako hračku a jako pozemky na lukrativním místě. Její případný úspěch a bohužel i fanoušci jsou mu totálně volný *PEKLO* *PEKLO* *PEKLO*

otaznik19
SHS
Dnes v 00:00:01

Výsledky včerejší diskuse (19. 5. 2022):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 4 803 znaků.

Další pořadí:
2. Canuck (příspěvky: 2, znaky: 217)
3. Poky (příspěvky: 1, znaky: 659)
4. Gapin (příspěvky: 1, znaky: 416)
5. Laurik92 (příspěvky: 1, znaky: 396)

Celkem bylo včera napsáno 13 příspěveků, které obsahovaly 7 300 znaků.

otaznik20
Poky +34
Včera v 22:45:07

reakce na MartinMegadeth: ,,Homolko, že Křetínský na vlastnictví Sparty mnohem víc..." zobrazit příspěvekHomolko, že Křetínský na vlastnictví Sparty mnohem víc finančně vydělal než prodělal nemusíme řešit. Mě zaráží jiná věc. Že člověku s jeho egem a s jeho úspěchy, protože on objektivně (mimo Letnou) úspěšný člověk je, nevadí být spojen s něčím dlouhodobě tak zoufale neúspěšným jako je ACS. Že do klubu ročně rve desítky nebo i stovky milionů, to bych pochopil, že mu nevadí, když jinde vydělává miliardy. Pořídil si nákladnou hračku, má ji a udržuje si ji. Ale že ho ne**re tak zoufale dlouhodobě neúspěšná organizace, se kterou je jeho jméno spojeno, to nedokážu pochopit. To je věc ega i prestiže. Ať mi netvrdí, že se mu obchodní partneři nepošklebují nebo ho aspoň neptají proč je Sparta tak strašně v pr**li. A že ho to ne**re a nemotivuje k vyndání hlavy z pr**le, když i taková guma jako je Luft Jára během pár let vytáhla Slávii, která byla před šesti, sedmi lety desetkrát víc k smíchu než Sparta, k titulům, k Lize Mistrů a k dalším úspěchům v pohárové Evropě. *MIMO* "

Pro mě je to jedna z největších záhad českého sportovního rybníčku. Skoro 20 let dělat s takovou osobní obchodní a manažerskou úspěšností fotbal a nenajít cestu, jak v něm být úspěšný. Vlastní blahosklonností si vyrobit z provinčního soupeře těžkou váhu, která se Spartě s gustem směje a titul je schopná vyhrát i s bankovními účty v minusu. Být pro smích s různými nerealistickými cíli, korunovanými projektem internacionalizace v čele s komikem, který o fotbale hezky plká, a úspěchy v něm nemá.
A to, o čem se spekuluje do budoucna, asi také slibuje zábavu. Jenže pro soupeře Sparty. *MIMO*

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<12 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So