Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky - Reportáže

Reportáže

Zhodnocení utkání Sparta x Kometa z fanouškovského pohledu

785.jpg

Od doby co Slávie spadla o ligu níž jsou vrcholem základní části zápasy s Brnem. O emoce v hledišti není nouze, každý tábor se předhání v tom jak potopit toho druhého, rivalita z toho přímo číší.

22. února 2017 v 23:02

Reportáže

Mrzení fanoušků Komety: Zpátky do továrny a školních lavic!

783.jpg

NEKOREKTNÍ HANOPIS. Derby se Slavií chybí. Naštěstí v extralize existuje soupeř, který svým projevem umí vzbudit emoce. Diagnóza Kometa Brno láká svým bizarním projevem. Slibuje zábavu. Od scének v útrobách haly, příslibem solidní atmosféry i vypjatého dění na hřišti. Je nutné to přiznat: jednou za čtyři roky není Brno Pražákům úplně lhostejné.

19. února 2017 v 21:01

Reportáže

Hrdost a tradice, Sparta právem patří mezi nejlepší kluby Evropy!

782.jpg

Projekt hokejové Ligy mistrů byl, a možná stále pro mnohé je, nezajímavou podívanou. Začátek soutěže je mnohými brán jakou zpestření letní přípravy, která diváky příliš netáhne. Kdo si však čas udělal a navštívil některý ze zápasů Sparty, viděl jiný hokej, než mnohdy může spatřit v domácí extralize. Liga v sobě totiž skýtá potenciál a přináší nové výzvy jak pro kluby, tak pro jejich fanoušky. Sparta a její cesta soutěží to jen potvrzovala...

11. února 2017 v 11:41

Reportáže

A zase to Švédsko… Aneb Vaxjo – Sparta (semi CHL)

780.jpg

Švédska není nikdy dost. Alespoň pokud jde o soupeře Sparty v hokejové lize mistrů.

12. ledna 2017 v 14:35

Reportáže

Zhodnocení sezóny - Část první - hokejová Liga mistrů

747.jpg

Hodnotit sezónu ve které jsme dokráčeli těsně pod vrchol se zdá být lehkou záležitostí. Pořád je tu však menší pachuť z prohry ve finále, ale pěkně popořadě. V první části si přiblížíme začátek sezóny - stěhování do O2 Areny, hokejovou Ligu mistrů a samozřejmě také rozlučku s Holešovicemi.

3. května 2016 v 21:26

Reportáže

Vypni ten reprák aneb liberecké bílé „peklo“

746.jpg

Všechny postavy a události jsou vymyšlené. V článku padají sprostá slova, takže by se na něj neměl nikdo dívat. Městský okres Reichenberg, páté dějství oblíbeného seriálu – finále.

24. dubna 2016 v 10:46

Reportáže

Fotoreportáž z Winter Classic

717.jpg

Přinášíme několik málo snímků sektoru Sparty z Winter Classic 2016. 

10. ledna 2016 v 11:07

Reportáže

Moravský dvojboj ve znamení totálního zmaru

709.jpg

Úvodní zápas moravského dvojboje (Olomouc, Zlín) čeká Spartu domácí Mora. S ohledem na páteční termín a brzký odjezd z Prahy hrozí první výjezdová nula. I já jsem nucen sledovat zápas pouze prostřednictvím online streamu. A stejně jako všichni sparťané se ani já nestačím divit, co že se to na ledě Mory děje. Nevím z jakého konce mám začít. Jestli z toho strašného nebo z toho strašného. 

14. prosince 2015 v 13:25

Reportáže

Výroční utkání v rytmu pana Berouska

708.jpg

Každý výroční zápas vyhlížím s jistou dávkou očekávání, neboť je to utkání zvláštní. Mezi hlavní prvky patří speciální dresy, doprovodný program, setkání s legendami atp. Nejinak je tomu i dnes.

7. prosince 2015 v 22:29

Reportáže

Tříbodový večer na (ne)horkém plzeňském ledě

704.jpg

Nedělní odpoledne se dá trávit všelijak. Někdo preferuje venčení věrného psíka, jiný zase poflakování po krámech. Každý si zkrátka najde svou kratochvíli. Pro mě osobně je neděle den hokejový a nejinak tomu je i dnes.

24. listopadu 2015 v 19:46

Reportáže
Další stránky:
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů

Přihlásit se

Login:

Heslo: