Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky - Aktuality

Aktuality

SHS pomáhá: Plyšákiáda pro dětské oběti nehod

773.jpg

Stát se to může každému. Dopravní nehoda nebo krizová situace se stane většinou náhle. Dospělý se s ní jakžtakž vyrovná, u dětí je to horší. Sparta Hockey Supporters se rozhodlo ve spolupráci s Prahou 7 dětským obětem nehod pomoci.

22. listopadu 2016 v 21:21

Aktuality

Jsme s vámi již 7 let!

766.jpg

Roky plynou a na pomyslném tachometru SHS již v minulém týdnu naskočila sedmička. Věříme, že to bude číslo šťastné... Jedním z hlavních důvodů je zoficiálnění celé platformy, kdy se po téměř sedmi letech své existence SHS stalo oficiálním zástupcem fanoušků HC Sparta Praha.

16. října 2016 v 19:06

Aktuality

Pohodové prožití svátků přeje SHS!

712.jpg

Sparta předčasně nadělovala včera a my věříme, že i dnes naleznete pod stromečkem to, co jste si přáli. Všem sparťanům a sparťankám přejeme krásné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku 2016!

24. prosince 2015 v 00:43

Aktuality

Šesté výročí SHS přináší mimo jiné nový vzhled celého webu!

698.jpg

Ti z Vás, kteří jsou s námi od úplného začátku fungování webu SHS, již aktuálně používají třetí verzi prezentace. Tento dárek k šestému výročí naší komunity již můžete využívat od konce minulého měsíce. Co změna přinesla? Jistě si na první pohled povšimnete změny v designu. Struktura webu se tentokrát příliš nezměnila, hlavním přínosem je responzivní layout, který ocení zejména majitelé tabletů a chytrých mobilních telefonů. Nově jsou...

9. října 2015 v 19:59

Aktuality

Objednávejte šály Sparta Hockey Supporters

692.jpg

Sliby se mají plnit a to nejen o Vánocích. Sparťané, existuje jedna neuzavřená kapitola společenství Sparta Hockey Supporters, na kterou se již delší dobu prášilo. Střih. Připravujeme pro Vás pokračování šál Sparta Hockey Supporters! Neváhejte a objednávejte.

9. září 2015 v 15:30

Aktuality

PF 2015

649.jpg

Všem sparťanským fanouškům přejeme krásné prožití vánočních svátků a do nového roku spoustu radosti a splněných přání!  Redakce Sparta Hockey Supporters

24. prosince 2014 v 15:30

Aktuality

Pátá, právě teď odbila nám!

619.jpg

Nebojte, nepřišli jste o žádný zápas Sparty, ve kterém nám odbila pátá… Pětka je pro dnešek číslo zajímavé z pohledu našeho webu SHS - ten, díky Vám všem, slaví další narozeniny. Sluší se říci, že i letos máme pro Vás malé překvapení. 

9. října 2014 v 21:22

Aktuality

Štastné a veselé, sparťané!

566.jpg

Tímto bychom Vám všem chtěli popřát příjemné prožití svátků a bohatého sparťanského Ježíška! Letošní výkony a umístění Sparty v dočasné tabulce jen podtrhují sparťanskou pohodu v tomto roce. Vězme, že na tyto výsledky dokáže náš tým navázat i ve zbylých posledních třech utkáních roku 2013, na které Vás samozřejmě srdečně zveme, a že dokáže svoji formu potvrdit také v roce 2014!

24. prosince 2013 v 13:11

Aktuality

Představení nových funkcí diskusního fóra

533.jpg

Obsahem tohoto článku bude přiblížit Vám nové funkce diskusního fóra, které byly aplikovány v průběhu uplynulého týdne. Vzhledem k neustále stoupajícímu počtu příspěvků jsme zavedli dvě nové možnosti - Blokovat vybrané uživatele (případně blokovat i reakce na tyto diskutující) a Pamatovat poslední přečtený příspěvek. Obě nové funkce naleznete v sekci Můj účet.

20. října 2013 v 16:00

Aktuality

Jsme s Vámi již čtvrtým rokem!

529.jpg

Před více než čtyřmi lety se pár nadšenců z řad příznivců hokejové Sparty sešlo nad myšlenkou vytvořit nezávislý web, který by přinášel informace širší sparťanské veřejnosti a zároveň jí umožňoval přímo se podílet na jeho obsahu. Několik měsíců poté vznikla první verze webu SHS. Stránky si ihned po svém spuštění získaly své příznivce a vášnivé diskutéry, kteří začali postupně vytvářet vlastní komunitu. Snaha redaktorů přicházet se...

9. října 2013 v 00:14

Aktuality
Další stránky:
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů

Přihlásit se

Login:

Heslo: