Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
1847.jpg
thunderbird -31
11.10.22 v 14:02

reakce na Patriot: ,,Mě rozhodně nikdo nevyzýval nebo se to ke mě ani nedostalo. Ale ty..." zobrazit příspěvekMě rozhodně nikdo nevyzýval nebo se to ke mě ani nedostalo. Ale ty se ho tu zastáváš jako bys mu buď hulil nebo co hůř bys byl přímo on.

Admini, prověřte IP 8-) "

Jen mi přijde, že se chováš jak malé dítě. Klidně si říkej co chceš o kom chceš, jen mi to přijde úsměvné a dříve jsi řešil i jiné lidi, já bych mluvil stejně tak i tak. Stejně tak mi přijdou úsměvní lidi odtam, když hodnotí vás a rád jim to tam také napíšu. Nemám potřebu se zastávat člověka, kterého osobně neznám. Jinak, když máš dobrého pamatováka, tak víš, že jsem od Znojma a v Brně mám centrálu a v Praze bývám také.

-4
1847.jpg
thunderbird -31
11.10.22 v 13:43

reakce na Karl von Bahnhof: ,,A já si myslel, že Sparta má přece repre obranu, nebo snad ne?..." zobrazit příspěvekA já si myslel, že Sparta má přece repre obranu, nebo snad ne? Krejčík, Němeček, Polášek, až se vrátí tak Moravčík. Toto jsou repre beci. "

*VYKULENY*

1847.jpg
thunderbird -31
11.10.22 v 13:30

reakce na ReiN: ,,Jooo to seš ty, kterej říkal jak je Krejčík naprostá utopie...." zobrazit příspěvekJooo to seš ty, kterej říkal jak je Krejčík naprostá utopie. Pěkný, "agente" *ANO* "

Utopie? Určitě ne tak silně, ale v té době jednal jen a jen s Brnem a chtěl jít k nim a opět jste se u něj sešli vy, Brno a Třinec. Třinec byl ihned jím samotným zavrhnut. Ale požadoval to, co jste mu vyplnili vy. Byli jste druhá volba, první mu neklapla, tak je u vás a všechno v pořádku, ne? Navíc jeho přítelkyně má Prahu moc ráda 8-)

1847.jpg
thunderbird -31
11.10.22 v 13:21

reakce na Patriot: ,,Ale jeden takovej rozumbrada z Brna, co všechno ví a všechno zná,..." zobrazit příspěvekAle jeden takovej rozumbrada z Brna, co všechno ví a všechno zná, všude byl a od všeho má klíče. No a těmi svými rádoby pravdivými zákulisními plky krmí široké obecenstvo. Člověk by skoro řekl, že sedí při těch jednáních v kanclech klubů spolu s GM, agenty a hráči. Kdyby teda na těch informacích byla aspoň třetina pravda :-D
"

Chodím na jejich fórum, na vaše, na Litvínov, na Plzeň, napříč republikou v rámci agentské práce. A na každým fóru jsou kecálkové i lidi, co vědí. S těmi co vědí rád navazuji kontakty (i zde i na fóru Brna a pár jich tam rozhodně je). Ale nazývat někoho lhářem a hodnotit někoho, koho jsi osobně neviděl, nekomunikuješ s ním a koho znáš maximálně četbou za monitorem, dělá lháře z tebe. Tuším v minulosti tě i vyzýval ať se potkáte, ale asi jste se nedomluvili a celkem se tam u toho pobavili, no to je fuk, mně to přijde úsměvné, ale budete mít další příležitost brzy, tak třeba rozptýlíte pochybnosti a spekulace :-P. Případ Kempný tam celkem normálně pospal o nějaký post níže, ale toho sis asi v zápalu svého boje asi nevšiml. A Mueller? Víš jaký je jako člověk? Jako hokejistu ho tam nikdy nikdo neshodil, ba naopak si tam uvědomují, že po individuálních schopností extraliga lepšího neměla. A co se tam o něm píše, tak vesměs byla pravda. Samozřejmě řeči, typu ať táhne, apod., tak ty jsou trapné a k ignoraci.

-2
1847.jpg
thunderbird -31
11.10.22 v 13:11

reakce na Koty: ,,V Lednu pokud se neprosadí do NHL je domluvený dokonce sezóny do..." zobrazit příspěvekV Lednu pokud se neprosadí do NHL je domluvený dokonce sezóny do Sparty. "

není. Prioritu má v Brně, stejně jako v létě, kde měl rozdílnou představu o platu. Jste druzí v pořadí s Třincem *LEBKA*. Pokud nebude jednat s Brnem

-1
1847.jpg
thunderbird -31
28.06.22 v 09:51

reakce na loupák: ,,Tý je to zrovna totálně u zádele."

Brno s ním utlo jednání, protože na jeho místo sehnali levnější a "kvalitnější" hráče a pokračují dále. Posílí na golmanovi a ještě doplní útok o jednoho kouska a letos bez Muellera se s nimi bude muset sakra počítat. Pešout jim vtiskne dynamický herní systém. Frolík za mě Liberec, Hradec ideálka pro něj. Tam svoje místo najde a oba týmy mají na to jej zaplatit. Ten borec už půjde kvalitativně jen a jen dolů, to není David Krejčí, apod... *PEKLO*

+1
1847.jpg
thunderbird -31
10.06.22 v 11:55

reakce na Kimi R.: ,,Nepopírám, že to není možné, ale kdyby si Zábranský dupnul a..." zobrazit příspěvekNepopírám, že to není možné, ale kdyby si Zábranský dupnul a Mueller by mělice time třeba 20 minut zápas, tak by to bylo něco jiného. Záleží jestli by to Mueller pochopil a nedělal problémy ( vím ,že jim ke konci sezony odmítl vyrazit na nějaké venkovní zápasy), ale od toho snad má být trenér a srovnat si ho. V případě problémů s ním zamést jako Sparta s Kvapilem a ne dělat půl roku tanečky, jak je to všechno 50:50 a že jsou předběžně domluveni a další bláboly. Mueller je střelec a je prostě rozdílový hráč když ho umíš s rozumem využít. Ale je to pouze můj názor."

Nemohu jinak než souhlasit, co jsi napsal. On bohužel Zábranský má v tomto máslo na hlavě, tu VIP osobu z něj z nemalé části udělal on sám, že mu vše povolil, zařídil, toleroval.
Jinak formule mám rád, no *VYCEP*

1847.jpg
thunderbird -31
10.06.22 v 10:06

reakce na papi35: ,,Naprostý souhlas! Hudáček - Neužil měla být dvojice na..." zobrazit příspěvekNaprostý souhlas! Hudáček - Neužil měla být dvojice na příští sezónu. Chápu, že už byl Kovář, v době příchodu Hudáčka, podepsanej, ale myslím si, že by to nějak určitě udělat šlo.
Neužila je mi líto. Nejdřív ho odstavili kvůli Salákovi, podruhé kvůli Machovskému. Vůbec se nebojím říct, že Neužil není horší než oba dva zmiňovaní. "

S Kovářem jste získali výborného brankáře pro ELH, proto je podpis Kořenáře naprostým nesmyslem a to jak pro jeho kariéru, tak i pro vás. Kombinace Kovář - Brízgala se zálohou s Cichoněm, atd... by byla ideální. Tohle je za mě manažersky velice špatně provedené. Co se Kováře týká, tak tady zase na počátku byly námluvy v Brně, bývalý trenér brankářů Pipek v tom hrál velkou roli, ale tady si to neukočíroval sám Zábranský (jak, není teď důležité), takže tady jste získali velice dobré jméno do brány. Naopak v Brně bude golmanský post dost ožehavé téma, protože Čiliak už fakt nemá tu kvalitu a Tomek musí ukázat, že na to má (měl by mít). Zbytek kádru, co mají teď ve finálních fázích jednání (obrana i útok) budou mít sakra dobrý a bez toho Muellera jim to podle mého pošlape o hodně lépe, než poslední 2-3 sezony.
Jsem zvědavy na ostatní, některé týmy budou hodně záhadné *THX*

1847.jpg
thunderbird -31
10.06.22 v 09:56

reakce na Schaschek: ,,Tak ono jim to ve finále dost pomůže. Teďka jim hrála první..." zobrazit příspěvekTak ono jim to ve finále dost pomůže. Teďka jim hrála první lajna tak akorát. Stejný jak tenkrát v Plzni s Gulašem."

Velice rozumný příspěvek, narozdíl např. Kimi Matiase Räikkönena (Kimi R) *DRINK*. To srovnání s Plzní a Gulašovou lajnou je trefné

1847.jpg
thunderbird -31
31.05.22 v 14:34

reakce na Patriot: ,,Pohybuješ se v hráčském prostředí, ale třeba o Krejčíkovi..." zobrazit příspěvekPohybuješ se v hráčském prostředí, ale třeba o Krejčíkovi jdou úplně jiné zvěsti než píšeš a taky od lidí, co se "pohybují v hráčském prostředí". Tak si pak vyber čemu věřit *NE* "

Vůbec nenutím nikoho vybírat si čemu věří a čemu ne. Krejčíkovi nakonec vyšla Sparta a tak tu je a je úplně fuk, co tomu předcházelo a co měl jako prioritu. To samé dneska Flek, novináři si do toho článku dají cokoliv co pochytí z fór a různých diskusí. Třeba ten odstavec o Tomáškovi, chápu, že spoustě lidem to přijde logické, ale jeho řešení nabídek, kdy, kde s kým, apod..., má úplně jinou historii, než se povídá veřejně a v tisku. Ale i zde platí to co o Krejčíkovi. Je v Brně a tím to hasne. Jen jedna poznámka, pozice mu byla nabízena cca stejná jak ve Spartě :-)

-1
1847.jpg
thunderbird -31
30.05.22 v 13:48

reakce na Hanzi88: ,,Ty si ten stejnej blb co tady vykládal jak Tomášek pude do Pardubic..." zobrazit příspěvekTy si ten stejnej blb co tady vykládal jak Tomášek pude do Pardubic jen jak to bude možný a podobně. Táhni si na vaše perníkářský nebo ***ský forum ***e"

To si mě asi s někým pleteš a nechápu tvé urážky. Nejsem zastánce Pardubic, Sparty, Brna, Hradce, kohokoliv. Pohybuju se v hráčském prostředí napříč republikou, toť vše *DRINK*

-7
1847.jpg
thunderbird -31
30.05.22 v 13:45

reakce na Schaschek: ,,Ještě v pátek večer měl jít do Klottenu. Každopádně pro Brno..." zobrazit příspěvekJeště v pátek večer měl jít do Klottenu. Každopádně pro Brno perfektní kauf."

Neměl, s Brnem je dohodnutý už poměrně dlouho. Má pouze možnost do 31.5.2022 odejít do zahraničí. V ČR pro něj existovala letos pouze jedna možnost a tu podepsal. Sparta ani jiný tým, nebyli ve hře, tím nepopírám zájem jiných ELH klubů vč. Sparty

1847.jpg
thunderbird -31
30.05.22 v 08:57

reakce na thunderbird: ,,Kde nic není, ani smrt nebere a to v případě tohoto uživatele..." zobrazit příspěvekKde nic není, ani smrt nebere a to v případě tohoto uživatele platí dvojnásob. *VYCEP* "

Navíc i Krejčík k nim došel až poté co ho Zábranský a Brno odmítlo. Do poslední chvíle doufal, že se domluví právě v Brně, Sparta byla až druhou volbou a za méně peněz (což není poprvé). Nejvyšší nabídka byla od Třince, ale ta byla odmítnuta, vzhledem k lokaci týmu.

-1
1847.jpg
thunderbird -31
30.05.22 v 08:53

reakce na sestnactletbidy: ,,Tak chtít může, ale taková hvězda, aby si mohl v dnešní době..." zobrazit příspěvekTak chtít může, ale taková hvězda, aby si mohl v dnešní době vybírat dobré nabídky z venku to fakt není. Navíc už není úplně mladej *FUCKU* "

Kde nic není, ani smrt nebere a to v případě tohoto uživatele platí dvojnásob. *VYCEP*

1847.jpg
thunderbird -31
17.05.22 v 11:29

reakce na rad55: ,,Taxis zase přišel předat moudrá, perníkový táto? Vrať se za..." zobrazit příspěvekTaxis zase přišel předat moudrá, perníkový táto? Vrať se za proutěnky.
*THISISSPARTA* "

Ne normálně sem chodím diskutovat a neurážet, což chápu není moc v módě.

-1
1847.jpg
thunderbird -31
17.05.22 v 10:23

reakce na Kubajs: ,,On si to podle mě musel srovnat v hlavě a třeba, kdyby tady..." zobrazit příspěvekOn si to podle mě musel srovnat v hlavě a třeba, kdyby tady zůstával dál, nikam by se neposunul.
Já jsem za jeho návrat už od minulé sezóny, ale teď být Hlinkou, tak fakt udělám vše pro to, abych ho sem přivedl zpátky. Přece jen, je to sparťan a za mě i víc logický přestup,
než byl třeba návrat Doležala, i když věřím, že ten ještě taky neřekl poslední slovo.
Spekuluje se i o Flekovi, tak by kluci navázali na spolupráci, jen v hezčím dresu *SALA* "

Flek je u vás v hladině hodně velké teorie, stejně jako Krejčík. Dáváte jim slabé nabídky oproti konkurenci, podobně jako vloni s Mozíkem, apod. I ta Bolka byla pro něj finančně zajímavější. Ale vše je v úrovni jednání a změnit se může cokoliv, je to jen byznys *METAL*

-2
1847.jpg
thunderbird -31
28.04.22 v 09:49

reakce na Koty: ,,Dneska předposlední krok k titulu!! Snad se do toho dneska nebude..." zobrazit příspěvekDneska předposlední krok k titulu!! Snad se do toho dneska nebude moc srát Jandač… *OCHLASTOVE* "

playstation? *VYCEP*

1847.jpg
thunderbird -31
27.04.22 v 11:27

reakce na Patriot: ,,Nejhorší na tom je, že celé play off hrajou pšonci beton, jen..." zobrazit příspěvekNejhorší na tom je, že celé play off hrajou pšonci beton, jen čekají na chyby soupeře. Žádná vlastní invence, buzna hokej a beton. A i to jim stačí. S Boleslaví měli neskutečnou kliku, kolikrát je soupeř ždímal a buď jim pomohl šťastný odraz, kontroverzní situace nebo měli na svý straně sudí (viz pětka pro Ševce). Vždycky jsem měl radši týmy, kteří chtějí hrát hokej a ne bukvice, co zalezou a jen čekají na brejky a chyby soupeře. Pomalu začínám mít na tu smradlavou díru averzi. Dva tituly za poslední dobu, už si toho užili dost. Teď je řada na nás. Ale to jim to nesmíme usnadnit jako včera, kdy jsme byli trapní. Nebýt oceláren, tak tam lezou po stromech ještě."

*MIMO* aaaaha

-3
Žádné další stránky

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

  • Choreofond

Kalendář akcí

<<03 / 2023>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
1
2
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
21
22
25
27
29
30
31