Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
spida0816
16.04.18 v 12:08

reakce na MartinMegadeth: ,,Doufam, ze Sparta bude posilovat s rozmyslem. Co by mel Sparte dat..." zobrazit příspěvekDoufam, ze Sparta bude posilovat s rozmyslem. Co by mel Sparte dat Vydareny to vazne netusim. Byla to klasa, ale to v dobe kdy hral v Ceskych Budejovicich. Ted mu tahne na 37 let a je za zenitem. Ostatne ve Sparte odehral vetsi cast sezony pred osmi lety a uz tehdy to nebyla zadna hitparada. *MIMO* Planek podle medii miri do Mlade Boleslavi. Jestli Sparta deklaruje snahu privest jednoho ci dva opravdu kvalitni obrance, mela by hledat mezi jinymi jmeny. *POSILOVNA* "

Zdravím a děkuji za reakci. Podobnou otázku si kladu taky. Jen jsem napsal to, co se psalo na webu za spekulaci, že by Sparta mohla z Hradce přivést trenéra Václava Sýkoru a jednoho z obránců Mountfieldu, a jelikož v Hradci mají končit obránci Pláněk a Vydarený, tak byl předpoklad, že by Sparta mohla sondovat a jednoho z těchto beků přitáhnout. Byla to tedy rovněž jen spekulace. Osobně si myslím, že příchod jiného hradeckého obránce, třeba slovince Gregorce by určitě byl pro Spartu prospěšnější. Je jasné, že Sparta potřebuje posílit do defenzivy aspoň o dva výborně bránící a zároveň konstruktivní beky, kteří v lize určitě jsou. Otázka druhá je vůbec jejich zájem jít do Sparty, po tak špatné sezoně, co Sparta měla, také vliv nového trenéra, managementu a finančních možností. Dokázal bych si ve Spartě představit obránce typu Trončinský (Pardubice), Krajíček (Třinec), Pyrochta, Ševc (Liberec), J.Galvas (Olomouc), Krejčík (Kometa), Výtisk (Vítkovice) atd.

otaznik2
spida0816
15.04.18 v 13:57

reakce na Kimi R.: ,,Z Hradce by udájně mohl přijit slovinec Gregorc ."

To by bylo další jméno z mého seznamu hráčů, který jsem psal, nebyl bych proti, je to kvalitní obránce.

otaznik3
spida0816
15.04.18 v 13:33

A co jsem slyšel, tak by Sparta mohla mít zájem o Václava Sýkoru z Hradce, který tam po sezoně končí a do obrany z mountfieldu jednoho z dvojice Vydarený, Pláněk.

otaznik4
spida0816
15.04.18 v 13:29

reakce na Kimi R.: ,,Ahoj , nemá někdo nějaká přestupové spekulace kdo by k nám mohl..." zobrazit příspěvekAhoj , nemá někdo nějaká přestupové spekulace kdo by k nám mohl přijít ? Napadlo mě jedno jména - David Tůma z Kladna . Co myslíte ? Minulost sparťanskou má "

Zdravím,

Toto je jedno ze jmen, které jsem v jednom z dřívějších příspěvků tady avizoval. Tato sezona se mu na Kladně velmi povedla společně s Kubíkem a Klozem a také bych ho ve Spartě rád viděl. Z prvologistů se mi líbí brankářská dvojice z Karlových Varů Novotný - Závorka a v útoku Flek a z Motoru třeba také Pajič. Rozhodně bych se nebránil do nové sezony tým okysličit třeba o tyto hráče z WSM ligy. :-)

otaznik5
spida0816
11.04.18 v 18:11

reakce na frafont: ,,Jinak ty případné kolize hokeje s fotbalem se stejně musí řešit..." zobrazit příspěvekJinak ty případné kolize hokeje s fotbalem se stejně musí řešit jednotlivě, když nastanou, nějak extra dopředu to nejde, protože ve fotbalu taky někdy člověk až několik dní před zápasem ví, kdy se hraje. Sice týmy mají v lize nějaké úřední termíny (nebo jak se tomu říká), ale v tom úředním termínu hrajou za sezónu jestli dvakrát, zbytek se hraje jednou v pátek v osm, podruhé v sobotu ve tři, potřetí v neděli v půl páté, počtvrté zase úplně jinak podle toho, co zrovna pánové z televize vytáhnou z klobouku."

Souhlasím, právě, že to televize tím, že to je pokaždé jinak, nabourává a pak je proto složité termíny na delší dobu připravovat.

otaznik6
spida0816
11.04.18 v 17:53

reakce na frafont: ,,Jednotný začátek je podle mě poněkud nesmysl, protože v každém..." zobrazit příspěvekJednotný začátek je podle mě poněkud nesmysl, protože v každém regionu to lidem vyhovuje jinak, něco typu Třince, Olomouce, Zlína, pro ty je začátek někdy v 17:00, v 17:30 na pohodu, naopak v Praze Sparta měla docela dlouho začátky od 18 hodin, pak se to pošouplo na 18:30 a stejně hodně lidí má pořád dost co dělat s tím, aby stihli dorazit včas, ono když člověk pracuje, študuje třeba do pěti, do půl šesté a ještě nejlépe jede úplně z druhého konce Prahy, případně je mimopražskej, tak to je nářez. Čtyřikrát v týdnu se stejným soupeřem, to v ZČ asi ne, spíš bych dal to, co už se tady víckrát naťuklo, že by se vzala inspirace z NHL a daly by se tripy (třeba my podle rozpisu jedeme ten a ten den do Olomouce, tak k tomu rovnou přibrat Zlín a Brno, případně jedeme do Liberce, tak si střihnout i zbytek toho severu atd.). Ale tak jako tak vzhledem k tomu, jaký strašný konzervy jsou obecně lidi u nás, když jde o větší změny, se asi stejně nic měnit nebude a zůstaneme při starém - co na tom, že třeba v pátek v Třinci, hned v neděli v Praze s např. Libercem, pak zase na další zápas do Vítkovic nebo kam *KSICHT* "

Děkuju za reakci. :-) Tak je to jen takovej nápad, vůbec neříkám, že musí být hned dobrý nebo realizovatelný, jen trochu k zamyšlení. Každopádně i forma tzv. tripů, kterou uvádíte, mi dává smysl a nebyl bych proti. Určitě je lepší jet z Vítkovic rovnou do Třince či Brna než do Plzně a zase na moravu, s tím se nedá nesouhlasit. Co se týče těch časů, tak mě osobně nevadí pozdější začátky. Podívejte na takové Švédsko od 19 hodin, ve Švýcarsku je to myslím ještě později. V Německu naopak se pokud vím hrálo třeba taky ve 14:30, to jen pro přehled. Samozřejmě chápu, že to v každém regionu lidem vyhovuje jinak, je to na širší diskuzi a otázka kompromisů. :-)

otaznik7
spida0816
11.04.18 v 16:37

Dobrý den Všem,

Když tady čtu diskuzi ohledně změny formátu hracích dní v extralize, tak já bych osobně byl pro, ať se hrají čtyři zápasy v týdnu se stejným soupeřem a to dvakrát doma, dvakrát venku formou dvou dní ve dvou zápasech, třeba čtvrtek-pátek doma a neděle-pondělí venku či naopak, nebo jiné dny, to je jedno. Hráči by si aspoň během základní části navykli na režim play off a zároveň by trochu ubylo cestování. Co se týče časů zápasů, měly by mít jednotný začátek. Ve všední dny by se mohlo hrát později, třeba v 18 hodin kvůli lidem, chodících déle z práce a o víkendu bych to viděl na dva časy začátků kvůli kolizi s fotbalovými zápasy či jinými sporty, např v 15 a 19 hodin a to ať si kluby vždy rozhodnou podle aktuální situace s ohledem na své fanoušky. Bylo by třeba vzájemné shody mezi vedením extraligy, APK, televizí a v neposlední řadě fanoušky. Bylo by to obtížné i vzhledem k jiným nasmlouvaným akcím ve většině hokejových arén během ročníku, ale při troše dobré vůle by se to určitě vymyslet dalo, samozřejmě v případech, kdy by to nebylo možné jinak, by se musel najít jiný termín dohrávaných či předehrávaných zápasů. Nevím, jestli by tento formát lidi zaujal, ale mně by se osobně docela líbil, díky za reakce. 8-) *CAS*

otaznik8
spida0816
06.04.18 v 20:20

Dobrý podvečer Všem,

bohužel tím, že sezona pro hokejovou Spartu skončila tak záhy a oficiální vyjádření k transferům lze očekávat až od 1.Května, tak tu vzniká moc dlouhý pro fanoušky časový blok plný nejistoty, úvah, teorií, přání a výzev k vedení klubu, co by měla, neměla apod., a je to dobře, protože čím víc názorů fanoušků, tím i větší procento lidí, kterým není jedno, co se ve struktuře klubu děje a musím říci, že co tu čtu příspěvky, tak jsou tyto názory smysluplné, k zamyšlení, povětšinou přesně mířené na ta místa, kde v reálu Spartu a to jak hokejovou či fotbalovou tlačí bota. Je škoda, že v této době v bojích o mety nejvyšší nevidíme naše HCS a ACS, ale Spartu futsalovou (semifinálová série s Plzní 1:1 na zápasy) a florbalovou, která to ale bude mít ve svém boji o finále asi složitější (s Ml. Boleslaví 0:2 na zápasy), ale je určitě super, že se daří Spartě alespoň v hale. Škoda, že tyto sporty nejsou v play off na programu čt sport častěji, i když už je to určitě lepší, než před pár lety. TV to má nějak nasmlouvané a nic s tím nenaděláme.

Co se týče hokejové Sparty, tak si myslím, že je velká škoda, že Franta Výborný na střídačce končí, protože to je sparťan tělem i duší a je podepsaný pod největšími úspěchy Sparty. Mrzí mě, že končí sezonou, která byla jedna z nejhorších v historii klubu. Určitě zaslouží velké poděkování, uznání a respekt celé sparťanské rodiny, za to, co tu dokázal. Jeho nástupce to bude mít velice obtížné Spartu zase nastartovat, bude ostře od začátku sledovaný a čas bude hrát proti němu, proto si myslím, že volba trenérského štábu by měla být vyřešena ze všeho nejdřív. Sparťanské prostředí je specifické a potřebuje nejen zkušenosti, ale také takový drive, jiný pohled a nebát se do toho říznout, když je třeba. Zahraničních trenérů bych se bál, víme jak to dopadlo ve fotbale, určitě by to měl být protřelý stratég, našinec, který už něco má za sebou. Mně by se líbil např. Václav Sýkora z Hradce Králové, Zdeněk Venera z Olomouce (skončil tam) či třeba Jakub Petr z Vítkovic. Co se hráčů týče a jak to bylo několikrát zmiňováno sparťanské jádro, tak určitě by se mělo udělat maximum, aby pár hráčů, které by jej měli tvořit, tým potáhli a vzali to příští sezonu víc na sebe a rozhodovali těžké zápasy (Pech, Forman, Černoch, Buchtele atd.) a shoduji se s názorem, že by tyto hráče mohli podpořit třeba hráči typu Přibyl, Dragoun, Pacovský atd. Nebál bych si pro okysličení vytáhnout šikovné hráče i z elitních týmů WSM ligy (Pajič, Tůma, Flek atd.) Z ligy např. Tomášek, Kaut, Ordoš, Bulíř, Džerinš, Bukarts apod. Do obrany by se mi líbil Trončinský z Pardubic, Pyrochta z Liberce a Krejčík z Komety, Krajíček z Třince, Výtisk z Vítkovic, Sklenička či Čerešňák z Plzně, Gregorc, Cibulskis z Hradce atd. V bráně by se mi zamlouvala dvojice Matěj Machovský (pokud neuteče během sezony do KHL) - Filip Novotný, při neúspěchu případně Bartošák z Vítkovic, Hrubec z Třince, Rybár z Hradce, Konrád z Olomouce či talentovaní mladíci jako Kořenář, Škarek z Jihlavy nebo Lukeš z Chomutova. Jestli některé hráče z tohoto dlouhého seznamu se povede sportovnímu manažerovi Michalu Brošovi přivést do Sparty, budu to brát za úspěch a víru v lepší zítřky... *THUMBSUP*

Žádné další stránky

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Facebook SHS

Přidejte si nás na Facebooku

Následující zápasy

  Kalendář akcí

  <<04 / 2018>>
  Po
  Út
  St
  Čt
  So
  Ne
   
   
   
   
   
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
   
   
   
   
   
   

  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů

  Přihlásit se

  Login:

  Heslo: