Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
spida0816 +3
09.12.18 v 23:30

reakce na frafont: ,,Do útoku by se teoreticky nabízel Řepík, ale prakticky čekat..." zobrazit příspěvekDo útoku by se teoreticky nabízel Řepík, ale prakticky čekat bůhvídokdy na to, až ho Bratislava uvolní, protože už opravdu definitivně nebude mít šanci na playoff, je na prd. "

Souhlasím, Řepíkovi se na jednu stranu docela divím, že hraje ve Slovanu, který má každý rok do play off asi stejně tak daleko jako má fotbalová Sparta nedostižně daleko na první Slavii a že 15 bodů náskoku je luxusní polštář pro jaro a že tohle už neztratí, o tom žádná. Kdyby hrál někde, kde má aspoň šanci hrát play off KHL a něco tam uhrát, ale v Bratislavě? Nevím, jak velkou roli hrají peníze, prý měli ve Slovanu problém s finančními závazky vůči hráčům, ale jak je to teď nevím, nerad bych polemizoval. To bych se radši upsal Spartě, hrál pravidelně za nároďák a pak si myslím, že by se určitě dostal někam výš než do Slovanu, protože potenciál na top týmy typu Omsk, Magnitogorsk, moskevské kluby, Petrohrad apod. by měl. Ale když by se i letos měl na část sezony vrátit, nebudu proti, kvalitu ten hráč bezesporu má a nemusel by být jediným hráčem ze Slovanu, co třeba i takový Rudolf Červený, teď mu to tam začalo padat, kdo ví. Z extraligy jsem si momentálně vytipoval tři a z rakouské EBEL ligy dvě jména pro oživení útoku Sparty, samozřejmě nemusíte souhlasit, jde o diskuzi. Ze Znojma bych se pokusil přetáhnout nejproduktivnějšího hráče týmu Marka Kaluse (zatím 15+14) nebo kanaďana Anthony Lucianiho (10+17) a pak z české ligy třeba Flek (Karlovy Vary), Vincour (Hradec Králové), Lenc (Liberec) nebo z Německa tady padlo jméno Petra Pohla, ale dal přednost Wolfsburgu, tak třeba příště. *FLAGHC* *SALA*

otaznik2
spida0816 +3
01.12.18 v 20:41

Dobrý večer Všem,
Aspoň, že ten hokej dopadl dneska dobře, potvrdili jsme výbornou venkovní formu, čili moje minimálně norma tří bodů z dvojzápasu Vary-Kometa je již naplněna, ale samozřejmě urvat i nějaký ten bodík z Brna by byl příjemným bonusem, tak bodovat bude jistě ještě těžší, než dnes ve Varech. Bravo kluci, tleskám za urputnost a bojovnost!

Z fotbalu jsem ale nadmíru znechucen a na..anej. Fotbalisti zcela jistě již překonávají limity lidského chápání a tolerance. Když už si člověk říká, že horší to být už nemůže, tak omyl, neuvěřitelné, tohle prostě nepochopíš ani nevymyslíš. 6 minut do konce, 1:0, prohrát, dohrát se dvěma červenými a nedat k tomu ještě dvě penalty???? Sparta změnila sci-fi ve všední realitu. Dneska bude asi hodně výjezdů sanitek k srdečním kolapsům fanoušků Sparty. Sledovat Spartu začíná být o zdraví. Nejsem si jistý, ale tohle asi moc nějaké pokuty od vedení nevyřeší. Už ať je zimní přestávka, tohle chce pročistit a počínaje Ščasným, z tohohle by měl okamžitě vyvodit osobní zodpovědnost, už nevím zda se tomu smát nebo brečet. Tenhle soubor dělá akorát Spartě ostudu a legendy se v hrobech musí obracet. Musí se to přeskládat, tenhle tým nemá v tomhle složení budoucnost, takhle můžeme i na ten třetí flek zapomenout... *KOSA* *LEBKA* *CERTIK*

+1
otaznik3
spida0816 +3
26.11.18 v 00:01

reakce na frafont: ,,Zaměřit se na tu bejvalou Jugošku (Bosna, Chorvatsko, Slovinsko a..." zobrazit příspěvekZaměřit se na tu bejvalou Jugošku (Bosna, Chorvatsko, Slovinsko a tak) a nějaká ta Afrika taky jde - každopádně spíš se pokoušet o mladší hráče, protože u těch 30+ dost hrozí, že si to sem půjdou už jenom odchodit před důchodem. A samozřejmě to musí mít hlavu a patu, ne že se vezme milión hráčů najednou a z toho každej pes jiná ves :-P"

Tak s tím se dá souhlasit. Samozřejmě, že z hráče kolem cca. 22-27 se dá vyždímat víc, než z nějakého hráče hodně po třicítce. Tento argument je samozřejmě správný. I ty zmíněné destinace dobrý, obecně hráči z Afriky jsou takoví zarputilí, fyzický fond skvělý, špatně se obírají o balon a slušné zakončení, no kdyby přišel další Leo nebo Bony, tak bych se nezlobil no a bývalá Jugoslávie má taky určitě kvalitu, hlaně u mě Srbové nebo hráči z Bosny by určitě nebylo šlápnutí vedle, většinou šikovní, techničtí, jde o štěstí při výběru pochopitelně.

otaznik4
spida0816 +3
25.11.18 v 23:13

reakce na frafont: ,,Jména dobrý, ale většina asi nepoužitelná - Trávník k nám..." zobrazit příspěvekJména dobrý, ale většina asi nepoužitelná - Trávník k nám nepoleze, tam to v případě odchodu vidím jasně buď jeden z dua SLA/PLZ, nebo přímou čarou zahraničí, Jovovič je takovej ten typ, že jednou zahraje super, jednou jakžtakž, třikrát na prd. Ti kluci do útoku z Polska - možná jim to střílí, ale polská liga není taky bůhvíco herně a co jsem teď koukal, tak oni jsou vlastně všichni tři věk 30+ a navíc teda co si je vybavuju z minulosti, tak pochybuju, že by byli nějak výrazně lepší než to, co má ACS k dispozici teď. Docela reálnej je ten Panák, jenže to by zase spíš než co jinýho byla takzvaná univerzální záplata (ten už snad stihl hrát na všech postech kromě brány).

K hokeji - bohužel současná Sparta je tým někam na střed tabulky, víc asi ne. Na těsné urvání první šestky by to vyjít mohlo (když ne, tak aspoň to předkolo si zajistit v předstihu, ne zase trnout až do konce základní části) a pak už děj se vůle boží."

Já vím, že polská liga taky není žádnej zázrak, ale na druhou stranu, kde brát? Z Anglie, Německa nebo Itálie se k nám nikdo nepohrne. Možná v budoucnu se vrátí Krejčí z Boloni, ale jinak nic. Svého času se ve Spartě dařilo třeba Kuckovi, než odešel do Itálie. Pak nezbývá než lovit ve vodách typu Polsko, Turecko, Slovensko apod. *VYHLIZI*

otaznik5
spida0816 +3
25.11.18 v 21:46

Dobrý večer Všem,

musím říci, že další sparťanské odpoledne mi moc důvodů k úsměvu nepřineslo. Na obou barikádách šance byly a měly se proměnit, ale to selhávání v koncovce není pro psychiku nic dobrého. Retro dresy fotbalistů se mi líbily, ale to je tak z oslav 125. výročí založení klubu k zapamatování asi vše. Když už to nejde ze hry, tak se musí aspoň ta pentle proměnit a Stanciu to kopnul lajdácky. Bohužel, v takových zápasech, kdy se to musí rvát tzv. na sílu aspoň na 1:0, tak se taková šance prostě musí proměnit. Kor, když to bylo dneska hratelné a Plzeň svůj zápas jen zremizovala, tak je to dvojnásob škoda, moc takových zakolísání těch nad námi už nemusí přijít a to buďme ještě rádi, že Baník doma rupnul se Slováckem, ale nepříjemně se to za námi štosuje (Zlín, Jablonec, Ostrava), Dopadne to zase tak, že si budem hlídat hlavně spodek, abychom se vůbec dostali do EL, ale po Subotici, aby se člověk neměl zase spíš obávat. :-( Dneska se mi líbil na pravým beku ten mladej Wiesner, do budoucna by to mohl být zajímavý a platný hráč. *OK* Bohužel bylo znát, že nehrál Kanga, má svoje excesy, ale když se mu jen trochu chce, tak jsou se Stanciuem rozdíloví hráči. Frýdek je dříč, odehrál to poctivě, ale dopředu to není tolik ono. Přes zimu to bude chtít na určitých místech posílit a být na trhu aktivnější, aby nám zase konkurenti někoho nevyfoukli. Do obrany Sparta koketuje s Panákem, je mladý, talentovaný a třeba po boku Costy proč ne. Radakovič nevím, přijde mi pořád takový vyjukaný, Kaya zraněný, Štetina prý také. Líbil by se mi i např. Lischka na stopera. V záloze bude záležet na tom zda zůstane či nezůstane Stanciu, ale pokud půjde pryč, tak by měl být Dočkal první volbou, to je kvalitní, typologicky velmi podobný hráč s výbornou přihrávkou dopředu a i koncovkou. A když už jsem mluvil o Jablonci v souvislosti se stoperem, tak takový Jovovič nebo Trávník by taky asi nebyli k zahození. No a do útoku. Přemýšlel jsem dlouho a pořád mi na mysl přichází jména útočníků, kterým se daří v Polsku: Zdeněk Ondrášek (Wisla Krakow), Michal Papadopoulos (Zaglebie Lubin) či Jakub Mareš (Piast Gliwice). Hlouška jako slávistu z Legie asi nemá cenu jmenovat, ale nevidím důvod, proč by aspoň jeden z nich nemohl přijít. A nesmím zapomenout na Komličenka, tomu to fakt pálí, ten by byl super, ale ten bude mít asi ambici jít ven a agent se soustředí na cizinu nebo ten Yusouf Hilál z Bohemky se jeví zajímavě, no uvidíme, ale něco s tím budou muset udělat.

Co se hokeje týká, tak prohrát doma pětkrát za sebou, to snad ani nepamatuju. Měl jsem před tímhle zápasem obavy, jelikož na Třinec tak jako na Vítkovice moc neumíme zahrát. Těch zraněných je fakt moc, to je pravda, ale na druhou by to mělo ten tým ještě víc stmelit a za ty kluky se vyždímat a prokázat, že do týmu patří. Dneska se to dalo urvat, jen to proměňování je třeba zlepšit. s De la Rosem nemám problém, rozhodně zahrál lépe než Gregorc, za kterého jsem se před sezonou přimlouval, loni hrál výborně, ve Spartě už bohužel ne. Není prvním ani posledním, třeba Leškova anabáze, ten uměl zahrát fakt jenom ve Zlíně atd. *OPEKA* Můžeme jen doufat, že kluci potvrdí i nadále, že letos jsou venku první v lize, ale střízlivě říkám, že ze zápasů ve Varech a Brně bych 3 body bral, tam se nebude hrát snadno. Aktuální stav asi nastavuje Spartě zrcadlo, na co asi tak v sezoně budou kluci reálně mít. Páté, šesté místo a vyhnout se předkolu by mohlo být reálné a v play off je to nová soutěž, ale pokud tu krizi překonají a zvednou se doma, tak by při té fazoně venku by třeba čtvrtfinále nemusela být poslední stanice. Ale to jak třeba posílil Liberec (Filippi dnes dva goly) nebo Birner, to jsou taky rozdíloví hráči a jejich šance pochopitelně na úspěch narostly. Určitě Liberec, Třinec, Kometa, Vítkovice budou asi nejvíc zatápět a bude to silná konkurence. Mluví se tady o Plekancovi, zatím by měl hrát za Kladno, aby se rozehrál, což si myslím je pochopitelné, navíc jako kladeňák. Pokud by měl ambici na extraligu, tak si asi vybere Spartu nebo Kometu. Praha kvůli dětem a kousek za Jágrem, Brno kvůli Lucce Šafářový. Pokud by měl jít do Sparty, tak bezpochyby kvalitní hráč, poctivý, užitečný do přesilovky a oslabení, ale asi ne už do první pětky. Negativum bych viděl v om, že by lidi v něm viděli spásu, že dá třicet golů za sezonu a výrazně bude v týmu vyčnívat, ale upřímně, nebude, může pomoct, ale velká megastar už to není. Ale netvrdím, že by nemohl mít velký slovo v kabině a s céčkem ty kluky vybičovat k něčemu velkýmu, jako motivátor by mohl být dobrej ale jako player no.1 už těžko. *SALA*

+2
otaznik6
spida0816 +3
05.11.18 v 16:12

A co se týče těch dresů, tak co jsem letos viděl, tak vždycky hráli doma v těchto výročních dresech, takže pokud hráli i v klasických rudých, tak mi to uniklo a nesledoval jsem. Omlouvám se a díky za info. Za mě jsou ale pěkný, ty se jim povedly. *FLAGHC*

otaznik7
spida0816 +3
05.11.18 v 16:07

To, že nemůže hrát v Karviné Chipciu jsem nepostřehl, to se omlouvám. Ono jak na to tak koukám, tak ať už Ščasný vymyslí cokoliv, bude to zase slátanec. Určitě souhlasím, že Tetteh je milé překvapení a určitě vypadá líp než třeba Šural, ten už se asi vidí trochu za kopečkama, i když s tou jeho hrou v poslední době, nevím, kdo by po něm sáhl. To je právě ono, Štetina nehrál a pak hned skočil do derby, když tohle udělá i s Kayou, kterej sedí a pošle ho nerozehranýho třeba na Jablonec, může z toho být třeba taky malér, no uvidíme. *FLAGSPA*

otaznik8
spida0816 +3
04.11.18 v 23:46

Dobrý večer Všem,
Tak dneska jsme zase válčili na obou frontách a opravdu mi větší radost dělají chlapci mezi ledovými mantinely. Je mi opravdu záhadou, jak můžeme dostat dva goly ze standardky hlavou úplně jak přes kopírák a přitom hráči sami tvrdí, jak tyhle situace celé týdny pilujou, přitom jak Radakovič, tak Štetina, by měli mít ve vzduchu navrch. Vypadá to zase na špatnou komunikaci při rozebírání hráčů, ale na to by dopředu měli být hráči připraveni, kdo kdy hrát na koho. *MIMO* Tenhle výsledek akorát hraje do karet Plzni a teď máme zase na oba rivaly manko 7 bodů a to je skoro v polovině ligy celkem dost, kor, když uvážím, jak oba a především Plzeň, i když hraje tužku, stejně tam ten gol dotlačí a jsem přesvědčený, že to vždycky upachtěj i bez toho Krmenčíka, protože na tu ligu jim to s Chorým či Řezníčkem bude i tak stačit. Další zápas v Karviné bych přirovnal asi k zápasu ve Zlíně, kor bez vykartovaného Kangy na dva zápasy, bych se velmi divil, kdybychom tam vyhráli, jelikož domácí body potřebujou jako sůl a na nás se už vytáhne kde kdo, čili i za výhru 1:0, dá li pánbůh bych byl vděčný. Nita je podle mě také průměrný brankář, ten nechytí nic navíc, za goly většinou nemůže, ale nějakou nadstavbu nevytáhne, reflexy, výběhy apod. Možná je to jen můj názor, ale Heča by horší v tý bráně určitě nebyl a druhýho Blažka nemáme. Na Karvinou bych to viděl asi takhle: Nita-Chipciu,Costa, Štetina, Civič-Vatajelu, Frýdek, Stanciu, Plavšič-Tetteh, Pulkrab a budu se modlit, aby do zimy to manko už nenarostlo, jinak to bude zase boj jen o třetí fleka s tím velkou díru do světa zase neuděláme.
Co se hokeje týče, tak dneska zase dva urvaný body po boji venku, tentokrát z Pardubic, který dost kousaly, opakoval bych předešlé příspěvky, ale přístup je oproti loňsku někde jinde, důraz, bojovnost a psychická odolnost při špatném průběhu zápasu je o level výš než loni a to je to nejpodstatnější zjištění letošní sezony. Samozřejmě nejde dělat závěry po osmnácti zápasech, ale příchod Machovského a Kruppa vidím zatím velmi pozitivně, když si udrží takový standard po zbytek základní části, tak se nebojím o čtvrtfinále začínaném doma. Líbí se mi i kanadští beci, hlavně Blain dobrý dozadu i celkem produktivní, to samé Košťálek, hlavně do přesilovky, Smejkal se výrazně zlepšil i Říčka, trochu víc by to tam mohlo začít padat, Buchtelemu, Formanovi, Vránovi nebo třeba Kumstátovi. Zaujaly mě domácí dresy pro tuhle sezonu ke 115. výročí, moc se mi líbí, mohly by takhle už zůstat, dýchla na mě taková nostalgie z let minulých, kdy Sparta mívala takové podobné světle červené dresy, rozhodně mnohem lepší, než bývaly třeba ty černé z před mnoha let. Rozhodně bych uvítal, aby při domácích zápasech hrála Sparta vždy v tmavé verzi dresů a v bílých hrála jen venku a nebyla to zase jen výjimka na tuhle sezonu. *OK*

otaznik9
spida0816 +3
24.04.18 v 20:10

reakce na frafont: ,,Plekanec myslím prohlašoval už dřív něco o tom, že v repre..." zobrazit příspěvekPlekanec myslím prohlašoval už dřív něco o tom, že v repre konec - a i kdyby ne, tak na první formaci to u něj není, to spíš tak třetí s tím, že by když tak chodil buď na přesilovky, nebo na oslabení."

Samozřejmě by záleželo na tom, zda by o něj měl trenér ještě zájem a samozřejmě i on, jakou roli by v týmu plnil, nebyl zraněný a měl vyřešenou smlouvu na další sezonu. Je pravda, že v repre už to na první lajnu není a mohl by mít větší přínos v dalších formacích, při přesilovkách atd.

otaznik10
spida0816 +3
24.04.18 v 20:01

reakce na Markus: ,,S Plekancem a Polákem na 99 % ne. Ani jeden nemá kontrakt na další..." zobrazit příspěvekS Plekancem a Polákem na 99 % ne. Ani jeden nemá kontrakt na další ročník. Nebudou riskovat. "

Aha, tak to se přiznám jsem nevěděl, v tom případě upřednostní dohodu o nové smlouvě a nebudou riskovat zranění. Díky za info.

otaznik11
spida0816 +3
24.04.18 v 18:03

Jsem také zvědavý na konečnou nominaci na MS v Dánsku. Přišlo už dost omluvenek, ale trenér Jandač by to neměl brát jako alibi dalšího neúspěchu, protože i tak má na výběr si myslím dost široký soubor možných hráčů. Co se brankářů týče, tak tam je hotovo. Podle mě se ze začátku budou střídat Francouz s Rittichem a Furch bude trojkou. Co se obrany týče, tak pokud Gudas projde lékařskou prohlídkou, tak ho Jandač veme, to je jasný. Škoda obratu Washingtonu, protože Kempný s Jeřábkem by se taky hodili. Byl bych možná raději, kdyby v noci Toronto naposled zařízlo Boston, protože mít v týmu do útoku Pastrňáka s Krejčím, to by byla směrem dopředu pecka, ale obávám se, že Boston doma nezaváhá a bude pro MS volný Plekanec a do obrany Polák, samozřejmě na základě rozhodnutí klubu a výstupní prohlídky. Uvidí se, jak to dopadne s Voráčkem, z New Jersey by mohl klapnout mladý Zacha, jinak si myslím, že v letošním kádru bude dost mladých a to by bylo jedině dobře. Nakonec by sestava TEORETICKY mohla vypadat takhle: I když, jak znám Jandače, tak Červenka má první útok předplacenej.

Francouz (Rittich)

Gudas-Krejčík
Polák-Jordán
J.Galvas-Polášek
Pyrochta-Mozík

Voráček (Řepík)-Plekanec-Kubalík (Červenka)
Faksa-Frk-Zadina
Chytil-Jaškin-Chlapík
Tomášek-Hanzl-Nestrašil
Nečas

náhradníci: Kousal, Kaut, Horák

otaznik12
spida0816 +3
24.04.18 v 16:31

reakce na MartinMegadeth: ,,Jediné v čem se lišíme je osobní názor na Jihlavu. Klubu co tady..." zobrazit příspěvekJediné v čem se lišíme je osobní názor na Jihlavu. Klubu co tady bezostyšně kradl civilním klubům čtyři dekády hráče, dle možností a tuhosti režimu je různým způsobem šikanoval, aby se nevraceli do svého původního klubu, přeju jedině prales. Je pomalu třicet let po státním převratu a neslyšel jsem z Jihlavy byť jen slůvko omluvy. :-! I přes ambice Vsetína nebo Prostějova souhlasím, že příští ročník první ligy by přinesl obrovské překvapení, kdyby mezi semifinalisty chyběl někdo ze čtveřice Motor, Jihlava, Slávie a Kladno. Konkrétně na Motor budu velice zvědav, protože tam Prospal vzal čistku v kádru opravdu od podlahy. Vymetl hned šestnáct hráčů. *SILENY*
www.hcmotor.cz/clane..."

Samozřejmě, když to bude člověk brát celkově a zeširoka, tak ano, nebylo to fér. Já se dívám ale na tento tým v tomto roce a minulost, byť takovou, si nepřipouštím a určitě ani hráči Jihlavy škraloupy předchozí generace v hlavách nenosí ani se s nimi neztotožňují. Omluva by na místě přesto byla a především od lidí, působících v tomto klubu právě v předešlých dekádách. Každopádně se v této sezoně v Jihlavě objevilo pár zajímavých hráčů a ta čistka, kterou provedl Venca Prospal v Budějovicích, je sice ohromná, ale potřebná, a to, že si do áčka vytáhne úspěšné kluky z dorostu je jedině dobře. Takhle by svým odchovancům měly dávat šanci všude a nebát se toho. Snad to i ve Spartě pochopí a začnou ty kluky víc zabudovávat do kádru.

otaznik13
spida0816 +3
23.04.18 v 16:24

Ohledně baráže musím říci, že letos byla až do konce zajímavá a až do konce bylo o co hrát, i když si myslím, že rozhodlo už to předposlední kolo, kdy Kladno přišlo o šanci na extraligu a tušil jsem, že v posledním kole v Litvínově, kterému šlo o všechno a Kladnu už o nic, nic neuhraje a výhra Jihlavy nad K.Vary už bude k ničemu, což se taky potvrdilo. Přál jsem Jihlavě, aby se udržela, ale po snovém začátku v baráži, kdy vedla tabulku, jsem si myslel, že si to pohlídá, ale pak polevila, poztrácela důležité body a už bylo pozdě, ale takový je hokej. Příští rok to bude zase mezi 4 týmy, o baráž se poperou od semifinále Jihlava, Kladno, Motor a Slavia. Něco jiného by mě dost překvapilo... 8-)

otaznik14
spida0816 +3
23.04.18 v 16:13

Dobrý den Všem,

Musím říct, že mě velice pobavil dneska článek o tom, že prvoligový Vsetín hledá nového brankáře. Na tom by nebylo ještě nic divného, kdyby ho ovšem nehledal přes inzerát na Úřadu Práce a s tím, že mu nabízí měsíční mzdu od 12 500Kč a navíc, že požaduje znalosti AJ, zkušenosti z KHL nebo seniorské reprezentace a může se jednat i o cizince. Nevím, do jak velké míry to berou na lapači vážně, ale mě to pobavilo, čili buď někdo zapomněl, že apríla už bylo a nebo zapomněl v platu připsat nulu navíc. *HAHA* Jinak si to prostě neumím vysvětlit... *MIMO*

otaznik15
spida0816 +3
16.04.18 v 12:08

reakce na MartinMegadeth: ,,Doufam, ze Sparta bude posilovat s rozmyslem. Co by mel Sparte dat..." zobrazit příspěvekDoufam, ze Sparta bude posilovat s rozmyslem. Co by mel Sparte dat Vydareny to vazne netusim. Byla to klasa, ale to v dobe kdy hral v Ceskych Budejovicich. Ted mu tahne na 37 let a je za zenitem. Ostatne ve Sparte odehral vetsi cast sezony pred osmi lety a uz tehdy to nebyla zadna hitparada. *MIMO* Planek podle medii miri do Mlade Boleslavi. Jestli Sparta deklaruje snahu privest jednoho ci dva opravdu kvalitni obrance, mela by hledat mezi jinymi jmeny. *POSILOVNA* "

Zdravím a děkuji za reakci. Podobnou otázku si kladu taky. Jen jsem napsal to, co se psalo na webu za spekulaci, že by Sparta mohla z Hradce přivést trenéra Václava Sýkoru a jednoho z obránců Mountfieldu, a jelikož v Hradci mají končit obránci Pláněk a Vydarený, tak byl předpoklad, že by Sparta mohla sondovat a jednoho z těchto beků přitáhnout. Byla to tedy rovněž jen spekulace. Osobně si myslím, že příchod jiného hradeckého obránce, třeba slovince Gregorce by určitě byl pro Spartu prospěšnější. Je jasné, že Sparta potřebuje posílit do defenzivy aspoň o dva výborně bránící a zároveň konstruktivní beky, kteří v lize určitě jsou. Otázka druhá je vůbec jejich zájem jít do Sparty, po tak špatné sezoně, co Sparta měla, také vliv nového trenéra, managementu a finančních možností. Dokázal bych si ve Spartě představit obránce typu Trončinský (Pardubice), Krajíček (Třinec), Pyrochta, Ševc (Liberec), J.Galvas (Olomouc), Krejčík (Kometa), Výtisk (Vítkovice) atd.

otaznik16
spida0816 +3
15.04.18 v 13:57

reakce na Kimi R.: ,,Z Hradce by udájně mohl přijit slovinec Gregorc ."

To by bylo další jméno z mého seznamu hráčů, který jsem psal, nebyl bych proti, je to kvalitní obránce.

otaznik17
spida0816 +3
15.04.18 v 13:33

A co jsem slyšel, tak by Sparta mohla mít zájem o Václava Sýkoru z Hradce, který tam po sezoně končí a do obrany z mountfieldu jednoho z dvojice Vydarený, Pláněk.

otaznik18
spida0816 +3
15.04.18 v 13:29

reakce na Kimi R.: ,,Ahoj , nemá někdo nějaká přestupové spekulace kdo by k nám mohl..." zobrazit příspěvekAhoj , nemá někdo nějaká přestupové spekulace kdo by k nám mohl přijít ? Napadlo mě jedno jména - David Tůma z Kladna . Co myslíte ? Minulost sparťanskou má "

Zdravím,

Toto je jedno ze jmen, které jsem v jednom z dřívějších příspěvků tady avizoval. Tato sezona se mu na Kladně velmi povedla společně s Kubíkem a Klozem a také bych ho ve Spartě rád viděl. Z prvologistů se mi líbí brankářská dvojice z Karlových Varů Novotný - Závorka a v útoku Flek a z Motoru třeba také Pajič. Rozhodně bych se nebránil do nové sezony tým okysličit třeba o tyto hráče z WSM ligy. :-)

otaznik19
spida0816 +3
11.04.18 v 18:11

reakce na frafont: ,,Jinak ty případné kolize hokeje s fotbalem se stejně musí řešit..." zobrazit příspěvekJinak ty případné kolize hokeje s fotbalem se stejně musí řešit jednotlivě, když nastanou, nějak extra dopředu to nejde, protože ve fotbalu taky někdy člověk až několik dní před zápasem ví, kdy se hraje. Sice týmy mají v lize nějaké úřední termíny (nebo jak se tomu říká), ale v tom úředním termínu hrajou za sezónu jestli dvakrát, zbytek se hraje jednou v pátek v osm, podruhé v sobotu ve tři, potřetí v neděli v půl páté, počtvrté zase úplně jinak podle toho, co zrovna pánové z televize vytáhnou z klobouku."

Souhlasím, právě, že to televize tím, že to je pokaždé jinak, nabourává a pak je proto složité termíny na delší dobu připravovat.

otaznik20
spida0816 +3
11.04.18 v 17:53

reakce na frafont: ,,Jednotný začátek je podle mě poněkud nesmysl, protože v každém..." zobrazit příspěvekJednotný začátek je podle mě poněkud nesmysl, protože v každém regionu to lidem vyhovuje jinak, něco typu Třince, Olomouce, Zlína, pro ty je začátek někdy v 17:00, v 17:30 na pohodu, naopak v Praze Sparta měla docela dlouho začátky od 18 hodin, pak se to pošouplo na 18:30 a stejně hodně lidí má pořád dost co dělat s tím, aby stihli dorazit včas, ono když člověk pracuje, študuje třeba do pěti, do půl šesté a ještě nejlépe jede úplně z druhého konce Prahy, případně je mimopražskej, tak to je nářez. Čtyřikrát v týdnu se stejným soupeřem, to v ZČ asi ne, spíš bych dal to, co už se tady víckrát naťuklo, že by se vzala inspirace z NHL a daly by se tripy (třeba my podle rozpisu jedeme ten a ten den do Olomouce, tak k tomu rovnou přibrat Zlín a Brno, případně jedeme do Liberce, tak si střihnout i zbytek toho severu atd.). Ale tak jako tak vzhledem k tomu, jaký strašný konzervy jsou obecně lidi u nás, když jde o větší změny, se asi stejně nic měnit nebude a zůstaneme při starém - co na tom, že třeba v pátek v Třinci, hned v neděli v Praze s např. Libercem, pak zase na další zápas do Vítkovic nebo kam *KSICHT* "

Děkuju za reakci. :-) Tak je to jen takovej nápad, vůbec neříkám, že musí být hned dobrý nebo realizovatelný, jen trochu k zamyšlení. Každopádně i forma tzv. tripů, kterou uvádíte, mi dává smysl a nebyl bych proti. Určitě je lepší jet z Vítkovic rovnou do Třince či Brna než do Plzně a zase na moravu, s tím se nedá nesouhlasit. Co se týče těch časů, tak mě osobně nevadí pozdější začátky. Podívejte na takové Švédsko od 19 hodin, ve Švýcarsku je to myslím ještě později. V Německu naopak se pokud vím hrálo třeba taky ve 14:30, to jen pro přehled. Samozřejmě chápu, že to v každém regionu lidem vyhovuje jinak, je to na širší diskuzi a otázka kompromisů. :-)

Další stránky:
12

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 21. prosince - 17:30
    12.png
    VIT (venku)
    Extraliga (28.kolo)
  • 26. prosince - 16:30
    16.png