Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
frafont +184
Včera v 20:14:37

Tak jsem dokoukal pohár se Znojmem a z toho, co pánové předváděli, je mi poněkud nevolno. S tímhle je hodně reálné, že po letošním "dva zápasy a konec" nebudeme příští sezónu hrát Evropu vůbec.

otaznik2
frafont +184
Včera v 11:57:58

Jinak v hokeji to bude dobrý, progres tam je - v rámci té čtyřzápasové venkovní série to ve Vítkovicích byl klepec, v Plzni už jenom těsně, takže v Hradci by to mohlo být aspoň prodloužení a na závěr v zatáčce před Vídní vyhrajeme za tři body *KSICHT*

otaznik3
frafont +184
Včera v 11:54:37

reakce na Mišák: ,,Já musím na tohle lehce zareagovat - V.Kadlec. Já osobně o..." zobrazit příspěvekJá musím na tohle lehce zareagovat - V.Kadlec.
Já osobně o Kadlecovi nemám nějaký extra velký mínění co se týká intelektu, každopádně já byl rád, že nastoupil. Ať je to jak chce, tak ve Spartě odehrál už spousty zápasů, prakticky se dá říct že ho za Sparťana už považuju. Pořád věřím, že v něm je velkej potenciál, aby klubu pomohl a patřil k tahounům. Bohužel loňskou sezonu - kromě tohože týmově byla dost nepovedená tak ho brzdila zranění a tahle je ještě horší než loňská. Faktem ale je, že po tom začátku kdykoliv teď nastoupil tak v mých očích jako jeden z mála nevypustil jedinej souboj a jezdil po ***i, což opět dokázal v derby kdy patřil k těm lepším (samozřejmě celkově to byla bída, ale po Dúbravkovi si myslim že Kadlec patřil určitě k třem naším nejlepším hráčům). Bořilovi 2x utekl a kdyby rozhodčí nebyl ***ej, tak Bořil mohl jít hned ven během prvního poločasu. Vzhledem k tomu jakým stylem jsme v Edenu hráli, tak to měl sám na hrotu těžký, ale makal, jezdil a utíkal jim. To při vší úctě od Lafaty nikdo čekat nemůže, Šural je spíš bojovník a u něj už docela začínám pochybovat vůbec jaký je jeho místo v sestavě. On je něco jako jsem byl já... hodně dobrej na 3-4 postech, ale na žádnym výbornej, na každym je někdo lepší *HAHA* Janko si pobírá top plat a už ani nebývá nominovanej a kde je konec Julišovi ani netuším.
Takže já osobně doufám, že Kadlec to co v něm bylo, a doufejme že ještě je, ukáže a pomůže ACS vytáhnout z těch absolutních *** kde to teď je. "

Juliš poskakuje v juniorce a dokonce i trefuje zařízení :-) Od něj docela dost lidí čekalo (a já byl jedním z nich), že to bude nástupce Lafaty v pozici ostrostřelce, jenže ono nějak ne, z toho, co zatím odkopal za áčko ACS, má průměr asi tak jeden gól za čtyři zápasy, to neráčí býti zrovna top.

otaznik4
frafont +184
19.09.17 v 21:14

V čutané taky dobrá telenovela ouřadové ze svazu vs. Baník - odstartovala to pošťuchovaná v utkání se Slováckem, od té doby "zakážeme jim (fans) výjezd - tak už tam jeli, tak jim to promineme, jo, tak nepromineme a trest platí, hele, zase to rušíme a uděláme jenom podmínečnej". Opravdu cirkus - i když co čekat, když disciplinárka a odvolací komise patří každá pod jinou střechu (první pod LFA, druhá pod svaz) *KSICHT*

otaznik5
frafont +184
19.09.17 v 14:39

reakce na PLHA: ,,Tak jsem projevil velkou dávku hrdinství, hraničícího s nějakou..." zobrazit příspěvekTak jsem projevil velkou dávku hrdinství, hraničícího s nějakou úchylkou, a pustil jsem si záznamu CELÉ derby. Našeho roztomilého pizzaře od Kolosea se musím zeptat na několik PROČ:
1) PROČ v zápase ve kterém jde téměř o poslední naději zachránit sezonu postaví na post stopera dva hráče z nichž ani jeden stoper není ??? Na lavičce máme STOPERA Štětinu, kterému to sice taky moc nejde, ale je to silový hráč, který je schopen překopnout traverzu a sakra znepříjemnit život útočníkům soupeře.
2) PROČ hraje v základu M.Kadlec, který byl loni značně tragický a letos ješte neodehrál ani zápas???
3) PROČ za stavu 0:1 když posílá Lafatu do hry stahuje Rosického??? Má si snad Lafata sám sobě nahrát na gól ???
4.) PROČ po první žluté, kdy se Costa dostal do lehkého transu, na to nedokáže zareagovat a zklidnit ho, případně ho střídat.

Hráče, kteří si alespoň svou bojovností zaslouží nosit dres Sparty bych spočítal na prstech jedné ruky a to je na derby sakra málo.

Z chování kotle ( obzvláště skupin Falanga a Prague Boys) se mi chce blít. A to jsem se v 80. a 90. letech do kotle něco nachodil, ale tohle už je hodně za čarou napadat vlastní fanoušky to mi hlava nebere. *NAPR**** *NAPR**** *NAPR****

Spartě zdar"

Já bych to viděl nějak takhle:
1) Protože evidentně umí jenom pěkně mluvit a převod slov na činy nula
2) až 4) viz výše :-P
Ke druhé části: holt ty falangy a podobně se jdou spíš vyloženě porvat a dělat bordel...

otaznik6
frafont +184
18.09.17 v 15:20

V hokeji se to zlepšit může, ale je potřeba, aby se už dali do kupy Piskáček a Švrček, případně aby se kalous ušatej nebál vzít jednoho, dva kluky z juniorky do áčka, protože hrát to na šest obránců, když ještě z toho dva jsou Mikuš a Nedomlel, to podle mě teda jaksi není zrovna nejlepší nápad. Teda Mikuš budiž, ten aspoň něco dokáže udělat směrem dopředu, ale Nedomlel ztráta puku poblíž vlastní brány, námaz soupeřům do šance, zbytečná vyloučení - snad není jedinej zápas, kdy by tenhle trojboj nezkompletoval, někdy i víckrát :-P

otaznik7
frafont +184
17.09.17 v 20:20

Ještě navíc se to v kotli ACS porvalo dneska mezi sebou, co psal někdo přímo z místa... Nejdůležitější sezóna za X let a my se rozložíme zevnitř a máme zatím našlápnuto na nejhorší umístění v historii samostatné ČR.

otaznik8
frafont +184
17.09.17 v 20:02

Tak sice je odehráno teprve sedm kol (což není ani čtvrtina ligy), ale už se stihlo pos*at všechno, co se dalo...

otaznik9
frafont +184
17.09.17 v 19:04

Sláviji nejspíš neuznali regulérní gól, ale zase chvilku předtím měl jasně jít ven Bořil. Ti rozhodčí jsou katastrofa jeden vedle druhýho, to kdyby tam dali Pepu z hospody, tak to snad nebude horší.

otaznik10
frafont +184
17.09.17 v 17:34

Tak tohle je už lepší...

otaznik11
frafont +184
17.09.17 v 17:08

Tenisti jsou bohužel na cestě dolů z elitní skupiny... De Bakker nejhorší žebříčkově (450. nebo kolikátej), ale výkony z mého pohledu podává z celé té squadry nejlepší .

otaznik12
frafont +184
15.09.17 v 21:52

Sice pinkálisti oba zápasy tahanice na pět setů, ale podstatné je, že rozhodující set šel pokaždé na konto našeho hráče, takže 2:0 po dnešku a už čtyřhra může rozhodnout *THUMBSUP*

+1
otaznik13
frafont +184
13.09.17 v 20:19

www.sparta.cz/novink…
Pan nejvyšší se zase po delší době vyjádřil. Jisté skupině se to asi moc líbit nebude :-P

otaznik14
frafont +184
13.09.17 v 18:03

reakce na chuli: ,,Já bych z té porážky takovou vědu nedělal ..je to třetí zápas..." zobrazit příspěvekJá bych z té porážky takovou vědu nedělal ..je to třetí zápas a chytal Honzík .. uvidíme jak mu to dál půjde ...Hlavní je být na konci v první 6 a vyhnout se předkolu no a pak se uvidí ... Mě se zatím líbí,že sice jsme nedali gól v přesilovce,ale obránci se nebojí konečně vystřelit a ono to půjde.

*SALA* *SALA* *SALA* "

Tak včera bylo skoro jedno, kdo chytá - s tím, co předváděli ostatní naši, by to možná nezachránil ani Bříza v top formě...

otaznik15
frafont +184
13.09.17 v 13:27

reakce na Arres: ,,https://www.youtube.com/watch?v=XF1oM0_J7Eg  https://www.spo..." zobrazit příspěvekwww.youtube.com/watc…

www.sport.cz/fotbal/…"

Tato deklarace není kompatibilní s realitou, naopak všechno je nejvíc nejlepší *KSICHT*

otaznik16
frafont +184
12.09.17 v 19:47

Tak v neděli to v Plzni asi nebude žádná švanda, protože oni mají nabito hodně ostrejma zatím...

otaznik17
frafont +184
12.09.17 v 19:30

Za dnešní představení pořádnou pokutu a zpátky do Prahy ať si snad ťapou pěšky *NAPR****

otaznik18
frafont +184
12.09.17 v 19:04

Tak dnešní zápas už nějak doklouzat a pak na něj rychle zapomenout - těch 4:0 je ještě hodně milosrdnejch vzhledem k dění na ledě...

otaznik19
frafont +184
11.09.17 v 21:58

reakce na PLHA: ,,Ano mistr mávající se opravdu uvedl skvostně*DRINK* . Je vidět..." zobrazit příspěvekAno mistr mávající se opravdu uvedl skvostně *DRINK* . Je vidět že ho hokej opět baví a po truchlivých letech ve Spartě je teď pln sil a elánu a rozhodně se ještě popere o nominaci na ZOH. *THUMBSUP* * *SILENY* . Co se týče Rosického opravdu je až nehorázný rozdíl pozorovat hru Sparty s ním a bez něho. Jeho kopací technika a přehled ve hře je prostě o třídu výš. Teď by bylo potřeba potvrdit to v derby a zašlapat Tvrdíkchina boys do vršovického pažitu *KICKSLAVIA* . Ze Sparty hokejové mám zatím velmi dobrý pocit. V brance je jistota, konečně máme konstruktivní obránce a v útoku vidět důraz před brankou viz včerejší gól Kumstáta. Tak snad bude veselo i příští pondělí.

Spartě zdar *FLAGSPA* "

Co by asi tak Pepis dělal na olympiádě? Asistenta maskota? :-D

otaznik20
frafont +184
11.09.17 v 11:38

V létě před startem ligy někteří psali, jak čtrnáct nebo kolik obránců (i s juniory) je moc, tak teď jsme zase v opačném problému, že to musíme hrát jenom na šest, protože Piskáček a Švrček jsou mimo hru.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Facebook SHS

Přidejte si nás na Facebooku

Následující zápasy

 • 24. září - 17:00
  15.png
  HK (venku)
  Extraliga (7.kolo)
 • 26. září - 17:30
  13.png?1
  BRN (venku)
  Extraliga (6.kolo)

Kalendář akcí

<<09 / 2017>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
1
2
3
4
6
7
9
11
13
14
15
16
18
19
20
21
22
23
25
27
28
30
 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů

Přihlásit se

Login:

Heslo: